Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 28/01/2022)

Vienoje pusėje yra Atlanto vandenynas, kitoje - vaizdingiausi miesteliai, į 10 gražiausi Europos pakrantės miestai yra geriausios poilsio ir poilsio vietos gražiausi Europos pakrantės miestai yra geriausios poilsio ir poilsio vietos. Poilsis ant uolų, klausydamasis vandenyno bangų, įsigerti į nesugadintą jūros vandenį, ar atrandant legendas už uostų ir bokštų, yra ypatingų įspūdžių, kuriuos rasite tik palei Italijos pakrantes, Prancūzija, ir Anglija.

Geležinkelių transportas yra labiausiai tausojanti aplinką būdas keliauti. Šis straipsnis buvo parašytas šviesti apie keliones traukiniu ir buvo padaryta Išsaugoti traukinys, Pigiausi traukinių bilietai Europoje.

 

1. Gražus pakrantės miestas Italijoje: Amalfio pakrantė

Garsūs vaizdingi namai, iš kurių atsiveria Amalfio miesto Tirėnų jūros vaizdai, puikiai tinka atvirukams. Todėl, Amalfi užima visus gražiausius pakrantės miestus Italijoje. Papildomai, pastebėsite, kad tai yra svajingiausia vasaros kryptis Europoje. Taip yra dėl uolų esančio mėlyno vandens, ir spalvingi namai kurie sukuria puikią aplinką pabėgimui prie jūros.

Papildomai, jei norite atrasti daugiau, tada Amalfio katedra ir vila Rufolo, atsiveria įspūdingi Viduržemio jūros ir sodo vaizdai. Tačiau, Amalfi akcentas yra 40 protokolas’ važiuokite nuo Vietri Sul Mare iki Positano su keletu kvapą gniaužiančių vaizdų pakrantės.

Milanas į Neapolį su traukiniu

Florencija į Neapolį su traukiniu

Venecija į Neapolį su traukiniu

Piza į Neapolį su traukiniu

 

Amalfi Coast Italy Beautiful Coastal Towns

 

2. Žaviausias pakrantės miestas Prancūzijoje: Sen Malo

Nors Sen Tropezas ir Nica yra 2 populiarių Prancūzijos pakrančių miestų, Sen Malo Bretanėje Anglijos kanale yra pakrantė paslėptas perlas. Tai dėka turtingos istorijos ir istorijų, vykusių Saint-Malo pakrantėse, dėka. Sen Malo mieste, keliausite laiku į piratų laikus, ir prancūzų korsarai, kovodamas ir gindamas Didžiąją Prancūziją nuo pylimų.

Šiandien, Sen Malo pylimai yra nuostabūs norint pasivaikščioti po senamiestį, grožėdamasi saulėlydžiu, ir stebėdamas bangas. Norėdami visiškai įvertinti Saint-Malo žavesį, turėtumėte nakvoti ir aplankyti Grand Be ir Petit Be fortų salas.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

France's Saint-Malo Coastal town and its sendy beaches

 

3. Gražus pakrantės miestas Europoje: Lerici, Italija

Nedaugelis yra girdėję apie Lerici miestą Italijos Rivjeroje, vienas gražiausių pakrantės miestelių Europoje. Jo kaimynas La Spezia uostamiestis galėtų būti atspirties taškas jūsų kelionė į Cinque Terre, bet Lerici turi savo neatrastą magiją. Rasite Lerici 8 kilometrų į pietryčius nuo La Spezia, su dažytais namais, įlankėlės, uostas, 12 amžiaus pilis su vaizdu į jūrą, nuostabūs požiūriai, ir pėsčiųjų takai palei pakrantę.

Be to, Lerici yra nuostabus taškas kelionei į Italijos pakrantę: Vaizdingas Cinque Terre, Portofino, ir Portoverane. Jūs taip pat galėtumėte padaryti dienos kelionę į mieląją Pizą.

La Spezia į Riomaggiore su traukiniu

Iš Florencijos į Riomaggiore su traukiniu

Iš Modenos į Riomaggiore su traukiniu

Livornas į Riomaggiore su traukiniu

 

Fishing at The Coastal Town Lerici, Italy

 

4. Gražus pakrantės miestas Prancūzijoje: Cassis-Marselis

Kalkakmenio skardžiai, skaidrus nesugadintas vanduo, panoraminiai pakrantės vaizdai iš šaligatvio kavinių, paverskite Cassis mieliausiu pakrantės miestu. Cassis yra tarp aukščiausio pakrantės skardžio Europoje, Cap Canaille, ir baltojo kalkakmenio Calanques. Be to, Cassis mieste, rasite geriausius iš visų pasaulių – Provanso vynuogynai, ir didinga Viduržemio jūra.

Gurkšnodamas taurę rožių vyno, stebėdamas žvejus, bus jūsų atostogų šiame stebuklingame pakrantės mieste akcentas. Šis Prancūzijos paslėptas brangakmenis yra traukiniu nuo Marselio, ir puikus pabėgimas iš judraus miesto.

