זמן קריאה: 3 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 29/03/2020)

גנואה, המהווה חלק רומא ופירנצה, המהווה את בירת מחוז טוסקנה באיטליה, הם פופולריים מאתרי התיירות ומכאן המסלול מגנואה לפירנצה הוא מסלול פופולרי ונסע תכופות ובמרחק כי ניתן להעביר בקלות. גנואה נמצאת בחלק הצפון מערבי של איטליה באזור ליגוריה, ידוע בתפקיד המרכזי שממלא במסחר הימי במשך מאות שנים. פירנצה ממוקם בחלק הצפון המערבי של איטליה ידועה מופת הרבה ומגוונים של רנסנס ארכיטקטורה ואמנות, אשר נמצאים בכל מקום.

 

 

ישנן דרכים רבות לנסוע וכדי לקבל בין השניים. ה מהיר הדרך המהירה של נסיעות בהחלט הם הוא גנואה לפירנצה רכבת.

מילאן רכבות גנואה

רומא ל רכבות גנואה

פירנצה לרכבות גנואה

ונציה לרכבות גנואה

 

 

גנואה לפירנצה ברכבת

יש בערך 28 גנואה לרכבות פירנצה עם הרכבת הראשונה שיוצאת בשעה 00:02 ואת הרכבת האחרונה יוצאת מן גנואה בבית 19:56. רוב הרכבות הללו מיועדים נסיעות ביום; למרות זאת, הרכבות הפועלות מאוחר בערב או מוקדם בבוקר נוטים להיות בעלי שירותי Sleeper. זמן הנסיעה עבור גנואה לפירנצה ברכבת הוא כ 2 שעות ו 58 דקות, וזה לרכבת הישירה ללא שינויים. במקרה יש שינוי אמצע הדרך כי זמן הנסיעה עבור גנואה לפירנצה ברכבת יכול להיות עד 3 שעות ו 33 דקות, אשר יכול להשתנות עוד יותר תלוי ביום של נסיעות.

רימיני לרכבות פירנצה

רומא ל רכבות פירנצה

פירנצה לרכבות רומא

גנואה לרכבות פירנצה

 

 

יש ידוע להיות רכבות פחות במהלך סופי השבוע ו חגים. זה נוטה להשפיע פעמים גם ממסע. רוב הפעמים האפשרות הטובה ביותר תהיה בדיקת הרכבות לפי מועד הנסיעה שלך, אשר יספק בהירות יותר ככל העיתוי גנואה לפירנצה רכבת נחשב וגם כמה מסע זמן יהיה.

 

גנואה לפירנצה: מצבים אחרים של נסיעות

גנואה לפירנצה הוא מסלול פופולרי ניתן להעביר באמצעות אוטובוס, רכבת או אפילו על ידי כְּבִישׁ. כל אחד מה מצבי נסיעה יש זמן נסיעה בבעלות אפילו ופרמטרים נוספים שצריכים הסתכלו לתוך. קיימת אפשרות "rideshare" גם זמין וזה כנראה זול דרך לנסוע על המסלול הזה יכול לקחת על 3 שעות לנסיעה להסתיים. יש גם אופציה נסיעות באוטובוס, אשר לוקח בערך 4 שעה (ות. למרות זאת, יש רק 2 אוטובוסים עבור המסלול הזה. הבחירה הסופית של נסיעות תלויה בך או לנוסע תלוי מה נוח ונוח לפי העדפותיהם.

 

קניית גנואה כרטיסי רכבת פירנצה חוסכת לך זמן יקר "שמורה רכבת" נותנת לך הזדמנות לקבל גנואה שלך כדי כרטיסי פירנצה באינטרנט. אתה יכול גם לקבל הנחות טובות על ההזמנה מעת לעת, בבקשה להיכנס ל SaveATrain כדי לבדוק השירותים ומחירן לפני ספר גנואה שלך לפירנצה כרטיסים.

 

האם אתה רוצה להטמיע את פוסט הבלוג שלנו באתר שלך, אתה יכול גם לקחת תמונות וטקסט שלנו ופשוט לתת לנו אשראי עם קישור כדי לכתוב את הבלוג הזה, או תלחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-from-genoa-to-florence%2F%3Flang%3Dhe – (גלול למטה כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml ואתה יכול לשנות את / דה ל / es או / זה ועוד בשפות.