Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 31/12/2021)

Vaizdingi vaizdai, paslaptingi kaimai, pasislėpusios pilys, ir neįprasti namai, šie 10 Dėl nuostabių sustojimų Europoje gali prireikti pratęsti viešnagę, bet juos tikrai verta aplankyti.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Nuostabios stotelės Europoje: Rakotzbrucke, Vokietija

Paslėptas mažame Saksonijos parke, Velnio tiltas, taip pat žinomas kaip Rakotzbrucke, yra visiškai verta sudėtingos kelionės iš Berlyno. Spiralinis uolėtas tiltas nuo 1860, yra reginys, kuris intriguoja ir žavi keliautojus dėl savo unikalios formos ir konstrukcijos. Aštrūs smailės kiekvienoje pusėje ir pats spiralinis tiltas, atrodo, kad juos galėjo pagaminti pats velnias, bet iš tikrųjų visi žmogaus sukurti.

Be to, pasakojimai sako, kad anuomet vyrai šį tiltą stato kaip auką velniui, bet šiandien tai tik magiška vieta. Netoliese nėra daug ką veikti, todėl apsilankymą Rakotzbrucke geriausia derinti su išvyka į Kromlau parką.

Iš Frankfurto į Berlyną su traukiniu

Leipcigas į Berlyną su traukiniu

Hanoveris į Berlyną su traukiniu

Hamburgas į Berlyną su traukiniu

 

Gorgeous & Amazing stops In Europe: Rakotzbrucke, Germany

 

2. Šampanas-Ardėnai, Prancūzija

Vešlūs slėniai ir nesibaigiantis vynuogynų bei baltojo vyno horizontas. Taigi, apsilankymas Šampanėje-Ardėnuose gali būti nuostabi stotelė jūsų kelionėje į italiją vyno regionas, Toskana. Šampano šalis yra tarp Paryžiaus ir Lotaringijos. Todėl, sustojimas viename iš puikūs vynuogynai Šampanė-Ardėnuose gali būti puikus priedas prie a mergaites’ kelionė į Paryžių.

Papildomai, yra prabangaus putojančio šampano namai, šis regionas turi didelę istorinę reikšmę. Pavyzdžiui, nuostabioji Joana d'Ark kilusi iš Domremy kaimo. Taigi, tikriausiai išgirsite nuostabių istorijų ragaudami vyną vaizdingame Prancūzijos vynuogyne. Apatinė eilutė, Šampanas-Ardėnai yra vienas iš 5 nuostabiausios stotelės Prancūzijoje.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

The Amazing Champagne-Ardenne, France

 

3. Nuostabios stotelės Europoje: Oberhofeno pilis, Šveicarija

Ant kranto gražus ežeras elastinga, Oberhofeno pilis yra viena iš nuostabių pilių Šveicarijoje. Oberhofeno pilis yra tarp Berno, Interlakenas, ir Liucernos ežeras. Taigi, apsilankymas Oberhofeno pilyje ir Thun ežere yra nuostabi sustojimo vieta ilgame gražiame kelyje.

Papildomai, pilimi paverstame muziejuje, kuris datuojamas XIII a., yra nuostabus sodas, kuriame galėsite grožėtis daugybe egzotiškų medžių, gėlės, ir Alpių vaizdai. Taigi, pusės dienos kelionę galite paversti visos dienos kelione į Oberhofeną, ir gražus netoliese esantis parkas, kuriame galėsite mėgautis ramia ramybe ir vaizdingais vaizdais, o minios skuba į Liucerną.

Interlakenas į Ciurichą traukiniu

Liucernas į Ciurichą traukiniu

Bernas į Ciurichą su traukiniu

Ženeva - Ciurichas traukiniu

 

Amazing stops by the lake: Oberhofen Castle, Switzerland

 

4. Forarlbergas, Austrija

Su vaizdu į nuostabų Bodeno ežerą, Forarlbergas garsėja nuostabiais ežero ir kalnų vaizdais. Austrijos miestas yra Forarlbergo papėdėje, didinga gamtos rezervatas didelių kalnų, ir žalieji takai. Nesvarbu, ar keliaujate iš Lichtenšteino į Austriją ar Vokietiją, Forarlbergas yra nuostabi stotelė jūsų kelionėje traukiniu visoje Europoje.

