Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 16/07/2021)

Daugelis paplūdimio šventės prasideda įtemptas skrydžiai, autobusai, ir keltai, bet ten paprastesnis būdas. Kelionė traukiniu turi tiek daug nauda, palikdami jus jausmas atsipalaidavęs net neprasidėjus atostogoms. Nesvarbu, ar jūs ieškote skanus patiekalas su vaizdu į jūrą arba chill šeimos atostogoms, yra daug prieinamų traukiniais gražiausių Europos paplūdimių.

 

ITALIJA: Įlanka tylos, Sestri Levante
Artimiausi traukinių stotis: Sestri Levante stotis, 1.1km, a 14 min pėsčiomis.

prieinama traukiniais ir jūros ir gražus spalvų paplūdimiai
prieinama traukiniais ir jūros ir gražus spalvų paplūdimiai

 

Į žavus Italijos pakrantės miestas Sestri Levante yra vienas iš prieinamų traukiniais paplūdimiai ir jau seniai švenčiama jos Įspūdingos peizažai ir spalvingas pajūrio namai ir kurortai, visi turtinga istorija ir kultūra. ir beachgoers – jums pasisekė. Nedidelis paplūdimys pavadintas Baja del silenzio, arba "Bay" Tylos "gauna savo pseudonimą iš ramybės, Crystal Blue vandenys į marias, taip pat gamtos uolienose, kurios apsaugo paplūdimį nuo vėjo.

Norėdami išvengti minios, mes siulau aplankyti šį rojų kampe per rugsėjį arba spalį. Tai po to, kai liepos ir rugpjūčio atostogų kūrėjai padarė savo kelią namo.

Milanas Sestri Levante traukiniai

La Spezia į Sestri Levante traukiniai

Traukiniai į Genuja Sestri Levante

Parmos į Sestri Levante traukiniai

 

PAPLŪDIMIAI prieinama TRAUKINIŲ Ispanijoje: Playa de La Llosa, Cambrils
Artimiausi traukinių stotis: Cambrils traukinių stotis, tik 1,2km arba 16 minutės pėsčiomis nuo traukinių stoties.

3 divers in the sea
3 narai jūroje

 

Skirtingai daugiau žinomų Ispanijos paplūdimiai Ibiza ir Maljorkoje, Platja de la Llosa yra ramioje paplūdimio ant mažo paplūdimio miestelyje Cambrils kranto. Puikiai tinka šeimoms ar poros, kurios ieško atpalaiduojančių atostogų. Playa de La Llosa yra daug restoranų ir kavinės netoliese, taip pat Skėčiai ir gultai samdos, viešojo vonios, ir pritaikyta neįgaliesims.

Pati paplūdimys yra mažų dirbtinių įlankas, kad apriboti bangų ir potvynių. Kartu su aiškia mėlyna šiltu vandeniu, tai daro plaukimą ir snorkeling labai atpalaiduojantis.

 

PORTUGALIJA: Meia Praja, Algarvėje
Artimiausi traukinių stotis: Meia Praja traukinių stotis, a 6 minutė, 500m, pėsčiomis.

vasaros laikas su žmonėmis paplūdimio, iš paplūdimio prieinamą traukiniais
Summertime su žmonėmis paplūdimio, iš paplūdimio prieinamą traukiniais

 

Įsikūręs garsaus Algarvės pakrantė, Meia Praja yra didžiausia Lagos regione ir mūsų didžiausių paplūdimiai pasiekiami traukiniai. Palyginti su kitomis, daugiau turistų alsuojančių Algarvės dalių, Meia Praja yra keturių kilometrų ilgio oazė spalvingas auksinio smėlio ir ramus. Taip pat yra kavinės ir barai punktyrinė išilgai pakrantės. Vakarų kraštas paplūdimio yra šiek tiek užsiėmęs dėl savo artumo Lagos.

Meia Praia yra taip pat populiarus centras ir vandens sportas, įskaitant burlentės, jėgos aitvarų sportas, ir reaktyvinį slidėmis. Lankytojai gali mokėti už pamokas ir samdyti įrangą. Už mažiau drąsus, panardinamas į atgaivinančiai šaltame vandenyje ir melas-žemyn ant gultų po skėčiu, Taip pat galima išsinuomoti.

 

Mūsų paskutinis pasiimti prieinamų traukiniais paplūdimiai, PRANCŪZIJA: paplūdimys Senix, Guethary
Artimiausi traukinių stotis: Gare de Guethary tik 2.1km atstumu, lengvai vaikščioti bet galima priimti greitai taksi į jūrą.

surfer looking at the sea
banglentininkas žiūri į jūrą

 

Mažytis, nuošalus paplūdimys gamtoje, nepaliestų Pietvakarių pakrantė Prancūzijoje, paplūdimys Senix (taip pat kartais vadinamas Cenitz) yra ideali vieta pradedantiesiems banglentininkams, šeimos, arba solo keliautojams. Į Prancūzijos Baskų krašto širdyje, tarp Biarritz ir Saint-Jean-de-Luz, Guethary yra žavinga metai žvejų miestelis.

Įsikūręs į pietus pabaigos Guéthary ir tai, kodėl ji yra viena iš prieinamų traukiniais mūsų paplūdimius, kad ne Plage de Senix bangos yra šiek tiek mažesnė, negu jūs norite rasti palei kranto Biaricas, kuri yra žinoma kaip Europos banglenčių kapitalo. Natūralus grožis ir atsipalaidavęs Vibe padaryti jį Puiki vieta apsilankyti.

Bordo Biaricas traukiniai

Nantas į Bordo traukiniai

Lionas į Biaricą traukinio bilietai

Marselio Biaricas traukiniai

 

Norite nusipirkti traukinio bilietus kelionei į paplūdimius, kuriuos galima pasiekti traukiniais be užsakymo mokesčių?? Apsilankykite Saveatrain į prieiti prie labiausiai prieinamą kainą.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-european-beaches-accessible-by-trains%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)