Paryžius į Marselį su traukiniu

Marselis į Paryžių su traukiniu

Marselis į Clermont Ferrand su traukiniu

Paryžius į La Rošelę su traukiniu

 

The Most Beautiful Coastal Town In France: Cassis-Marseille

 

5. Arromanches-Les-Bains Prancūzijoje

Garsus Normandijos nusileidimu, Arromanchesas yra gražus pajūrio miestas Normandijos regione, Prancūzijoje. Priešingai nei kadaise buvo karinis punktas, šiandien Atlanto vandenyno pakrantėje rasite nuostabų paplūdimio miestą.

Todėl, jūsų laukia nepamirštamos atostogos prie vandenyno, su Nardymas, jachtomis, jodinėjimas auksiniu paplūdimiu, ir maudytis saulėje. Trumpam ar ilgesniam savaitgaliui, mėgausitės vandenynu su Arromanches-Les-Bains’ 550 gyventojų, ir patirkite Normandijos magija.

Paryžius į Ruaną Su traukiniu

Paryžius į Lilį su traukiniu

Ruanas į Brestą Su traukiniu

Ruanas į Havrą su traukiniu

 

Arromanches-Les-Bains In France Normandy region

 

6. Kornvalis, Anglija

Kornvalio pakrantė tęsiasi iki 679 kilometrų skardžių, urvai, ir paplūdimiai. Tai padidina Kornvalio, kaip geriausio banglenčių miestelio JK, statusą. Taigi, jei planuojate įtraukti vandens sporto pramogas į savo atostogas pajūryje, Kornvalis yra tobulas.

Gražiausias pakrantės miestas Didžiojoje Britanijoje yra gražus pusiasalis. Todėl, kur tik pasuksi, atsidursite nuostabioje pakrantėje. Norėdami pamatyti geriausius Kornvalio paplūdimių ir pakrantės vaizdus, galite eiti pietvakarių pakrantės taku.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

Cornwall, England Cliffs

 

7. Honfleur pakrantės miestas Prancūzijoje

Jei ieškote geriausio Prancūzijos pakrantės miestelio, tada Honfleuras yra atsakymas. Senos upės ir vandenyno susitikimo vietoje, upių kruizai, spalvingi namai, atspindintys jūroje, ir eina prie krantų, paversti Honfleurą vienu iš 10 gražiausių pakrančių miestų Europoje.

Spalis yra geriausias laikas nuvykti pasimėgauti prieplauka ir grynu pajūrio oru Honfleur mieste. Tai bus puikus būdas atsisveikinti su vasara ir pasimėgauti saule bei išvengti drėgmės, ir minios turistų.

Paryžius į Ruaną Su traukiniu

Ruanas į Paryžių su traukiniu

Paryžius į Kalė su traukiniu

Ruanas į Kalė su traukiniu

 

Honfleur Beautiful Coastal Town In France

 

8. Santa Cesarea Terme Italija

Santa Cesarea Terme yra puikus pakrantės miestas Apulijoje. Vaizdas į jūrą, galėsite mėgautis gražia jūra ir terminės vonios jūsų Italijos atostogų metu.

Priešingai nei kiti spalvingi pakrantės miestai Italijoje, Santa Cesarea išsiskiria tuo Islamo architektūra. Tai reiškia, miestą supa baltos įspūdingos vilos ir bokštai, ir atrodo visiškai gražiai su mėlyna jūra horizonte. Jei nuspręsite aplankyti šį nuostabų pakrantės miestą, jums gali pasisekti apsistoti vienoje iš daugelio miesto pilių-viešbučių.

Neapolis į Brindisi su traukiniu

Neapolis į Barį su traukiniu

Baris į Fasano su traukiniu

Neapolis į Fasaną su traukiniu

 

 

9. Briugė (naudotas), Belgija

Briugės senamiestis yra vienas iš labiausiai žavūs senieji miesto centrai Europoje. Brugge taip pat turi vieną iš titulų 10 gražiausių pakrančių miestų Europoje. Briugė prie jūros yra gana nuostabus reginys akims, su jos kanalais, valtys, ir vaizdingi namai.

Su gražia pakrante, nenuostabu, kad pasirinko daugelis flamandų karalių, Briugė kaip jų namai. Todėl, turėtumėte būti pasirengę daugiausiai pilių ir bokštų su vaizdu į jūrą.

Amsterdamas į Briugę su traukiniu

Briuselis į Briugę su traukiniu

Antverpenas į Briugę su traukiniu

Gentas į Briugę su traukiniu

 

Brugge, Belgium Is a city on the coast of the channel tunnel

 

10. Venecija, Italija

Puikus Venecijos miestas uždaro mus 10 gražiausių pakrančių miestų Europoje sąrašas. Architektūra, Gelato, ir valtis važiuoja paverskite Veneciją absoliučia svajinga vieta prie jūros.

Venecija gyvena prie jūros, ir todėl jis yra didžiausias pakrantės miestas visoje Europoje. Italai dievina Veneciją, ir turistai tai taip pat dievina. Turėsite nuostabų laiką klajodami po alėjas ir siauras gatveles.

Milanas į Veneciją su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Bolonija į Veneciją su traukiniu

Trevizas į Veneciją su traukiniu

 

Venice, Italy is one of the most known coastal cities in the world

 

čia adresu Išsaugoti traukinį, mes mielai jums padėsime suplanuoti kelionę į „10 gražiausių pakrantės miestelių Europoje“.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 gražiausių pakrančių miestų Europoje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbeautiful-coastal-towns-europe%2F%3Flang%3Dlt Visiem, kas noklusina, tacu– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)