זמן קריאה: 6 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 08/01/2021)

התפרצות קורונה כבר סיבה ענקית של דאגה לאנשים ברחבי העולם, אבל אולי אחד הנושאים הגדולים הוא כי נוסעים פונים. מכיוון שקשה לשנות את תכניות הנסיעות ולעיתים קרובות כבר הוזמנו כרטיסים, זה הגיוני יותר בשבילך כדי להמשיך עם התוכניות שלך במקום ביטול. אם תבחר לעשות כן, לנצל את העצות הבאות בטוח לעשות כי אתה נוסע בבטחה במהלך פרוץ קורונה ולקבל את כל העדכונים האחרונים Corona.

 

מהו קורונה?

ראשון, מה בדיוק הוא קורונה? זהו זן של הנגיף מורכב מחלות בדרכי הנשימה כגון המזרח התיכון הנשימה תסמונת (mers) וחמורה חריפה בדרכי הנשימה תסמונת (סארס). הרומן Coronavavirus השנה נקרא COVID-19 והוא האמין שמקורו במחוז הוביי, סין היבשתית, בעיר ווהאן. זוהי מחלה מדבקת מאוד עם תסמינים דמויי התקררות, קדחת כולל, כאב גרון, שיעול, ו נזלת. מאז אותו הראשון בא הכרה בינואר, המחלה התפשטה על פני חלק גדול של אסיה ושאר העולם, מדינות משפיעות כגון יפן, דרום קוריאה, אִיטַלִיָה, ארצות הברית, ואיראן. זה הביא מגבלות תנועה או יידוע נסיעות במקומות רבים, אם כי רבים יותר הם עדיין קיימא עבור נסיעות.

אמסטרדם רכבות בפריז

לונדון רכבות בפריז

רוטרדם רכבות בפריז

בבריסל כדי רכבות בפריז

 

איך לנסוע בבטחה במהלך התפרצות קורונה?

בעוד המרכז לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) הזהיר מפני נסיעות שאינן חיוניות למדינות אלה מושפעים הגבוהים ביותר, רוב העולם רואה מוגבל, אם כל מקרים. ה ארגון הבריאות העולמי סבר COVID-19 על חשש חירום של הבינלאומי לבריאות הציבור ולא מגפה, מה שאומר שאתה יכול לשמור על עם אלה תוכניות הנסיעה אם אתה נזהר. רק לנקוט משנה זהירות כדי לשמור על הבריאות שלך תוך שימוש בטיפים:

מרסיי לרכבות ליון

פריז לרכבות ליון

ליון אל רכבות בפריז

ליון לרכבות אביניון

 

 

עֵצָה 1: קבל כל החיסונים שלך

אמנם זה אולי נראה מובן מאליו, חשוב לוודא שיש לך את כל החיסונים שלך לפני תחילת הנסיעה שלך. על מנת לברר מה צילומים שאתה צריך לפני שאתה הולך, לבדוק באתר של ה- CDC עבור מידע בריאותי. תוודא שאתה מוגן מפני כל מחלות רבות למניעה ככל האפשר הוא המפתח לשמירה על מערכת החיסון חזקה.

בבריסל כדי רכבות באמסטרדם

בלונדון לרכבות אמסטרדם

ברלין לרכבות אמסטרדם

פריז לרכבות אמסטרדם

take Vaccines to travel safely during the coronavirus outbreak

 

עֵצָה 2: תביא חיטוי מגבונים

חלק ההתפרצויות הגרועות נצפה במקומות בעלי קשרים הדוקים, כמו ספינת תענוגות יהלום פרינסס בהסגר ביפן, שרידים אשר מעוגנים ממש מחוץ לטוקיו. אם גם אתם נוסעים בקרב נוסעים רבים אחרים, כמו במטוס, הקפד לשמור על ניקיון האזור שלך. תביאו ומגבונים אנטיבקטריאלי לניקוי האזור שלך וכשתגיע. זה כולל מנגב המשענת שלך, מחזיקי כוסות, שולחנות מגשים, וכל אזור שתכבוש.

פרנקפורט לרכבות ברלין

לייפציג לרכבות ברלין

האנובר לרכבות ברלין

המבורג לרכבות ברלין

 

עֵצָה 3: שמור את הידיים שלך נקיות אם אתה רוצה לנסוע בבטחה במהלך התפרצות קורונה

בעוד אנשים רבים מנסים להתרחק הנגיף באמצעות מסכות פנים, במציאות, הרופאים גילו אלה עושים מעט כדי לא להשאיר אותך בריא. במקום, שטיפת ידיים לעתים קרובות נמצא כיעיל ביותר להישאר בריא. אם אתם נוסעים למקום שבו לא בתדירות גבוהה יוכלו לשטוף את הידיים, יד להביא Sanitizer במקום ולהשתמש בו לעתים קרובות.

באותו כיוון, לשמור את הידיים מהפנים שלך, הרחק הפה והעיניים שלך. אלו הם אזורים בסיכון גבוה כדי שתוכל לקבל זיהום.

