Skaitymo laikas: 8 protokolas
(Atnaujinta: 16/07/2021)

Vandenynų gilumoje, pasislėpęs nuo civilizacijos, ir nepaliesta laiko, yra 10 geriausios nardymo vietos pasaulyje. Nuo spalvingų ir ryškių koralų rifų iki Antrojo pasaulinio karo laivų nuolaužų, laukinis jūros gyvenimas, ir mėlynos skylės, Paruoškite savo nardymo įrangą, nes ši nardymo sesija dar įdomiausia.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Geriausia nardymo vieta Kinijoje: Didžioji siena

10 kasmet prie Didžiosios Kinijos sienos keliauja milijonas turistų, tačiau labai nedaugelis žino, kad gali nardyti vienoje žymiausių vietų pasaulyje. Nors dauguma žmonių eina palei 21o00 km sieną, fotografuoja socialinių tinklų nuotraukas, Panjiakou rezervuaras yra povandeninio nardymo vieta. Didžioji Kinijos siena yra vienintelis stebuklas pasaulyje, iš tikrųjų galite nerti.

Tai gali būti ne taip įdomu ir gražu, kaip nardymas Indonezijoje ar Fidžyje, bet jus visiškai sugrąžins vaizdas į Didžiąją Kinijos sieną. Ne tik grožėtis apylinkėmis iš viršaus, bet atrandant tai nuo pat pradžių, nuo plytų ir aukštyn, tūkstančius metų stovėjusi struktūra, išgyvenantys gamtos pavojus, dinastijos, ir politiniai pokyčiai.

Geriausias laikas nerti:

Nardymas Didžiojoje sienoje Kinijoje yra sudėtinga patirtis net pažengusiems narams. Priežastis - žema temperatūra, pasiekiantis maksimumą 10 iki 11 ° C, prie 7 metrų gylio vasarą. Todėl, geriausias laikas nardyti Didžiojoje sienoje yra tik gerai pasiruošęs. Papildomas reikalavimas yra užbaigtas mažiausias 100 į 200 nardymai pramoginiams narams.

 

Geriausia nardymo vieta Kinijoje: Didžioji siena

 

2. Geriausia nardymo vieta JK: Velsas

Su urvais, 500 nuolaužos, ir puikus jūros gyvenimas, Velso pakrantės yra nuostabi vieta nardyti. Čia galite pasinerti į daugiau nei 50 m Skomerio vandenyje, ir Skokholmas, ir Middleholmo salos. Matomumas yra vienas geriausių šioje srityje, leis jums grožėtis nuostabiu jūros gyvenimu ir atrasti Antrojo pasaulinio karo nuolaužas, jei esate istorijoje.

Nepaisant mieguisto suvokimo, kurį jis turi, Velsas iš tikrųjų yra fantastiška nardymo vieta Europoje. Pavyzdžiui, Skomerio jūrų draustinis Pembrokeshire yra viena iš geriausių nardymo vietų Velse: šamas, delfinai, jūros šliužai ir jūrų arkliukai, yra tik keletas jūros sutvėrimų, kuriuos sutiksite.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

Saulėlydis JK Velso pakrantėje

 

3. Best Diving Site In Italy: Portofino

Su 20 skirtingos nardymo vietos, Portofino yra daugiau nei a žavingas pakrantės miestas Europoje. Be žavių miestelių, restoranai, ir paplūdimiai, Ligūrijos pakrantė yra fantastiška nardymo vieta Europoje.

pirma, Portofino jūrų rezervatas siūlo nuostabius rifus ir nuolaužas pradedantiesiems ir pažengusiems narams. antra, Kristaus statula, Kristus iš bedugnės yra vienas iš aukščiausiųjų 5 nardymo vietos Portofino mieste. paskutinis, bet ne mažiau kaip, Kanados MOHAWK elnių nuolaužos yra dar viena nardymo atrakcija 20-40 metrų.

sudaryti, Portofino nardymo vietos yra idealios pirmojo nardymo metu, ir atrasti dar vieną nuostabų gamtos stebuklas jei esate patyręs naras.

