Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 31/03/2021)

BERNINA Express "yra viena iš gražiausių kelionės traukiniais pasaulyje. Pirmiausia, Ant Rauma linija iš Dombas į Åndalsnes (Norvegija), jūs galite mėgautis vaizdais aukštų viršūnių. Be to, pravažiuodami galite pamatyti kalnų šlaitus ir plynaukštes Rauma upės. Papildomai, taip pat galite pamatyti aukščiausią Europos uolų veidą Trollveggen, ir puošnus vištienos tiltas.

 

Jeigu Bernina Express traukiniu kelionė prasideda – Italija

Cinque Terre Italy
Svaiginimas vaizdas Cinque Terre Italijoje.

 

Ant Penkios žemės tarp Levanto ir La Spezia (Italija), pravažiuojate paveikslėlį tobulas kaimų, alyvmedžių giraites, vynuogynai, ir neaizmirstams turkis Ligūrijos jūra. Į Centrinė Reino geležinkelio tarp Bingeno ir Koblencas (Vokietija) yra kaip kažkas iš pasakos su senovės pilys virš vandenų.

Turbūt labiausiai gražus ir kerintis Scenic geležinkelių važinėti Europoje yra Bernina ekspresas. Iš visų vaizdingas Šveicarijos traukinys važiuoja, BERNINA yra gražiausia. Šis traukiniu pasiūlymų panoraminiai vaizdaiĮdėkite & Sent Moricas rytinėje Šveicarijoje į pietus iki Tirano Italijoje šiaurę. Tai važiavimas traukiniu trunka maždaug 4 valandos, kaip jūs padengti 90 mylių nuo Šveicarijos ledo iki Italijos saulės. Ši kelionė apima 55 tunelių ir daugiau 196 tiltai. Geležinkelio buvo baigtas 120 metų ir yra UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Bernina Express "dalijasi liniją su ledynas Express " ir apima visą Landwasser viadukas. Uždaryti Pontresina, traukinys pakyla į BERNINA Pass, tada Morteratsch ledynas. Aukščiausias traukinio taškas yra Slaugos Bernina kuris sėdi per 7000 pėdų virš jūros lygio.

Iš kitos pusės, šio kalno, traukinys eina mases medžių prieš nutraukdami vaizdingame kaime Poschiavo. Traukinys tada pajamos į epo Brusio Spiralinė viadukas. Beveik visos nuotraukos šioje kelionėje vyksta ten.

Kelnas Koblenz traukiniai

Bona į Koblenz traukiniai

Esenas į Koblenz traukiniai

Tryras į Koblenz traukiniai

 

 

Pagrindinė informacija

Stai keleta pagrindinė kelionių informacija jei ketinate važiuoti „Bernina Express“ traukiniu;

  • Jei esate keliaujant žiemą, einančią į šiaurę maršrutas dažniausiai kelionių aprašymas kai yra tamsu, todėl jums nepraleisti partiją gražus peizažas.
  • Papildomai, antroji klasė yra labai gera šiame traukinyje, teikdama visas tas pačias paslaugas kaip ir pirmos klasės, todėl nėra reikalo mokėti papildomų pinigų, jei norite šiek tiek mažiau žmonių sėdėjimo.
  • Ant pietinio traukinys, Norite būti sėdi ant dešinėje pusėje traukiniu. Kadangi Šveicarija dekoracijos gali būti peržiūrėtas iš šios pusės. ir ant krańca traukiniu, Norite sėdėti ant kairėje pusėje.
  • Dideli panoraminiai langai neatidarykite. Yra nedidelis angos šalia traukinių durų. Galite imtis savo nuotraukas iš jų (nesant atspindys).

Ciuricho į Zermatt traukiniai

Ženevos į Zermatt traukiniai

Bernas į Zermatt traukiniai

Liucernos į Zermatt traukiniai

 

Rezervuokite bilietus Bernina Express

Ar jūs planuojate kelionę į Bernina Express? Kodėl gi ne 3 minučių ir sužinoti pigesni traukinių bilietai įjungta www.saveatrain.com. Užpildykite datą ir laiką, kad jūs norėtumėte keliauti, ir mes pateiksime jums geriausią kainos Jūsų kelionę, už kurią galima sumokėti keliais būdais, įskaitant „Paypal“ ir „Bitcoin“.

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje savo svetainėje, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbeautiful-bernina-express%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)