Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 26/02/2021)

Suplanuoti kalėdinį vakarėlį ar kalėdinę šventę yra neabejotinai geriausia dalis, kai esate geriausias vyras ar garbės tarnaitė. Kas gali būti smagiau, nei suburti visą gaują į blogus nuotykius Europoje? Ypač prieš laimingus grupėje apsigyvenus.

Europa yra puiki vieta rengti vakarėlius. Mes rinkome rankomis 7 geriausių bakalaurų ir bakalaurų kelionių Europoje. Nuo prabangių kelionių SPA temomis iki visos nakties vakarėlių ir šokinėjimo baruose. taip, turite sukurti įspūdingiausią nuotakos ir jaunikio kelionę.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Hedonistinis, biudžetą tausojantis bakalauras / bakalauras Berlyne

Su puikia baro scena, Berlynas yra nuostabi kelionių po Europą įdomių ir įdomių kelionių po bakalaurus ir bakalaurus tema.

Berlynas yra žinomas dėl savo beprotiškų vakarėlių ir „Oktoberfest“ ir puikiai tinka savaitgalio pabėgimas. Galite pradėti vakarėlį gavę nuostabių gaujos nuotraukų garsiojoje „East Side“ galerijoje. tada, tęsti individualizuotą turą po barus ar pasimėgauti nuotykiais ir eiti bar šokinėja. be to, Berlyne įsikūrę puikūs kurortai, kur galėtum prakaituoti visas pagirias po nakties klubuose.

Frankfurtas į Berlyną traukiniu

Kopenhaga į Berlyną traukiniu

Hanoveris į Berlyną traukiniu

Hamburgas į Berlyną traukiniu

 

Hedonistinis, biudžetą tausojantis bakalauras / bakalauras Berlyne

 

2. Bakalauro / bakalauro kelionė į Amsterdamą

Nelabai žinomas ir viliojantis, Amsterdamas yra Europos nuodėmės miestas ir mažas rojus. Jei planuojate pavasario kelionę po Europą, tada Amsterdamas yra pats gražiausias. Žydintys kanalai, spalvingi namai ir mielos kavinės, dviračių takai, ir, žinoma, gėlių festivalis gegužę. Visi šie stebuklai leis nuotakai jaustis septintame danguje.

tačiau, jei jus domina beprotiškas savaitgalis švęsti paskutines laisvės akimirkas, tada Amsterdamas yra tobulas laukinėms kalėdinėms vakarėlėms. Pradėkite nuo „Muse Du Sexe“ iki raudonųjų žibintų rajono, ir užbaikite gėrimą ir striptizo vakarienę. taip, bakalauro kelionė į Amsterdamą, be abejo, bus nepamirštama kelionė.

Brėmenas į Amsterdamą traukiniu

Hanoveris į Amsterdamą traukiniu

Bylefeldas į Amsterdamą traukiniu

Hamburgas į Amsterdamą traukiniu

Merginos Amsterdame fotografuoja „Tulpes“ su nugara į kamerą

 

3. Bakalauro / bakalauro kelionė į Prahą

Ponios tikrai įvertins gražų Prahos miesto vaizdą, architektūra, ir menas. Papildomai, Praha yra žinoma dėl savo moderniausių alaus sodų ir kokteilių barų. Tai reiškia, kad Prahos barai yra geriausiose vietose ir tiekia skaniausius ir meistriškiausius gėrimus Europoje, pavyzdžiui, „Hemingway“ kokteilių baras. Po kelių gėrimų, jei norite tikrai laukinės nakties, eikite į visame pasaulyje žinomą Prahą naktinio gyvenimo scena. Išgydyti tą ryto pagirią, apžiūrėkite geriausią kavos vietą Prahoje, „Bug“ kavinė. Jų specialybė yra turtingas kavos gėrimai ir skanus maistas.

tačiau, jei nenorite prarasti proto per miegą, tada eikite už miesto centro. Prahoje yra daugybė šiluminių ir kurortinių namų, kuriuose galite pasilepinti po apsilankymo užburta pilis. Tai tikrai leis nuotakai jaustis kaip princesei pasaka. Kitas puikus dalykas, kurį vyrai tikrai pamėgs, yra plaukimas plaustais upe.

Niurnbergas į Prahą traukiniu

Miunchenas į Prahą traukiniu

Berlynas į Prahą traukiniu

Viena į Prahą traukiniu

 

Kelionė į Prahą ir Salutą su gėrimais bare

 

4. Kelionė į Budapeštą

Stulbinanti architektūra ir Dunojaus upė teka per, paverskite Budapeštą nuostabia kelionių po bakalaurantais ir bakalaurais kelionių vieta.

