Skaitymo laikas: 8 protokolas
(Atnaujinta: 29/10/2021)

Visoje Sibiro taigoje, seniausias Baikalo ežeras, laukinė Kamčatka į Maskvą, šie 12 nuostabios lankytinos vietos Rusijoje atims kvapą. Tiesiog pasirinkite savo kelionės būdą, susikraukite šiltas pirštines ar lietpaltį kebliems orams, ir sekite mus į Rusiją.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Altajaus kalnai

Tarp Rusijos, Mongolija, Kinija, ir Kazachstanas yra Altajaus regionas 700 ežerai, miškai, ir aukščiausia Sibiro viršūnė Mt Belushka, adresu 4506 m. Altajaus yra vos apgyvendinta, taigi rasite jį nepaliestą šiuolaikinės civilizacijos, ir tave sveikins tik laukinė gamta ir laukinė gamta.

Papildomai, jei esate nuotykių kupinas keliautojas, tada kelionė į bet kurią iš 1499 ledynai Altajaus jus nustebins. Be to, plaustai plačiausiose Katun ir Biya upėse yra epinė patirtis. Iš kitos pusės, laukinės gamtos safaris gali būti atpalaiduojantis pasirinkimas. Jūs galite gauti retą progą susitikti su sniego leopardu, ožka, lūšis, ir daugiau nei 300 paukščių rūšys. Be abejonės, Altajaus yra vienas geriausių laukinės gamtos paskirties vietos Europoje ir nuostabi lankytina vieta Rusijoje.

 

The Scenic Altai Mountains in Russia

 

2. Kazanė

Kazanė yra architektūrinis dangus Tatarstano Respublikoje, vakarų Rusija. Totorių pasaulio centras yra ant Volgos kranto, ir Kazankos upės, ir laikomas penktu pagal dydį Rusijos miestu.

Kaip paminėta aukščiau, pagrindinių Kazanės vietų architektūra patrauks jūsų baltą ir mėlyną spalvas bei dizainą. Pavyzdžiui, Kazanės Kremlius, pasaulio paveldo objektas, Kul Sharif mečetė, Epifanijos katedra, yra tik keletas vietų, kurias galėtumėte aplankyti, kad sužinotumėte daugiau apie totorių kultūrą.

 

Kazan Russia View

 

3. Nuostabios lankytinos vietos Rusijoje: Baikalo ežeras

Seniausias ežeras pasaulio istorijoje, Susiformavo Baikalo ežeras 25 prieš milijoną metų. Dėl ledinio ir didžiulio paviršiaus Baikalo ežeras yra žiemos traukos objektas Sibire, o vasarą, galite šokti į aiškiausius Europos vandenis, arba tyrinėkite rečiausią laukinę gamtą pasaulyje.

Kruizas, grožėtis nuo Baikalo tako pėsčiomis, arba šašlykinė ant nuostabiausio Rusijos ežero kranto, turėsite protą verčiantį nuotykį. Aplink pušys, Taiga ir dykuma yra a kelionė traukiniu nuo artimiausio miesto Irkutsko, dar viena patraukli lankytina vieta Rusijoje. Prie viso to, savo Baikalo nuotykius galėtumėte pradėti nuo Kinijos ar Rusijos, per Transsibiro traukinį, vasarą ar žiemą.

 

Frozen Amazing Places To Visit In Russia: Lake Baikal

 

4. Sankt Peterburgas

Carų miestas ir legendiniai rūmai, Sankt Peterburgas įkvėpė poetus ir rašytojus. Jei nebuvote Sankt Peterburge, tu tikrai nematei Rusijos, nes šis miestas yra viena garsiausių ir įspūdingiausių Rusijos ikonų.

Ermitažas, Kotrynos rūmai, žiemos rūmai, ir Peterhofo sodai, yra tiesiog kvapą gniaužiantys. Kiekvienas jūsų atliktas žingsnis priartins jus prie Rusijos pasakos ir užburs. Sankt Peterburgo istorija ir architektūra daro ją privaloma aplankyti Rusija ir, žinoma, viena iš populiariausių 12 nuostabiausios Rusijos vietos.

