Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 15/01/2022)

Šiais metais jūs turite galimybę ištirti pasaulio stebuklus, nes kelionės taisyklės vis dar yra palankios. Anksčiau uždarytos atostogų vietos po truputį atsinaujina, kai pasaulis prisitaiko prie gyvenimo su pandemija. Čia yra 8 Geriausios kelionių gimtadienio proga gimtadienis 2021 kad turėtumėte apsvarstyti.

 

1. Menkių kyšulys

Šis regionas yra rytų Masačusetso valstijoje ir yra vienas labiausiai apžiūrėtų regionų rytinėje pakrantėje. Į 2021, ji vis dar užima topus kaip viena geriausių gimtadienio kelionių vietų. Šioje srityje galite pamatyti daug ką, įskaitant gražūs paplūdimiai, parkai, istoriniai švyturiai, ir daug natūralaus poilsio. Kol apžiūrėsite šį miestą, svarbu, kad ieškotumėte saugios nakvynės. Atostogų nuoma yra geriausias pasirinkimas. Užuot apsistojęs ankštame viešbučio kambaryje, galėtumėte apsistoti viename iš daugelio ir prabangių Menkių kyšulio atostogų nuoma. Tai suteiks jums namų jausmą, nes galėsite naudotis tokiais patogumais kaip virtuvė ir skalbimo patalpa bei panašiais prietaisais ŠVOK įranga. Tai praverčia, ypač kai keliaujant su šeima nes turėsite galimybę pasimėgauti gausiais patiekalais ir apsivalyti viešnagės metu. Papildomai, atostogų būstuose yra tam tikras privatumas, palyginti su viešbučiu.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

Cape Cod

 

2. Geriausios kelionių gimtadienio proga gimtadienis 2021: Aliaska

Nepaisant to, kad geografiškai atskirta nuo JAV, Aliaska yra viena iš patraukliausių ir vaizdingiausių lankytinų vietų. Tai puiki gimtadienio vieta slidinėjimo atostogoms su vaikais. Kai vykstate į šią šalies dalį, pamatysite atokius ledynus, kylantys kalnai, didingi briedžiai, 12pėdų aukščio meškos, ir daugybė apleistų pakrančių. Tarp geriausių vietų, kurias galite aplankyti Aliaskoje, yra Denali nacionalinis parkas, kur pateksite pamatyti meškų, vilkai, ir briedžiai. Jūs taip pat turėsite galimybę pasivaikščioti Savage upe, grožėdamiesi ramiais vandenimis. Jei mėgstate žvejoti, galite gauti galimybę aplankyti Aliaskos žvejybos centrą, Homeras. Papildomai, galėtumėte palikti dykumą ir vykti į Ankoridžą, kuris yra didžiausias Aliaskos miestas. Kai su šeima aplankote Aliaską, turėtumėte įsitikinti, kad lankotės „Arkties rato“ dienos ekskursijoje iš Fairbanks ir „Matanuska“ ledyno visos dienos kelionėje. Šios dvi ekskursijos užbaigs jūsų atostogas Aliaskoje.

Milanas į Neapolį su traukiniu

Florencija į Neapolį su traukiniu

Venecija į Neapolį su traukiniu

Piza į Neapolį su traukiniu

 

Best Travel Destinations In 2021: Alaska Mountains

3. Didysis kanjonas Arizonoje

Nepaisant to, kad kasmet sulaukia apie penkis milijonus lankytojų, Didysis kanjonas vis dar yra viena iš geriausių lankytinų vietų 2021. Tai yra populiariausias orientyras Jungtinėse Amerikos Valstijose ir atrodo gražus iš kiekvieno kampo. Galite leistis į žygius šiame regione arba pasivažinėti sraigtasparniu, kad galėtumėte mėgautis kraštovaizdžiu iš oro. Šiaurinius ir pietinius ratlankius galite pasiekti iš priešingų kanjono pusių. Dauguma žmonių mieliau lankosi Didžiojo kanjono nacionalinis parkas Pietų Rimas, nes jis visada atidarytas net žiemą. Norėdami mėgautis vaizdu į dykumą, galite privačiai važiuoti keliais arba pasinaudoti šios vietovės autobusais. Didžiajame kanjone, galite pamatyti daugiau nei 447 paukščių rūšių, esančių ten, stovykla per naktį dykumoje, ir dalyvauti įdomioje veikloje, pavyzdžiui, plaustuose. Šiame regione, linksmų galimybių yra begalė!

