Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 02/09/2022)

Tobulėjant technologijoms, keliauti dar niekada nebuvo taip paprasta. Šiais laikais yra daugybė keliavimo būdų, bet kelionė traukiniu yra geriausias būdas keliauti. Mes susirinkome 10 kelionių traukiniu privalumai, taigi, jei vis dar abejojate, kaip keliauti Europoje, jums tai bus labai naudinga.

  • Geležinkelių transportas yra labiausiai tausojanti aplinką būdas keliauti. Šis straipsnis buvo parašytas šviesti apie keliones traukiniu ir buvo padaryta Išsaugoti traukinys, Pigiausi traukinių bilietai Europoje.

 

1. Ekologiškos kelionės

Kelionė traukiniu yra aplinką tausojantis būdas. Z kartos keliautojai, arba mastelio keitikliai, tyrinėdami pasaulį ir atrasdami kultūras, labai jaučiasi linkę naudotis ekologišku transportu. Keliaudami traukiniu išmeta mažiau anglies, nei keliaujant automobiliais ar lėktuvu. Papildomai, kadangi traukiniai yra komunalinis transportas, degalais dalijasi daug keleivių, lyginant su keliavimu individualiai.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

10 Benefits Of Traveling By Train

 

2. Geriausi vaizdai pasaulyje

Kai kurie vaizdingiausi pasaulio vaizdai matomi tik pro traukinio langą. Traukinių maršrutai eina per fantastiškas vietas, kur automobiliai ar autobusai niekada nepravažiuos. Kelionės traukiniu privalumas yra tas, kad šiais vaizdais galite grožėtis nevairuodami ir sėdėdami patogioje traukinio sėdynėje.

Be to, kad grožėtis vaizdais pro traukinio langą, kelionė yra galimybė dokumentuoti savo keliones. Keliaujant traukiniu, o ne vairuojant, galite padaryti pertrauką tyrinėdami, prisiminti visus sutiktus žmones ir aplankytas vietas bei užsirašyti juos į žurnalą, taip pat detalių iš kraštovaizdžio pakeliui.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Mountain Railway

 

3. Nėra oro vėlavimų

Kai keliaujate lėktuvu, labai dažnai vėluojama arba, blogiausiu atveju, skrydžių atšaukimai. Galite pasirinkti keliauti automobiliu, bet jei planuojate žiemos atostogas, tada užblokuoti keliai dėl gausaus sniego ir net slidūs keliai gali vėluoti jūsų kelionę. Dėl kelių valandų vėlavimo gali atsirasti vėlavimų grandinė, jei jūsų laukia ilga kelionė.

Tačiau, kelionė traukiniu yra daug paprastesnė ir nevėluoja dėl ekstremalių oro pokyčių. Traukiniai garsėja punktualumu ir patogumu ir yra labai saugūs keliauti, ypač blogomis oro sąlygomis. Pavyzdžiui, į Transsibiro traukinys yra geriausias būdas keliauti iš Europos į Rusiją ir Kiniją, kai didžiąją metų dalį lauke sninga ir šalta.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

10 Benefits Of Traveling By Train in a city

 

4. Punktualumas

Vienas iš blogiausių dalykų, kurie gali nutikti kelionėje, yra tada, kai skrydis atidedamas arba atšaukiamas be paaiškinimo. Traukiniai yra labai punktualūs ir laikosi tvarkaraščių. Traukiniai vėluoja retai ir retai būna be išankstinio įspėjimo.

Todėl, vienas iš 10 Kelionės traukiniu pranašumai yra punktualumas. Jei keliaujate įtemptu grafiku naudodamiesi keliomis transporto priemonėmis, tada imtis kelionė traukiniu yra idealus būdas keliauti.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

5. Centrinės stoties vietos

Kelionės traukiniu pranašumas yra tas, kad galite įsėsti į traukinį iš miesto centro, didžiojoje Europos dalyje. Geležinkelio stotys Europoje yra centrinėse vietose, kad traukiniai būtų prieinami ir patogūs bet kokio tipo keliautojams.

Taigi, daugeliu atvejų, centrinė traukinių stotis bus a 7 minučių pėsčiomis nuo miesto aikštės. Todėl keliauti traukiniu iš oro uosto į viešbutį ir atgal yra patogiausias būdas keliauti daugelyje Europos miestų.

 

 

6. Įperkamumas

Traukiniai greiti, modernus, patogus, ir fantastiškas laiko taupymas keliautojams. Nepaisant šių didelių privalumų, kelionės traukiniu yra vienas ekonomiškiausių keliavimo būdų. Geležinkelio įmonės turi puikių pasiūlymų bet kuriam keliautojui: šeima, verslininkas, Pavienis keliautojas, pagyvenęs keliautojas, ir daug daugiau.

Be to, yra mano tipų geležinkelio leidimai bet kokiai kelionei. Taigi, jei esate keliauti po Europą su biudžetu, arba su noru išsibarstyti, trūksta laiko, yra vienas keliautojas, arba keliaujant su draugu, tada kelionė traukiniu yra pats prieinamiausias ir rekomenduojamas keliavimo būdas.