נירנברג לרכבות פראג

מינכן לרכבות פראג

ברלין לרכבות פראג

וינה לרכבות פראג

wash your hands if you want to travel safely during the coronavirus outbreak

 

עֵצָה 4: קבל ביטוח נסיעות

אם אתה שבסיסן, שפע של כרטיסי אשראי מציע מובנה ביטוח נסיעות, אף שתצטרך לבדוק עם חברת האשראי שלך כדי לראות אם פרוץ קורונה החדש מכוסה. עבור כל אחד אחר, למרות זאת, עליך לרכוש ביטוח נסיעות אם מקרים מאושרים של הווירוס מתחילים לצוץ מתפשטת בארץ המבוקשים.

טיפ זה גם מרחיב נסיעות להחזרה, כגון כרטיסי רכבת, בתי מלון, וסיורים. למרות שזה עלול לעלות יותר מראש כדי לספר, את הגמישות שיש תוכניות נסיעה להחזר יכולה להשתלם גדול במקרה של ביטול.

לאמסטרדם רכבות בלונדון

פריז לרכבות בלונדון

ברלין ברכבות בלונדון

בבריסל כדי רכבות בלונדון

 

עֵצָה 5: Stay Away From מונה!

מומחים בתחום הבריאות הזהירו כי יתפשט דרך מגע קהילה, מה שאומר שאתה צריך להתרחק ממקומות צפופים ככל האפשר. זה מצמצם את החשיפה שלך לאנשים חולים. כמובן, אטרקציות תיירותיות נוטה למשוך קהל, אבל אתה עדיין צריך להיות מסוגל ביקור בתקופות השיא כבוי כאשר מבקרים נמוכים. במקומות כגון פריז, המשמעות יכולה להיות מבקר הלובר בפתיחת מוזיאון או ממש לפני קרוב במקום באמצע היום, כאשר פסגות תנועת התיירות.

כמובן, זה עשוי להיות בלתי אפשרי להימנע המונים לגמרי, במיוחד פסטיבלים. בעוד הרבה של אירופה ביטלה באופן יזום פסטיבלים כגון מהקרנבל של איטליה ואפילו אקספו הקונגרס העולמי נייד בספרד.

זלצבורג לרכבות וינה

מינכן לרכבות וינה

גראץ לרכבות וינה

פראג לרכבות וינה

soccer crowd

 

עֵצָה 6: תשמור על עצמך

המסעות הם קדחתניים, כולנו יודעים ש. למרות זאת, טבעו של נסיעה במהירות גבוהה כדי תנועה לא אומר שאתה צריך להפעיל את עצמך מרופט. זה אולי נשמע מושך להעיר את השחר ויוצא עד אחרי חצות, אבל חשוב לוודא שאתה תשמור על עצמך בתוך כל הכיף. למה? כי לישון מספיק תזונה בריאה אומרים הגוף שלך יכול להגן על עצמו מפני מחלות. זה חשוב במיוחד עבור מי הם רגישים יותר למחלות, כגון קשישים או בעלי מערכת חיסון המורכב.

לוקסמבורג לרכבות בבריסל

אנטוורפן לרכבות בבריסל

אמסטרדם לרכבות בבריסל

פריז לרכבות בבריסל

 

לנסוע בבטחה במהלך פרוץ קורונה – שורה תחתונה

אמנם יש בהחלט חשש לאלה שהזמינו נסיעות בתקופה זו, יש דרכים בשבילך לנסוע בבטחה במהלך פרוץ קורונה. ה COVID-19 זיהומיות, אבל במדינות רבות עדיין לא מושפעות והם עדיין בטוחים לנסיעה. אם אתם מתכננים להמשיך עם החופשה שלך, להשתמש טיפים כדי לשמור על עצמך בריא. הקפד לישון מספיק ולאכול טוב, לקבל את כל החיסונים הנדרשים שלך, לנקות את האזורים סביבך עם חיטוי, ולשמור תוכניות הנסיעה שלך גמישים. ביטוח נסיעות לקנות ולהימנע צפוף באזורים ככל האפשר, ומעל לכל לשמור מודע. שמור על עצמך באמת מוכן למקרה של קורונה התפרצויות צצה במדינתך.

מינכן לרכבות ציריך

ברלין לרכבות ציריך

באזל לרכבות ציריך

וינה לרכבות ציריך

travel safely and use trains

 

אחת הדרכים הטובות ביותר כדי לנסוע בבטחה במהלך פרוץ קורונה היא באמצעות רכבת – ליהנות מהנוחות והבטיחות של נסיעה ברכבת ושימוש שמור רכבת!

 

 

אתה רוצה להטביע את הבלוג שלנו “איך לנסוע בבטחה במהלך התפרצות קורונה?” על האתר שלך? אתה יכול לקחת את תמונות, טקסט, לתת לנו קרדיט עם קישור לפוסט הזה בבלוג. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/travel-safely-coronavirus/?lang=he Deen- (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, ואתה יכול לשנות את / דה ל / TR או / es ועוד בשפות.