Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 08/10/2021)

Yra begalė vadovų su patarimais ir rekomendacijomis bet kokio tipo kelionėms į Europą, ir bet kokio tipo keliautojų. Šie vadovai puikiai tinka pažinti istoriją ir kultūrą, bet jie jums nepasakos apie Europos viešai neatskleistus patarimus. Nemokamos ekskursijos pėsčiomis yra puikus būdas atrasti Europą, ir rasite nemokamą ekskursiją po miestą kiekviename Europos mieste.

Dėvėkite patogius batus, nes mes išvykstame į kelionę į 7 geriausios nemokamos ekskursijos pėsčiomis Europoje.

 

1. Prahos geriausias nemokamas miesto pėsčiųjų turas

Susipažins su angliškai kalbančiu gidu Ananasų nakvynės namai senamiestyje už 2.5 valandų pėsčiųjų ekskursija po Prahą. Pėsčiųjų turą pradėsite garsi senamiesčio aikštė, toliau link žymiojo Karolio tilto. Nuo turizmo centro iki geriausių miesto vietų pietums ir gėrimams, Praha daro ir nedaro, kelionę baigsite pateikdami daugybę rekomendacijų ir istorijų, apie kurias niekada neskaitysite vadovuose.

Prahos nemokama ekskursija pėsčiomis po miestą yra viena iš 7 geriausios pėsčiųjų ekskursijos Europoje, dėl specialaus vadovo. Turą paliksite susijaudinę, norėdami atrasti Prahą, ir su puikiu restoranų, siūlančių prieinamą pietų meniu, sąrašu. Papildomai, sužinosite apie geriausio čekiško amatų alaus šuolį, ir geriausi nuostabios Prahos vaizdai.

Niurnbergas - Praha traukinių kainos

Miunchenas į Praha traukinių kainos

Berlyno į Prahą traukinių kainos

Vienos į Prahą traukinių kainos

 

Prague city view is the start of the Best free walking tours Europe

 

2. Amsterdamas, Nyderlandai

Amsterdamo nemokama ekskursija pėsčiomis, taip pat žinomas kaip „FreeDam“ miesto pėsčiųjų turas, svarbiausia atrasti ir mėgautis liberaliausiu Europos miestu. Ekskursija kiekvieną dieną išvyksta iš susitikimo vietos „Exchange Stock“, kur siūloma 3 valandų kelionė pėsčiomis, nuo Senojo Amsterdamo legendų iki modernių ir madingų Amsterdamo istorijų.

Šių metu 3 linksmos valandos, sutiksite keliautojus iš viso pasaulio ir sužinosite apie liberalią Amsterdamo narkotikų politiką, raudonųjų žibintų rajonas, politika, ir istoriją iš gidų’ linksmos istorijos. Papildomai, nemokamose pėsčiųjų ekskursijose, galite gauti viešai neatskleistų patarimų iš vadovo geriausios dienos išvykos ​​iš Amsterdamo ir visoje Europoje.

 

 

Traukinių kainos iš Briuselio į Amsterdamą

Londono į Amsterdamo traukinių kainos

Berlyno į Amsterdamo traukinių kainos

Paryžiaus - Amsterdamo traukinių kainos

 

3. Geriausias Berlyno nemokamas miesto pėsčiųjų turas

Originalus Berlyno nemokamas pėsčiųjų turas po miestą yra geriausias būdas atrasti miesto istoriją, orientyrai, ir paryškina per porą valandų. Tai puiki įžanginė ekskursija pėsčiomis po vieną iš hiphopiausių Vokietijos miestų, su turtinga istorija, ir politika.

Be istorinių akcentų, Berlynas siūlo skirtingas ekskursijas, kurios parodys Berlyną įvairiais kampais; meniškas, gurmanas, ar gėrimų centre. „Original Berlin“ nemokamoje ekskursijoje po miestą, aplankysi 6 pagrindinių orientyrų Berlyne, ir išgirsti apie istorijas už Berlyno sienos ir kultūros.

Originali Berlyno nemokama ekskursija po miestą išvyksta du kartus per dieną, nuo susitikimo vietos “Budas”. Gidas lauks originalių nemokamų pėsčiųjų turo Berlyno marškinėlių ir mielai rekomenduos geriausias miesto vietas vakarėliuose., ir kaip keliaukite iš Berlyno į kitus puikius Vokietijos miestus ir nacionaliniai rezervai.

Traukinių kainos iš Frankfurto į Berlyną

Leipcigas į Berlyno traukinių kainas

Traukinių iš Hanoverio į Berlyną kainos

Traukinių iš Hamburgo į Berlyną kainos

 

Berlin City view from the street

 

4. Venecija, Italija

Venecija yra vienas iš mažiausių Italijos miestų. Nepaisant to, labai lengva pasimesti, kai klaidžioji siaurose jos alėjose ir Įspūdingos architektūros. Nemokama Venecijos ekskursija po miestą nuves jus per istoriją, kultūra, menas, ir architektūra a 2.5 valandų turas. Aistringa gidė Simona pasakos viską apie miestą, virtuvė, ir romantikos dėmės.

Svarbiausias Venecijos nemokamas pėsčiųjų turas yra Simona, gidas, ir smagi atmosfera. Nepriklausomai nuo lietaus, žmonių skaičius, turėsite nuostabų laiką ir gausite daugybę rekomendacijų Itališkas maistas ir „Eprol“ geria Venecijoje.

