Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 13/08/2021)

Slapti receptai, kvapą gniaužiantys skoniai, ir labai alkoholikas, Pasaulio geriausi barai ir klubai jiems tarnauja 10 būtina išbandyti alkoholinius gėrimus. Iš Kinijos į Europą, keletas iš 10 visame pasaulyje išbandyti alkoholiniai gėrimai yra kelių šimtų metų senumo. Nepaisant to, jie tokie populiarūs, ir griebdamas gėrimą ar 2, Jūsų atostogos yra patirtis, kurios negalima praleisti.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Alkoholiniai gėrimai, kuriuos reikia išbandyti visame pasaulyje: Aperol Spritz Italija

Kokteilis vyno pagrindu, „Aperol Spritz“ yra skanus, o jo ingredientai bus tinkami, kol pasirodys pagrindiniai patiekalai. „Spritz“ yra klasikinis populiarus aperityvas Šiaurės Italijoje, pirmą kartą atsirado Venecijoje. „Spritz“ yra „Campari“ mišinys, prosecco, ir sodos vandens, ant ledo, todėl idealiai tinka atsigaivinti jūsų atostogos mieste.

Greičiausiai oranžinės-rausvos spalvos gėrimą pamatysite aukštose vyno taurėse, ant beveik kiekvieno Italijos restorano stalo. „Aperol spritz“ yra gaivus ir puikiai tinka karštoms Viduržemio jūros vasaros dienoms, taigi jūs tiesiog turite išbandyti šį alkoholinį gėrimą, kai valgote Italijoje.

Milanas į Veneciją su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Bolonija į Veneciją su traukiniu

Trevizas į Veneciją su traukiniu

 

„Aperol Spritz“ užfiksuotas Italijoje

 

2. Absentas Prancūzija

Po to, kai buvo uždraustas 100 metų Prancūzijoje, Žalioji fėja vėl populiarėja. Šis žalias alkoholinis gėrimas buvo mėgstamiausias tarp Paryžiaus rašytojų ir menininkų 19-20-oji amžius, dažniausiai Monmartre. Absentas yra vienas iš 10 stipriausių alkoholinių gėrimų visame pasaulyje.

šiandien, galite išgerti absintą, bet tik šūvis, nes šis gėrimas yra labai stiprus, daugelyje Paryžiaus barų. La Fee Verte, Lulu White, Kavinė „L'Absinthe“, yra keletas geriausių vietų, kur galite išbandyti stipriausią alkoholinį gėrimą pasaulyje. tačiau, Pagrindiniai ingredientai, kuriuos paragausite kiekvienos formos absinto, yra anyžius, pelyno gėlės, ir saldus pankolis.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

Prancūzijoje dega absentas

 

3. Sangria Ispanija

Jūs tikriausiai nežinojote, kad „Sangria“ kilęs iš žodžio „Sangre“, kraujo, ispaniškai. Nereikia nerimauti dėl šio alkoholinio gėrimo ingredientų, šis ypatingas pavadinimas tik rodo stiprią raudoną spalvą. Nieko nėra geriau už puodelį „Sangria“ po pietų su „Paella“ patiekalu.

Romėnai pirmieji viduramžiais sukūrė Sangriją iš vynuogių. Vynuogių gėrimas tapo žinomu alkoholiniu gėrimu po truputį alkoholio, kad būtų išvengta bakterijų. Tradicinė sangrija buvo pagaminta iš Tempranillo vynuogių, auginamas Riochos regione, Ispanija. tačiau, šį skanų alkoholinį gėrimą galite išbandyti visur Ispanijoje ir Portugalijoje.

Keletas rekomenduojamų vietų su geriausia Sangria Barselonoje: cava ir raudona Sangria Arcano, arbūzas su Sangria bilietuose.

