Skaitymo laikas: 8 protokolas
(Atnaujinta: 18/11/2022)

Planuojame savaitgalio išvyką, o gal užtarnautos atostogos su merginomis? patikrink šiuos 12 geriausios merginos’ kelionių kryptys visame pasaulyje. Nuo ramių džiunglių iki kosmopolitinių miestų, šios vietos yra nuostabios vietos smagioms atostogoms su draugais.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Merginų savaitgalio pabėgimas į Amsterdamą

Vaizdingi kanalai, kavinės mažose, žavingos alėjos, ir puiki atsipalaidavusi atmosfera, Amsterdamas yra nuostabi merginų savaitgalio vieta Europoje. Visi mieli kanalai gegužės mėnesį pasipuošia spalvingais žiedais, gatvės gyvos, o kavinės pilnos juoko, kuris prideda Nyderlandų miesto žavesio.

Jei nesate atpalaiduojanti damų grupė, galite išsinuomoti dviračius, ir tyrinėti miestą kaip vietiniai. Be to, kai pavargsta nuo miesto, Galite nuvažiuoti dviračiu ar traukiniu į netoliese esantį miestelį ir net gėlių turgų, kad galėtumėte stebėti nuostabią fotosesiją tulpių laukai arba vėjo malūnai puikiam piknikui. Apatinė eilutė, Amsterdame yra daug ką veikti, ir idėjų šaunioms merginoms’ miesto pertrauka.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Girls Weekend Getaway To Amsterdam

 

2. Geriausia merginų slidinėjimo kelionė į Austrijos Alpes

Jei visada norėjote patirti aktyvų poilsį kerinčiose Austrijos Alpėse, tada slidinėjimo kelionė į Salbaachą yra idealus pasirinkimas. Griebk savo geriausius, ant ant ant. Be slidinėjimo ir snieglenčių sporto, galite apsistoti jaukiame ir ekologiškame namelyje, gurkšnodamas vyną, kai visą naktį šnekučiuojiesi prisimindamas kitas fantastiškas merginas’ keliones kartu.

Be to, Austrijos Alpės yra nuostabios merginos’ kelionės tikslas dėl nuošalios vietos. Alpės yra didžiulės ir didžiulės, siūlo daugybę nuošalių vietų ir įvairaus tipo apgyvendinimo, kur būsite tik jūs ir jūsų draugai, daug kilometrų nuo bet kokių trukdžių, garsios grupės, ir turistai. Tokiu būdu, Jūs galite gauti daugiausia naudos iš nuostabaus kraštovaizdžio ir merginų’ kokybiškas laikas.

Miunchenas į Hallstatt traukiniai

Insbrukas Hallstatt traukiniai

Pasau į Hallstatt traukiniai

Rosenheim į Hallstatt traukiniai

 

Best Girls Ski Trip To The Austrian Alps

 

3. Merginų kelionė į Las Vegasą

Jaudinantis, spalvinga, paslaptingas, Las Vegasas garsėja savo vakarėliais, grandioziniai mušimai, ir šviesos. Nors dauguma lankytojų ateina dėl miesto šviesų ir nesibaigiančio vakarėlio pažado, Las Vegasas yra puikios merginos’ kelionės tikslas.

Be linksmų Vegaso atmosferų, Netoliese yra puikių vietų, kurias galima aplankyti ir pasigrožėti pačiais geriausiais pasaulyje kvapą gniaužiantys vaizdai. Pavyzdžiui, tu ir merginos galėtum eiti į 7 stebuklingi kalnai ir Ugnies slėnis. Nuo žygių pėsčiomis iki dykumos vaizdų ir tylos, ši kelionė pakylės jūsų merginas’ savaitgalį į Las Vegasą į visiškai kitą lygį.

 

Girls Trip To Las Vegas

 

4. Geriausios mergaičių kelionių vietos visame pasaulyje: Balis

Arčiausiai kada nors pasieksite laukinę ir ramiausią gamtą, Indonezija yra puiki vieta merginoms’ kelionė. Nuo stebuklingo beždžionių miško ir šventyklų Balyje iki Balio paplūdimių ir turkio spalvos vandenų, Indonezija turi ką nors nuostabaus pasiūlyti bet kuriai kartu keliaujančiai draugų grupei.

