Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 02/07/2021)

Važiuokite traukiniu į geriausią kelionės tikslą miesto pertraukos ar apsipirkti, nuostabiausios Europos sostinės turi viską. Blusų turgūs yra ten, kur retro ir modernus, dabartis ir istorija, Ateikite drauge, kur atsiranda puikių dalykų, ir mūsų 7 geriausios blusų rinkos Europoje yra puikus pavyzdys.

Jei esate aistringas apsipirkti, ir ypač senoviniams kolekcionuojamiems daiktams, tada šie 7 geriausi blusų turgeliai Europoje bus svajonės išsipildymas. Tiesiog sekite mūsų pagrindinį blusų rinkų vadovą Europoje, ir patraukti a didelis lagaminas!

 

1. Miuncheno sendaikčių turgus

Jei vykstate į Bavariją Europos šventės pavasarį, ir ieško šviežių senovinių lobių, tada jums patiks milžiniškas Miuncheno sendaikčių turgus. Šis nuostabus blusų turgus žymi pavasario šventę ir rengiamas kartą per metus.

Bus daugiau 2000 pardavėjai, su nuostabiu derliumi tai, kaip „Louis Vuitton“ krepšys juokingomis kainomis. Todėl, tikriausiai turėtumėte išvalyti tą šeštadienį „Riesen-Flohmarkt Theresienwiese“ sendaikčių turgui Miunchene. Papildomai, ateiti su aiškiu pirkinių sąrašu, ir būk ten kuo anksčiau. Durys atsidaro 4 esu, ir tu nebūsi vienintelis ankstyvasis paukštis!

Diuseldorfas į Miuncheną Traukinių kainos

Dresdenas į Miuncheno traukinių kainas

Niurnbergas į Miuncheną Traukinių kainos

Bona - Miunchenas traukinių kainos

 

Books offering at Munich Flea Market

 

2. Amsterdamo sendaikčių turgus

Jei nežinotum, Amsterdamas yra turtingos prekybos istorijos miestas. Todėl, nenuostabu, kad vienas geriausių blusų turgų Europoje yra Amsterdame. Kartą per metus, vaizdingomis Amsterdamo gatvėmis, virsti rinka po atviru dangumi, kur galite apsipirkti ir pasimėgauti nuostabia atmosfera viename iš didžiausių Europos miestų.

Kartą per metus, kaip šventė Karaliaus dieną, Amsterdamo kanalai ir alėjos virsta didžiuliu sendaikčių turgu. Prašmatnus derlius, menas, dalykėlių, ir kiti dėvėti lobiai lauks jūsų šiame nuostabiame blusų turguje.

Kada? 6 esu su 8 pm balandžio 27 d.

Brėmeno į Amsterdamo traukinių kainos

Hanoverio į Amsterdamo traukinių kainos

Bylefeldas į Amsterdamas traukinių kainos

Hamburgo į Amsterdamo traukinių kainos

 

Vrijmarkt Amsterdam Netherlands

 

3. „Grande Braderie De Lille“

Didžiausias ir žinomiausias blusų turgus Prancūzijoje, vyks „Grande Braderie de Lille“ sendaikčių turgus 10,000 pardavėjai.

„Lille“ sendaikčių turgus yra didžiausias metų įvykis ir vyksta pirmąjį rugsėjo savaitgalį. Jei esate senovinis, ir retro daiktai, tada geriau užsisakyk bilietą į Lilį rugsėjį 4-oji– 5-oji, senovinei ekstravagantijai.

Yra sakoma, kad tai priartins jus 40 valandų, kad tik pavaikščiotų per visus stendus, ir tai be sustojimo ir apsipirkimo.

Keletas naudingų frazių, kurias reikia išlaikyti & mokytis:

„Kokia yra jūsų geriausia kaina?“- Kokia yra jūsų geriausia kaina?

„Kuponai la poire en Deux“ - susitikime per vidurį / susitarkime

„Sandėris!“- Sandoris!

Kaip ten patekti? Skirkite valandą TGV kelionė traukiniu iš Paryžiaus.

Traukinių kainos iš Paryžiaus į Ruaną

Paryžiaus - Lilio traukinių kainos

Ruano į Brestą traukinių kainos

Ruanas į Havrą traukinių kainos

 

4. Portobello kelio turgus Londone

Geriausias blusų turgus Anglijoje vyksta kiekvieną dieną Portobello turguje Londone. Mada, antikvariniai daiktai, maistas, ir dėvėti lobiai jūsų lauks kiekvieną savaitės dieną, bet būkite pasiruošę energijos ir spalvų padidinimui šeštadienį.