Liucerna į Lauterbrunnen su traukiniu

Ženevą į Lauterbrunneną su traukiniu

Liucerną į Interlakeną su traukiniu

Ciurichas į Interlakeną su traukiniu

 

The Grand Canyon In Arizona

 

4. Geriausia gimtadienio kelionių idėja 2021: Kraterio ežero nacionalinis parkas

Įsikūręs Oregone, Kraterio ežeras užima penkiasdešimt tris kvadratinius kilometrus. Ežeras yra Mazamos kalno viduje, kuris buvo suformuotas 7000 metų prieš sprogimą. Jame yra mėlyni vandenys, kurie suteikia nuostabų atspindį, kuris paliks jus baimę. Šio ežero grožis yra tas galite nardyti už maždaug 2000 pėdų, jei jums patinka tokios linksmybės. Norėdami mėgautis savo kelione į šią vietovę, tris dienas reikia praleisti tyrinėjant visus stebuklus, kuriuos gali pasiūlyti ežeras.

Lionas į Nicą su traukiniu

Paryžius į Nica su traukiniu

Kanai į Paryžių su traukiniu

Kanai į Lioną su traukiniu

 

Best Travel Destinations In 2021: Crater Lake National Park

5. Disnėjaus pasaulis

Paskutinis sąraše yra „Disney“ Atrakcionų parkai ir kurortai Orlande. Ši užburianti vieta yra geriausia gimtadienio kelionių vieta žmonėms, kuriems visiškai trūksta kasdienės veiklos. Tai ypač pasakytina apie sertifikuotus slaugytojus, kurie ką tik baigė NCLEX RN egzamino ir jiems reikia smagių atostogų. Pasisekė jiems, nuo metų pradžios, dauguma parkų vėl atidaryti ir yra paruošti verslui. Atsižvelgiant į tai, kaip tai populiaru, šioje vietoje dažnai būna daug žmonių, todėl turėsite protingai planuoti savo vizitą. Norėdami mėgautis savo viešnage, jums reikės likti apie 6-7 dienų. Kai kurios atrakcijos, kurias jūs esateKetinu pamatyti Karibų jūros piratus, Peterio Pano skrydis, be kitų.

Briuselis į Amsterdamą Su traukiniu

Londonas į Amsterdamą su traukiniu

Berlynas į Amsterdamą su traukiniu

Paryžius - Amsterdamas su traukiniu

 

Disney World

 

6. Geriausios gimtadienio kelionės vietos 2021: Venecija Italijoje, Europa

Įsikūręs šiaurės rytų Italijoje, Venecija yra keliautojų reginys. Tai Veneto regiono sostinė ir ją sudaro 118 mažos salos, atskirtos kanalais. Šias salas jungia daugiau nei 400 tiltai. Kelių nėra, reiškia, kad nėra triukšmingo eismo. Žmonės kanalais keliauja valtimis, aptarnaujant lankytojus įspūdingais vaizdais, kurių nematyti kitur. Venecija laikoma vienu unikaliausių miestų pasaulyje, įtraukdami jį į vieną iš populiariausių keliautojų ir fotografų vietų 2021. Be to, Žinoma, kad Venecija yra nepaprastai romantiško pobūdžio. Venecija taip pat pirmauja daugelyje sąrašų gražūs miestai pasaulyje. Tai lemia unikalus pasiūlymas be kelio, įspūdingi senoviniai pastatai, istoriniai elementai, rasti visoje jo konstrukcijoje.