Kalnų pusryčiai, arba ramus savaitgalis gamtoje prieš judrią miestą, turėtumėte skirti laiko Forarlbergui. Šis miestelis nėra labai žinomas tarp keliautojų, tačiau, Forarlberge galite susipažinti su austrų kultūra ir virtuve. Be to, būsite apsupti kvapą gniaužiančių Austrijos peizažų, kaimai, ir vaizdingi vaizdai – geriausia, ką gali pasiūlyti Austrija, atokiau nuo turistinių vietų.

Zalcburgas į Vieną su traukiniu

Miunchenas į Vieną su traukiniu

Gracas į Vieną su traukiniu

Praha - Viena su traukiniu

 

Vorarlberg, Austria

 

5. Nuostabios stotelės Europoje: Freudenbergas, Vokietija

Kerintis viduramžių Freudenbergo miestas yra vienas iš Vokietijos, ir vaizdingiausius Europos miestus. Pagrindinė atrakcija čia yra 80 ar taip mediniai karkasiniai balti namai, ypač gražiai atrodo žiemą. Taigi, kelionė į apsnigtą Freudenbergą yra nepamirštama patirtis, toks, kuris nukels jus atgal laiku ir į pasakų šalis.

Be to, Freudenbergas yra tarp žalių kalvų, su 160 km pėsčiųjų takai ir puikūs požiūriai. Vestfalijos rajonas yra puikus pavasarį, kai viskas žalia ir žydi. Į 6 valandų kelionė traukiniu iš Berlyno yra to verta, už žvilgsnį į vieną iš labiausiai žavingi senamiesčiai Vokietijoje.

Diuseldorfas į Miuncheną su traukiniu

Dresdenas į Miuncheną su traukiniu

Niurnbergas į Miuncheną su traukiniu

Bona į Miuncheną su traukiniu

 

 

6. Milžinų kelias, Šiaurės Airija

Vaizdai iš viršaus 40,000 šešiakampės bazalto kolonos, besileidžiančios į mėlynąjį vandenyną Giant's Causeway, yra be galo vaizdingos. Gamtos stebuklams yra daugiau nei 6 milijonai metų, pasiekiama per žalią, raudona, ir mėlyni takai. Dėl savo unikalios formos, šiose stulpeliais Milžinų kelias tiksliai išdėstytas kartu su 7 kiti pasaulio stebuklai.

Todėl, nereikia sakyti, Milžinų kelias yra vienas iš 10 nuostabiausios stotelės Airijoje. Nesvarbu, ar keliaujate iš Belfasto ar Dublino, skirkite laiko tai padaryti nuostabi dienos kelionė Šiaurės Airijoje. Apsuptas sodriai žalių Airijos peizažų, ir mėlynas vandenynas prie jo kojų, kiekvienas žingsnis palei šias vulkanines kolonas priartins jus prie kelionės, kad atrastumėte geriausią ir nuostabiausią žemėje.

 

Rainbow over Giant's Causeway, Northern Ireland

 

7. Nuostabios stotelės Europoje: Zermatas, Šveicarija

Didžiosios Alpės yra tokios didžiulės, kad bet kuri vieta, kurioje pasirinksite sustoti, užims kvapą. Tačiau, nėra nieko panašaus į nuostabius vaizdus Šveicarijos Alpėse Cermate. Nors Zermatas yra populiarus dėl puikių slidinėjimo trasų, puikiai atrodo pavasarį ir vasarą.

Cermate yra viena iš jų vaizdingiausios Europos kalnų grandinės, Materhornas. Nors atrodo didingai ir toli pasiekiama, Cermato grožis yra kelionė traukiniu nuo Bazelio, Bernas, ir Ženevoje. Taigi, galite atvykti savaitgaliui arba pratęsti trumpą sustojimą į įsimintinas atostogas Šveicarijos Alpėse.

Bazelis į Interlakeną su traukiniu

Ženeva į Zermatą su traukiniu

Bernas į Zermatą su traukiniu

Liucerną į Zermatą su traukiniu

 

Amazing stops for ski In Europe: Zermatt, Switzerland

8. Alberobello Italija

Jus sužavės neįprasti Trulli, nuostabiame Salento regione. Kūginiai namai baltais fasadais ir dekoruotais stogais datuojami bronzos amžiuje. Šie unikalūs pastatai turėjo būti laikini, bet daugelis išgyveno laiką ir orą, nuostabiame Alberobello miestelyje. Alberobelas yra vienas vaizdingiausių Pietų Italijos miestų, ir puikus sustojimas palei Italijos pakrantę.

Nors šis miestelis mažas, į Alberobello ir Trulli zonas lengvai nuvyksite regioniniais traukiniais. Tokiu būdu, galite dar kelis kartus sustoti kituose žavinguose miestuose, kaip senovės Lečė, pajūrio baris, ir Trani. Papildomai, šie didingi miestai yra šiek tiek užmuštas kelias Italijoje ir be turistų minios.

Milanas į Romą traukiniu

Florencija į Romą su traukiniu

Venecija į Romą traukiniu

Neapolis į Romą su traukiniu

 

Alberobello Village In Italy

9. Nuostabios stotelės Europoje: Beaulieu-Sur-Mer kaimas Prancūzija

Tarp Monako ir Nicos, nuostabioje Prancūzijos Rivjeroje, Beaulieu-sur-Mer yra puiki vieta sustoti prie jūros ir atsigaivinti Viduržemio jūroje.. Privatūs paplūdimiai, prabangios vilos, ir puikūs Saint-Jean-Cap-Ferrat pusiasalio vaizdai, Europoje nėra svajingiau nei ši.

Be Beaulieu-sur-Mer, palei Les Corniches yra daug kvapą gniaužiančių stotelių, uolų keliai palei Prancūzijos Rivjerą. 30 km kelionė prasideda Nicoje ir baigiasi Mentone, vienas iš spalvingiausios Europos vietos. Nors tai tik 30 km, yra bent jau 10 nuostabių sustojimų palei šį vaizdingą Europos kelią.

Iš Dižono į Provansą traukiniu

Paryžius į Provansą su traukiniu

Lionas į Provansą su traukiniu

Marselis į Provansą su traukiniu

 

Amazing stops In Europe: Beaulieu-Sur-Mer Village France

10. Giethoorn, Olandija

Šiaudinių trobų žemė ir 170 salos, Giethoorn yra a paslaptingas kaimas Nyderlanduose. Be to, vežant kanalais, po mediniais tiltais, apsuptas žalių žemių ir gėlių, yra patirtis, kurios niekada nepamiršite.

Žavus mažas Giethoorn kaimas Nacionalinis parkas Weerribben-Wieden yra nuostabi stotelė kelionėje per Olandiją. Nors šis mažas kaimas užšalo XVIII a, šiuolaikinių dėka viešasis transportas, dabar iš Amsterdamo į Giethoorn galite patekti greičiau nei per 2 valandų.

Briuselis į Amsterdamą Su traukiniu

Londonas į Amsterdamą su traukiniu

Berlynas į Amsterdamą su traukiniu

Paryžius - Amsterdamas su traukiniu

 

Giethoorn, the Netherlands is very unique stop

 

Mes Išsaugoti traukinį bus malonu padėti jums suplanuoti kelionę į šiuos 10 nuostabios stotelės Europoje.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 nuostabių sustojimų Europoje“?? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Famazing-stops-europe%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)