Taigi, po dienos senovinių pirkinių, galite patraukti skanių daržovių, sūris, ir kiti skanėstai greitiems pietums, prieš tęsdami savo senovinius ieškojimus mados rinkoje Westway. Portobello Road turgaus lankymas yra vienas geriausių dalykų Londone, ir turėtumėte skirti visą dieną šiam blusų turgui ir Londono orientyrui.

ALondono traukinių kainos nuo msterdamo

Traukinių iš Paryžiaus į Londoną kainos

Traukinių kainos iš Berlyno į Londoną

Traukinių kainos iš Briuselio į Londoną

 

Vinyl records at Portobello Road Flea Market In London

 

5. Paryžiaus sendaikčių turgus

Kai galvojame apie Paryžių, iškart vaizduojame atmosferą. Ypatingas, paslaptingas, senovės, karališkieji visi ateina į galvą su Paryžiumi, ir į jos nuostabų sendaikčių turgų.

Paryžiaus blusų turgus yra vienas geriausių blusų turgų Europoje dėl savo paslėptų retų lobių. Afrikos menas, senoviniai dekoratyviniai kūriniai, drabužiai yra tik keli dalykai, kuriuos rasite šiame didžiuliame sendaikčių turguje.

Jei norite atsinešti mažą Paryžiaus gabalėlį, tada Paryžiaus sendaikčių turgus yra apsipirkimo vieta. Pradėkite savo užduotis Rosiers gatvė, pagrindinė gatvė, ir eikite žemyn, norėdami patekti į atskiras rinkas.

Kada? Šeštadienis – pirmadienis

Kaip ten patekti? Važiuok metro, eikite į „Porte de Clignancourt on Line“ 4, ir sekite minias link didelio betoninio viaduko.

Amsterdamo į Paryžių traukinių kainos

Londono į Paryžių traukinių kainos

Roterdamo į Paryžių traukinių kainos

Traukinių kainos iš Briuselio į Paryžių

 

Paris Beautiful Flea Market

 

6. Briuselio kamuolių žaidimų turgus

Vienintelis atviras blusų turgus 365 dienų per metus, kamuolių žaidimų rinka Briuselyje, taip pat yra didžiausia Belgijoje.

Marolles rajono širdyje, rasite senovinių įrašų, ir retų knygų, padėtų ant antklodžių. Netolimose gatvėse, rasite naudotų ir antikvarinių prekių parduotuvių.

Kada? Geriausias laikas ieškoti lobių yra ketvirtadienis ir penktadienis.

Kur? „Place du Jeu de Balle“ Briuselis

Traukinių kainos iš Liuksemburgo į Briuselį

Antverpenas į Briuselio traukinių kainas

Traukinių Amsterdamas - Briuselis kainos

Traukinių kainos iš Paryžiaus į Briuselį

 

Brussels Jeu De Balle Market

 

7. Milanas

Milane yra keletas blusų turgų, ir tai nenuostabu, nes tai yra pasaulio mados sostinė. „Mercatone dell’Antiquariato“ yra didžiausias blusų turgus Milane ir vyksta kiekvieno mėnesio paskutinį sekmadienį.. Bus 380 antikvarinių baldų ir senovinių drabužių stendai, laukiu tavęs.

Tačiau, madingiausias blusų turgus Milane yra „East Market“. Jei ieškote kolekcionuojamų kūrinių ar šiuolaikinių meno kūrinių, įsimylėsite Rytų blusų turgų. be, didžėjų rinkinyje galite pasiimti pietų ar alaus, kol jūs klaidžiojate po vėsius turgaus stendus. Kai tik įžengsite, niekada nenorėsite to palikti retro & derliaus vakarėlis.

Kur? Per Mecenate, 84

Kada? Kiekvieną sekmadienį

Kaip patekti į Rytų turgų Milane? Pasirinkite metro liniją M2

Traukinių iš Florencijos į Milaną kainos

Traukinių iš Florencijos į Veneciją kainos

Milanas į Florencija traukinių kainos

Traukinių iš Venecijos į Milaną kainos

 

Milan Clothing Flea Market

 

išvada

Europa yra kerinti retro ir modernaus sintezė, kurie ateina gyventi į nuostabiausius blusų turgus. Kelionė į Europą nebus baigta neišleidus dienos vienoje geriausių 7 blusų rinkose Europoje. Be to, grįžęs namo bent jau 1 derliaus gabalas yra toks, kokio niekada nesilankėte Europoje.

 

čia Išsaugoti traukinį, mes mielai jums padėsime suplanuoti kelionę į šias vietas 7 geriausi blusų turgeliai Europoje.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „7 geriausios blusų rinkos Europoje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-flea-markets-europe%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)