Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 11/09/2021)

Pabundu giedant paukščiams, su kvapą gniaužiantys vaizdai nuo jūsų slenksčio, prabangioje jurtoje ar medžių namelyje. Žvilgsnis gražiausiose Europos vietose šiais laikais yra didžiulė tendencija. Kitas 7 geriausios žvilgančios vietos Europoje siūlo nuostabią ekologišką atostogų patirtį. Su žaliąja elektros energija, perdirbimas, ir 5 žvaigždučių viešbučio privilegijos, „Glamping“ yra pagrindinis tvarus atostogų būdas Europoje.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Geriausios žvilgančios vietos Europoje: Veluwe gamtos draustinis Nyderlanduose

Žvakių vakarienė kerinčiuose Veluwe miškuose, eidamas aukštyn tarp medžių su pirmaisiais saulės spinduliais. Pirmiausia tai yra svajingos žvilgėjimo patirties dalis Nacionalinis parkas Nyderlanduose. Galite pasirinkti tyrinėti 2 gamtos draustiniai: Veluwezoom nacionalinis parkas su gražiausiu „Posbank“ vaizdu, arba Hoge Veluwe, žygių entuziastų rojus.

Geriausiai šiuose kraštuose, galite pasirinkti apsistoti gražiose jurtose, safario palapinės ar mediniai namai, puikių apgyvendinimo galimybių Veluwe mieste. Pavyzdžiui, Schenkenshul gamtos rezervatas, netoli Hoenderloo, yra puiki vieta šeimos kempingas, neatsisakant namų patogumų ir patogumo.

Briuselis į Amsterdamą Su traukiniu

Londonas į Amsterdamą su traukiniu

Berlynas į Amsterdamą su traukiniu

Paryžius - Amsterdamas su traukiniu

 

Pora Veluwe gamtos draustinyje, Nyderlanduose, Glamping Place

 

2. „Echologia Glamping Spot“ Prancūzijoje

Didžiausio Majeno vandens rezervo pakrantėse, rasite spalvingus ekologiškus būstus. La Luire slėnyje galite apsistoti plaukiojančioje kajutėje, miško namelis, ar prabangi palapinė.

Pusryčiai terasoje, plaukimas baidarėmis upėje, ar mėgautis taure vyno yra tik keletas privalumų, kuriuos gausite čia žvilgčiodami. La Luire slėnis yra vyno regionas Prancūzijoje, taip, geriausi apylinkių vynai yra vos keli žingsniai nuo jūsų prabangios palapinės ar namelio. Echologija yra puiki vieta žvilgtelėti solo keliautojams Prancūzijoje, ir šeimos poilsiautojai.

Nantas į turus su traukiniu

Lilis į ekskursijas su traukiniu

Lilis į Paryžių su traukiniu

Ekskursijos į Paryžių traukiniu

 

„Echologia Glamping Spot“ Prancūzijoje

 

3. Geriausios žvilgančios vietos Europoje: Romantiškas žvilgėjimas Prancūzijos Ronos-Alpėse

Miega po žvaigždėmis, apšilimas prie viryklės, kai lauke sninga, Prancūzijos Alpės yra stebuklinga žvilgėjimo vieta. Ronos rajonas Prancūzijos Alpėse yra viena iš geriausių žvilgančių vietų Europoje. taip, žiemos pasakų atostogas galite surengti prabangiame žaliame kupole ar varpinėje.

tačiau, jei jums labiau patinka pavasario atostogos, tada jums labai patiks žydinčios Alpės. Išgerti rytinės kavos, apsupta laukinės gamtos, yra viena geriausių patirčių gyvenime. Papildomai, aktyvesnėms atostogoms, galite pakilti į nuostabius kalnus arba išbandyti plaustą Ardeche upe.

Kadangi tai tarp Italijos ir Prancūzijos, jums bus labai lengva keliaukite ten traukiniu.

Iš Dižono į Provansą traukiniu

Paryžius į Provansą su traukiniu

Lionas į Provansą su traukiniu

Marselis į Provansą su traukiniu

 

Romantiška vieta žvanginti Rona-Alpes Prancūzijoje

 

4. Glamping Centrinėje Bohemijoje, Praha

Bohemija - atvirukų regionas Čekijoje. Jo unikalumas slypi toje vietoje, kur keičiasi metų laikų apranga. Vasarą rasite žalią ir prabangią, o rudenį - gražiais auksiniais ir oranžiniais tonais. Ant ežero kranto, kalnų viršūnės, ar nuošalus miškas, Bohemijos oazė yra vos per valandą nuo Prahos, kad galėtumėte mėgautis geriausiais iš visų pasaulių, gamtos širdyje.