 

Sangrija & Arbūzas Ispanijoje

 

4. Džinas Anglija

Džinas pirmą kartą į Didžiąją Britaniją atkeliavo iš Olandijos XVIII a. Priežastis yra ta, kad Džinas pagamintas iš laukinių uogų, Taigi Džinas yra uogų gėrimas, sumaišytas su soda, vanduo, ir kartais saldiklis. Džinas buvo pirmasis gėrimas, subūręs moteris ir vyrus Anglijos baruose. Priežastis yra didelis alkoholio kiekis, kad visi slopinimai išnyktų.

šiandien, Džinas sumaišomas su įvairiais ingredientais: mėtos, ant grotelių keptos citrinos skiltelės, pipirų, ir sultingas raudonai oranžinis. Kadangi Džinas yra stipriai alkoholikas, girtumėte greičiau nei šviesos greitis. taip, visada patartina lankytis baruose grupėje. Tokiu būdu jūs esate apsaugotas nuo vieno didžiųjų kelionių sukčių, kurių reikia vengti visame pasaulyje, kaip persirengęs draugiškas vietinis.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

Gino pylimas bare

 

5. Becherovka Čekija

Čekijos alkoholis yra alus. Alus Čekijoje yra pigesnis už vandenį, ir nedaugelis žino, kad privalomas alkoholinis gėrimas yra Becherovska. Teisingai, labai alkoholinis Becherovska gėrimas yra populiariausias žiemą. Šis gėrimas susideda iš daugiau nei 20 žolelių rūšys, Cinamono skonio, sumaišyti su kriaušių ar ananasų sultimis. Taip yra dėl stipraus vaistinio skonio, ir žinoma 38% alkoholio.

Geriausia vieta išbandyti „Becherovska“ yra bare „Becher's“. Šis šaunus baras pavadintas Josefo Vito Becherio vardu, kuris alkoholį pavertė virškinimo vaistu, į karštą alkoholį, koks jis yra šiandien, Atgal 1807.

Niurnbergas į Prahą su traukiniu

Miunchenas į Prahą su traukiniu

Berlynas į Prahą su traukiniu

Viena - Praha su traukiniu

 

 

6. Pimmo taurė Jungtinėje Karalystėje

Dalyvaukite Vimbldono ar „Chelsea“ metinėje gėlių parodoje per savo atostogas anglų kalba? Tikriausiai išgersite daugiau nei 1 puodelis Pimm. „Pimms“ yra geriausias vasaros gėrimas Anglijos vasaros renginiuose, saldus, apledėjęs, ir patiekiamas su vaisiais, puikiai tinka karštoms vasaros dienoms.

tačiau, nesuklyskite, kad šis vaisių gėrimas yra tik gražus smūgis, nes jame iš tikrųjų yra 25% alkoholio. Papildomai, „Pimms“ yra džino pagrindu, o tai padidina alkoholio kiekį, todėl galbūt net nepastebėsite, kaip 1-2 gėrimai suteikia jums daugiau nei gurkšnoti Didžiausi vasaros įvykiai Didžiojoje Britanijoje.

 

Pimmo taurė Jungtinėje Karalystėje

 

7. Alkoholiniai gėrimai, kuriuos reikia išbandyti visame pasaulyje žiemą: Gluhweinas

Kalėdų laikas yra vienas iš geriausių kelionių po Europą, ir Kalėdinės mugės yra pati nuostabiausia atrakcija. „Gluhwein“ yra nuostabus karštas vynas, ir jūs galite jo paragauti Vokietijos Kalėdų mugėse, Austrija, ir Šveicarija, tiesiog sekite laimingą minią.

Skirtingai nuo raudonojo vyno, Gluhweinas yra saldesnis, sumaišyti su citrusiniais vaisiais, prieskoniai, ir cinamono. Papildomai, pirksite šiltą, tai suteiks jums saldžią ir raminančią pertrauką pasivaikščiojimams šaltą Europos žiemą. Priešingai nei gėrimai šaltu oru, Šnapsas yra puiki alternatyva aromatizuotiems alkoholiniams gėrimams, kuriuos galima išbandyti būnant Europoje.

