זמן קריאה: 9 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 03/09/2021)

העולם הוא מקום יפהפה, אך מטיילים ראשונים יכולים ליפול למלכודות תיירותיות ולהפוך לקורבנות של הונאות נסיעות גדולות. אלו הם 12 הונאות נסיעות גדולות להימנע ברחבי העולם; מאירופה לסין, ובכל מקום אחר.

 

1. הונאות נסיעות כדי להימנע ברחבי העולם: היטל היתר של המונית - עקיפה

עומס תנועה, נהג המונית מספר לך את סיפורי העיר, ונופים חדשים מהחלון מקלים מאוד על נפילת הונאת הנסיעות המוטלת על המונית.

להסתובב במונית נראה כאופציית הנסיעה הנוחה ביותר כתייר, אבל זה יכול להתברר כאחת מהונאות הנסיעות הגדולות בעולם. כתייר לא תדע את הדרך המהירה והטובה ביותר משדה התעופה למלון, או מאטרקציה אחת לאחרת, כך שנהגי המוניות עשויים לחגוג בשמך ולבקש תעריף שערורייתי או לקחת אותך לעקיפה ענקית, לטיול שאמור להימשך לא יותר מ 15 לי.

כיצד להימנע מחיוב יתר במוניות?

בדוק מראש את תעריף המוניות המקובל שלך יעד טיול. בנוסף, ודא שיש לך אפליקציית מפות נהדרת, זה לא דורש Wi-Fi, כדי שתוכל לבדוק את המסלול כל הזמן, והכי חשוב, בחר חברת מוניות אמינה, או לנסוע ברכבת.

באזל לאינטרלקן עם רכבת

ז'נבה לזרמט עם רכבת

ברן לצרמט עם רכבת

לוצרן לזרמט עם רכבת

 

2. נשפך על בגדיך - טריק יונה

אם אתם מתכננים לנסוע לארגנטינה, לדוגמה, אתה צריך להיות מודע לשפיכת היונה על הונאת נסיעות הבגדים שלך. סוג זה של תרמית נסיעות פופולרי מאוד בבואנוס איירס, כשמקומי ידידותי מגיע מתקרב אליך, רוצה לעזור מכיוון שיש נשפך על כל הבגדים שלך.

תאר לעצמך שאתה מתפעל ממרכז העיר או עורך יום נהדר בפארק, מסתכל סביב, ופתאום ניגש אליך זר ידידותי, להודיע ​​לך שיש נשפך על כל הבגדים שלך. אתה שם את התיק על האדמה, להסתכל מסביב בתדהמה לשפוך, ובינתיים הדרכון, ארנק, וכל שייך היקר שלך נעלם.

כיצד להימנע משפיכה על הונאת נסיעות הבגדים?

חקור כמו מקומי, היו מודעים לסביבתיכם, ונסה להשאיר את העיניים קדימה.

לוצרן ללוטרברונן עם רכבת

ג'נבה ללוטרברונן עם רכבת

לוצרן לאינטרלקן עם רכבת

ציריך לאינטרלקן עם רכבת

 

 

3. הונאות נסיעות כדי להימנע ברחבי העולם: הונאת הנסיעות בכספומט

כסף גורם לעולם להסתובב, כך שברור שאחת מהונאות הנסיעות הגדולות בעולם כרוכה בכסף. אחת מהונאות הנסיעות הגדולות בעולם היא הונאת הכספומט כאשר קורא כרטיסי אשראי נשלף בעצם מעתיק את אישוריך ואז השתמש בהם בכדי לנקות את כל היתרה שלך..

כיצד להימנע מהונאת כספומט?

אם זה הכרחי בהחלט, למשוך כסף מבנק כספומט גדול וידוע. בשנת בנקים גדולים באירופה, יש ביטחון, כך שהסיכוי לקבל גישה לקוראי כרטיסים בכספומט קרוב לאפס.

