Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 18/03/2022)

Geriausias Europos restorane "Michelin" gidas siūlo didelį pradžią planuoja traukinio kelionę aplink Europą. Michelin Guide dabar pasiūlymų Europos keliautojai iš atranka restoranai ir viešbučiai in 38 Europos miestai. Trys nauji miestai buvo įtraukta į šį 2019 leidimas: Zagrebo miestas ir Dubrovnikas, Kroatija, ir Reikjavike, Islandija. Anonimas apmokyti inspektorius aplankyti ir pasirinkite restoranų, o taikant švenčiama Michelin maisto žvaigždės reitingų sistema ir naudoti panašų procesą viešbučiai. Rezultatas: rekomenduojamų įstaigų asortimentas visiems skoniams ir biudžetus.

Keliautojai gali jaustis tikri pasikliaujant apie Michelin Guide pareikšti savo kelionė traukiniu kad daug skanus! Mes susiaurinta Geriausias Europos restorane "Michelin" gidas, ir žinoma, užtikrino, kad kiekvieną sustojimą būtų lengva atlikti prieinama traukiniu!

 

Geriausias Europos restorane "Michelin Guide: Italija

the smile of a chef by Best European restaurant michelin

 

Italija garsėja dideliais įnašais į meno pasaulių, architektūra, mada, opera, literatūra, dizainas, ir filmas - sąrašas tęsiasi, ir mes net neužsimenama įnašą į geriausio Europos restoranų sceną.

Didelis naujienos 2019 yra tai, kad Italija turi naują trijų žvaigždučių restoranas, "Michelin" Didžiausia garbė!

Uliassi, įsikūręs Senigallia nuo Italijos Adrijos jūros pakrantėje, pagaliau turi ilgai lauktas tris žvaigždes, praėjus keleriems metams dviejų žvaigždučių lygyje.

Pasak restorano tinklaraščio Fine Dining mėgėjams. Valdo sesuo ir brolis komandos Cátia ir Mauro Uliassi, restoranas kelia sunkiųjų dėmesio jūros gėrybių ir siūlo tiek degustavimo meniu ir a la carte. Uliassi dabar yra viena iš devynių kitų trijų žvaigždučių restoranai Italijoje. Tai reiškia, kad visi praėjusių metų trijų žvaigždučių paskirties išlaikė savo statusą, įskaitant garsųjį „Modena“ restoraną Osteria Francescana.

Riminis į Senigallia traukiniai

Roma Senigallia traukiniai

Traukiniai Ankona Senigallia

Florencija Senigallia traukiniai

 

Yra dabar 367 vaidino geriausių Europos restoranų "Michelin", iki iš 356 praeitais metais.

Nebuvo jokių naujų dviejų žvaigždučių restoranai šiais metais sąrašo. Šis vadovas nėra įtraukti Didžiulį 29 nauja žvaigždučių restoranų iš daugiau nei dviejų dešimčių Italijos savivaldybėse. Tai atneša iš viso 318. bendras, Orientacinės funkcijos 367 Žvaigždute pažymėti restoranai, iki iš 356 praeitais metais.

Genuja Milanas traukiniai

Roma į Milaną traukiniai

Bolonijos į Milaną traukiniai

Florencija Milanas traukiniai

 

Geriausias Europos restorane "Michelin Guide: Didžioji Britanija

sushi in Best European restaurant MICHELIN

Pramintas "maisto pramonės Oskarai" apdovanojimų ceremonija Waterloo anketa BFI IMAX kino yra akcentas už virėjų iš visoje šalyje.

Šiais metais, Geriausias Europos restorane Didžiojoje Britanijoje išliko nepakitę su penkių restoranai mokymosi jie sugebėjo išlaikyti savo žvaigždės. Cue atodūsis reljefo! Araki, Restoranas Gordonas Ramzis Alain Ducasse tuo Dorchester buvo Londonas įstaigos surengti savo apdovanojimų, kaip tai darė Heston Blumenthal anketa Riebalai antis ir Alain Roux Waterside Inn, tiek Bray.

Yra daug traukiniai vadovauja Londone įvairių kartų visoje Europoje. head IšsaugotiAtrain per kelias minutes užsisakyti bilietą, kad pamatytumėte geriausią grubą!

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Hagos į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

"Michelin Guide" 2019 visas sąrašas

trijų žvaigždučių:

Londonas

  • Alain Ducasse The Dorchester
  • Restoranas Gordonas Ramzis
  • Araki

 

Geriausias Europos restorane "Michelin Guide: Nyderlandai

Bougainville

 

Olandija (ar Olandija) yra maža šalis ir supakuota su visame pasaulyje garsiomis ikonomis. Gražaus lemputė laukai, vėjo malūnai, sūris rinkos, medinis avalynė, Amsterdamo kanalai, šedevrų senųjų meistrų, Delfto Mėlyna fajanso, naujoviška vanduo-valdymas, ir milijonai dviračiai. Ir ačiū Dievui už dviračiai. Į 2019 MICHELIN vadovas Nyderlandams turi iš viso 571 Restoranai ir 263 viešbučiai. Jūs ketinate reikia treniruotės.

