Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 11/06/2022)

Sukūrę Patyręs Comfort, patogumas, ir bendros nuostabios kelionės traukiniais, tai sunku grįžti į gyvenimą anksto geležinkeliu. Ypač tada, kai mes kalbame apie geriausią Europos traukinių maršrutų vasarą. Žemynas supakuota su vaizdingų maršrutų, dramatiški peizažai, ir neįtikėtino perteklius paskirties į išsižiojėlis ne.

Traukinio kelionės yra bene labiausiai vaizdingos ir patogus būdas gauti aplink Europą, ir kai kurie maršrutai tikrai priblokš jūsų mintis, ypač per Vasara!

 

Geriausios Europos traukinių maršrutai: Traukinys des Pignes, Prancūzija

Provence is includes in the Best European Train Routes

 

"Eurostar" ir kitų traukinių linijos pristatyti dažniau paslaugas. Ir viešbučiai Sveiki lankytojus ne piko tarifai. Yra šlovingi saulėtų dienų, kai jūs galite turėti atsigerti ir net pavalgyti ne.

Atraskite šį privačių geležinkelio, einantį gražiausia Prancūzijos regionus. Provanso garsėja savo gamtos ir vaizdingos peizažai, kelionė iš tiesų yra gera idėja, ir tikrai vienas iš geriausių Europos traukinių maršrutų imtis! Pakeliui, į traukinys pravažiuoja upes, tiltai, maži puošnūs kaimai kaip St Andre les Alpes ir Entrevaux iki galutinio tikslo - Digne les Bains - Alpių-de-Haute-Provence regiono sostinės.

maršrutas: Nice-Digne Les Bains

Trukmė: 3 valandų, 145 km

Kada eiti: pavasaris, vasara, kristi

 

Dižonas į Provence traukiniai

Paryžius Provence traukiniai

Lionas Provence traukiniai

Marselis Provence traukiniai

 

Geriausios Europos traukinių maršrutai: Vakarų Reino geležinkelio, Vokietija

The West Rhine Railway, Germany

 

Reino yra ne tik viena iš gražiausių Europos upių, bet tai taip pat yra vienas iš svarbiausių žemyno vandenų. Ji teka kai 1,320 kilometrų nuo Šveicarija visą kelią iki Olandijos ir Šiaurės jūroje. Vienas iš patraukliausių skyriuose šios galingos upės teka per Vokietijos Middle Rhine Valley (Rheintal), kurio išskirtinio gamtos grožio teritorija. Faktiškai, upės ruožas tęsiasi nuo Manheimo į pietus iki Koblencas šiaurėje pasigirti dekoracijos tiek įspūdingas, kad didelės dalies, vadinama Reino tarpeklis (Rheinschlucht), buvo paskirta UNESCO pasaulio paveldo objektas.

Dėka jo daug pilys ir istorinių miestų, Šis Reino ruožas turi šimtmečius įtakos menininkų, autoriai, ir kompozitoriai, ir yra neabejotinai vienas iš geriausių Europos traukinių maršrutais vasaros sezonu.

Traukinys keliauja Reino upe ir atskleidžia vaizdingąsias vietas Vokietijos. Į uolų šlaituose vynuogynai, seni pilių ant jų - galite išlipti iš traukinio ir apsilankymas legendinis Lorelei uola, St. Goarshauzenas, kurios išauga 120 m virš Reino. Tikrai gražus maršrutas, keliaujant šių gražių Vokietijos miestuose.

maršrutas: Kelnas-Bona-Koblencas-Bingen-Maincas

Trukmė: 185 km

Kada eiti: vasara, kristi

 

Kelnas Bonn traukiniai

Bona į Koblenz traukiniai

Koblencas į Bingeno traukiniai

Bingen Frankfurto traukinių

 

Rauma geležinkelio, Norvegija

Rauma Geležinkelio tampa vis labiau ir labiau populiarėja tarp turistai, nes jis tampa vienu iš geriausių Europos traukinių maršrutų pavasarį. Kelionė į šį geležinkelį atneša jums artimas įspūdingas gamtos tarp Åndalsnes ir Dombas.

Tarp Dombas ir Åndalsnes kelionė 114 km ilgio ir užima 1 valandą ir 40 protokolas. Traukinys pravažiuoja 32 tiltai – įskaitant garsiąją kylling tiltas, 59 metrų virš Rauma upės – ir eina per 6 tuneliai. Traukinys turi didelius langus, kad būtų galima atsilošti ir mėgautis puikus gamtovaizdis. Traukinys taip pat eina pro garsiąją Trollveggen – Troll sienelę, Didžiausia Europos statmenai kalnų sienos.

Pavasaris yra tinkamiausias laikas pradėti vyksta. Traukinys važiuoja ypač lėtai praeina gražus peizažas. Jis sustoja nuotraukas ne kylling tilto ir Troll sienos, vadovas suteiks jums informaciją per garsiakalbius, ir jūs taip pat gausite brošiūrą su informacija apie jų kelionės akcentų.

maršrutas: Andalsnes-Dombas

Trukmė: 1.5 valandų, 114 km

Kada eiti: Vasara

 

 

Bernina ekspresas, Šveicarija į Italiją

Bernina Express, Switzerland Train route

 

Sankryža Alpės į Bernina Express tikrai yra vienas iš geriausių Europos traukinių maršrutų aplankyti Europą! Pakeliui, „Bernina Express“ rieda Holivudo stiliumi per 65 metrų aukščio „Landwasser“ viaduką, Rhaetian geležinkelio parašo struktūra, ir UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.
Iš viso traukinys kerta 55 tuneliai ir daugiau 196 tiltai kelyje nuo Chur į Tirano. Keliautojai vaišinami nuostabių vietų per savo kelionė, kaip Montebello kreivė su vaizdu į Bernina masyvo, Morteratsch ledynas, trys ežerai LEJ Pitschen, Lej nair, ir „Lago Bianco“, „Alp Grum“, ir „Brusio“ žiedinis viadukas. Vasarą, kelionė gali būti pratęstas nuo Tirano Luganas bortą Bernina Express autobusu.

maršrutas: Chur-Tusisas-Tirano-Luganas

Trukmė: 4 valandų, 123 km

Kada eiti: Vasara

 

Chur į Thusis traukiniai

 

Paruošta pavasario į geriausių Europos traukinių maršrutų? Išsaugoti traukinį gali padėti jums, greitai ir lengvai metu be jokių paslėptų mokesčių! Ką vėjas!

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, arba paspauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-european-train-routes%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)