מינכן להאלשטאט עם רכבת

אינסברוק להאלשטאט עם רכבת

פאסאו להאלשטאט עם רכבת

רוזנהיים להאלשטאט עם רכבת

 

4. Bump And Grab

אחת מהונאות הנסיעות הקלאסיות בעולם, הקפיצה והתפיסה פופולריים ב תחבורה ציבורית, ובציוני דרך. במקרה אתה ברכבת, רַכֶּבֶת תַחְתִית, או לחכות בכיכר פראג לשעון המפורסם כשפתאום מישהו נתקל בך בטעות.

אמנם זה יכול להיות תאונה, סביר יותר שתהיה כניסה בכייס מתוכנן. זה יכול להיות שבריר של שנייה, א “מצטער”, והארנק שלך, שעון, או תכשיטים נעלמו. הונאת החבטה והחזקה היא אחד הדברים החשובים ביותר שצריך להיות מודע אליהם מתי נסיעה באירופה.

כיצד להימנע מהבליטה והתפיסה?

השאירו רכוש יקר בחדר המלון, ולהפיץ את כל מה שאתה לוקח איתך: ארנק בכיס ז'קט פנימי למשל.

ליון לניס עם רכבת

פריז לניס עם רכבת

קאן לפריס עם רכבת

קאן לליון עם רכבת

 

הונאת נסיעות מכה ותפסה בחלל צפוף

 

5. הונאות נסיעות כדי להימנע ברחבי העולם: הנחיל

בדומה לבליטה ולתפוס, תרמית הנחיל, זה כשאתה צפוף פתאום על ידי קבוצה של זרים, ובכן שנראים לך זרים. למעשה, הזרים האלה מכירים זה את זה די טוב, ותכנן יפה מפגש מוזר, או נחיל. ככה זה נראה תמים לגמרי, בזמן שאתה מוקף ונכבש.

זה קורה בדרך כלל במקום הומה אדם, שם הקבוצה הזו משתלבת עם הקהל והכאוס. הם מתחילים לנוע סביבך ולמעשה מסיחים את דעתך כאשר האחרים אוחזים בכל דבר. שמירת המזומנים במקום אחד היא אחת מה- 10 טעויות נסיעה שכדאי להימנע מהן באירופה.

כיצד להימנע מהונאת הנחילים?

כל שעליך לעשות הוא להתרחק מהקהל, ורכוס את המעיל שלך, או לפקוח עין על החפצים שלך, מוּטָב, הניח שקית כלשהי לפניך.

אמסטרדם לפריז עם רכבת

לונדון לפריס עם רכבת

רוטרדם לפריז עם רכבת

בריסל לפריס עם רכבת

 

הונאות נסיעות כדי להימנע ברחבי העולם: הנחיל במילאנו, אִיטַלִיָה

6. המקומי הידידותי

הזר היפה והידידותי הוא תרמית נסיעות מפורסמת ברחבי העולם. בין אם אתם מטיילים בכיכר האדומה או בפריז, תמיד יהיה מקומי ידידותי שיציע את עזרתם להגיע למגדל אייפל או להראות לכם זמן טוב ברחבי העיר.

יתר על כך, הם יעזרו כל כך בהצגת כל המועדונים הגדולים שמסביב, שתעשה את ההונאה רק למחרת בבוקר, מתעורר, ולהבחין בכסף שלך הכל נעלם. לפיכך, טיול סולו למשל, ברחבי העולם יכול להיות הזדמנות יוצאת דופן לפגוש מקומיים, אבל זה יכול גם להפוך לסיוט הגרוע ביותר שלך.

כיצד להימנע מהונאת הנסיעות המקומית הידידותית?

לפגוש מקומיים בטיולים שלך זה נהדר, ואחת החוויות הטובות ביותר. למרות זאת, היזהר על מי אתה סומך, ולבלות לילות עם. הרפתקה במדינה מוזרה יכולה להפוך במהירות לאסון, אז היה זהיר.

