Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 04/11/2022)

pamatyti ir patirtis tiek daug daugiau pradedant Europos traukinių nuotykių. Kelionės traukiniu Europoje yra esmingiausias metodas turistinis Europą ir tai ne paslaptis, kodėl. Į geležinkelių tinklas yra labai išvystyta, todėl keliautojai gali užkariauti kelių šalių ir kultūrų vienoje Epas kelionę. Kaip su bet kuriuo iš kelionės forma, tai gerai pasiruošti užtikrinti, kad jūs turite lengviausias ir labiausiai maloni kelionė galimą. Čia yra mūsų 5 patarimai keliaujant traukiniu po Europą.

 

Jei Kelionės Aukščiau 14 Dienos – Mokslinių tyrimų skirtingų geležinkelio pervažomis

Jei planuojate pamatyti daugelis šalių keliaujant traukiniu Europoje tai gali būti protinga apsvarstyti investuoti į InterRail Pass, ar kas ne ES piliečiai vadina Eurail. InterRail Pass "padarys jūsų traukinys kelionės lengviau. Tačiau, jei esate griežtesnė biudžeto, atskirus bilietus gali dirbti pigiau (ypač jei daugiausia keliauja į rytus nuo Vokietija). Apsvarstykite savo biudžetą ir padaryti šiek tiek mokslinių tyrimų prieš jums užsisakyti savo traukinio bilietą. Mūsų svetainė saveatrain.com yra puiki vieta pradėti padėti planuoti savo kelionę per Europą.

Frankfurtas prie Kelno traukinių

Briuselis Kelnas traukiniai

Viena Kelnas traukiniai

Hanoveris Kelnas traukiniai

 

keliaujant traukiniu Europoje

Pabandykite rezervuoti savo vietas

traukinio bilietai ir sėdimoji išlygos yra du skirtingi dalykai. Bilietas leidžia sėsti į traukinį, ir rezervavimas garantuoja vietą ant konkretaus traukinio. prieš tavo kelionė įsitikinkite, kad jums suprasti, ar jūsų traukinys reikalauja, rekomenduoja, arba nepriima vietų rezervacijų.

Jei įmanoma, bandykite rezervuoti savo vietą, ypač jei jūs keliaujate į uber populiariausių šalių, tokių kaip Prancūzija, Italija, arba Ispanija. Daugeliui keliaujančių traukiniu Europoje, jums nereikia rezervuoti savo vietą, tačiau, lipant į traukinį ir tikisi geriausias nėra gera idėja. Jums gali būti liepta išeiti iš savo sėdynės vidurio kelionė jei kas nors kitas ją užsisakyti. Pasilikdama savo vietą, Jūs galite pasirinkti, ar norite tai praėjimų ar lango vietą. Galite sėdėti ir mėgautis Važiavimas traukiniu žinoti, kad jūs nebus nutrauktas judėti.

Milanas Roma traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Bolonija į Romą traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai


Laikykite savo daiktus saugiai

Kelionės traukiniu Europoje yra žinoma kaip viena iš Saugiausias būdų keliauti. Tačiau, svarbu saugoti akis už pickpocketers, ypač su traukinių, kad sustabdyti didžiuosiuose miestuose. Negalima palikti savo bagažą nesaugoma traukinyje arba prie stotis. Įjungta Naktiniai traukiniai, jei ketinate miegoti, Įsitikinkite, kad užtikrinti bagažą prie stovo su nedideliu dviračių spyna. Turėti ramybę, dėvėti juosmens paketą pagal jūsų drabužių išlaikyti savo pasą, telefonas, ir visi svarbūs dokumentai saugomi nuo bet kokių potencialių vagių.

Liuksemburgo į Briuselio traukinių

Antverpenas į Briuselio traukinių

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

 

keliaujant traukiniu Europoje

Mažiau yra daugiau – patarimai keliaujant traukiniu po Europą

vyksta nuo iš šalies į šalį arba miesto į miestą yra įdomus ir jaudinantis kelionę. Tačiau, kelionė gali tapti varginantis, jei esate vežančių krūvio. Pack pagrindai ir palikti bet kokius daiktus arba produktus, kurie nereikalingi.

Priklausomai nuo traukiniu keliaujate į, ten gali būti ribotas sandėliavimo erdvė virš sėdynės lentynos ir lentynų keliaujant traukiniu Europoje. Vietoj vykdyti didelį ir sunkų lagaminą, kokybės lengvas kuprinė yra dar vienas būdas pašviesinti savo apkrova.

Interlakenas į Ciurichą traukiniai

Liucerna Ciurichas traukiniai

Bernas Ciurichas traukiniai

Ženevos į Ciurichą traukiniai

 

Pack teisingus tiekimą kelionės keliaujant traukiniu Europoje

Kelionės traukiniu Europoje suteikia sensacingi peržiūros; tačiau, tai yra gera idėja, kad kelis pagrindinius elementus, siekiant padėti jums praeiti laiko, ypač jei esate pradedant daugiau kelionę nei 2 valandų. Skaityti knygą, žiūrėti filmas planšetiniame kompiuteryje, parašyti savo kelionių žurnale arba užgroti pokalbį su kitu keleiviu ir prieš jį žinote jūs būsite ne jūsų kitą paskirties vietą.

Briuselis Antwerp traukiniai

Amsterdamas Antwerp traukiniai

Lilis Antwerp traukiniai

Paryžius Antwerp traukiniai

 

 

Daugumoje traukinių yra restoranas, kavinių vežimai, arba užkandžių vežimėliai, kurie atkeliauja parduodant sumuštinius, gaivieji gėrimai ir daugiau. Tačiau, jei esate dėl griežtų kelionės biudžetą ar turite konkrečių mitybos reikalavimų, jis yra protingas, kad kai kurie užkandžiai su jumis savo kelionę.

 

Galvoju apie kelionę traukiniu po Europą? Eiti į Išsaugoti traukinys internete kad patikrintumėte visas mūsų išskirtines kainas ir pradėtumėte planuoti kitus nuotykius!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-tips-for-traveling-by-train-in-europe%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)