Be įdomios Indonezijos kultūros tyrinėjimo Ubude, jūsų laukia įspūdingas žygis į Baturo kalną. Taigi, o dauguma keliauja į Balį atsipalaiduoti nuostabioje viloje, taip pat galite patirti nuotykių kupiną Balio pusę su savo geriausiais iš kai kurių nepamirštamiausių Indonezijos vietų.

 

Best Girls Trip Destinations Worldwide: Bali

 

5. Londonas

Popietės arbata arba kokteiliai su vaizdu, vintažiniai ar aukščiausios klasės prabangūs pirkiniai, Londonas turi viską tobuloms merginoms’ kelionė. Vienas įdomiausių Europos miestų, Londonas yra nuostabus savaitgalio pabėgimas Kelionės tikslas, mažoms mergaitėms’ linksma. Be didelio stogo barų pasirinkimo, butikas, ir kultūrinius renginius, miestas be galo gražus.

Todėl, yra daug spalvingų ir gyvybingų vietų, kur galite užfiksuoti nuostabias merginas’ kelionę ir paskleiskite linksmybes socialiniuose tinkluose. Taigi, susikraukite geriausius krepšius, ir atsineškite papildomų už visus pirkinius ir prisiminimus, kuriuos ketinate parsivežti iš Londono.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

London Drinking outside

 

6. Merginų kelionė į Paryžių

Pasaulio mados sostinė yra mėgstamiausia tarp pasaulio moterų. Paris yra esminės merginos’ kelionės tikslas visame pasaulyje, apsipirkti, ekskursinis, naktinis, ir konditerijos gaminiai desertui. Paryžiuje viskas geriau, magiškas, ir nepamirštamas.

Taigi, būkite pasirengę skirti savo merginoms bent savaitę’ Kelionės į Paryžių, kai pirmosios dvi dienos bus skirtos klasikinėms ekskursijoms, o likusios – ypatingiems dalykams, kuriuos galite padaryti tik. Pavyzdžiui, ryte galite aplankyti Luvrą, pietums surengti pikniką Tiuilri sode, Mulen Ružas vakare, ir kabareto klubas vakarėliui. Nesvarbu, ar tai jūsų pirmoji kelionė į Paryžių, ar penktoji, bet šį kartą su savo merginomis, kelionė į Paryžių visada yra gera idėja.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

A Girls Trip To Paris

 

7. Amalfio pakrantė, Italija

Smėlėti papludimiai, spalvingos vietos ir kaimai, ir Itališkas maistas, niekas neprilygsta atostogoms Amalfio pakrantėje. Taigi, a mergaites’ kelionė į Italijos Rivjerą yra vienas geriausių variantų a vasaros atostogos Italijoje.

Taigi, jei planuoji mergaites’ kelionė į Italiją, Kaprias arba Positano yra puikus pasirinkimas apsistoti Amalfyje. Galite išsinuomoti nuostabią vilą prie paplūdimio, arba mielas namas su vaizdu į Viduržemio jūrą, jei norite gyventi kaip vietinis. sudaryti, Amalfio pakrantėje puikūs orai, Peržiūros, nuoma, ir maistas šaunioms merginoms’ kelionė Italijoje.

Milanas Roma traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Venecija į Romą traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

 

on a boat in Amalfi Coast, Italy

 

8. Geriausios mergaičių kelionių vietos Vokietijoje: Berlynas

Madinga, lengvabūdiškas, ir linksma, Berlynas yra nuostabi vieta ilgai lauktai merginų kelionei į Europą. Berlynas yra Vokietijos mados ir vakarėlių sostinė, kur pildosi tavo drąsiausios svajonės. Taigi, ar keliaujate į mergvakarį, galų draugų savaitgalis, arba gimtadienio kelionė su savo geriausiais draugais, Berlyne patirsite absoliučią nuostabą.

Vintažiniai pirkiniai „The Bergmannkiez“., Meno galerijos, gėrimai pas Madam Claude, Tai tik keletas puikių dalykų, kuriuos galite padaryti merginų kelionėje į Berlyną. Tai puikūs pasirinkimai, jei jūsų gaujai patinka įspūdžiai ir geriausi Berlyno pasiūlymai. Tačiau, jei esate nusiteikę atsipalaiduoti, tada Berlyne yra daugybė nuostabių SPA, atsipalaidavimui ir vynui su merginomis 48 valandų pabėgimas į Berlyną.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

9. Mikėnai

Nors jis nėra toks turistinis kaip Santorini, Mikėnai yra karšta kelionių kryptis Graikijoje. Taigi, jei tavo gimtadienis artėja, suburkite savo gaują nepaprastam savaitgaliui saulėtame Mikėnuose. Su puikiais paplūdimiais, atvirukus primenantys vaizdai, ir gatves, Mykonos yra svajingos merginos’ kelionės tikslas.