Diuseldorfas į Miuncheną su traukiniu

Dresdenas į Miuncheną su traukiniu

Niurnbergas į Miuncheną su traukiniu

Bona į Miuncheną su traukiniu

 

Alkoholiniai gėrimai, kuriuos reikia išbandyti visame pasaulyje žiemą: Gluhweino naktis Vokietijoje

 

8. Alkoholiniai gėrimai, kuriuos galima išbandyti Kinijoje: Maotai alkoholis

Nacionalinis Kinijos Maotai alkoholis gaminamas Guizhou provincijoje. Maotai pirmą kartą buvo gaminami Ming dinastijos laikais XVI a. Šis privalomas alkoholinis kinų gėrimas yra grūdų gamybos procesas, kuris trunka keletą metų, kol šis mišinys, kad alkoholis galėtų tinkamai kvėpuoti.

taip, jei esate keliauja Kinijoje, tada būtinai išbandykite šį unikalų „Maotami“ gėrimą. Geriausia jo paragauti 20-25 laipsnių temperatūra, specialiame tulpės formos stikle. Tai leis paragauti sodraus ir koncentruoto šio sojų padažo skonio kiniško gėrimo aromato.

 

Alkoholiniai gėrimai, kuriuos galima išbandyti Kinijoje: Išgalvotas Maotai alkoholis

 

9. Grappa Italija

Galite paragauti šios skanios išspaudos – vynuogių brendis yra populiarus Šiaurės Italijoje, Šveicarija, ir San Marinas. Kol geriate Aperol per pietus, grappa yra gėrimas po vakarienės, padėti virškinti sunkius makaronų ar picos patiekalus. Todėl, skirtingai nuo klasikinio vyno, gersite aukštose vyno taurėse, grappa bus mažose stiklinėse 1-2 uncijos.

Papildomai, galite išbandyti „Grappa“ kartu su trumpu espresso, ar net paragauti jo sumaišyto į kokteilius, Bet kuriuo budu, jums patiks išbandyti šį garsų itališką alkoholinį gėrimą, ir tai turėtų būti susieta su jūsų privalomais patiekalais ir gėrimais Italijoje.

Milanas į Romą traukiniu

Florencija į Romą su traukiniu

Venecija į Romą traukiniu

Neapolis į Romą su traukiniu

 

Grappa prie upės Italijoje

 

10. Jenever Belgija

Seniausi alkoholiniai gėrimai Europoje, Jenever yra Džino kilmė. tačiau, šiandien šie du gėrimai yra du labai skirtingi alkoholiniai gėrimai. Belgijoje galite išbandyti seną ir jauną Geneverį, jaunasis Genas kaip aperityvas, o senasis Genas po vakarienės kaip virškinamasis.

„Jenever“ yra Belgijos dvasia daugiau nei 500 metų. Daugelis keliauja į Belgiją siekdami paragauti geriausio belgiško alaus. Nepaisant to, „Jenever“ yra tradicinis alkoholinis gėrimas Belgijoje. Jei norite suvenyru paversti belgišką Jenever, ieškokite iš molio pagaminto butelio, ikoniniai rankų darbo ąsočiai, kuriuose saugomas šis nuostabus alkoholis.

Liuksemburgas į Briuselį su traukiniu

Antverpenas į Briuselį su traukiniu

Amsterdamas - Briuselis su traukiniu

Paryžius į Briuselį su traukiniu

 

Jenever Belgijoje

 

čia Išsaugoti Traukinys, mes mielai padėsime jums planuoti savo atostogas visame pasaulyje. Geriausi barai, barai, ir vietos išbandyti šiuos 10 alkoholiniai gėrimai visame pasaulyje yra kelionė traukiniu.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 alkoholinių gėrimų, kuriuos reikia išbandyti visame pasaulyje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Falcohol-drinks-worldwide%2F- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)