Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 28/08/2021)

Amsterdamas yra puikus miestas aplankyti. Yra tiek daug pamatyti ir nuveikti čia, kad jūs tikriausiai niekada nuobodu. Tačiau, ji vis dar būtų puiku viską sumaišyti. Tai yra todėl, kad Amsterdamas yra puikus atspirties taškas kelių nuostabi diena keliones.

Taigi, jei norite eiti į kai kuriuos iš geriausių dienos išvykos ​​iš Amsterdamo, jūs turite pasirinkti tinkamą vietą. Šiame straipsnyje, mes padengti penkių dienų kelionės galite imtis iš Amsterdamo. Taip pat, mes suteiksime Jums visą informaciją, jums reikia apie ir kaip pasiekti šias vietas traukiniu. Iki gabalas pabaigoje, turėsite viską, ko reikia norint pradėti neįtikėtiną nuotykį Amsterdame!

 

1. Londonas: Vienas iš pačių geriausių Dienos išvykos ​​iš Amsterdamo!

Spręsdamas eiti į vienos dienos reisus iš Amsterdamo, dauguma žmonių pasirinkti nieko netoliese. Kas ateina į galvą, yra miestų Nyderlanduose, Belgija, ir gal Vokietija. Tačiau, jie retai nuspręsite eiti į Londoną.

Mūsų nuomone, tai yra vienas iš geriausių dienos išvykos ​​iš Amsterdamo galite imtis. Kodėl? Tai yra todėl, kad ši diena Kelionė dažnai yra nuvertinamas. Dėl šios priežasties, Jūs galite turėti unikali patirtis be per daug turistų vargo išstūmimo savo erdvę.

Viršuje, kad, Londonas yra didžiulis miestas su įdomių dalykų pamatyti ir nuveikti. Pliusas, jis yra pilnas istoriją ir nuostabią architektūrą. Jei ne visi, kad, jūs taip pat gausite galimybę perduoti po garsus angliškas kanalas.

Jei jūs nuspręsite eiti, Čia yra šiek tiek informacijos jums reikia dėl važiavimas traukiniu. Tai trunka apie keturias valandas pasiekti Londoną per traukiniu. Tai šiek tiek ilgiau, bet kaip daug žmonių keliauti vienodai nutolusių vietovių Amsterdamas, tai yra daugiau nei įmanoma. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pradėti anksti ir grįžti vėlai, ir jūs galų gale, turintys visą dieną Londone.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

London Best Day Trips from Amsterdam

 

2. naudotas: Kur pasakos prasideda

Mes visi žinome, kad Amsterdamo grožio daugiausia slypi jos kanalų ir architektūra. Tačiau, ar žinote, kad visa tai egzistuoja Briugėje, Belgija? Po visko, tai Briugė jie vadina Šiaurės Veneciją, nėra Amsterdamas!

Kas daugiau, Briugė ne tik turi visa tai, bet yra vienas iš geriausių pasaka miestų visoje Europoje. Tai daro kelionę ten vienas iš geriausių sprendimų Jūsų diena keliones iš Amsterdamo.

Jei nuspręsite eiti į Briugėje, Jūs gausite galimybę stebėtis kai iš gražiausių viduramžių pastatų visoje Europoje. Ir jei tai buvo nepakankamai, Briugė pasigirti kai kurie iš labiausiai skanus rankų darbo šokoladas!

Vykdami iš Amsterdamo į Briugėje, Jūs galite lengvai važiuoti traukiniu. Visa kelionė yra labai pigu, ir jis bus jums mažiau nei tris valandas pasiekia magišką miestą.

Amsterdamas į Briugė traukiniai

Briuselis Bruges traukiniai

Antverpenas į Briugė traukiniai

Gentas į Briugė traukiniai

Bruges: Where The Fairy Tale Begins

 

3. Hagos: Negali to praleisti!

Iš visų tą dieną kelionėms iš Amsterdamo galite imtis, Hagos yra vienas, kad neturėtų būti praleisti. Pagrindinė to priežastis yra tai, kad Hagos miestas yra vienas svarbiausių Nyderlandų miestų. Jis taip pat yra vienas iš gražiausių.

