Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 12/11/2021)

Traukiniu Italijoje siūlome ne tik komfortą, bet kai kurie įspūdingi vaizdai. Vienas iš geriausių dalykų apie imant traukinys Italijoje yra galimybė pažvelgti į gana dekoracijos kaip jums keliauti iš vienos vietos į kitą. Kai kuriose Italijos dalyse, yra vaizdingas traukinių maršrutai, kurie yra daugiau nei tiesiog režimai transportas. Šie vaizdingas traukiniai laikys jus pakrančių vaizdais, dramatiškas kalnų peizažas, putojantys ežerai ir daug daugiau. Čia yra 5 vaizdingiausias traukinys Kelionės Italijoje.

 

Leiskite mums atidaryti sąrašą 5 vaizdingiausios kelionės traukiniu Italijoje su – Levanto į La Spezia – Penkios žemės

Traukinio maršrutų, kurie seka Italija dramatiško pakrantes yra viena iš labiausiai maloni. Į Cinque Terre geležinkelio aptarnauja penkis Italijos Rivjeros kaimus regione dramatiškai. Atsipalaiduokite už panoraminių langų ir pasinerkite į nuostabius kalnus, turkis jūra, Bukolisks vynuogynai, ir alyvmedžių giraites. Vykti traukiniu tarp Levanto ir La Spezia trumpam, bet gražus vaizdingas kelionę. Kai jūs pasiekėte savo Kelionės tikslas, tada galite praleisti dieną žygiai nuostabi kaimo.

Florencija Levanto traukiniai

Florencija La Spezia traukiniai

Roma La Spezia traukiniai

La Spezia į Levanto traukiniai

 

 

Peržiūrėti šį postą apie Instagram

 

Įrašas, kuriuo dalijasi Cinque Terre Italija (@cinqueterre_love)

Neapolis į Sorrento

Keliaukite iš Neapolio į Sorentą ir eikite per Herculaneum ir Pompėjos archeologines vietoves. Šis Pasakų kelionė suteikia vaizdu Vezuvijaus ir Neapolio įlanka pakeliui. Tai važiavimas traukiniu yra neabejotinai vienas iš vaizdingiausios kelionės traukiniu Italijoje.

Milanas Neapolis traukiniai

Florencija Neapolis traukiniai

Baris į Neapolis traukiniai

Roma Neapolis traukiniai

 

 

Riminis Catania – kartu su Italijos rytinėje pakrantėje

Geriausias būdas keliauti iš Šiaurės Italija į Pietų Italija yra žemyn rytinėje traukiniu. Linija eina lygiagrečiai kranto už visą šešių valandų neįtikėtinai peizažas. Pradėkite Rimini, patraukti vietą priekiu ir imtis iškylą su jumis dėl Pasakų Kelionės! Pakeliui į Catania, traukinys kerta citrinų giraičių ir lavos srautai, su visos kelionės metu sustoja kai kuriose įdomiose stotyse.

Mesina Catania traukiniai

Sirakūzai į Katanija traukiniai

Taormina Catania traukiniai

Palermas Katanija traukiniai

 

Venecija į Florenciją – 5 vaizdingiausias traukinys Kelionės Italijoje

Atraskite du žymių Italijos miestų su gražia kelionę traukiniu-tarp. Į kelionė iš Venecijos į Florencija pateksite kartu kvapą gniaužiantį kraštovaizdžiu ir žavus miestų. Ši kelionė yra tik dvi valandos, bet yra tikrai praturtinanti patirtis. Nėra geresnio būdas keliauti tarp dviejų miestų.

Riminis į Florenciją traukiniai

Roma Florencija traukiniai

Milanas Florencija traukiniai

Venecija Florencija traukiniai

 

Milanas Bolzanas yra paskutinis mūsų pasiimti už 5 Scenic traukiniu Italijoje

Patirkite nuostabų traukiniu iš Milano į Bolzano. Atsižvelgiant jus nuo mados sostinė pasaulyje į nelygius ir dramatiškų Uoliniai kalnai, kurie sudaro Italijos Alpės. Žiūrėti Italijos senamiesčiuose, nuostabi kaimo ir gražiausi ir nufotografuoti kalnai Europoje. Įvedimas Bolzano yra tarsi palieka Italiją ir patekti Vokietija, Šis mažas miestas yra vokiečių išvaizda, nes ji buvo viena iš Austrija Prieš I pasaulinį karą. Tai vaizdingas kelionė traukiniu yra magiškas!

Trentas į Bolcanas traukiniai

Milanas Bolcanas traukiniai

Bolonija Bolcanas traukiniai

Venecija Bolcanas traukiniai

 

Mintys atsižvelgiant į traukinį į savo mėgstamą Europos mieste? Eiti į mūsų svetainę Saveatrain.com kad patikrintumėte visas mūsų išskirtines kainas ir pradėtumėte planuoti kitus nuotykius!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-most-scenic-train-journeys-in-italy-save-a-train-blog%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)