 

Neva River in Saint Petersburg Is one of Russia's Amazing Places to Visit

 

5. Kamčiatkos

Laukinis, didžiulis, graži, ir stebina, Kamčiatka tavęs laukia beveik pasaulio gale. Kamčiatkos pusiasalis yra tolimiausiuose Rusijos rytuose, namai beveik 300 ugnikalniai, dauguma yra aktyvūs, ir labiausiai nerimą keliantys vaizdai į Ramųjį vandenyną ir Rusijos dykumą. Apie Kamčiatkos stebuklus žino labai nedaugelis, taigi Kamčiatka yra pati nuostabiausia ir nepaprastiausia lankytina vieta Rusijoje.

Pamatysite, kad pasiekti Kamčiatkos stebuklus nėra taip lengva, dėl jo nutolusios vietos. Tačiau, kai darai, jus nustebins pirmykštė prigimtis, Gamtos stebūklai: į karštosios versmės, upių, laukinė gamta, ir, žinoma, ugnikalniai. A ugnikalnio ekspedicija yra vienas ekstremaliausių ir jaudinančių dalykų, kuriuos reikia nuveikti Kamčiatkoje. Pavyzdžiui, Klyuchevskaya Sopka yra aukščiausia viršūnė ir aktyvus ugnikalnis, norima vieta daugeliui keliautojų Kamčiatkoje.

 

 

6. Nuostabios lankytinos vietos Rusijoje: Sočis

Juodosios jūros pakrantėse, apsuptas žalių kalnų ir kurortų, Sočis yra svarbiausia vasaros atostogų vieta Rusijoje. Sočis yra toks populiarus, kad miestas traukia 4 milijonas žmonių kasmet, jų vasaros atostogos prie jūros.

Be saulės vonių, Sočio medelynas, arba mažoji Italija, puikiai tinka panoraminiams Juodosios jūros ir Sočio vaizdams, ir klaidžiodamas soduose grožėdamasis povais.

sudaryti, nėra geresnės vietos atpalaiduojančioms atostogoms, Rusijos stiliaus, Rusijoje nei Sočyje. Todėl, nenuostabu, kad į Sočį galėjai keliauti iš Maskvos ir bet kurio Rusijos taško, taip pat iš Centrinės Azijos ir Rytų Europos, traukiniu.

 

panoramic sea view of Sochi

 

7. Veliky Novgorod

Veliky Novgorod yra mūsų garbės vieta 12 nuostabiausių lankytinų vietų Rusijoje. Galima sakyti, kad didysis Novogrodas yra ta vieta, kur Rusija tapo didžiąja šalimi, kokia ji yra šiandien. Atgal į 9-ą amžiaus, Velikijus Novogrodas buvo ten, kur kunigaikštis Rurikas, in 862 paskelbė šiuolaikinę Rusijos valstybę ir pavertė Novogrodą prekybos centru, demokratija, raštingumas tarp Rusijos ir Balkanų.

Taigi, jei esate Rusijos istorijoje, „Veliky Novogrod“ turėtų būti jūsų kibirų sąraše. Novogrodo Kremliaus tvirtovė, Katedros Šv. Sofija yra teisinga 2 privalomų pamatyti vietų Veliky Novogrod, kurios jus nustebins. Stovi už 800 metų, tik pagalvok apie čia vykusias istorijas ir įvykius.

 

The bridge in Veliky Novgorod Russia

 

8. Nuostabios lankytinos vietos Rusijoje: Olchono sala

Baikalo ežeras yra toks didelis, kad turėjome pridėti dar vieną nuostabią vietą, kurią reikėtų aplankyti Rusijoje. Olkhon sala yra didžiausia Baikalo ežero sala, savo dydžiu panašus į Niujorką. Saloje gyvena mąstantys miškai, uolėtas peizažas, ir tik 150000 gyventojai, skirtingai nei Niujorke.

Tačiau, Olkhono sala yra populiarus taškas keliautojams į Baikalo ežerą. Tai reiškia, kad vasarą galite atvykti maudytis į skaidrų nesugadintą ežero vandenį ir nerti į giliausią pasaulio ežerą. Žiemą, iš kitos pusės, galite atvykti pasigrožėti seniausiu ežeru pasaulyje, savo žiemos apdaru, sustingęs ir gražus baltai.

Ši sala yra keltu, nutolusiu nuo Sakhuyurta ir manoma, kad buriatai tai daro 1 penkių pasaulinių šamanų energijos polių. Faktiškai, salos centre galite rasti šamano uolų.