Vienas turėtų nereikia jokių daugiau priežasčių, kad lankotės. Tačiau, jei norite sužinoti daugiau, Jums turėtų būti žinoma, kad Hagos yra labai arti Amsterdamo. Į važiavimas traukiniu tik trunka apie valandą ir yra labai pigus.

Hagos yra vyriausybės būstinė Nyderlanduose, todėl galite tikėtis pamatyti įspūdingų pastatų daug. Miestas taip pat yra Tarptautinio Teisingumo Teismo vieta, kuris yra dar vienas būtina pamatyti vietą.

Pabaigoje, kai jūs pasieksite Hagos, įsitikinkite, kad apsilankyti Madurodam. Tai miniatiūrinis parkas jūs neabejotinai dievina.

Briuselis prie Hagos traukiniai

Antverpenas į Hagą traukiniai

Gentas Hagos traukiniai

Briugė Hagos traukiniai

 

 

4. Kelnas: Dažnai Vėl Perlas Vokietijos

Vokietija yra šalis, alsuoja daug nuostabių miestų. Tačiau, retai žmonių mano, kad dauguma jų už vieną iš jų dienos kelionės iš Amsterdamo.

Nors tai yra atvejis, Vokietija vis dar verta aplankyti. Tai ypač aktualu, jei jūs nuspręsite eiti į Kelnas, Dažnai pamiršta perlas Vakarų Vokietijoje. Didinga Miestas įsikūręs ant vienodai puikus Reino upės krantų. Kas daugiau, Kelnas yra ekonomikos centras, kultūra, ir turizmo Vakarų Vokietijoje.

Jei nuspręsite eiti į šį nuostabų miestą, turėsite tūkstančius metų istorijos pasigrožėti. Pačiame miesto centre yra a masyvi katedra. Jis yra vienas iš labiausiai apsvaiginimo maldos Jūs gausite pamatyti visoje Europoje.

Šis geras dalykas apie Kelno yra tai, kad tik maždaug trys valandos kelio per traukinio. Taigi, jei nuspręsite ten vienos dienos kelionę, jūs pasieksite miestą ne kartą.

Berlynas Acheno traukiniai

Frankfurtas prie Kelno traukinių

Drezdenas Kelnas traukiniai

Achenas Kelnas traukiniai

Cologne: An Often Missed Gem Of Germany

 

5. Dienų kelionę į Paryžių iš Amsterdamo: Ką daugiau pasakyti?

Traukinio kelionės iš Amsterdamo į Paryžių naudojami būti labai ilgas. Tačiau, kaip vėlai, jie tik paskutinis aplink tris valandas, priėmimo Paris ideali vieta vienam iš jūsų ekskursijos iš Amsterdamo.

Garsėja savo meno muziejų, architektūra, ir virtuvė, Paryžius yra viena vieta, kad nereikia įvadas. Yra mažai galima pasakyti apie šio garsaus miesto, kad galėtų toliau romantizuoja tai ar patrauktų jums.

Iš Eifelio bokšto iki Versalio, Paryžius yra pripilti iki kraštų su Lankytinos vietos ir ką daryti. Šviesos miestas yra labiausiai populiarios visame pasaulyje, ir mes visi žinome, kodėl. Taigi, nereikia gaišti laiko skaityti apie tai ir tik ten!

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

Paris Best Day Trips from Amsterdam

 

Esmė

Šie penki geriausia diena keliones iš Amsterdamas yra tikri, kad jūsų atostogos būtų įsimintinas, nes jie visi yra lengvai pasiekiami traukiniu, Jūs neturite pasiteisinimas ne apsilankymo, kai esate Europoje!

 

Ir, jeigu turite klausimų, Nedvejodami susisiekite su Išsaugoti traukinį!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “5 Geriausia diena Kelionės iš Amsterdamo traukiniu” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://Iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-day-trips-amsterdam/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)