Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 19/06/2020)

Yra daug įdomių ir aktyvių traukinių stočių Ispanijoje skaičius. Jūs rasite didelis greitis, vidutinės atstumas, regioninis, didmiesčių ir Hotel-traukinys keliauti visoje šalyje. Iš didžiųjų šiuolaikinių stočių mažesnių apsuptyje gamta, sitie yra 10 Ispanijos įdomiausių traukinių stotys.

 

Barselona, Ispanija (Sants geležinkelio stotis)

Ši moderni stotis yra viena iš judriausia traukinių stotis Barselonoje. Tai pagrindinė traukinių stotis už tiek nacionaliniu ir tarptautiniu traukinių sujungimai. Ši stotis yra gana didelis ir esančių miesto centre. Jis naudojamas tiek vietiniai ir turistai ir sujungs jus su dauguma traukinių stočių visoje Ispanijoje.

 

Madridas (Puerta de Atocha geležinkelio stotis)

Ši stotis yra didžiausias Madride ir gyvuoja jau daugelį metų. Tai yra graži stotis ir vienas iš įdomiausių traukinių stotys, kad namų gražus atogrąžų sode ir vėžlys šventyklą viduje. apie Kovas 11, 2004, per dieną, dabar žinomas Ispanijoje 11-M, 191 žmonių žuvo sprogdinimus serijos. Jie įvyko keturių priemiestiniuose traukiniuose tiek šios stoties ir netoliese.

 

Įspūdingi traukinių stotis Ispanijoje, Madridas

"Sevilla" (Santa Justa traukinių stotis)

Santa Justa yra trečias judriausias stotis Ispanijoje, su dvylikos platformų iš viso. Jis pavadintas po to, kai viena iš Sevilijos mėgstamų šventųjų (sesuo Santa Rufina). Pastatas yra įsikūręs rytinėje Sevilijos miesto centro. Švarus statyti ir dizainas yra iš miesto modernizavimo planus pavyzdys 1991.

 

Ronda geležinkelio stotis

Ronda sako, kad vienas iš gražiausių miestų Ispanija. Ši ispanų pasirinkimas Įspūdingi traukinių stotys yra orientacinis šio, ir tikrai turi pamatyti. Stotis buvo pastatyta atgal 1892, tačiau, ji buvo atnaujinta ir nuostabiai išlaikė per metus. Stotis vis dar turi "Anglo" arba kolonijinės Indijos išvaizdą, nors. Mediena-fringed kupolo yra palaikoma metālkalumi ramsčių jungiančiais greta platformą.

 

Puebla de Sanabria geležinkelio stotis

Ši stotis yra įsikūrusi gražioje senamiesčio Zamora. Jis yra vienas iš labiausiai žinomų traukinių stočių Ispanijoje dėl savo grožio, kuris yra dėl to, regioniniu ir tradicinės architektūros, su skalūno rooves, Ashlar akmenys ir didelis centrinis arka pirmininkaujantis. Ši stotis yra taip pat garsėja EEE ji turėjo ant Rūta de la Plata kaip jungtis vieta.

 

Samora geležinkelio stotis

Ši stotis yra įsikūrusi Zamora miesto Kastilijos ir Leono ir yra laikoma viena iš įdomiausių traukinių stotys kada nors. Jo statyba turėjo būti sustabdytas 1929 ir ji pagaliau buvo baigtas 1958. Jis turi gražūs Renesanso įkvėpimo su kai kurias detales, kurios yra iš vėlyvosios gotikos stiliaus priminimas. Tai tikrai kvapą gniaužiantį.

 

Estacion del Norte geležinkelio stotis

Šis traukinys stotis galima rasti San Sebastian miesto, graži vieta, siūlanti tiek Neįtikėtinai jūra ir kalnus. Ši stotis yra atrakcija pats kaip baldakimu danga platformų buvo sukurta Gustave Eiffel, kuris yra tas pats asmuo, kuris suprojektuotas Eifelio bokštas Prancūzijoje.

 

CANFRANC Estacion geležinkelio stotis

Ši atsisakė pasiimti patrauklių traukinių stočių galima rasti ant sienos tarp Ispanijos ir Prancūzija. Jis buvo atidarytas 1928 ir pavadintas "Titanikas iš kalnai."Ji buvo pastatyta siekiant padidinti prekybą tarp šių dviejų šalių, bet po nebuvo prižiūrimi ir buvo atsisakyta, nes 1970. Stotis mažėja į gabalus šiandien. Turistai vis dar gali pamatyti, kaip Grand ji buvo savo dieną panašus. Daugiau Ispanijos turistai aplankė svetainę, nes 2013. Daugiau nei žmonių skaičių, kurie kada nors lankėsi stotį, o ji buvo atvira.

 

Estacio del Nord geležinkelio stotis

Tai yra pagrindinė traukinių stotis Valensijos miesto. Jis buvo pastatytas 1917 ir tapo Europos modernizmo architektūros simbolis. Tai didelis pastatas su dideliu parą ir erelis skulptūra centre, kurie yra vieni iš tipiškiausių elementų stoties šiandien. Šis Įspūdingi traukinių stočių perdavinėjo taip pat laikomas Kultūros vietos pastatas.

 

Alchesirasas geležinkelio stotis

Ši stotis yra įsikūrusi viršutinėje dalyje Algeciras ir keletą kilometrų nuo uosto dėl istorinės reikalavimo, kad tai reiškia, kad turėjo būti iš įvairių Gibraltaro 100 tonų patrankos. Šis traukinys naudojamas žmonių, kurie norėtų aplankyti Rokas Gibraltaro. Ji pirmą kartą buvo atidarytas 1982 ir vis dar yra senosios mokyklos išvaizdą ir jai.

 

Nors yra keletas iš jų veikia Ispanijoje šiandien, sitie yra 10 Ispanijos įdomiausių traukinių stočių aplankyti. Traukinio kelionės yra didelė dalis viešasis transportas sistema šalyje ir veikia sklandžiai visoje lentoje. Yra skaičius graži diena keliones taip pat per naktį Nuotykiai būti turėjo traukiniu ir tai yra verta savo laiką išnaudoti geležinkelių, kai Jūs lankotės Ispanija.

 

Įspūdingi traukinių stotis Ispanijoje, VALENCIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rasti geriausius ir pigiausius bilietus Europoje Išsaugoti Traukinys, Užtrunka 3 minučių dabar rezervuoti traukinio bilietą Išsaugoti traukinys. į įdomiausių traukinių stotys Ispanijoje, Mokėkite naudojant visus populiarius mokėjimo būdus, įskaitant, kreditinės kortelės ir Paypal.

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje savo svetainėje, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F10-fascinating-train-stations-spain%2F%3Flang%3Dlt - (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą