Skaitymo laikas: 8 protokolas
(Atnaujinta: 29/04/2022)

Nesvarbu, ar esate diva, madinga, keistas, gėjus, lesbietė, ar nepasirengęs savęs apibrėžimams, šie 10 nuostabios LGBT paskirties vietos prisijungs ir jus švęs. Nuo bučinių Paryžiuje iki vakarėlių kaip roko žvaigždė Berlyne, šie nuostabūs Europos miestai yra susiję su lygiomis teisėmis, pasididžiavimas, ir meilė visomis vaivorykštės spalvomis.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Nuostabios LGBT draugiškos vietos pasaulyje: Berlynas

Viskas prasidėjo nuo pirmosios pasaulyje gėjų ir lesbiečių organizacijos įkūrimo. 1897 yra metai, pažymėję pirmąjį žingsnį Berlyno transformacija į pasaulio gėjų ir lesbiečių sostinę.

Grožis ir meilė būna visokios, spalvos, ir seksas. Berlynas yra vienas tolerantiškiausių, atviras, ir sveikindami pasaulio miestus. Berlynas yra nuostabus LGBT tikslas Europoje ir sveikina visokios meiles. Šiandien, Berlynas yra pagrindinis LGBT tikslas, tačiau savo populiarumą jis pelnė tik XX amžiuje, toks įspūdingas ilgas miesto kelias.

Šionbergo Nollendorfplatz yra žinomos Berlyno gėjų scenos širdis ir laukinė siela. čia, galite puotauti, tavo, gerti, ir mėgautis LGBT gyvenimu ir kultūra.

Geriausias laikas patirti LGBT ekstravagantiją yra vasara, epo CSD Berlyne. Beveik 1 milijonas žmonių ir šimtai išpuoštų plūdurių sukuria vieną didžiausių pasididžiavimo paradų pasaulyje, už lygias teises ir laisvę mylėti visomis vaivorykštės spalvomis.

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti

Apsilankykite gėjų Schwuleso muziejuje, pirmasis gėjų judėjimo paminklas, garsusis „Marietta“ baras, Kavinė „Berio“, seniausias „Heile Welt“ gėjų klubas, arba geriausiam keista vakarėliui „KitKat-Klub“.

Iš Frankfurto į Berlyną su traukiniu

Leipcigas į Berlyną su traukiniu

Hanoveris į Berlyną su traukiniu

Hamburgas į Berlyną su traukiniu

 

lesbian wedding

 

2. Nuostabus LGBT tikslas Nyderlanduose: Amsterdamas

Kai esate pirmoji šalis pasaulyje, įteisinusi tos pačios lyties asmenų santuokas, jūs taip pat esate viena nuostabiausių ir draugiškiausių LGBT miestams. Taigi, linksmas ir nuostabus Amsterdamas buvo pirmasis Europos miestas, kuriame vyko gėjų žaidynės 1998 o Amsterdamo pasididžiavimo paradas laikomas vienu geriausių pasaulyje.

Jei nežinote, į kurias vietas reikia pataikyti mieste, tada sustokite ties Rožinis taškas, vieta informacijai apie LGBT- draugiškos vietos Amsterdame. Amsterdamas turi nuostabų naktinio gyvenimo scena, bet prieš patekant saulei, turėtumėte pasivaikščioti kitomis gatvėmis ir rajonais, kur kvėpuoja ir spardosi LGBT scena: Reguliersdwarsstraat, istorinis Kerkstraat, Amstel, o paskui į Zeedijką ir Warmoesstraat fantastinei LGBT naktinio gyvenimo scenai Amsterdame.

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti

Atraskite liūdnai pagarsėjusią sceną „Queen's Head“, gurkšnokite kokteilį „Getto“, įkvėpkite Amsterdamo LGTB knygyne, linksmas, ir vakarėlis „Taboo“ arba „Exit“ klubuose Reguliersdwarsstraat gatvėje. Papildomai, Amsterdamo kanalo pasididžiavimas yra vienas unikaliausių pasaulyje vykstančių pasididžiavimo paradų.

Briuselis į Amsterdamą Su traukiniu

Londonas į Amsterdamą su traukiniu

Berlynas į Amsterdamą su traukiniu

Paryžius - Amsterdamas su traukiniu

 

 

3. Geriausias LGBT draugiškas tikslas JK: Braitonas

Nuo 1930-ųjų Braitonas yra saugus prieglobstis visiems, kuriems reikia tyrinėti savo seksualumą. Kadaise pajūrio miestas tapo draugiška LGBT paskirties vieta JK, arti, bet toli nuo sostinės.

