Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 15/07/2022)

Prancūzija kupina kvapą gniaužiančių vaizdų. Jei į Prancūziją keliaujate pirmą kartą, pažiūrėkime į mūsų 10 dienų kelionės maršrutas! Tarkime, kad norite mėgautis prancūziškais vynuogynais kaime ir romantiškais sodais, supančiais neįtikėtinas pilis. Tuo atveju, Sekant šį maršrutą apžvelgiamos geriausios gražiausios Prancūzijos vietos.

diena 1 Jūsų kelionės po Prancūzija maršrutas – Paryžius

Nors galite lengvai praleisti savaitę Paryžiuje, jei tik turi 10 dienų kelionei į Prancūziją, tada bent dvi dienas turi būti Paryžiuje. 10 dienų kelionė Prancūzijoje turi prasidėti pikniku su vaizdu į Eifelio bokštą ir tęsti iki Triumfo arkos. Tai tik dvi vietos, kurias reikia aplankyti klasikiniame Paryžiaus turo metu.

Papildomai, praleisti dieną klaidžiojant gatvėmis yra geriausias būdas praleisti popietę Paryžiuje. Tyrinėdami mažus butikus ir kavines ar pasivaikščiodami palei Seną bus keletas unikalių dalykų, kurie jūsų kelionės į Prancūziją pradžią pavers nepamirštama.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

10 Days France Travel Itinerary: Paris

 

diena 2 – Apsistokite Paryžiuje

Antrą dieną Paryžiuje, Galite mėgautis Dievo Motinos katedra, pasivaikščiojimas palei Seną, ir aplankyti neįtikėtiną Luvrą pasigrožėti Mona Liza. Atraskite bohemiškąją Paryžiaus pusę, ekskursija su gidu po Monmartrą ir Sacre-Coeur baziliką yra idealus pasirinkimas. po to, jei trūksta laiko, Laisvas ekskursijos pėsčiomis po miestą yra puikus būdas atrasti geriausius Paryžiaus dalykus.

Be istorijos ir kultūros pažinimo, galite susisiekti su kitais pirmą kartą keliaujančių Paryžiuje ir net toliau kartu tyrinėja Prancūziją. Be to, gidas yra vietinis paryžietis, todėl jie turės daug puikių patarimų ir rekomendacijų, kaip mėgautis Paryžiumi kaip vietinis.

 

Montmartre Walking Tour

 

diena 3 – Versalis ir Giverny

Valanda traukiniu iš Paryžiaus 2 Nuo Airijos iki Saksonijos Šveicarijos, Versalis ir Giverny. Daugelis žmonių nežino, kad Versalis yra mažas miestelis, o ne tik garsieji Versalio rūmai. Papildomai, Giverny vardą žinos tik meno mylėtojai. Kadaise gyveno prancūzų tapytojas impresionistas Claude'as Monet, Šiandien Giverny pritraukia lankytojus, norinčius iš arti ir asmeniškai pasigrožėti garsiuoju sodu ir vandens lelijomis.

Taigi, praleisite nuostabų laiką tyrinėdami nuostabius Versalio rūmus ir jų sodus. Versalio sodai yra didžiuliai ir puikiai tinka dienai iš Paryžiaus, ir tas pats Giverny. Miestelis palyginti mažas, o Monet namai yra pagrindinė Giverny traukos vieta. Taigi, galite lengvai sujungti trumpą kelionę į Giverny ir praleisti likusią dienos dalį Versalyje, kad galėtumėte tinkamai ištirti rūmus ir apylinkes.

Traukiniai iš Liono į Versalį

Traukiniai iš Paryžiaus į Versalį

Traukiniai iš Orleano į Versalį

Traukiniai iš Bordo į Versalį

 

The Palace Of Versailles

 

Dienos 4-6 Apie Tavo Kelionė į Prancūziją – Luaros slėnis ir Bordo

Kita jūsų 10 dienų kelionės į Prancūziją stotelė – į neįtikėtiną vyno šalį, Bordo, ir Luaros slėnis. Namas pasakiškoje prancūzų pilyje, romantiški sodai, ir Luaros upė, Luaros slėnis leis jums paragauti Prancūzijos kaimo ir gyvenimo būdo. Taigi, dviračio nuoma dviračiui aplink slėnį yra puikus būdas tyrinėti gražiausią Prancūzijos regioną ir aplinkinių mažų kaimelių istoriją.