מילאנו לונציה עם רכבת

פירנצה לונציה עם רכבת

בולוניה לונציה עם רכבת

טרוויזו לונציה עם רכבת

 

7. הונאות נסיעות כדי להימנע ברחבי העולם: הונאת הצמיד

חופשי מזכרות ממדינה זרה להישמע מדהים, אבל אין באמת דברים חינמיים בעולם בו אנו חיים. לָכֵן, אל תיפול על הונאת הצמיד החינמית שבדרך כלל כוללת אישה מקומית שניגשת לחייך, לשים צמיד על פרק כף היד שלך.

סמיילי וידידותי, הם יציעו לך צמידים או שרשראות אותנטיים לקחת הביתה, ואילו כל הזמן היד השנייה שלהם מושיטה יד לארנק שלך, ותכשיטים. להציע משהו יפה וחינמי הוא הסחת דעת גדולה ועובד על תיירים חפים מפשע רבים.

כיצד להימנע מהונאת הצמיד?

אל תיפלו למזכרות בחינם, ופשוט לפקוח עיניים, ומסרבים בחביבות לקבל הנחות בחינם מזרים.

נירנברג לפראג עם רכבת

מינכן לפראג עם רכבת

ברלין לפראג עם רכבת

וינה לפראג עם רכבת

 

8. הילד המתחנן

לבושה בבגדים עלובים, מְלוּכלָך, מתחנן עבור כסף או אוכל, הילד הקבצן הוא אחת מהונאות המסע קורעות הלב בעולם. מאירופה לסין, יש ילדים שעומדים לצד הדרך, שרים בדולר בריבועים מרכזיים, או להקיש על חלון המונית.

לרוב ילדים אלה אינם אבודים כפי שהם נראים, אבל נשלחו לשחק תפקיד. מובן מאליו, ישנם ילדים שבאמת זקוקים למזון ולעזרה.

כיצד להימנע מהונאת הילד המתחנן?

זה מסובך מכיוון שהעולם מלא בילדים עניים שאין להם אפשרות אחרת אלא להתחנן. למרות זאת, אתה יכול להציע לקנות להם ארוחה או לעזור בדרך אחרת, מאשר על ידי מתן כסף. בדרך זו, אתה יכול לבדוק את התגובה שלהם, ואם הם באמת זקוקים או רק אחרי הארנק של התייר.

לוקסמבורג לקולמר עם רכבת

לוקסמבורג לבריסל עם רכבת

אנטוורפן ללוקסמבורג עם רכבת

מץ ללוקסמבורג עם רכבת

 

9. הונאות נסיעות כדי להימנע ברחבי העולם: האטרקציה סגורה

בדקתם מראש את שעות הפתיחה, אבל להפתעתך כשאתה מגיע למקדש או לחנות מקומי אומר לך שהוא סגור. לאחר מכן, כשהם רואים את האכזבה שלך, הם מציעים לקחת אותך לנקודת ציון אחרת או חנות נהדרת, אפילו טוב יותר מזה הסגור.

תושבים מקומיים עשויים להציע הרפתקה מדהימה, אבל הם ממש קורעים אותך, על ידי בקשת דמי כניסה יקרים מדי, או לקחת אותך לקניות במקום שיקבלו עמלה שמנה.

כיצד להימנע מהונאת נסיעות זו?

מבקרים מקומות מחוץ לדרך נפלא, רק הקפד לבדוק את הסביבה ואם יש חלופות. בנוסף, חקרו מראש את האטרקציות הטובות ביותר לבקר באירופה. אם האטרקציה היא בחינם, אז אין שום סיבה להחליף אותו במחיר מופקע, ואותו דבר עבור חנויות עם ביקורות נהדרות.

ציריך ללוצרן עם רכבת

ברן ללוצרן עם רכבת

ז'נבה ללוצרן עם רכבת

קונסטנץ ללוצרן עם רכבת

 

אטרקציה סגורה הונאת נסיעות

10. תן לי לצלם

טיול סולו יכול להיות נפלא, ולעיתים מלא חרטה אין איש איתך שיעשה את התמונה המושלמת ברשתות החברתיות. הביג בן או פירנזה ברקע, אתה מסתכל מסביב ואז הם באים עד שאתה מציע לצלם תמונה מדהימה, מזווית נהדרת.