Kempo miestelis yra LGBT rajonas Braitone, boutique viešbučių dėka, barai, ir restoranai. čia, rasite nuostabių nuotaikų, vėsią atmosferą, kurioje galite švęsti visų formų meilę. Be to, jei planuojate eiti iki galo su savo mylimąja, tada Braitonas turi daugiau nei keletą vestuvių vietos kaip karališkasis paviljonas, ir tiesiai iš ten prasideda šventės Charleso gatvėje arba Braitono paplūdimyje.

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti

Mėgaukitės puslitriu gėjuje esančiame „The Bulldog“ bare, bet pirmiausia atsipalaiduokite „The Brighton Sauna“, ir pabaigsi naktį Keršyje, aukščiausias LGBT naktinio gyvenimo klubas.

 

Awesome LGBT parties

 

4. Nuostabus LGBT draugiškas miestas Vokietijoje: Kelnas

Miestas, kuriame yra daugiau aludžių nei žmonių, ir daugiau pasididžiavimo renginių nei bet kur kitur, Kelnas yra viena nuostabiausių ir draugiškiausių LGBTQ miestams Europoje. Kelnas yra toks draugiškas LGBTQ, kad turi savo „Gaily“ turą, taigi galite atrasti geriausiai saugomas miesto bet kokio skonio ir vaivorykštės spalvos paslaptis.

Papildomai, Kelnas yra pagrindinis LGBT tikslas, nes turi 2 gėjų scenos, taip, tai yra teisingai. Senoji Heumarkt-Mathiasstrasse ir miesto Bermudų trikampis jaunesniems žmonėms. Vakaruose yra geriausi vakarėliai ir šokių klubai, leidžiantys sūpuoti kūną, o rytuose - ramioms ir tradicinėms „Hangout“ vietoms.

Neturite laiko aplankyti abiejų? Nesijaudink! Nes su S-Bahn metro traukiniu, galite keliauti pirmyn ir atgal tiek kartų, kiek norite, ir labai greitai.

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti

Nepraleiskite Kelno Kristoforo gatvės dienos, žinoma visame pasaulyje žinomas Kelno pasididžiavimas. Papildomai, Kelno gėjų kalėdinis turgus, ir karnavalas vasario mėnesį. Už vakarėlį apsilankykite „Deck“ 5 arba Amadėjus.

Berlynas į Acheną su traukiniu

Iš Frankfurto į Kelną su traukiniu

Dresdenas į Kelną su traukiniu

Achenas į Kelną su traukiniu

 

5. Nuostabus LGBT draugiškas tikslas Prancūzijoje: Paryžius

Romantiškiausias pasaulio miestas meilę švenčia kiekvieną minutę kiekvieną dieną, ir esate labai laukiami švęsti savo meilę visomis vaivorykštės spalvomis. Pilna glamo, stiliaus, klasė, ir linksma, Paryžius yra vienas nuostabiausių LGBT- draugiškų vietų pasaulyje.

Mieloji Marais yra Paryžiaus gėjų scenos centras, su visomis populiariomis LGBT vietomis, esančiomis garsiojoje Bastilijos aikštėje, Republique aikštė ir Rotušė. Per metus, nuo sausio iki liepos mėn, yra nuostabių renginių, skirtų LGBT bendruomenei: Festivaliai, menai, filmas, ir, žinoma, pasididžiavimo paradas. čia, jausitės kaip namuose, ir turite daugybę būdų, kaip ištirti LGBT prancūzų bendruomenę ir atrasti Paryžių.

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti

„Raidd Barn“ - „go-go“ šokėjams ir seksualiems šokiams, „Debonair“ kavinė ant „Cite de la Mode et du Design“ stogo, skirta makaronams ir nuostabiems Senos vaizdams, ir „Badaboum“ užkandinė Bastilijos rajone visiems naujiems ir madingiems prancūzų menininkams, ir pabučiuokite su Eifelio bokštu fone.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

LGBT parade & flag

 

6. Nuostabus LGBT draugiškas miestas Austrijoje: Viena

Turtinga Austrijos istorija ir kultūra yra pilna istorijų apie gėjų imperatorius, taigi būdamas LGBT- draugiškas yra šio gražaus miesto DNR dalis. Todėl, nenuostabu, kad Vienoje galite tęsti 2 Gėjų ekskursijos po miestą, siekiant atrasti LGBT bendruomenės ir gyvenimo istoriją. Papildomai, panašiai kaip ir kitos LGTB draugiškos paskirties vietos, esančios mūsų sąraše, LGTB įvykių yra daugiau, nei galite suskaičiuoti ištisus metus.

Vienas iš ypatingiausių LGBT įvykių per metus yra „Vaivorykštės kamuolys“. Viešbutis „Schonbrunn“ rengia šį didingą kamuolį, kur galite šokti valsą ir demonstruoti savo madingą mados jausmą nuostabiais kamuoliukais ir smokingais.

