Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 12/03/2021)

Keliautojai ieško geriausių kanalas ir upės Valčių Šventės Europoje galite poilsio lengva žinant, Europa turi siaubingas taikikliai. tačiau, žinoti, kur eiti už geriausią buriavimo atostogos kada nors, jūs turite padaryti kai kuriuos tyrimus. Yra penkios šalys su fantastinis kanalo ir keltu atostogų variantų.

Jūs galite aplankyti juos visus, arba pasirinkti vieną, kuris kreipiasi į jus labiausiai. Kas tikra yra tai, kad jūs ketinate turėti kai kurių žinomų kanalas ir upių važiuoja dėl šių švenčių. Čia yra mūsų penkių geriausių kanalų ir Riverboat šventės Europoje:

 

1. Kanalas ir upės Valčių Atostogos Prancūzija

Prancūzija yra graži šalis su daug galimų paskirčių kanalą ar keltu šventė. Keletas Prancūzijos regionų išsiskiria tuo klausimu: Midi, Akvitanijos regionas, ir Camargue. Kiekvienas iš jų pasižymi unikaliomis savybėmis.

Pirmasis yra Midi kanalas, Pasaulio paveldo sąrašą ir seniausias dirbtinis vandens kelias Europoje, vis dar taip originalų kursą. Šis Pierre'o Paulo Riquet'o darbas buvo baigtas m 1681. Pakeliui, kreiserinis žemyn Midi, jūs galite pamatyti Le Somail ir Carcassonne, dvi žavinga viduramžių gyvenvietės. Ir jei jums patinka geras maistas ir puikus vynas, galite pabandyti garsaus MIDI anketa MINERVOIS ir CORBIERES, ir Cassoulet, a vietos delikatesas.

Pietų Prancūzijos Camargue yra šiek tiek daugiau modernus, su gražia saulėtas klimatas ir Viduržemio jūros artumo. Nors jūs keliaujate Camargue, Jūs galite mokytis sodrus pobūdį ir BirdLife. Kas daugiau, miestuose taip pat yra žavinga mažai kavinės matyti.

Pagaliau, Akvitanija bus užfiksuoti savo širdį, kaip jūs kruizinių per savo puikia slėnių, pažvelgti jo kriokliai ir kvapą gniaužiančių uolos. Yra maršrutų imtis minia, įskaitant buriavimo upe Charente. Prancūzijoje, kas kelias išgėrėte yra kerintis, ir visiškai patiria Tai nuostabus jausmas.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

 

2. Kanalas ir upės Valčių Atostogos Italija

Jei manote, kanalų ir Italijoje, pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, yra Venecija. Venecijos lagūnos yra didžioji, prapjauti su kanalų, ir jis siūlo unikali patirtis keliautojams kurie mėgsta buriavimui. Bet dar labiau negu buriavimo pačios Venecijos kanalus, Italijos pakrantės yra pabrėžti save.

Pradedantiesiems, jūs galite aplankyti žavingą salos Torcello, Burano, ir Murano, kad turi daug ką pasiūlyti. Jeigu nori, praleisti laiką vienoje iš jų daug specializuotų parduotuvių. Jei ne, Jūs visada galite plaukti į pačios Venecijos miesto. Kiekvienas vandenų yra gražus vienas ten, ypač kai oras yra geras. Pereiti prie Brenta upės ar Sile upės daugiau gražių turai Italijos kaimas.

Italijos gavo daug pasiūlyti su savo gražių upių, ir Venecijos kanalai yra must-see. Jei norite pamatyti geriausias Europos vietų ir išskirtinį vandenų, jūs juos rasti Italijoje.

Florencija į Romą traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

Florencija Piza traukiniai

Roma Venecija traukiniai

 

 

3. Kanalas ir upės Valčių Atostogos Vokietija

Kanalas ir upės Valčių Atostogos Vokietijoje

 

Vokietija gali būti pirmoji vieta manote, kada geriausia kanalas ir Riverboat šventės Europoje yra minima. tačiau, ši šalis yra toli nuo trūksta gražių vandenų tyrinėti. Du regionai išsiskiria iš kitų: Meklenburgas Brandenburgas, su jų žavus kanalai ir ežerai apsuptas sodrus miškai.

Kas ypač žavinga yra tai, kad kelyje jūs galite pamatyti apsvaiginimo pilys, viduramžių pilių, ir nuostabus senamiesčių. Tiems, kurie myli gamtą, neabejotinai patiks nesugadinta dykuma ir laukinės gamtos gausa.

Pati Berlynas turi daugiau tiltų nei net Venecija gali nuveikti, ir beveik 100 kanalai tyrinėti. tačiau, Jūsų vokiečių kanalas ir Riverboat atostogų nuotykių taip pat gali priimti jus į Potsdame ir Brandenburgo. Nepraleiskite galimybę tyrinėti Vokietiją šį unikalų ir ramiam būdu.

Berlynas ir Potsdamo traukiniai

Berlyno į Hamburgą traukiniai

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Berlynas Miunchenas traukiniai

 

4. Belgija

Belgija turi didelę premiją iš jos pusės, kai kalbama apie geriausias kanalų ir upių valčių atostogas Europoje. Ši premija yra Flandrijos regione ir jos vandenų grožis. Nors Belgijos keliai yra ne tradicinis į siūlo kvapą gniaužiančius kaimo apylinkes prasme, jie tikrai gali priimti jus į kai kurių įdomių vietų.

Pavyzdžiui, Briugė yra tikrai verta aplankyti, ir tyrinėti jį kanalų daro kelionę net įdomesnis. Briugės ore tvyro tam tikra romantika, panašus į Veneciją. Ir žavingą viduramžių struktūros ir šokoladas parduotuvės tik pridėti prie atmosfera.

Tada yra Ypres, apsvaiginimo vieta pilna istorinę reikšmę ir unikalių flamandų įžymybių, Garsai, ir skonių. Plaukti savo kelią į skanus Belgijos rankų darbo šokoladinius saldainius, arba energingas ir patikimas Belgijos alaus. Šalis jus pasitiks su malonumu visiems pojūčiams.

Briuselis Antwerp traukiniai

Amsterdamas Antwerp traukiniai

Lilis Antwerp traukiniai

Paryžius Antwerp traukiniai

 

 

5. Olandija

Nyderlandai Geriausias kanalas ir River valčių Šventės

Nėra sąrašo geriausi Europos miestai gali būti visiškai be Nyderlanduose. Tai apima šalis ir pasiūlyti geriausią kanalą ir keltu atostogas Europoje. Iš vandenų šalis turėjo surasti savo vietą sąrašo, dėl savo nuostabiu vaizdu, vaizdingų maršrutų, ir lengvumas ir ramybė buriavimo.

Olandijos kaimo ir jos vandenų pasiūlyti didelę patirtį. Galbūt nė viena kita vieta negali pasigirti tokiu sklandžiu plaukimu mažyčiai kaimai o šalia tiek daug nuostabių reginių. Įsivaizduokite, praeinant tradicinio ieško olandų vėjo malūnų, su savo atpažįstama išvaizda ir žavesio. įsivaizduoti žiūri į tulpes siūbavimas vėjas, o einančios per fryzų regione.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

 

Planavimo Riverboat atostogų Europoje? Užsisakyti Traukinio Bilietus su Išsaugoti traukinys ir mėgautis!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje į jūsų svetainę? galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-canal-river-boat-holidays%2F%3Flang%3Dlt- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)