Šių metų atranka pasižymi du naujus du išrinktieji restoranų ir 12 įstaigos gaunantys vieną žvaigždę pirmą kartą.

Yra dabar 89 vieno Populiariausių restoranai Iš viso. Tuo Derozario Helmond, Jermain De Rozario kelia savo nugara Indonezijos virtuvės. At Restoranas "Monarch Tilburg, Paulius Kappe pritraukia Diners su savo modernios virtuvės kartu su intensyvaus skonio, kaip Jeroen Brouwer ne Loohoeve į Schoonloo ir Tomas Van Santvoort ne mergina į Kerkdriel. Skonių intensyvumas taip pat yra, kas apibūdina išradingumą dislokuoti Jim ir Mike Cornelissen ne Reino vaizdas į Doornenburg, ir tai iš siūlomų patiekalų delikatesas OONIVOO Uden. Mėgėjams geros maistą prabanga aplinka, bougainville Amsterdame, ir Volteras į Leersum yra absoliutūs misa.

Briuselis Tilburg traukiniai

Antverpenas į Tilburg traukiniai

Berlynas į Tilburg traukiniai

Paryžius į Tilburg traukiniai

 

Kur sugavimo traukinys

Amsterdamo centrinės stoties yra pagrindinė traukinių stotis ir yra tikrasis miesto širdyje: Centrinė ne tik pagal pavadinimą, bet taip pat, kaip didžiausias viešasis transportas perdavimo vieta, todėl būtų gera vieta pagauti traukinį per daug.

 

Geriausias Europos restorane "Michelin Guide: Ispanija

Madridas yra sostinė Ispanija ir didžiausias savivaldybė į abi Bendruomenė Madride ir Ispanija, kaip visuma,.

Madridas yra kultūros šventė. Tai buvo 1920 m širdies plakimas. Aplankė literatūros grandai tokie kaip Ernestas Hemingvėjus ir Fitzgeralds, F Scott Zelda, tarp kitų.

Tai turi maisto rinkos sceną mylėti, bet Michelin žvaigždutės restoranai nėra tie praleisti arba!

Prieš jus galvą į savo pirmojo, Mes siūlome jums pradėti savo vakarą ne su kokteiliais iš susimąstęs muziejus Chicote bare. Ši vieta yra viena iš Hemingvėjaus neduoda ramybės ir čia jūs rasite savo mėgstamus gėrimus, ir kelios dešimtys kitų tikriausiai ne bandė. Eikite ten anksti, kol minios pasiimti.

 

Kur Valgyti?

Madridas turi aplink 3,100 restoranai, bet pasirinkti keletą buvo apdovanoti žvaigždžių garsus "Michelin" vadovas. Yra 16 Restoranai Madride apdovanoti Michelin žvaigždėmis: DiverXO (trijų žvaigždučių); Santceloni, La Terraza del kazino, Sergio Arola, Ramon Freixa Madridas ir El Klubas Allard (dviejų žvaigždučių); ir Kabuki, Kabuki Velingtonas, DSTAgE, Albora, Ožys ir Punto MX (viena žvaigždutė). Papildomai, miesto pakraštyje, vienas restoranas (apvalkalas) turi dvi žvaigždes ir ten yra trys viena žvaigždučių restoranai: "Casa Jose, Chironas, ir Montia. Visi jie tarnauja pasaulinio lygio maisto ir siūlome puikų aptarnavimą.

Mūsų Top Michelin "žvaigždučių restoranas atrankos Madrido mieste yra DiverXO (3 Pasakų žvaigždės!)

 

Best European restaurant chef david munoz

 

Iš Chef kūriniai Davidas Muñoz padarė įspūdį gurmanams visame pasaulyje. vėsa, narsumas, ir kūrybiškumas yra „DiverXO“ sėkmės raktas. Restorano šis meniu keičiasi su sezono, bet turi tik dvi galimybes. XOW Meniu ir Meniu Gloton XOW. Abiejuose meniu siūlomas tas pats maistas ir skiriasi tik kiekis ir kaina.

Vykstu ten: Geriausias būdas gauti šį Best Europos restorane pasiimti yra metro ir tada išlipti iš Tetuan stoties (linija 1).

 

 

Norite žinoti, geriausias būdas patekti į bet kurio iš šių vietų Europoje traukiniu viename? Išsaugoti traukinį žinoma! Užsukite į mūsų svetainę rasti geriausias kainas, per kelias sekundes!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-european-restaurant-michelin%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)