Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 25/01/2021)

Nėra ekstremalių pramogų Europoje trūkumas. Adrenalino ieškotojai ir mylėtojai Ekstremalus sportas gali patirtis įvairių Europos paskirties su įvairia veikla. Jei jums įdomu, kaip ten patekti traukiniu, mes jus apsaugome, per daug! Čia yra mūsų viršų kirtikliai geriausių ekstremalių pramogų Europoje:

 

Geriausi Ekstremalios pramogos Europoje – Insbrukas, Austrija

Dėl adrenalino naudojančių dieną, Kur bekeliautumėte, Innsbruck Austrija. Yra daug dalykų, kuriuos reikia padaryti, ar jūs ieškote ramybės ar susijaudinimo. Nors daugelis turistai eiti į Insbrukas būtent dėl ​​savo idilišką išvaizdos, jis turi daug daugiau galimybių. Galite patirti bobslėjaus Ride Olympiaworld, imtis bungee jump išjungtas Europabrücke arba eiti slidinėjimas. Gamta gniaužia kvapą, ir Peržiūrėta yra nuostabi. Ką gi, jūs nuspręsite padaryti Insbrukas, vienas dalykas tai tikrai - jums nebus nuobodu. Ir jūs galite lengvai ją pasiekti traukiniu. Jis prisijungia prie Austrijos ir kitų pagrindinių poilsio Europos geležinkelių šakotuvai.

Miunchenas Insbrukas traukiniai

Zalcburgas Insbrukas traukiniai

Oberstdorf Insbrukas traukiniai

Gracas Insbrukas traukiniai

 

Ekstremalios pramogos Interlakenas, Šveicarija

Best Extreme Attractions in Europe in Interlaken Switzerland

 

Šveicarija gali būti pirmoji šalis manote, kai objektas yra geriausias Ekstremalios pramogos Europoje. Tačiau, Pirmieji pasirodymai tikrai gali būti klaidinanti. Interlakenas yra laikomas vienu iš pagrindinių hotspots Ekstremalus sportas Europoje. Tai gražus regionas pilnai įrengtas patenkinti adrenalino prašytojo vaizduotę. Kai iš Interlaken veiklos paragliding, plukdymas, šokinėjimas guma, ir Canyoning. pasiekti Šveicarija yra prieinamas traukiniu, kaip ten yra maršrutai iš kaimyninių šalių ir miestų Europoje.

Bazelis į Interlaken traukiniai

Bernas į Interlaken traukiniai

Liucernos į Interlaken traukiniai

Ciuricho į Interlaken traukiniai

 

Vietos Le Marche, Italija

Rytų Italija daugiausia žinomas dėl savo meno, Kultūra ir kulinarijos stebuklai. dar, Ši reputacija nereiškia, kad ten nieko, kad šioje gražioje regione. Le Marche garsėja už vieną unikalų ir netikėtą priežasties. Jis puikiai atrodo, kai jūs peršokti iš lėktuvas per jį. Patyrę skydivers žinau, tai, bet "Le Marche yra taip pat puiki vieta išbandyti Ekstremalios atrakcionų Europoje ir ypač Parašiutizmas pirmą kartą. Jei tai skamba įdomu jums, galite imtis malonus, vaizdingas traukinys važiuoti per Italiją Le Marche.

Florencija Macerata traukiniai

Florencija Jesi traukiniai

Roma Ankona traukiniai

Roma Pesaro traukiniai

 

Ekstremalus Mont Blanc

Mont Blanc France snow peaks

 

Kaip aukščiausia visoje Europoje, "Mont Blanc" visada traukė savo sąžiningai dalytis lankytojų. Lipti į šį susitikimą nėra už silpnumą širdies, kuris yra, kodėl turistai ieško suvirpinti myliu jį tiek daug. "Mont Blanc" žada nuotykius, dramatiškas ir kvapą gniaužiantis peizažas, ir tai yra iššūkis ne kiekvienas gali patenkinti. tai puikios atostogos vieta tiems, kurie ieško ekstremalių pramogų Europoje. Ir jei esate ne nuotaikoje laipioti, Jums vis dar gali patirti Monblaną per paragliding. Arba, ištirti ledyno ant vieno iš daugelio vadovaujasi žygiuose, kad yra populiarus šiame regione. Galite pasiekti Chamonix miestelis traukinys ir tada kelionės Mont Blanc laive Mont Blanc Express.

Dižonas į Paryžių traukiniai

Reimsas į Paryžių traukiniai

Lilis į Paryžių traukiniai

Ekskursijos į Paryžių traukiniai

 

Ieškote savo artimiausius adrenalino užpildyta Ekstremalios pramogos Europoje?

Kur bekeliautumėte, ekstremalių pramogų. Visi šiose vietose yra lengvai prieinama traukiniu, Viskas, ką turite padaryti, tai Užsisakyti bilietus ir planuoti savo kelionę!

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, arba paspauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-extreme-attractions-in-europe%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)