Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 12/11/2021)

Nors Europos nakties miegamoji traukiniai vis kažkas nykstančių rūšių (biudžeto oro linijų Mes ieškome ne jums!), traukinių mėgėjai vis dar ne mesti! Dėl entuziastingų traukinių mėgėjams, nieko pranoksta hopping laivą naktinių traukinių ir mėgautis grožio ilgi atstumai be pertraukos bankas patekti į galutinę paskirties vietą.

Jei jau planuojate naktinio traukinio kelionė į užsienį, bet nesate tikras, kad Naktiniai traukiniai yra geriausias variantas, Ar skaityti toliau.

PASTABA: Viskas iš priežasčių, mes kartu sudėjus peržengia "pradžia, jums nebus praleisti 10+ valandos seilėtekis ant savo pečių, kaip jūsų vadovas jiggles prieš traukinių lango ".

 

Naktiniai traukiniai efektyviausius

Kiekvienam keliautojui dėl biudžeto (arba tiems, kurie mieliau išleisti daugiau ant plono patiekalas ir ekskursijų, nei jie būtų ant bilieto), Naktiniai traukiniai yra labiausiai biudžeto draugiškas galimybė pasirinkti (ypač ilgą kelionę). Galite tikėtis, kad jūsų išlaidos sumažėjo perpus, kai vietoj trijų ar keturių naktų viešbutyje (net vienas iš pigesnių kategorijos) su tuo pačiu numeriu naktų traukinyje, sutaupyti iki apie $500! Jei tai nėra protingas biudžeto, mes nežinome, kas yra!

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

Laikas efektyvumas, naktiniai traukiniai & Komfortas

Traukinių kelionės veiksmingumas yra neabejotina! Europos traukiniai greitai, organizuoja ir viskas jūs ieškote transportavimo variantą, nesvarbu, jei esate kelionės į kažkur arti kaip Italijoje ar dar paskirties. Kelionės traukiniu yra fantastiška visiems, kurie manimi nori būti pirmas eilėje prie kelionių biurą, jų mėgstamiausia muziejus, ar kur nors kitur jie nori planuojama eiti. Naktiniai traukiniai suteikia jums galimybę iš tikrųjų pailsėti naktį. Tada naudokite dieną ir mėgaukitės nuostabiais peizažais pro langą ir traukinių sustojimų metu.

Lečė Milanas traukiniai

Kalabrijos Redžas į Milaną traukiniai

Baris į Milaną traukiniai

Salernas į Milaną traukiniai

 

ekologiška

Tiesiog kaip reguliariai traukiniais, Naktiniai traukiniai yra geriausias kelionės variantą už mūsų planetos. Kadangi jie gamina daug mažiau CO2 vienam keleiviui nei lėktuvai, jie galėtų būti ateities gabenimas. Taigi, jei esate ekologiškai sąmoningai, žinote, kokiu būdu jums bus keliauti nuo šiol.

Levanto Turinas traukiniai

La Spezia į Turiną traukiniai

Neapolis Turinas traukiniai

Roma Turinas traukiniai

 

smagiai su draugais, naktiniai traukiniai

Naktiniai traukiniai puikiai tinka susirasti draugų

Jei esate keliauja vieni, traukiniai suteikia jums galimybę susitikti daug žmonių iš visos Europos, Visi skirtingi vienas nuo kito. Ieškoti kelis panašius interesus kalbėti apie, ir jūs potencialiai padarė draugų visam gyvenimui! Pliusas, kas dar svarbiau šįkart (bent jau tema mes apie), radote saugi, patikimi žmonės pasidalinti savo miego kabina su! Naktiniai traukiniai yra nuostabus, tačiau neigiama yra tai gali baigtis stendo su žmonėmis, kurie knarkti krūva, tvaikas (atsiprašau!), arba ... tiesiog kosulys daug. Taigi, rasti grupę, kuri puikiai tinka pokalbiui ir keletą naktų toje pačioje ankšta skyriuje yra fantastiška!

Lionas į Nica traukiniai

Paryžius į Nica traukiniai

Avinjonas į Nica traukiniai

Marselis Nica traukiniai

 

Vaizdingas apeliacinis

Oho, beveik pamiršome įtraukti amžinai įkvepiančią naktinių traukinių naudą – vaizdingas apeliacija! Negalima miegoti per fjordų, Alpės, ir kiti panašiai gražūs peizažai. Bet nesijaučiu įpareigota neužmigti, kaip jums perduoti Vokietijos pramonės Heartland, arba. Oi, ir - fotografuoti, net jei tai tik pro langą!

 

Praneškite mums tviteryje adresu @SaveATrain! , Jūs galite rasti ir kitų mūsų socialinius kanalus apačioje Išsaugoti-A Traukinys ir žinoma, galite užsisakyti pas mus traukinio bilietai.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-reasons-night-trains%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)