Milanas į Portofino Su traukiniu

Iš Venecijos į Portofino Su Traukiniu

Iš Florencijos į Portofino Su Traukiniu

Turinas į Portofino Su traukiniu

 

„Crystal Water“ nardymo vieta Portofino mieste, Italijoje

 

4. Geriausia nardymo vieta Prancūzijoje: Prancūzijos Gvadelupos salos

Karibų rojuje, la Gvadalupos salos yra nedidelis Prancūzijos nardymo dangaus gabalas. Šią mažą salų grupę sudaro La Grande Terre, ir Petite Terre, namo ugnikalnis, atogrąžų miškai, gražus kraštovaizdis ir paplūdimiai, ir svarbiausia viena iš geriausių nardymo vietų Europoje.

Gvadelupos salos nėra tokios populiarios kaip Balis ar Belizas, tačiau jūrinė gyvybė čia tikrai palaikys jus po vandeniu per visas atostogas. Cousteau jūrų draustinis yra geriausia nardymo vieta Gvadelupoje, su nuostabia fauna ir flora, tuneliai, urvai vėžliai, ir dar daugybė paslėptų nuotykių mėgstančio naro vietų, ir tiems, kurie pirmą kartą nori tiesiog mėgautis jūros gyvenimu Karibų vandenyse.

Geriausias laikas nerti Gvadelupos salose:

Gvadelupoje vandens temperatūra ištisus metus išlieka 23–28 ° C, kad galėtum ateiti nardyti kada tik nori.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

Prancūzijos Gvadelupos salos

 

5. Orknio salos, Škotija

Virš žalių pievų, kalvos, ir kalnai, Orkney salos turi geriausią jūrų istoriją pasaulyje. pažodžiui, yra 7 laivų Orkney vandenų dugne Škotijoje. Šios nuolaužos iš Vokietijos atvirosios jūros laivyno Scapa Flow, į 1919.

Be nuolaužų, yra nuostabi jūrų laukinė gamta, kurią galima tyrinėti skaidriame vandenyje. Pavyzdžiui, Čerčilio barjerų ir Yesnaby ar Inganess vandenys idealiai tinka laukinei jūros gyvybei pastebėti.

Geriausias laikas nerti Orknio salose:

Velykos iki lapkričio, kai temperatūra yra 13 ° C.

Iš Florencijos į Komą su traukiniu

Milanas į Komą su traukiniu

Turinas į Komą su traukiniu

Iš Genujos į Komą su traukiniu

 

Orkney salų povandeninės nuolaužos, Škotija

 

6. Geriausios nardymo vietos Europoje: Silfra, Islandija

Tarp dviejų žemynų, širdyje Thingvellir nacionalinis parkas, skaidriausias vanduo Islandijoje laukia nuostabios nardymo patirties. Unikalios „Silfra“ geologinės ypatybės suteikia paslaptingų tunelių ir urvų patyrusiems narams.

Labiausiai jaudinantis nardant Silfroje yra plyšys. Šį nardymo kelią suformavo metiniai 2 cm Šiaurės Amerikos ir Eurazijos tektoninių plokščių judėjimas. Tai pirmą kartą buvo sukurta po žemės drebėjimo, bet yra visiškai saugu nardyti šiomis dienomis, kad galėtumėte pradėti ruoštis nepamirštamai nardymui Islandijos vandenyse.

Didžiausias leidžiamas nardymo gylis Silfra yra 18 metrų.

Diuseldorfas į Miuncheną su traukiniu

Dresdenas į Miuncheną su traukiniu

Niurnbergas į Miuncheną su traukiniu

Bona į Miuncheną su traukiniu

 

Puikus nardymas „Silfra“, Islandija

 

7. Geriausios nardymo vietos pasaulyje: Balis

Aplinkiniai smėlėti paplūdimiai, šventyklos, vulkaniniai kalnai, stebuklingo Balio vandenys yra pasaulinis stebuklas. Neabejotinai, Balis yra nuostabi atostogų kryptis ir puikiai tinka nardyti.

Balyje, galite padalinti laiką tarp daugelio nardymo vietų, nes jų yra visur. Nuo spalvingų koralų rifų iki milžiniškų žuvų, ir į galvą pučiančių Budos statulų urvai, Balio povandeninis yra jaudinantis ir įspūdingas nardymo ir snorkeling.