Aplink Lipno ežerą arba netoli Jizera kalnų yra daugybė žavingų apgyvendinimo įstaigų. taip, galėsite mėgautis nuostabiais ežero ir miško vaizdais, iš savo terasos, arba privati ​​sūkurinė vonia gamtoje.

Niurnbergas į Prahą su traukiniu

Miunchenas į Prahą su traukiniu

Berlynas į Prahą su traukiniu

Viena - Praha su traukiniu

 

Nuostabus žvilgėjimas centrinėje Bohemijoje, Praha

 

5. Geriausios žvilgančios vietos Europoje: Prabangios žvilgančios ankštys Šveicarijos Alpėse

Geriausios slidinėjimo trasos, geriausi vaizdai, tiesiai prie jūsų spindinčio kupolo slenksčio. Į Šveicarijos Alpės yra stebuklinga kryptis bet kuriuo sezonu, ir dabar galite likti pačiame centre. Nors Šveicarijos Alpės yra populiari atostogų vieta turistams iš viso pasaulio, labai nedaugelis žino apie tai kaip žėrinčią vietą.

Žvilgančios Alpių nakvynės vietos yra visiškai įrengtos ir suprojektuotos ramiai, ir nuostabi viešnagė. Galite apsistoti tarp snieguotų kepurių, bet jūsų prabangaus kupolo viduje, bus šilta ir jauku. Pažadinsite vaizdingus kraštovaizdžius, eini į žygį tiesiai iš savo patogios lovos, po skanių pusryčių.

Kraštovaizdis, grynas oras, ir įvairiapusiški takai Šveicarijos Alpes padaro viena iš 7 geriausios žvilgančios vietos Europoje.

Ciurichas į Wengeną su traukiniu

Ženeva į Wengeną Traukiniu

Bernas į Wengeną su traukiniu

Bazelis į Wengeną su traukiniu

 

 

6. Prabangi žvilganti palapinė Apulijoje

Įsikūręs netoli Adrijos ir Jonijos jūrų, Apulija yra a išsvajota vieta geriausioms atostogoms Europoje. Bangų garsas, nesugadintas mėlynas vanduo, vakaro vėjelis, ir itališko maisto, tai gali būti geriau nei šis. nors, spindintis prabangioje palapinėje, mėgaudamiesi viešbučio privilegijomis, nepakenkiant savo biudžetui – Glamping yra pagrindinis šių dienų atostogų būdas.

Apulija yra puiki vieta žvilgtelėti, išeidamas iš palapinės į paplūdimį ar ant kalno viršūnės su vaizdu į jūrą, yra kieno nors svajonė. Apulijos kaime rasite daugybę puikių apgyvendinimo galimybių.

Šią oazę prie jūros traukiniu galima pasiekti iš Romos ir Bario.

Roma į Apuliją su traukiniu

Neapolis į Apuliją su traukiniu

Baris į Apuliją su traukiniu

Iš Florencijos į Apuliją su traukiniu

 

Prabangi žvilganti palapinė Apulijoje, Italija, Europa

 

7. Romantika ir žvilgėjimas Toskanoje

Romantika - tai žodis, apibūdinantis geriausią Toskanoje glamping. Netoli Siennos, ir Viduržemio jūra, aksominėse žalios Toskanos kalvose, laukia romantiškų ir žalių palapinių atostogoms 2.

Toskanoje, galite eiti ieškoti triufelių, eikite į virimo pamoką ir paruoškite makaronus vakarienei. Arba, galite važiuoti dviračiu aplink puošnūs Italijos kaimai iš jūsų Tinginių alyvuogių žvilgėjimas vieta. be to, žvilgčiodamas Toskanoje, jautiesi gamtos dalimi, pasislėpęs už alyvmedžių.

Iš Florencijos į Grosseto Su Traukiniu

Perudža į Grosseto su traukiniu

Iš Viterbo į Grosseto su traukiniu

Roma į Grosseto su A traukiniais

 

Geriausias romanas ir žvilgėjimas Toskanoje

 

čia Išsaugoti Traukinys, mes mielai jums padėsime suplanuoti savo atostogas 7 geriausios žvilgančios vietos Europoje traukiniais.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „7 geriausios Europos žvilgsnio vietos“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-glamping-places-europe%2F%3Flang%3DltVisiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)