Gėrimai ir vakarėlis kruizu Dunojaus upe, kerta miestą su įspūdingos architektūros vaizdais, yra ideali vieta vyrams ir bakalaurams. Kitas puikus pasirinkimas yra atpalaiduojantis savaitgalis prabangiame SPA centre su merginomis. Budapeštas yra puikus miestas ekskursijos po maistą, kur galėsite paragauti nacionalinio Egerio ir Somlo vyno ir paragauti tradicinių vengriškų patiekalų šventėje, kad paminėtumėte paskutinį vienintelį gyvenimą.

„Fausto“ vyno rūsys yra vienas seniausių rūsių Europoje ir ten, kur galite mėgaukitės puikiausiais vynais paragauti burnoje tirpstančios jautienos ir kitų skanėstų.

Viena į Budapeštą traukiniu

Praha į Budapeštą traukiniu

Miunchenas į Budapeštą traukiniu

Gracas į Budapeštą traukiniu

 

 

5. Bakalauro / bakalauro kelionė į Tirolį

Už labiausiai nuotykius ir adrenaliną skatinančią bakalauro kelionę į Europą, Tirolio regionas Austrijoje yra geriausia vieta. Pajusite, kad grįžtate prie ištakų. Sėdi prie laužo, už jūsų medinės kavos lauko kepsnių ir gėrimų. Jei gauja už alpinizmo nuotykis, plukdymas, ir dar daug pramogų lauke, tada 47 sritis, yra stulbinantis pasirinkimas visiems savaitgaliams ir didingam vakarėliui.

Tirolis taip pat puikiai tinka kelionei po kalėdinius batonėlius, ypač jei esate sportiškas ir norite vienodai išmėginti gamtą gražių vietų Europoje. Didingi vaizdai ir grynas oras puikiai tinka sujungti ir sukurti įsimintinas akimirkas Tirolio miškuose ir kriokliuose.

Miunchenas į Insbrukas traukiniu

Zalcburgas į Insbrukas traukiniu

Oberstdorf į Insbrukas traukiniu

Gracas į Insbrukas traukiniu

 

Kelionė į Tirolį ir plaustais gamtoje

 

6. Šveicarijos Alpėse

Įspūdingi vaizdai, kalnai, slėniai, ir kriokliai Šveicarijos Alpėse yra puikios sąlygos svajingai kelionei po bakalaurą po Europą. Šveicarijos Alpės yra tiek rojus, tiek Disneilendas nuotykių kupinai gaujai. Pavyzdžiui, jei jūsų grupei patinka užsiėmimai lauke, tada galite slidinėti, jei žiema. arba, iš kitos pusės, jei tai pavasario ar vasaros kelionė, tada, trekas, ar atvėsimas žaviame kaime yra tik keli dalykai, kuriuos reikia padaryti šioje fenomenalioje vietoje.

Nors bakalaurų ir bakalaurų kelionė į Šveicarijos Alpes gali būti brangesnė nei savaitgalio pabėgimas į Berlyną ar Prahą, taip pat gali būti kuriami prisiminimai, kurie trunka visą gyvenimą ir yra neįkainojami.

Bazelis į Interlakeną traukiniais

Ženeva į Zermattą traukiniais

Bernas į Zermattą traukiniais

Lucerna į Zermatt traukiniais

 

Šveicarijos Alpių lauko karšta vonia

 

7. Bakalauro / bakalauro kelionė į Akvitanija, Prancūzija

Kelionė po bakalaurą ir bakalaurą yra puiki proga leistis į nuotykius, išbandykite ką nors naujo ir nutraukite džiovos rutiną. Kodėl gi to nedaręs stilius ir einantis į priekį, pasilepinti? Žvilgsnis yra nuostabi galimybė mintyse įsivaizduojančiai bakalauro ir bakalauro studijai. Prancūzijos kaimas yra nuostabus kempingo vieta prabangiose mongolų stiliaus jurtose kvapą gniaužiančioje Prancūzijos dirbamoje žemėje su savo geriausiais draugais.

Lauko baseinas, vaisius, pusryčiai lovoje, laužavietė, Važinėjimas dviračiais aplink gražius kalnus yra neatsiejama natūralios gamtos kelionė, kurią visi prisimins. Bakalauro ir bakalauro išvykos ​​yra vieni gražiausių laikotarpių kiekvieno žmogaus gyvenime. taip, ji turėtų būti švenčiama gražiausiose pasaulio vietose, o Europa yra tobula kelionė į svajonių ar laukines kalėdas ir kalėdines keliones.

Nantas į Bordo traukiniu

Paryžius į Bordo traukiniu

Lionas į Bordo traukiniu

Marselis į Bordo traukiniu

 

Bakalauro / bakalauro kelionė į Akvitaniją, Prancūzija

 

Labai lengva traukiniu keliauti po Europą ir keliauti Išsaugoti Traukinys į bet kurią mūsų kelionės vietą ir miestą 7 geriausios kelionės į bakalauro studijas kryptys.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „7 geriausi bakalaurų ir bakalaurų reisai Europoje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-bachelor-bachelorette-trips-europe%2F%3Flang%3Dlt Visiem, kas noklusina, tacu– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)