Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 16/09/2022)

Nyderlandai yra puiki atostogų vieta, siūlo ramią atmosferą, turtinga kultūra, ir graži architektūra. 10 dienų Nyderlandų kelionių maršrutas yra daugiau nei pakankamai, kad apžiūrėtumėte jos įžymias vietas ir tą neįprastą kelią. Taigi, supakuokite patogius batus, ir būkite pasirengę daug važinėti dviračiu, klajojantys, ir tyrinėti žaliausią Europos šalį.

diena 1 Jūsų kelionės į Nyderlandus – Amsterdamas

Jei į Nyderlandus atvykstate lėktuvu, greičiausiai atvyksite į Amsterdamą. Šis žymus Europos miestas yra kiekvienos kelionės į Nyderlandus pradžia. Nors 2 dienų Amsterdame toli gražu nepakanka laiko tyrinėti rinkas, kanalai, ir žavingi rajonai, tai puiki pradžia a 10 dienų kelionės maršrutu Nyderlanduose.

Taigi, puikus būdas mėgautis vėsiomis Amsterdamo nuotaikomis – pradėti savo pirmąją dieną Jordaan ir kanaluose, seniausias Amsterdamo rajonas. Su mielomis kavinukėmis, vietiniai butikai, ir graži olandų architektūra, ši sritis yra tokia žavinga, kad norėsite likti visą dieną. Tačiau, vis tiek galite apsilankyti Anos Frank namuose, tulpių ir sūrio muziejus, ir apsilankykite paragauti žinomo obuolių štrudelio Winkle 43.

Nors tai gali skambėti šiek tiek per daug, visos šios puikios vietos yra pėsčiomis viena nuo kitos, taigi sutaupysite daug laiko ir vis tiek mėgausitės kai kuriais geriausi Amsterdamo akcentai.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Viennese Coffee With Tiny Dessert

diena 2: Amsterdamas

Antrąją dieną Amsterdame reikėtų pradėti nuo muziejų lankymo’ rajonas. Van Gogo muziejus, Rijksmuseum, ir Moco muziejus yra aplink tą pačią aikštę, kuri dar vadinama muziejaus aikštės stotele Amsterdamo tramvajuje. Moco puikiai tinka modernaus meno entuziastams, Van Gogas meno mėgėjams, ir Rijksmuseum tiems, kurie nori daugiau sužinoti apie Olandijos istoriją, kultūra, ir menas.

Baigęs meninę dienos dalį, Galite nuvykti į Albert Cuyp turgų maisto ir apsipirkti. Šis gatvės turgus siūlo didelį šviežių vaisių pasirinkimą, vietiniai patiekalai, suvenyras, ir bet kokio tipo apsipirkimas. Albert Cuyp turgus yra vienas iš svarbiausių Amsterdamo vietų, todėl skirkite laiko apsilankymui 10 dienų kelionė į Olandiją.

Brėmenas į Amsterdamą traukiniai

Hanoveris į Amsterdamą traukiniai

Bylefeldas į Amsterdamą traukiniai

Hamburgas į Amsterdamą traukiniai

 

Tulips Farmer's Market In Amsterdam

diena 3: Dienos kelionė į Volendamą, Edamas ir Zaanse'as Schansas

Šie 3 žavingi kaimai dažniausiai yra pusės dienos kelionės iš Amsterdamo dalis. Pajusti Olandijos kaimo gyvenimo būdą, kelionė į šiuos kaimus yra puikus būdas praleisti laiką 3RD 10 dienų kelionės po Nyderlandus diena. Galite užsisakyti ekskursiją nesijaudindami dėl atvykimo į bet kurią iš šių ir iš jų 3 kaimai, ir tiesiog atsisėskite ir grožėkitės žalių laukų vaizdais, karvių, ir pakeliui nedideli olandiški nameliai.

Edamas garsėja sūrių turgumis, Volendamas dėl savo kanalų ir senų namų, ir Zaanse Schans už vėjo malūnus. Taigi, vos per kelias valandas, sužinosite daugiau apie olandų kultūrą, gyvenimą, ir istorija, nei tuo atveju, jei šiuos kaimus tyrinėtumėte savarankiškai dviračiu ar išsinuomotu automobiliu.

Briuselis Tilburg traukiniai

Antverpenas į Tilburg traukiniai

Berlynas į Tilburg traukiniai

Paryžius į Tilburg traukiniai

 

 

diena 4: Utrechtas

Universitetinis miestas Utrechtas yra puiki vieta vienos dienos kelionei iš Amsterdamo. Kaip ir jo kaimynas, Iš Utrechto atsiveria puikūs kanalo vaizdai ir netgi yra dviejų aukštų kanalai. Papildomai, Utrechtas garsėja savo gurmanų scena, kad galėtumėte pavalgyti iš bet kurio restorano, susiraskite vietą viename iš žavingų kanalų ir nepamirškite laiko sėdėdami ir grožėdamiesi atmosfera.

Z kartos keliautojai patiks šis netradicinis miestas ir jo jaunas atmosferos. Svarbiausia, Utrechtą iš Amsterdamo lengva pasiekti traukiniu ir net tiesiai iš Schipholio oro uosto.