Interlakenas į Ciurichą traukiniai

Liucerna Ciurichas traukiniai

Bernas Ciurichas traukiniai

Ženevos į Ciurichą traukiniai

 

Train Station Wallpaper

7. Gebėjimas Dirbti

Skirtingai nuo autobusų, traukiniai visada siūlo Wi-Fi ryšį, lenteles, ir patogią aplinką darbui keliaujant. Nors gali tekti įsigyti a 1St klasės bilietą keliauti verslo klase arba gauti nemokamą belaidį internetą, jei keliaujate darbo reikalais, tada traukinys sudaro geriausias sąlygas dirbti kelyje.

Taigi, traukinys yra puiki vieta užbaigti pristatymą ar pranešimą, jei esate keliaujate verslo. Papildomai, galite atlikti kai kuriuos verslo skambučius internetu, naudodami veido laiką, neprarasdami brangaus laiko. Padidinti arba Komandos tikrai tapo priimtinu būdu rengti verslo susitikimus, kur bebūtumėte.

 

Man Working On Laptop In a Train

8. Puikiai tinka grupinėms kelionėms

Traukiniai yra puikus būdas keliauti kartu su draugais ar šeima. Priešingai nei autobusai ir lėktuvai, traukinyje, visa grupė gali susėsti prie stalo arba dalintis kajute. Ant jo yra neįtikėtinai patogu miega traukiniai ir ilgos kelionės, kur galite rezervuoti namelį keturiems žmonėms.

Papildomas privalumas grupėms, keliaujančioms traukiniais, yra tai, kad kai kurios geležinkelio įmonės turi specialių pasiūlymų grupėms. Pavyzdžiui, galite gauti iki 30% išjungti, jei keliaujate grupe 3 į 9 keleiviai, tai gali labai sutaupyti jūsų kelionėje. Taigi, gausite didelę nuolaidą ir dalinkitės kelione su žmonėmis, su kuriais jaučiatės patogiausi, garantuoja gerą ir malonų miegą.

Traukiniai iš Liono į Versalį

Traukiniai iš Paryžiaus į Versalį

Traukiniai iš Orleano į Versalį

Traukiniai iš Bordo į Versalį

 

10 Benefits Of Traveling By Train

9. Patogios ilgos kelionės

Keliaujant dideliais atstumais reikia kantrybės, laikas, ir pasiruošimas. Traukiniai yra puikus būdas įveikti daug mylių per trumpą laiką ir su minimaliomis pastangomis. Tarpmiestiniai ar regioniniai traukiniai aprūpinti geriausiais patogumais, pasiruošę aptarnauti keleivius’ kiekvienas poreikis.

Keliautojams nereikia jaudintis, kur kita stotelė užkąsti, vonios pertraukos, ar net praeidami pro pasų kontrolę, kad pasiektumėte jungiamąjį skrydį. Traukiniuose yra kavinė, nereikalauja išlipti pasienio kontrolės punkte, ir turėti viską, ko jiems gali prireikti 8 valandų kelionėje traukiniu už kelių žingsnių nuo sėdynės.

Miunchenas Insbrukas traukiniai

Zalcburgas Insbrukas traukiniai

Oberstdorf Insbrukas traukiniai

Gracas Insbrukas traukiniai

 

High Speed Rail waiting for departure

10. Planavimas iš anksto

Vienas didžiausių kelionių traukiniu, o ne autobusu privalumų, automobilis, arba lėktuvas yra tai, kad tiksliai žinote, kada išvykstate ir kada atvykstate. Šis pranašumas puikiai tinka verslo keliautojams, kurie negali rizikuoti vėluoti savo maršrute dėl kamščių ar techninių problemų. Be to, keliaudami traukiniu pateksite tiksliai ten, kur jums reikia, tuo atveju, jei esate linkęs pasiklysti ar blogai nukreipti.

Taigi, keliaujant būtina patikima transporto priemonė, o galimybė planuoti iš anksto yra viena iš geriausių 10 kelionių traukiniu privalumai. Tiesiog užsisakykite traukinio bilietą internetu, o likusią kelionės dalį planuokite iš anksto užsisakę viešbutį, ekskursijos, ir bet kokia kita veikla, kurią norite užsiimti.

Traukiniai iš Vienos į Budapeštą

Traukiniai iš Prahos į Budapeštą

Traukiniai iš Miuncheno į Budapeštą

Traukiniai iš Graco į Budapeštą

 

Vintage Train Station

čia Išsaugoti traukinį, mielai padėsime jums suplanuoti nepamirštamą kelionę traukiniu ir gauti naudos iš jos.

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 kelionių traukiniu pranašumųĮ jūsų svetainę? Galite padaryti mūsų nuotraukas ir tekstą arba nurodyti mums nuorodą į šį tinklaraščio įrašą. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2F10-benefits-traveling-by-train%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)