Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 21/05/2021)

Kas labiau įkvėps keliauti traukiniu, nei žiūrėti įdomius filmus su traukiniais? Peržiūrėkite mūsų sąrašą geriausių filmų Featuring Traukiniai išvaizdą, ir Čivināšana su mumis @saveatrain ir pasakykite mums, kurie iš jų matėte ir, jei juos myli tiek, kiek mes padarėme.

 

Remiantis mūsų pasiimti viršaus į Filmai Įrengtas traukiniai – Hario Poterio Filmai 1 į 8 (2001-2011)

Haris Poteris filmo pristatomos Filmai Featuring traukiniai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Remiantis garsaus serijos knygos iki J.K. Rowling, Šie aštuoni Filmai Featuring Traukiniai pavaizduoti stebuklinga fantazija apie jauno burtininko, Haris Poteris. Jis sužino, jis turi stebuklingų galių ir dalyvauja Hogvartsas, kur jis pasineria į naują gyvenimą alsuoja daug iššūkių, piktadariai, ir triumfas.

Bet kur traukiniai būna? Apie Harry pirmą dieną mokykloje, jis turi įlipti į Hogvartso Express, traukinys įsikūręs ant platformos 9 ⅓. Tai tik prieinamas paleidę – greitas- link plytų sienos tarp platformų 9 ir 10. Kai laive traukiniu, jis atitinka Ronis Vizlis ir Hermiona Įkyrėlė, kas galų gale yra jo gyvenimas ilgas draugai.

Per visus filmus, Hogvartso Express "traukinys toliau simbolizuoja pradžią ir pabaigą kiekvienų mokslo metų ir suteikia drobės kai gana įspūdingas siužetų. Ypač, kad laikas Haris ir Ronas praleido traukinį ir turėjo skristi Enchanted automobilį į mokyklą!

Įsitikinkite, kad jums atsisiųsti bent vieną iš šių Filmai Featuring Traukiniai į savo telefonas arba planšetinis kompiuteris prieš užsakyti kitas jūsų kelionė traukiniu.

Amsterdamas į Londoną traukiniais

Roterdamas į Londoną traukiniais

Paryžius į Londoną traukiniais

Briuselis į Londoną traukiniais

 

Dardžilingas Limited (2007)

 

Peržiūrėti šį postą apie Instagram

 

„Sinefil“ bendrinamas įrašas (@ city.of.cinema)

Egzotiškos ir neliesti, tai pasiimti iš, Filmai Featuring traukiniai, turi visas savo rašytojo-režisieriaus požymiai, Wesas Andersonas. Po jų tėtis įvykdo atsitiktinę mirtį, trys broliai keliauti visoje Indijoje traukiniu, bandant Bond.

Sužaisti Owen Wilson, Adrienas Brodis, Jasonas Schwartzman, kiekvienas brolis serga depresija, ir iš sulking ir kovoja daug kilti. Bet žinoma, būdamas Wes Anderson filmų – yra daug komiškų posūkiais ir apsukų. Vienas iš brolių paliko savo nėščia žmona namuose, o kita yra nutolusi nuo savo merginos ir randa romantikos su vienu iš traukinio palydovų.

Taip pat yra nuodingas gyvatė, laidotuvės, meditacija, ir ... na, mes neduosime bet didesniu atstumu. Tegul ši kulto klasika įkvepia užsisakyti savo traukinys nuotykių.

Niurnbergas į Berlyną traukiniais

Achenas į Berlyną traukiniais

Hanoveris į Berlyną traukiniais

Hamburgas į Berlyną traukiniais

 

Žmogžudystė ant Orient Express (2017)

 

Peržiūrėti šį postą apie Instagram

 

Steve'o pasidalinta žinutė (@grushkov)

Remiantis garsaus Agatha Christie romano, Šis modernus remake yra žvaigždė dygliuotos dauguma įskaitant Judi Dench, Michelle Pfeiffer, Penelopė Cruz, Johnny Depp, ir Willemas Dafoe. Kennethas Branagh yra švino vaidmuo Herkulio Poirot, ir jis taip pat režisavo filmą, ir tai yra dalis mūsų Filmai Featuring traukiniai.

Be įvedimo ir kai prisiminimai, visa siužeto nustatyti ant prabangus traukinys. Poirot įlipa į „Orient Express“, kad atostogautų ilgai nusipelnę. Pirmos klasės prabangiame bare ir valgomasis automobilis, jis susitinka su iš pažiūros nesusijusių keleivių grupe. Vienas iš jų teigia jo gyvybei gresia pavojus ir stengiasi įdarbinti Poirot – gerbiamas detektyvas – laikyti jį saugiai.

jis atsisako, ir visi keleiviai eiti miegoti. Kitą rytą, keleivis nužudyta. Kad viskas dar idomiau, traukinių išmuša iš vėžių eidami į sniegas. Poirot yra samdomas išspręsti nusikaltimą prieš traukiniui yra atgal kelyje ir policija sužinojo apie nužudymą.

Gražiai pasakyta, dramatiškas paslaptis trileris, istorija vystosi, kai Poirot apklausia kiekvieną keleivį ir sužino, kad kiekvienas iš jų turi paslaptį ir ne viskas yra taip, kaip atrodo.

Tai turi pamatyti tarp, Filmai Featuring traukiniai, ne tik puikus siužeto ir pirmos klasės vaidybos, bet ir spalvingas peizažas ir vaizdu į patį traukinį.

Briuselis į Amsterdamą traukiniais

Londonas į Amsterdamą traukiniais

Bona į Amsterdamą traukiniais

Paryžius į Amsterdamą traukiniais

 

Paskutinis nuo Filmai Featuring Traukiniai sąrašą:

Mažasis Variklis, kurie galėtų (2011)

Jei turite mažai nuotykių keliaujantis su tavimi, gauti juos susijaudinęs kelionės su šiuo ožkiukų filmas. Klasikinis vaikų pasakos atgyja į pilno metražo filmą su žvaigžde dygliuotos dauguma. Garsenybės Teminiai apima Jamie Lee Curtis ir Whoopi Goldberg.

Filmas taip Little Variklis – žaislas traukinys – visoje savo nuotykius Dreamland, kaip ji sąveikauja su kitomis traukinio simbolių ir žaislai. Yra lygiagrečiai siužeto realiame pasaulyje, kur pagrindinis veikėjas yra berniukas vadinamas Ričardas. Tačiau, Šie du pasauliai susiduria, kai Richardas baigiasi viduje Dreamland. Jo buvimas ten sukelia problemų, todėl jis turi grįžti. Nuotykių ir hijinks kilti, o jis ir žaislai bandyti gauti jį atgal į realų pasaulį.

Koks puikus būdas įkvėpti filmus „Traukiniai“, norintiems keliauti traukiniais!

Briuselis į Paryžių traukiniais

Londonas į Paryžių traukiniais

Marselis į Paryžių traukiniais

Amsterdamas į Paryžių traukiniais

 

 

Paruošta rašyti savo filmus featuring susijusią Traukiniai istoriją? Apsilankykite www.saveatrain.com ir gauti pigiausius traukinio bilietus už savo kitą traukinių nuotykių.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-movies-featuring-trains%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)