Milanas – Venecija traukinių kainos

Traukinių iš Florencijos į Veneciją kainos

Bolonijos į Veneciją traukinių kainos

Trevizo į Venecijos traukinių kainos

 

Venice Canals are the Best free walking tours Europe

 

5. Paryžiaus geriausia nemokama ekskursija po miestą

Paryžius yra vienas iš labiausiai turistų lankomų miestų Europoje, jau nekalbant apie pasaulį. Kai Eifelio bokštas ir Eliziejaus laukai yra perpildyti turistų, sunku mėgautis žymių miesto vietų magija. bet, nemokamoje ekskursijoje pėsčiomis, jūsų vadovas užtikrins, kad gausite geriausią iš šių orientyrų, ir daug daugiau unikalaus stiliaus turo metu.

Paryžiuje gyvena daugybė paslėptų brangakmenių, taigi nemokamų pėsčiųjų kelionių skaičius yra begalinis. Yra dienos ir nakties ekskursijos, ekskursijos po kiekvieną rajoną, kulinarijos ir meno turai. Tačiau, geriausia nemokama ekskursija pėsčiomis po miestą yra paslėptus brangakmenius ir slaptas turas po Paryžių. Vadovas apves jus paslėptus Luvro pasažus, pastatų į slaptas nuotraukų vietas, nuo minios ir į paryžiečio širdį.

Amsterdamo į Paryžių traukinių kainos

Londono į Paryžių traukinių kainos

Roterdamo į Paryžių traukinių kainos

Traukinių kainos iš Briuselio į Paryžių

 

Paris louvre museum

 

6. Ciuricho šokoladinis pėsčiųjų turas

Be puikaus ir linksmo vadovo, Geriausia nemokama Ciuricho ekskursija po miestą yra kulinarinis dangus. Kodėl verta vaikščioti po senamiestį ir Ciuricho akcentus tradiciniu stiliumi, kai galite pagardinti dieviškuoju šveicarišku šokoladu. Paragaukite triufelių, sužinoti apie kakavos gavybą, ir aplankykite geriausių šokoladininkų Europoje kai grožiesi Lindenhofo ir Grosmunsterio bažnyčia.

Nemokama ekskursija pėsčiomis Ciuriche 2 valandų ilgio ir išvyksta kiekvieną šeštadienį iš Paradeplatz, ir nereikia registruotis.

Interlakenas į Ciurichą Traukinių kainos

Liucernos į Ciurichą traukinių kainos

Lugano į Ciurichą traukinių kainos

Ženevos į Ciurichą traukinių kainos

 

Zurich canal is one of the Best free walking tours Europe

 

7. Viena, Austrija

Geriausias būdas pradėti tyrinėdamas Vieną yra „Welcome to Vienna“ nemokama ekskursija po miestą. Maždaug 2 valandomis gausite trumpą Vienos ir jos pagrindinių lankytinų vietų istoriją, kur galėsite paskanauti Vienos virtuvės pietų iš Marina, vienas geriausių gidų Vienoje.

Du kartus per dieną, gidas jūsų lauks Albertinos aikštėje istorinės ekskursijos aplink Vieną metu.

Zalcburgas - Viena traukinių kainos

Miuncheno į Vieną traukinių kainos

Gracas - Viena traukinių kainos

Traukinių iš Praha į Vieną kainos

 

Vienna, Austria view from above

išvada

Geriausias dalykas nemokamose ekskursijose pėsčiomis yra vadovas. Nors dauguma turų vyksta anglų kalba, gidas puikia anglų kalba pateiks viską, ką reikia žinoti apie miestą. Į kiekvieną klausimą bus atsakyta ir ekskursiją baigsite nuostabiomis rekomendacijomis, anekdotai, ir informacija apie miestą. Antras geriausias dalykas yra tas, kad 7 geriausios pėsčiųjų ekskursijos po miestą Europoje, yra tai, kad jie yra laisvi, trumpai ir tiksliai, ir įtraukiantis.

 

Nemokami pėsčiųjų miesto turai Europoje DUK

Ar šios nemokamos ekskursijos pėsčiomis tikrai nemokamos?

Nemokamos ekskursijos po miestą yra pagrįstos patarimais. Reikšmė, jums nereikia užsisakyti vietos ekskursijoje už mokėjimą, bet turo pabaigoje, turėtumėte padėkoti puikiam vadovui arbatpinigiais.

Kiek man reikia arbatpinigių?

Arbatpinigiai kiekviename mieste skiriasi, bet vidutiniškai arbatpinigiai yra nuo 5 iki 15 eurų.

Kaip rasti vadovą?

Nemokami miesto pėsčiųjų kelionių vadovai pasitiks jus centrinėse susitikimo vietose, ir atpažinsite juos iš marškinių. Papildomai, greičiausiai jie sugalvos jus pasveikinti.

Ar yra pėsčiųjų turų kitomis kalbomis, išskyrus anglų kalbą?

Dauguma nemokamų pėsčiųjų kelionių Europoje siūlo ekskursijas anglų ir vietos kalbomis, su nedaug turų kitomis kalbomis. Kiekviename mieste tai skiriasi, ir kelionių organizatoriai.

 

čia Išsaugoti traukinį, mielai padėsime suplanuoti kelionę į geriausius Europos miestus ir ekskursijas pėsčiomis traukiniu.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „7 geriausios nemokamos ekskursijos pėsčiomis Europoje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://„iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-free-walking-tours-europe/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)