 

The Amazing Place of Olkhon Island, Russia

 

9. Irkutskas

Jei esate savo kelionėje per Sibirą, tada tikriausiai sustosite Irkutske, neoficiali Rytų Sibiro sostinė. 19amžiaus rusų bažnyčios, mediniai rudos ir mėlynos spalvos namai, Sibiro Taiga, Irkutskas yra gražus istorinis miestas.

Be to, Kadaise Irkutskas buvo daugelio Rusijos didikų ir inteligentų tremties vieta Sibire, jei valdanti vyriausybė nuspręstų, kad jie eina prieš valdžią. Taigi, Irkutske ir Sibiro taigoje yra daug rusų poezijos ir literatūros kūrinių. Nepaisant to, šiandien Irkutskas yra gražus miestas: blokuoti 13 medinių XVIII a. namų, Išganytojo bažnyčią, ir Bronshteyn galerija yra keletas vietų, kurias turėtumėte aplankyti.

 

An old house in Irkutsk Russia

 

10. Nuostabios lankytinos vietos Rusijoje: Stolby gamtos draustinis

Jenisejaus upės pakrantėje, Stolby gamtos draustinis yra tiesiai į pietus nuo Krasnojarsko miesto. Rezervas nėra gražus iš viršuje 5 gražiausių gamtos draustinių Europoje. Po ilgos kelionės Transsibiro traukiniu per Rusiją, pastebėsite, kad klajojimas po draustinį pakelia jūsų dvasią ir pažadina mieguistą kūną ir sielą.

Stolbis turi 5 pagrindiniai spalvotų kodų takai, taigi nepasiklysite daugybėje mažų miško takelių. Kai pasieksite giliai miške, atrasite rezervato vardo kilmę. Yra 100 pavogtas - uolingi akmens stulpai, įspūdingi ir aukšti grobikų būriai tarp medžių.

Apsilankymas šiame nuostabiame gamtos parke reiškia malonumą iš motinos gamtos. Nėra nieko panašaus į Rusijos miškų kvapą ir vaizdus, vasarą ar žiemą. Tačiau, jei planuojate žiemos kelionę, greitai primenate, kad dėvėsite daugybę sluoksnių, nes Sibire labai šalta ir sninga.

 

Amazing Places To Visit In Russia: Stolby Nature Reserve

 

11. Maskva

Spalvingas Arbatas, Kremlius ir Raudonoji aikštė, st. Bazilijaus katedra, ir Moskvos upė, funkcija kiekviename atviruke, vaizdas, ir kūrinys apie Maskvą. Tačiau, tik tol, kol nepadėsite kojos į šias nuostabias vietas, kad jūs tikrai vertinate jų didybę ir grožį. Apie gražų Maskvos žavesį nekyla abejonių. Taigi, nenuostabu, kad sostinė yra viena iš 12 nuostabiausių lankytinų vietų Rusijoje.

Kol Maskva gniaužia kvapą, metro stočių požeminis miestas yra toks pat puikus. Miestas pėsčiųjų ekskursija po Maskvos metro yra vienas geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti Maskvoje. čia, gausite daug informacijos apie meną, dizainas, ir kiekvienos stoties istorija, taip pat miestas, iš vietinių.

 

Night time in Moscow Red Square

 

12. Nuostabios lankytinos vietos Rusijoje: Kizhi sala

Medinės bažnyčios, aštuoniakampis laikrodžio bokštas, visiškai medinis, sudaro unikalų „Kizhi Pogost“. Šį nepaprastą medinių konstrukcijų kompleksą padarė dailidės, vienoje iš Onega ežero salų. Nustebsite sužinoję, kad tokio tipo modeliai buvo populiarūs senovėje. Šios medinės erdvės XVI amžiuje buvo populiarios parapijos erdvės, o galbūt ir anksčiau.

Nors bažnyčios Rusijoje nėra retas vaizdas, medinės bažnyčios yra. Kizhi sala yra puikus Rusijos amatininkų pavyzdys. Kizhi sala yra a UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, ir vienas iš pasaulio stebuklų, kaip visas kompleksas, puikiai dera gamtos peizaže.

 

Wooden churches in Kizhi Island

 

čia Išsaugoti traukinį, mielai padėsime jums suplanuoti nepamirštamą kelionę į šias vietas 12 nuostabios Rusijos vietos traukiniu.

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „ 12 Nuostabios lankytinos vietos Rusijoje “? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Famazing-places-visit-russia%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)