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti

Paragaukite Vienos kavos „Savoy“ kavinėje, vakarėlis su „Miss Candy“ klube „Heaven Vienna“, sakau „Dos“ nuostabioje Alpių aplinkoje, ir fotografuokite vestuves, kai aplinkui yra puiki miesto architektūra.

Zalcburgas į Vieną su traukiniu

Miunchenas į Vieną su traukiniu

Gracas į Vieną su traukiniu

Praha - Viena su traukiniu

 

7. Nuostabus LGBT draugiškas miestas Airijoje: Dublinas

Galbūt Airiją daugelis žino kaip labai griežtą, religinis, ir laiku sustingęs. Tačiau, taip nėra Dubline, kuris yra gyvybingas, linksma, ir labai LGBT- draugiškas. Į 2015, gėjų santuoka tapo legali, nuostabus įvykis Airijai virstant liberale, ir atvira tauta.

Taigi, Dubline rasite nuostabią alternatyvą LGBT- draugiškas tikslas į Amsterdamą ir Berlyną. Birželis yra pasididžiavimo mėnuo Dubline, bet taip pat turėtumėte apsilankyti Tarptautiniame Dublino gėjų teatro festivalyje, didžiausia pasaulyje.

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti

Kokteiliai ar vakarėliai bare „George“, gėjų institutas Dubline, „PantiBar“, „Oskarų“ kavinė, kreiserinis, arba gėjų pirtis, norint atsipalaiduoti, yra svarbiausi dalykai, kuriuos reikia padaryti norint tikrai mėgautis nuostabia LGTBQ bendruomene Dubline.

 

8. Nuostabus LGBT draugiškas tikslas: Belgija

Gentas ir Briuselis yra žinomi kaip 2 nuostabiausios LGBT draugiškos kelionės Belgijoje. Ši šalis antroji įteisino tos pačios lyties asmenų santuokas. Briuselyje, Rue du Marche au Charbon yra LGBT scenos centras.

Pavyzdžiui, vaivorykštės namuose, galite mėgautis Lesboramos kino festivaliu, meno parodos, ir daugybė kitų kultūrinių veiklų. Tačiau, jei norite pasipuikuoti tuo, ką mama davė jums, tada Chezas Mamanas pasitinka visų spalvų ir blizgančių vaivorykštės divas.

Liuksemburgas į Briuselį su traukiniu

Antverpenas į Briuselį su traukiniu

Amsterdamas - Briuselis su traukiniu

Paryžius į Briuselį su traukiniu

 

LGBT flags in a street in belgium

 

9. Nuostabus LGBTQ draugiškas tikslas: Londonas

Vest Entas, barai, architektūra, karalienė. Londonas yra ikona ne tik dėl karališkųjų, bet todėl, kad tai nuostabi LGBT paskirties vieta Europoje. Miestas yra mikrokosmosas pasauliui, reiškia miestą, kuris priima žmones iš visų pasaulio kampelių, taip pat yra labai šilta ir draugiška gėjams, lesbietė, keistas, ar translyčiai.

Išskirtinės knygynai, nuostabu barai ant stogo, teatras, ir muzika, Londonas turi tiek daug įdomių vietų, kad galėtų mėgautis geriausia LGBT gyvenimo ir kultūros dalimi.

Dalykai, kuriuos reikia padaryti

Taigi, jei norite mėgautis geriausia LGTB Londone, eikite į „Dlastone Superstore“, kad gautumėte geriausią kabaretą. Geriausiai keistai scenai, „Glory“ baras yra puikus, ir būtinai užsukite į seniausią Anglijoje LGBT knygyną, Gėjaus žodis.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

10. Puikios LGBT draugiškos vietos: Milanas

Skirtingai nuo kitų LGBT draugiškų miestų, esančių mūsų sąraše, Milane neįteisintos LGBT teisės. Nepaisant to, mados ir elegancijos sostinė pasaulyje gali pasigirti gyva gėjų scena ir netgi rengia kasmetinį LGTBQ kino festivalį.

Kai Milane, Porta Venezia kaimynystė yra LGBT gyvenimo ir kultūros širdis. Lecco ir San Martini gatvėse, rasite šauniausius gėjams pritaikytus barus ir klubus.

Florencija į Milaną Su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Milanas į Florenciją su traukiniu

Venecija į Milaną su traukiniu

 

Milan LGBT nightlife

 

Labai lengva traukiniu keliauti po Europą ir keliauti Išsaugoti traukinį bet ne visada lengva rasti nuostabių LGBT draugiškų vietų, todėl mes parašėme šį tinklaraščio įrašą jums.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 nuostabių LGBT draugiškų vietų“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fawesome-lgbt-friendly-destinations%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)