Skaitymo laikas: 9 protokolas
(Atnaujinta: 25/02/2022)

Draugiškas, vaikščioti galima, ir graži, šie 12 geriausi pirmą kartą keliaujantys’ vietos yra geriausi Europos miestai, kuriuos reikia aplankyti. Tiesiai iš traukinio, į Luvrą, arba Dam aikštėje, šie miestai ištisus metus pritraukia milijonus turistų, todėl kraukitės lagaminus ir prisijunkite prie mūsų kelionėje, kad atrastumėte jų žavesį.

 

1. Geriausios pirmą kartą keliautojų vietos: Amsterdamas

Puiki kryptis savaitgaliui, Amsterdamas yra vienas iš 12 geriausios pirmą kartą keliaujančių vietų. Amsterdamas yra gana mažas, todėl lengva keliauti pėsčiomis, arba dviračiu. Papildomai, toks keliavimo būdas yra daug lengvesnis pirmą kartą keliaujantiems, kurie nėra įpratę gyventi svečioje šalyje ar bendrauti užsienio kalbomis.

Taigi, tik 3 dienų galėsite tyrinėti kiekvieną kanalą ir kampelį žavingoje Nyderlandų sostinėje. Imbieriniai nameliai Danijoje, Dam aikštė, gėlių turgus, ir užšokti ant kanalo ekskursija laivu, ir Anos Frank namas, yra tik keletas vietų, kurias galite aplankyti. Nors tai skamba kaip ilgas sąrašas, miesto dizainas tinka šioms gražioms vietoms, todėl kiekvienas lankytojas gali jas aplankyti vos per trumpas atostogas. Olandai yra draugiški ir labai svetingi ir mielai pasidalins su jumis savo kultūra ir miestu.

Geriausias laikas eiti: Gegužė, už garsųjį gėlių turgų.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Best First Time Traveler’s Locations: Amsterdam

 

2. Praha

Nuostabių tiltų miestas, ir alaus sodai, Praha yra puiki kryptis pirmą kartą keliaujantiems. Jei niekada nebuvote Prahoje, mieste bus smagu, įspūdingas, ir gyvas. Be nuostabių bažnyčių, ir Senamiesčio aikštė, Praha yra puiki vieta trumpam savaitgalio poilsiui, su barais, klubai, ir alaus sodai už vakaro pintą.

Be to, miestas gali pasigirti keliautojais, taip, jei vienas keliaujate į Prahą, visada galite susitikti su kitais keliautojais. Taip galite pasisemti įkvėpimo planuoti kitą kelionę po Europą, į Vieną arba Paryžių, kurios yra a kelionė traukiniu.

Geriausias laikas eiti: Kritimas.

Niurnbergas į Prahą traukiniai

Miunchenas į Prahą traukiniai

Berlynas į Prahą traukiniai

Viena Prahos traukinių

 

Prague

 

3. Klasikinis Londonas

Kai galvojama pirmą kartą keliauti į Europą, Londonas neišvengiamai ateina į galvą. Miestas yra nuostabus kultūrų derinys: Anglų paveldas ir modernūs madingi rajonai, Londono akis ir Bekingemo rūmai. Nors viską pamatyti gali būti sudėtinga, Londonas turi pasiūlyti savaitgalį, galima kelionė į klasikinį Londoną.

Klasikinis Londonas apima apsilankymą Bekingemo rūmuose, Londono bokštas, ir Kensingtono sodai, keletas iš geriausi orientyrai Europoje. Papildomai, galite mėgautis miuziklu West End, klajodamas po Noting Hilą, ir, žinoma, paragauti angliškų pusryčių. Apatinė eilutė, Londonas yra nuostabi vieta pirmą kartą keliaujantiems.

Geriausias laikas eiti: Pavasaris ir vasara, kai dangus mėlynas ir oras šiltas.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Classic London

 

4. Geriausios pirmą kartą keliautojų vietos: Florencija

Turtinga meno istorija, didingi orientyrai, ir rūmai, Florencija yra nuostabi meno mėgėjams pirmą kartą keliaujanti vieta. Senasis miesto centras yra populiariausia Florencijos dalis, su kvapą gniaužiančia Duomo ir Uffizi galerija ne per toli. Šios nuostabios svetainės yra pėsčiomis viena nuo kitos, todėl galėsite lengvai pasivaikščioti nuostabiomis Florencijos gatvėmis ir aikštėmis.

Be to, jei nenorite per daug vaikščioti, tada užkopus į Duomo ir Džoto varpinę atsiveria fantastiški viso miesto vaizdai. Taigi, nesunkiai praleisite atostogas Florencijoje senamiesčio centre, ir paskirstykite laiką apsipirkimui, menas, ir puikus itališkas maistas.

Geriausias laikas eiti: Pavasaris ir ruduo.