Be to, būdamas Paryžiuje, Galite mėgautis saldžiais konditerijos gaminiais ir prancūzų virtuvės patiekalais puikiuose restoranuose, Bordo mieste, tu pasiduosi vyno degustacija. Bordo regionas garsėja puikiais vynuogynais, todėl būtinai suplanuokite savo Ekskursija po vynuogynus iš anksto, kad nieko nepraleistumėte. Vyno degustacijos yra puiki priežastis praleisti naktį žavingoje „Airbnb“ ar pilyje Luaroje ar Bordo.

Paryžius Bordo traukiniai

Traukiniai iš Marselio į Bordo

Nantas į Bordo traukiniai

Traukiniai iš Kanų į Bordo

 

 

diena 7-8 Apie Tavo Kelionė į Prancūziją – Provanso

Levandų laukai su pilimis fone yra vieni garsiausių Prancūzijos vaizdų. Todėl, jei planuojate vasaros atostogas Prancūzijoje, Provansas turėtų būti kitas jūsų tikslas dešimties dienų kelionės per Prancūziją maršrute.

Galite praleisti naktį žavingoje pilyje arba „Airbnb“ Provanso Ekse, nes šis regionas turi fantastišką atostogų nuoma. Taip galėsite apžiūrėti žavingą miestelį ir lankytinus vietovės objektus. Antrą dieną, galite keliauti iš Provanso į Gorge du Verdon, vienas iš neįtikėtinų Prancūzijos gamtos stebuklų.

Dižonas į Provence traukiniai

Paryžius Provence traukiniai

Lionas Provence traukiniai

Marselis Provence traukiniai

 

10 Days France Travel Itinerary: Provence

 

diena 9 – Prancūzijos Rivjera

Jūsų kelionė atgal iš Provanso į Paryžių, sustoti Nicoje. Čia galite mėgautis saulės spinduliais ir auksiniais Prancūzijos Rivjeros paplūdimiais. Iš tikrųjų, visame pasaulyje žinomas dėl savo nuostabios pakrantės ir vasaros atmosferos, Nica yra geriausia vieta Prancūzijoje atostogoms prie jūros.

Be ramios atmosferos, Nicoje yra puikių restoranų, kur galima užkąsti po maudynių Viduržemio jūroje. Nice yra puikus pasirinkimas, jei trūksta laiko, bet galite pratęsti savo viešnagę Prancūzijos Rivjeroje ir aplankyti Sen Tropezo paplūdimius. Tačiau, tai reiškia, kad turėtumėte sutrumpinti viešnagę Luaroje ir Provanse.

Traukiniai iš Paryžiaus į Kanus

Traukiniai iš Liono į Kanus

Traukiniai iš Kanų į Paryžių

Traukiniai iš Kanų į Lioną

 

French Riviera In Summer

 

diena 10 – Atgal į Paryžių

Paryžius yra puiki nepamirštamos kelionės į Prancūziją pabaiga. Be žinomų orientyrų, Paryžius turi daug paslėptų vietų, apie kuriuos žino tik vietiniai. Todėl, jei iki skrydžio turite visą dieną Paryžiuje, galite ištirti keletą mažiau žinomų Paryžiaus vietų, kaip sendaikčių turgus šiek tiek apsipirkti, arba a piknikas in Buttes parkas- Chaumont.

Pagaliau, Prancūzija yra nepamirštama vieta Europoje. Nuo garsiųjų levandų laukų Provanse iki Monmartro Paryžiuje, yra daugybė lankytinų vietų Prancūzijoje. Taigi, a 10 dienų kelionės Prancūzijoje maršrutas gali virsti nuostabiomis dviem savaitėmis.

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Traukiniai iš Liono į Briuselį

Traukiniai iš Liono į Roterdamą

 

Prancūzija yra nuostabi šalis, kurią turi patirti kiekvienas keliautojas. Ar jūs pasiruošę dėl 10 Kelionės po Prancūziją dienos? Užsisakykite traukinio bilietą su Išsaugoti traukinį ir leiskite save nušluoti grožiui!

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 dienų Prancūzija kelionės maršrutas“.? galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia:

hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/lt/10-days-france-itinerary/ – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)