Vakarėlis jachtoje, saulės vonia ant jūsų vilos stogo, arba pasivaikščioti po senąją salos dalį, Mikėnai turi ką pasiūlyti kiekvienam. Izoliuokite Agios paplūdimį, akmenimis gatvelės, ir paslėptos kavinės yra tik keletas dalykų, kuriuos reikia atrasti Mikėnuose. Nepaisant graikų salos mažo dydžio, Yra daug vietų įsimintinoms grupinėms nuotraukoms, kuriose įamžinsite nuostabų laiką kartu.

 

Mykonos views

 

10. Dublinas

Garsus savo barais ir naktiniu gyvenimu, Dublinas yra nuostabios merginos’ kelionės tikslas. Baro šokinėjimas, maistas, arba ekskursija pėsčiomis po miestą – tai tik keletas įdomių būdų, kaip apžiūrėti puikų didįjį Dublino miestą. Kita vertus, galite ištirti visą Dubliną paslėpti brangakmenių pats

Jei pasirinksite nepriklausomą tyrinėjimą, tada pradedant vėlyvaisiais pusryčiais pipirų puode, po to apsipirkti Powerscourt centre, o dienos pabaiga su kokteiliais val Farrier & Draper, yra puikios dienos Dubline pavyzdys. Taigi, jei niekada nebuvote Dubline, ir nori kartu su merginomis atšvęsti ypatingą įvykį, Dublinas bus puikus pasirinkimas.

 

Dublin streets

 

11. Geriausios mergaičių kelionių vietos visame pasaulyje: Portas, Portugalija

Su vaizdu į Douro upę, arba prie smėlio kranto, mielos mažos kavinės Porte laukia jūsų ir jūsų merginų. Dėl Porto vietos ir atmosferos jis yra puiki vieta draugėms’ vasaros kelionė į Portugaliją. Portas garsėja vėsia atmosfera, kur rytas lėtai nusidriekia į vėlyvuosius pusryčius, ir į tingią popietę.

Nepaisant to, Porte gyvena daugelis kūrybingi protai, taigi, kai vaikštote gatvėmis, susidursite su daugybe galerijų ir meno instaliacijų. Tada, apsirenkite vakarėlio aprangą ir eikite į Rua da Galeria de Paris ir Rua de Candido dos Reis gatves, puikiems šokiams. sudaryti, Portas yra gyvybingas ir jaunas Portugalijos miestas, idealiai tinka 48 valandų arba labai ilgai tingioms draugėms’ savaitgalis Porte.

 

Porto, Portugal seaside

 

12. Ciurichas

Tarptautinis Šveicarijos miestas yra nuostabi vieta mergaitėms’ kelionė, nesvarbu, ar planuojate trumpą savaitgalio viešnagę, ar pratęsite kelionę iki visos savaitės. Įsikūręs ant ežero, su Jį supančios Šveicarijos Alpės, Ciurichas gali puikiai tikti aktyvioms atostogoms, arba atpalaiduojantis savaitgalis su merginomis. Ežeras toks didelis, kad turėsite daug vietos a pasiplaukiojimas arba plaukimas.

Be to, aplinkiniai kalnai suteikia daug pėsčiųjų takų ir nuostabaus ežero bei miesto vaizdai. Taigi, jei mėgstate iškylą ar grupinį žygį, keliaujate į reikiamą vietą, nes Ciurichas turi viską, ir nors miestas yra populiari vieta ištisus metus, vieta ir aplinka suteikia daug vietų akimirkoms vienatvė ir ramybė.

Interlakenas į Ciurichą traukiniai

Liucerna Ciurichas traukiniai

Bernas Ciurichas traukiniai

Ženevos į Ciurichą traukiniai

 

Girls Trip To Zurich

 

Mes Išsaugoti traukinį bus malonu padėti jums suplanuoti kelionę į šiuos 12 Geriausios mergaičių kelionių vietos visame pasaulyje.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „12 geriausių merginų kelionių vietų visame pasaulyje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fbest-girls-trip-destinations%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)