Riminis į Florenciją traukiniai

Roma Florencija traukiniai

Piza Florencija traukiniai

Venecija Florencija traukiniai

 

Best First Time Traveler’s Locations: Florence Viewpoint

 

5. Puiku

Prancūzijos Rivjeros simbolis, Nica yra gražus pajūrio miestas su puikiais smėlio paplūdimiais ir nuostabia atsipalaidavusia atmosfera. Nica yra vienas populiariausių Prancūzijos miestų, tiek vietiniams, tiek turistams. Nors dėl to Nica gali būti perpildyta sezono metu, Tai taip pat yra puiki vieta pirmą kartą keliaujantiems.

Pirmą kartą keliaujantys į Nicą gali mėgautis nuostabia Paillon promenada, į pilies kalną ar senamiestį. Saulėta, gyvas, ir atsipalaiduoti, Nica yra puiki atostogų vieta Prancūzijoje, sukurtas taip, kad patenkintų visus keliautojo poreikius. Svarbiausia, su 300 saulėtų dienų per metus, Nica yra geriausia vieta bet kuriuo metų laiku atsipalaiduoti paplūdimyje. Tačiau, jei domitės menu ir istorija, Nicoje yra Šagalo ir Matiso muziejai, taip pat, žinoma, senasis kvartalas.

Apibendrinant viską, geriau praktikuokite savo bonjour, nes Nica mielai pasveikins jus pirmoje kelionėje.

Geriausias laikas eiti: Vasara žinoma.

Lionas į Nica traukiniai

Paryžius į Nica traukiniai

Traukiniai iš Kanų į Paryžių

Traukiniai iš Kanų į Lioną

 

Nice Riviera

 

6. Geriausios pirmą kartą keliautojų vietos: Viena

Pilna rūmų, bažnyčios, ir senos aikštės, Viena yra viena geriausių vietų pirmą kartą keliaujantiems. Austrijos sostinę galite apžiūrėti pėsčiomis, ir dėl to Viena yra vienas draugiškiausių pėstiesiems miestų Europoje. Iš vidinio miesto, galite apžiūrėti daugybę galerijų, prabangūs parduotuvių butikai, visi įspūdingi baroko stiliumi ir jums suksis galva.

Kitaip tariant, Viena turi daug nuostabių dalykų istorinės vietovės aplankyti, ir architektūra yra nuostabi. Jei esate istorijos mylėtojas ir vertinate turtingą kultūrą, įsimylėsite Vieną iš pirmo žvilgsnio, ir jūsų pirmoji kelionė į Vieną bus daugelio ilgųjų savaitgalių Austrijoje pradžia.

Geriausias laikas eiti: Viena gražiausia žiemą, kai viskas apsnigta ir stebuklinga.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

 

7. Paryžius

Romantiškas, jaudinantis, graži, visi įsimyli Paryžių iš pirmo žvilgsnio, ar sakysime pirmoji kelionė. Prancūzijos sostinė yra meno centras, mada, istorija, ir gastronomija, siūlo nuostabių dalykų, kuriuos reikia nuveikti ir lankytinas vietas, bet kokiam skoniui ir aistrai.

Viskas, ką padarysite Paryžiuje pirmą kartą, bus įsimintiniausia. Nuo pirmojo pasivaikščiojimo Eliziejaus laukais iki pikniko prie Eifelio bokšto ir apsilankymo Luvre, Jūsų pirmoji kelionė į Paryžių bus nepamirštama. Šis Paryžius yra geriausia vieta pirmą kartą keliaujančiam į Europą.

Geriausias laikas eiti: Ištisus metus.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

Louvre Museum, Paris

 

8. Geriausios pirmą kartą keliautojų vietos: Roma

Pasivaikščiojimas akmenimis gatvelės, į Koliziejų, o skanus maritozzo desertui – fantastiška pirmosios dienos Romoje pradžia. Be to, kad yra istorinis senovės Romos centras, su tokiais lankytinais objektais kaip forumas ir imperatorių rūmai, Roma yra puikus miestas, kuriame yra „Vino del Casa“ ir nuostabios itališkos picos.

Be to, Roma yra labai romantiška ir pritraukia daugybę įsimylėjusių porų. Ispaniški laiptai arba Trevi fontanas yra puiki vieta romantiškoms nuotraukoms. Taigi, jei toli ar visai nekeliavai į Italiją, tada Roma yra viena geriausių pirmą kartą keliaujančių vietų.

Geriausias laikas eiti: Pavasaris ir ruduo yra geriausias laikas apsilankyti pirmą kartą keliaujantiems į Romą. Italija yra puiki ne sezono paskirties vieta Europoje, o balandis yra geriausias laikas keliauti.

Milanas Roma traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Venecija į Romą traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

 

Best First Time Traveler’s Locations: Rome

 

9. Briuselis

Jei turite tik vieną dieną kelionių menui, Briuselis yra galutinis tikslas. Vafliai, šokoladas, vafliai su šokoladu, ir Didieji rūmai, yra trys svarbiausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Briuselyje, telpa tik vienos dienos kelionėje.

