Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 12/11/2021)

Geriausi patiekalai, kuriuos galima valgyti traukiniuose, šiais laikais iš tikrųjų yra labai skanūs. Kadangi daugelis traukiniai siūlome 5 žvaigždučių apgyvendinimą ir pirmos klasės maistas. Tai apima maisto padarytą garsiausių pasaulio virėjų. Tikriausiai esate įpratę skaityti apie nuostabius dalykus maisto traukinių stočių arba gražus peizažas Jūs galite pamatyti ant kelionė traukiniu. Todėl gali jus nustebinti, kad maistas, kurį galite valgyti traukinyje, yra vienodai puikus.

 

Čia yra top 7 Geriausi patiekalų valgyti traukiniuose galima valgyti

1: Belmond Britų Pullman (JK)

Išvykstantiems į daugelį vietų Didžiojoje Britanijoje nuo Londonas, šis traukinys siūlo švelniavilnių pietūs patirtį. Pietūs įeina maistas sukurtas pagal sławna virėjai Tomas Kerridge ir Antonas MOSIMANN kurie garsėja savo prabangių JK valgomojo klubuose.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

thai geriausias maistas ant traukinių

 

2: Belmond Hiramas Bingham (Peru)

Galbūt labiausiai gražus ir vaizdingos kelionės planetoje. Šis prabangus 1920 stilius traukinys kuris keliauja per Peru kaimo siūlo išskirtinį maistą. Keturi-žinoma, Andų įkvėpė meniu yra malonumų, pavyzdžiui, traškučių, kumpio ir eukalipto ir jautienos, su vynuogių ir totorių.

 

Skanus geriausi patiekalai maisto laive BELMOND Hiramas

 

3: Mėlyna Traukinys (pietų Afrika) – Afrikos geriausi patiekalai valgyti traukiniai

Šis traukinys pasiūlymų 5 Žvaigždžių Virtuvė, žinomas kaip “Cordon Blue,” kuri apima įvairių patiekalų, pagamintų su vietinių ingredientų. Kai kurie skanūs delikatesai Pavyzdžiui strutis, Pietų Afrikos austrės, ir elnienos.

 

Blue traukiniai yra puikus restoranas ir geriausi patiekalai

 

4: Didysis pietinis geležinkelis (Australija)

Panašus į Mėlynąjį traukinį, jūs galite mėgautis grynu vietinės gamybos maisto apie tai Australijos Pietų Geležinkelių. virėjai, vietiniai tiekėjai, ir ūkininkai susibūrė sukurti Australijos virtuvė, kuri atneša geriausią iš abiejų maisto ir vyno. Traukinys taip pat yra keletas restoranų, kurie siūlo aukščiausią patiekalų. Pavyzdžiui kengūros, balandūnė ir laukinių Rosella gėlė, barramundi, ir Margaret River sūriai.

 

Battler tarnyba

 

5: Napos slėnio vyno traukinys (Kalifornija) – America Best maistas valgyti traukiniai

Žinoma, traukinys su šiuo pavadinimu tipo bus puikus vynas dideliais kiekiais ir taip pat tarnauja puikus maistas. Į 3 Virtuvės laive teikti keleiviams su keliais Žinoma gurmaniškų patiekalų traukinio, kuris buvo suprojektuotas ir pastatytas 1917.

 

gauti aukščiausią gydymo valgyti savo geriausius patiekalus traukiniuose

 

6: „Orient Express“. (Europa)

Pirmoje vietoje, žodžiai Orient Express eiti ranka rankon su švelniavilnių pietūs. Tai visame pasaulyje žinomas traukinio kelionės per Europą ir siūlo patiekalų iš šviežių ingredientų surinkta traukiniai sustoja. Virėjas laive Yannickas Alleno buvo atkurta ankstesnio eros klasę su patiekalų, pavyzdžiui, Royal žirnių, Burgas Užkepta vištiena su grybais, ir skrudintų ryžių.

Milanas Venecija traukiniai

Padujos į Veneciją traukiniai

Bolonija į Veneciją traukiniai

Roma Venecija traukiniai

 

Orient Express geriausi patiekalai

 

7: "Royal Scotsman" (Škotija) – geriausios Europos patiekalai valgyti traukiniai

Paskutinis mūsų trumpąjį iš švelniavilnių pietūs traukiniai, šis traukinys yra du istoriniai valgomojo automobilius. Jūs galite mėgautis tradicinių maisto produktų, tokių kaip kippers ar škotiški pusryčiai. Atkreipkite dėmesį, kad vakarienė šiuo traukiniu yra labai formalus, todėl įsitikinkite, kad ponai dėvėjo švarkus, o moterys – atitinkamai virtuvei.

 

gražus maistas

 

 

Rezervuokite bilietus traukiniuose su skanus maistas

Dabar, kai baigėte skaityti, Taigi, ką jūs manote apie geriausių patiekalų valgyti traukiniai. Tuo Išsaugoti traukinys mes padengti traukiniai visoje Europoje, kurie suteikia puikų maistą keleiviams. Užsakymo traukinio bilietą, niekada nebuvo paprasčiau. užsisakyti keliones traukiniu mūsų svetainėje dabar, ir mažiau nei 3 minučių galite rasti geriausią traukinio bilietą savo kelionę. Pirkti Traukiniai bilietus keliais būdais be didžiausiomis kredito kortelių.

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje savo svetainėje, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-meals-trains%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)