Briuselis Utrecht traukiniai

Antverpenas į Utrechtas traukiniai

Berlynas į Utrechtas traukiniai

Paryžius į Utrechtas traukiniai

 

Holland Windmills

Nyderlandų kelionių maršrutas: Dienos 5-6 Roterdamas

Moderniausias Nyderlandų miestas yra tik 40 minučių kelio nuo Hagos. Paėmimas 2 dienos, skirtos Roterdamo tyrinėjimui, suteiks galimybę sužinoti apie modernesnę olandų gyvenimo pusę ir fantastinę architektūrą. Pirmąją dieną Roterdame, galite leistis į kelionę dviračiais po miestą.

Antrą dieną, galite nuvykti į istorinę Roterdamo pusę, vėjo malūnai Kinderdijke. Jei esate istorijos mylėtojas, Tuomet Kinderdijk malūnai atrodys žavūs. Tada galite eiti į jūrų muziejų, kur rasite daugiau istorinių faktų apie povandeninius laivus.

Briuselis Roterdamas traukiniai

Antverpenas Roterdamas traukiniai

Berlynas Roterdamas traukiniai

Paryžius Roterdamas traukiniai

 

10 Days Travel Itinerary Netherlands

diena 7: Tulpių laukai (Tik balandžio-gegužės mėn)

Puikūs tulpių laukai yra vienintelė priežastis, į kurią visi keliauja Nyderlanduose tulpių sezono metu. Didžiausiame pasaulyje gėlyne tulpių laukai gražiausi pavasarį, Keukenhofo sodai. Bilietai į Keukenhofą paprastai išparduodami prieš kelis mėnesius, bet galite pasigrožėti nuostabiais tulpių laukais šalia Lisės ar Leideno.

Be sodų lankymo, galite dviračiu, vairuoti, ir keletą kartų sustokite prie ikoninių tulpių nuotraukų su vėjo malūnais fone. Taigi, jei gėlės yra tavo aistra, turėtum imti bent 2 dienų mėgautis nuostabiais dalykais tulpių laukai Nyderlanduose.

Briuselis prie Hagos traukiniai

Antverpenas į Hagą traukiniai

Berlynas Hagos traukiniai

Paryžius Hagos traukiniai

 

Tulip Tours In Holland

diena 8: Delfto

Delftware yra vienas gražiausių suvenyrų, parsivežtų iš Olandijos. Delfte gaminama graži keramika, taigi kelionė į Delftą apims apsilankymą pas De Porceleyne Fles – paskutinį likusį Royal Dutch Delftware gamintoją.

Papildomai, Delftas turi puikių bažnyčių, istoriniai muziejai, ir fantastiški botanikos sodai. Taigi galite pasirinkti, ar pažinti kultūrą ir istoriją, ar grožėtis nuostabia Delfto gamta.

 

Delft Houses Architecture

diena 9: „Efteling“ pramogų parkas

Efteling pramogų parkas yra vienas iš Europos 10 geriausių pramogų parkų Europoje. Lengva pasiekti traukiniu iš Amsterdamo, kelionė į Efteling yra puiki patirtis įvairaus amžiaus keliautojams. Tai, kas išskiria šį pramogų parką iš visų kitų Europos pramogų parkų, yra jo pasakų tema. Broliai Grimai ir Andersonas, sultoniniai kilimai, ir stebuklingi miškai yra keletas įdomių dalykų, kuriuos patirsite Eftelinge.

Briuselis Mastrichto traukiniai

Antverpenas į Mastrichto traukiniai

Kelnas, kad Mastrichto traukiniai

Berlynas, kad Mastrichto traukiniai

 

10 Days The Netherlands Travel Itinerary

diena 10: Atgal į Amsterdamą

Dauguma Amsterdamo lankytojų savo paskutinę dieną dažniausiai skiria paskutinės minutės apsipirkimui Dam aikštėje. Tačiau, jei turite naktinį traukinį ar skrydį, Tada galite apsilankyti Amsterdame Noord. Į šiaurę nuo Amsterdamo tyliau, su puikiu parku, kur galima pasivažinėti dviračiais, didinga bažnyčia paversta restoranu, ir vietines kavines. Amsterdam Noord yra nepakankamai įvertintas, o jei nori pažinti autentišką Amsterdamą, planuokite bent paskutinį rytą praleisti šioje vietovėje.

Dortmundas į Amsterdamą traukiniai

Esenas į Amsterdamą traukiniai

Diuseldorfas į Amsterdamą traukiniai

Kelnas į Amsterdamą traukiniai

 

Cycling In Amsterdam

 

Esmė, keliaujant Olandijoje yra nepamirštama patirtis. Į 10 dienų, galite aplankyti gražiausius miestus ir sužinoti viską apie olandų kultūrą, architektūra, ir sūris stulbinančiame Nyderlanduose.

 

čia Išsaugoti traukinį, mielai padėsime suplanuoti šį 10 dienų Nyderlandų kelionės traukiniu maršrutą.

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 Dienų Nyderlandų kelionių maršrutasĮ jūsų svetainę? Galite nufotografuoti ir nufotografuoti tekstą bei nurodyti mums nuorodą į šį tinklaraščio įrašą. Arba spauskite čia:

hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/lt/10-days-netherlands-itinerary/ – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)