Nepaisant to, jei norite pamatyti šiek tiek daugiau, tada jums bus malonu sužinoti, kad Briuselis yra gerai susisiekęs; tramvajų, metro, ir autobusai, kurie nuves jus bet kur. Kitas privalumas, dėl kurio Briuselis yra geriausias 12 pirmą kartą keliaujančių vietų yra tai, kad miestas yra daugiakalbis. Kitaip tariant, tu gali kalbėti angliškai, Prancūzų kalba, olandų arba vokiečių kalbomis, kai esate Briuselyje ir nesijaudinkite, kad pasiklysite vertime.

Geriausias laikas eiti: Vasara ir žiema yra geriausias laikas aplankyti Briuselį. Birželio mėnesio festivaliai sukuria puikią atmosferą Briuselyje, o gruodis yra Kalėdų magija.

Liuksemburgo į Briuselio traukinių

Antverpenas į Briuselio traukinių

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

 

Brussels

 

10. Geriausios pirmą kartą keliautojų vietos: naudotas

Mažasis, žavingas Briugės miestas pilnas kanalų, parduotuvės, ir viduramžių architektūra. Nuostabus Belgijos miestas yra puiki vieta savaitgalio pabėgimui, su daug laiko ekskursijoms ir poilsiui. Be šokolado degustacijų Markt aikštėje, vienas geriausių būdų pradėti dieną Briugėje yra kopimas į varpinės bokštą, iš kurio atsiveria nuostabūs miesto vaizdai.

Briugės orientyrus galite įveikti pėsčiomis, arba vežime, per vieną savaitgalį. Papildomai, kelionę į Briugę galite derinti su kitomis pirmą kartą keliaujančiomis vietomis, kaip Briuselis, ir padarykite tai visos savaitės kelione į Europą. Taigi, kad visiškai pasimėgautumėte savo pirmąja kelione į Briugę, supakuokite patogius batus, kryžminis maišas, ir fotoaparatas magiškoms nuotraukoms.

Geriausias laikas eiti: Pavasaris yra geriausias laikas aplankyti Briugę. Šiuo metų laiku, kanalai ir alėjos pilnos žydinčių gėlių, ir spalvos.

Amsterdamas į Briugė traukiniai

Briuselis Bruges traukiniai

Antverpenas į Briugė traukiniai

Gentas į Briugė traukiniai

 

Best First Time Traveler’s Locations: Bruges

 

11. Kelnas

Kvapą gniaužianti Kelno katedra paliks jus be žado. Istorinis miesto centras, miesto šviesos vakarais, o katedra sužavi kiekvieną pirmą kartą keliaujantį į šį fantastišką Vokietijos miestą. Kelnas yra puiki vieta atostogoms mieste, nes galite aplankyti visas svarbias lankytinas vietas 3 dienų.

Žiemą, miesto aikštėje galite mėgautis viena geriausių Kalėdų turgų Europoje. Vasarą, galite nuvykti į Rheinpark, kad pamatytumėte puikų vaizdą į katedrą ir iškylą prie Reino upės. Be to, nuostabiuose parkuose galite sutaupyti daug pinigų, Muziejai, ir daugiau su Kelno kortelė.

Geriausias laikas eiti: Ištisus metus, bet dažniausiai per Kalėdas ir pavasarį.

Berlynas Acheno traukiniai

Frankfurtas prie Kelno traukinių

Traukiniai nuo Drezdeno iki Kelno

Achenas Kelnas traukiniai

 

Cologne At Night

 

12. Geriausios pirmą kartą keliautojų vietos: Interlakenas

Alpių vaizdai, žalios pievos, ir ežerai kartu su miesto privilegijomis, Interlakenas yra nuostabi vieta Šveicarijoje. Miesto artumas prie Alpių ir miesto gyvenimo komfortas, apgyvendinimas, ir transportas daro jį viena geriausių pirmą kartą keliaujančių vietų.

Jei nuspręsite keliauti į Interlakeną pirmą kartą, Jūsų laukia nepamirštama kelionė į vieną geidžiamiausių krypčių pasaulyje. Nesvarbu, ar jums patinka žygiai pėsčiomis, ar ryte gurkšnoti šveicarišką kakavą su vaizdu į Alpes, Interlakenas turi viską.

Geriausias laikas eiti: ištisus metus.

Bazelis į Interlaken traukiniai

Bernas į Interlaken traukiniai

Liucernos į Interlaken traukiniai

Ciuricho į Interlaken traukiniai

Best First Time Traveler’s Locations: Interlaken

 

čia Išsaugoti traukinį, mielai padėsime suplanuoti savo atostogas 12 geriausi pirmą kartą keliaujantys’ vietos traukiniu.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „12 geriausių pirmą kartą keliaujančių vietų“.? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fbest-first-time-travelers-locations%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)