2 שניות אחר כך המצלמה שלך וכל התמונות הנהדרות נעלמו, כי הזר המקסים ברח איתם. זה יכול לקרות בכל מקום בעולם, לכל אחד, כי מה הסיכויים שזה יקרה? אבל כן.

כיצד להימנע מהונאת נסיעות זו?

חפש תיירים אחרים, אולי גם מטיילים בודדים, או זוגות. זו הדרך הבטוחה ביותר להשיג את התמונה המושלמת ולשמור על המצלמה, ובתמורה, מציעים להצטלם.

זלצבורג לווינה עם רכבת

מינכן לווינה עם רכבת

גראץ לווינה עם רכבת

פראג לווינה עם רכבת

 

תן לי לצלם את הונאות הנסיעות שלך

11. הונאות נסיעות כדי להימנע ברחבי העולם: הסוויטרו

הדרך הטובה ביותר לטפל בכסף בנסיעות היא להחזיק איתך שטרות קטנים כל הזמן. אחרת, היזהר עם שטרות גדולים, כאשר משלמים לנהגי מוניות או במסעדות מקומיות. יכול להיות שאתה נותן חשבון גדול עבור תשלום קטן, אך הכונסים יעמידו פנים שהם מפילים את החשבון הגדול ומשנים אותו לשטר קטן בהרבה. בדרך זו, הם מחליפים את התייר.

קוּפּוֹת, נהגי מונית, או מלצרים, יכול להיות השחקנים בהונאת switcheroo זו. אתה תהיה המפסיד הגדול כאן, אם לא זהיר.

כיצד להימנע מהונאת Switcheroo?

ציין את סכום השטר שאתה מחלק, ודע את השינוי שאליו אתה אמור לקבל בחזרה.

ליון לטולוז עם רכבת

פריז לטולוז עם רכבת

נחמד לטולוז עם רכבת

בורדו לטולוז עם רכבת

 

12. הונאות נסיעות עיקריות שיש להימנע מהן ברחבי העולם: סטודנטים להוטים באנגלית

הם מדברים אנגלית שבורה אבל מתחננים שתלמד אותם. הסטודנטים האנגלים הלהוטים אורבים לבתי קפה וברים, יתחיל איתך שיחה ידידותית, ואז בקש ממך שיעור פרטי באנגלית בחדר המלון שלך.

פעם במלון, התלמיד האנגלי הנלהב יכול להפוך לכובע לילה, ואתה מתעורר לארנק ודרכון גנובים. האמת היא שאי אפשר לשפר מיומנות שפה בן לילה, ואפילו מישהו רוצה לתרגל את האנגלית שלו, השיעור הזה לא צריך לקרות בחדר המלון או בגלל אלכוהול.

לסיכום, נסיעה חכמה היא הדרך הטובה ביותר לנסוע בימינו, בכל מקום בעולם. הסיבה היא שהונאת נסיעות נעשית קשה יותר ויותר לחשוף. עם זאת נאמר, מעולם לא היה קל יותר לטייל ברחבי העולם מאשר היום.

ציריך לוונגן עם רכבת

ז'נבה לוונגן עם רכבת

ברן לוונגן עם רכבת

באזל לוונגן עם רכבת

 

כאן ב שמור A Train, נשמח לעזור לך לתכנן את המקומות המהנים שלך לבקר ולסיים את הטיול שלך בשמחה על ידי הימנעות מהונאות נסיעות.

 

 

האם אתה רוצה להטמיע את פוסט הבלוג שלנו "12 הונאות נסיעות עיקריות כדי להימנע ברחבי העולם" לאתר שלך? אתה יכול לקחת את תמונות, טקסט, לתת לנו קרדיט עם קישור לפוסט הזה בבלוג. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhe%2Ftravel-scams-avoid-worldwide%2F- (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תוכלו למצוא את מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/ru_routes_sitemap.xml, ואתה יכול לשנות את / ru ל / fr או / דה ועוד בשפות.