Milanas į Veneciją su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Bolonija į Veneciją su traukiniu

Trevizas į Veneciją su traukiniu

 

Best Travel Destinations In 2021: Venice In Italy, Europe

 

7. Geriausia kelionių vieta gimtadienio proga 2021: Baikalo ežeras, Rusija

Būdama didžiausia šalis pasaulyje, Rusija turi daug ką pasiūlyti įskaitant paplūdimius, kalnai, ir istoriniai pastatai. Tačiau, Baikalo ežeras yra geriausias pasirinkimas daugeliui keliautojų ir fotografų. Tai vienas seniausiai žinomų ežerų pasaulyje, su daugeliu pranešimų teigiama, kad tai daugiau nei 25 milijono metų senumo. Tai taip pat giliausias ežeras pasaulyje, pasiekiantis didžiausią 1642 metrų. Kas daugiau? Baikalas yra didžiausias gėlo vandens ežeras pasaulyje. Daugiau nei 20% natūralaus pasaulio vandens gyvena šiame ežere. Aplinkui 5 mėnesių per metus, ežeras lieka padengtas storu ledo sluoksniu. Tačiau, vis tiek įmanoma pamatyti taip giliai 40 metrų po juo. Aplinkui 10 mėnesių per metus, jo vanduo laikosi esant ledinei temperatūrai 5 laipsnių Celsijaus. Tačiau, maždaug rugpjūčio mėnesį, jo temperatūra pakyla 16 laipsnių Celsijaus, todėl puikiai tinka greitai plaukti ir panirti.

 

 

8. Didžioji kinų siena

Nors Kinija šiandien išaugo į technologiškai pažangią šalį, jis vis dar neprarado žavesio ir susižavėjimo, kurį turėjo, kai buvo pirmą kartą atrastas. Kinijoje yra daugybė išgalvotų ir paslaptingų dalykų, bet Didžioji siena yra visų reitingų ir reitingų viršūnė. Pagal populiarų kinų posakį, „Niekas negali būti tikras didvyris, nebent jis buvo ant Didžiosios sienos“. Tęsiasi ne ilgiau kaip 6000 kilometrų, šis didžiulis paminklas yra vienas iš jo rūšių, ir yra būtinas kiekvieno keliautojo apsilankymas. Vidutinis jo aukštis yra maždaug 6 į 8 metrų, tačiau, tai peržengia daugiau nei 16 metrų viršūnėje. Tai pakankamai plati, kad daugiau nei 10 vaikštinėtojai gali juo vaikščioti vienas šalia kito. Sienoje yra daug įspūdingų įtvirtinimų, tačiau, seniausi yra datuojami maždaug VII a. pr. Kr. Didžioji siena yra a patirtis kartą gyvenime kurio negalima praleisti bet kokia kaina.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

The Great Wall Of China

 

8 Geriausios kelionių gimtadienio proga gimtadienis 2021: išvada

Nors galbūt atšaukėte atostogas 2020 dėl pandemijos, vis tiek galite keliauti šiais metais. Tačiau, būtinai atlikite visus veiksmus, kad sutaupytumėte transportavimo išlaidos. Turėtumėte siekti bent jau aplankyti Menkių kyšulį, Aliaska, Didysis kanjonas, Kraterio ežeras, ir „Disneyworld“. Pradėkite planuoti kelionę šiandien, kad galėtumėte mėgautis savo kelionėmis. Mums labiau patinka keliauti traukiniu tiek, kiek galite, kad jūs taip pat galėtumėte mėgautis vaizdais.

 

čia Išsaugoti traukinį, mes mielai jums padėsime suplanuoti vieną iš šių dalykų 8 Geriausios kelionių gimtadienio proga gimtadienis 2021 traukiniu.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „8 geriausios kelionės vietos 2021 m.“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fbest-birthday-travel-ideas%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)