Geriausias laikas nerti Balyje:

Gegužė – lapkritis yra nardymo sezonas Balyje, ir geriausias laikas pamatyti „Manta Rays“ yra nuo balandžio iki gegužės.

Zalcburgas į Vieną su traukiniu

Miunchenas į Vieną su traukiniu

Gracas į Vieną su traukiniu

Praha - Viena su traukiniu

 

Nardymas šalia mintyse pučiančių Budos statulų Balyje

 

8. Geriausios nardymo vietos pasaulyje: Mėlyna skylė Belize

125 metrų gylio, apskritos formos, ir su puikiu oro vaizdu, nardymo vieta „Blue Hole“ Belize, yra viena iš viršaus 10 privalo nardyti pasaulyje. Ši milžiniška skylė yra prie pat Švyturio rifo Belize, ir gerai matomoje vietoje, galite atsidurti nepamirštamame nardymo nuotykyje.

Skirtingai nuo kitų geriausių nardymo vietų, esančių mūsų sąraše, mėlynojoje skylėje nėra Balio skulptūrų, retas jūros gyvenimas, ar spalvingi rifai. Tai, kas jums atrodo, yra iššaukianti ir džiuginanti nardymo patirtis, tai pakels jus į kitą divemaster lygį.

Geriausias laikas pasinerti į mėlyną skylę:

Balandžių rykliai geriausiai tinka banginių rykliams stebėti ir nardyti.

Niurnbergas į Prahą su traukiniu

Miunchenas į Prahą su traukiniu

Berlynas į Prahą su traukiniu

Viena - Praha su traukiniu

 

 

9. Raja Ampat |: Nardymas pasaulio pabaigoje

Laikoma nuo civilizacijos iki 2004, Radža Ampatas yra paslėptas rojus, esantis tarp Indonezijos ir Australijos. Šio vėlyvo atradimo dėka, Raja Ampat jūrų laukinė gamta yra viena iš laukinių pasaulyje.

Kai neriate Raja Ampat, atrasite 600 vien kietų koralų rūšys, be spalvingos ir ne šio pasaulio jūrų gyvybės. Šis unikalus pasaulis yra 4 pagrindinės salos: Waigei, Batanta, Salavatis, ir Misoolas atokiame Vakarų Papua.

Jei esate tarpinis iki patyrusio naro, tada tikrai turėtumėte užsisakyti kitas nardymo atostogas Raja Ampat.

 

 

Geriausias laikas nerti Raje Ampat:

Nuo lapkričio iki balandžio, kai temperatūra svyruoja nuo 27 į 30 ° C.

Ciurichas į Wengeną su traukiniu

Ženeva į Wengeną Traukiniu

Bernas į Wengeną su traukiniu

Bazelis į Wengeną su traukiniu

 

Nardymas Raja Ampat

 

10. Geriausios nardymo vietos Kinijoje: Ši Čengo senovės miestas Čiandao ežere

Giliai tūkstančio salų ežere, Džedziango provincijoje, į senovės miestas Ši Čengo melas. Gilumoje 40 metrų, atrasite prarasto Kinijos miesto stebuklus. Nepaisant įnirtingo vandens ir laikas praėjo, miesto architektūrinius bruožus, ir net medinės detalės yra gerai išsaugotos.

Dėl šių priežasčių, Ši Čengas miestas yra paslėptas nardytojų rojus. Daugelis ateina atrasti Qiandao ežero grožio, bet šis prarastas miestas yra dar viena nuostabi priežastis keliauti. Miestas ir slėnis buvo užlieti 1959, bet jis yra visiškai saugus nardymui.

Geriausias laikas nerti Ši Čeng:

Kritimas, dėka sauso ir šilto klimato.

Dijon to Provence With A Train

Paryžius į Provansą su traukiniu

Lionas į Provansą su traukiniu

Marselis į Provansą su traukiniu

 

Ši Čengo senovės miestas Čiandao ežere

 

čia Išsaugoti Traukinys, mes mielai jums padėsime suplanuoti nepamirštamą kelionę į 10 geriausios nardymo vietos traukiniu.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „1o geriausių nardymo vietų pasaulyje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fbest-diving-sites-world%2F- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)