Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 28/01/2022)

Nuo įspūdingo senovinio teatro po žvaigždėmis iki nuostabių ir elegantiškų salių, šie 12 geriausios pasaulio muzikos vietos yra idealios, jei tikrai norite išbandyti geriausius koncertus. Šanchajus, Berlynas, Londonas, ir Italija yra tik kelios geriausios vietos mėgautis kitam gyvos muzikos koncertui.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Geriausios muzikos vietos pasaulyje: Karališkoji Alberto salė Londone

Atidarė viena garsiausių karalienių pasaulyje, Karalienė Viktorija, karališkoji Alberto salė Londone, yra viena garsiausių muzikos vietų pasaulyje. Įžengęs tuoj pat sutiksi, kad tai iš tiesų karališkas. Nuo dekoro iki atmosferos, kai nedega šviesos, čia esantis koncertas jums privers žąsis.

Nuo 1871 visų stilių muzikos gerbėjai, dalyvauti Karališkojoje Alberto salėje 365 dienų. Taigi, ar tu esi džiazas, Rokas, ar klasikinės muzikos gerbėjas, gyvos muzikos koncertas Karališkojoje Alberto salėje - tai patirtis, kurios nenorite praleisti būdami Londone. Karališkoji Alberto salė yra Pietų Kensingtone, ir lengvai pasiekiamas vamzdeliu.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

Royal Albert Hall Music Avenue In London

 

2. Londono „O2“ arena

Antra geriausia mūsų muzikos vieta 12 geriausios muzikos vietos pasaulyje yra O2 arena Londone. Tai viena didžiausių gyvos muzikos vietų Europoje, ir pasaulis, su vieta a 20,000 auditorija. Be to, in 2008 jis netgi viršijo Madison Square Garden bilietų pardavimą.

Princas, „Cirque Du Soleil“, Alicia Keys, ir „Brit Awards“, yra tik keli muzikos renginiai, kuriais galite mėgautis „O2“ arenoje. Jums reikės keliauti už Londono centro ribų, į Grinvičą, bet geriausios muzikos patirties, tai visiškai verta vargo.

 

The Beautiful O2 Arena In London

 

3. Geriausios muzikos vietos pasaulyje: Musikverein Vienoje, Austrija

Sukurtas kaip puiki muzikos dėžutė, elegancijos įsikūnijimas, į Wiener Musikverein, ar muzikos asociacija, yra svarbiausia klasikinės muzikos vieta Europoje. Vienos filharmonijos namai, muzikos salė suprojektuota klasika Europos šventyklos stilius, su lubomis „Apollo“ freskomis.

364 dienų per metus, melomanai iš viso pasaulio, keliaukite į Vieną, žavėdamiesi nepamirštama muzikos patirtimi. Dėka architektūros, akustika, muzika, vieta, ir atmosfera, Musikverein yra viršuje 12 geriausios muzikos vietos pasaulyje.

Zalcburgas į Vieną su traukiniu

Miunchenas į Vieną su traukiniu

Gracas į Vieną su traukiniu

Praha - Viena su traukiniu

 

Musikverein In Vienna, Austria is the most impressive Music Venues In The World

 

4. „Verona“ arena Italijoje

Į 12 geriausiose pasaulio muzikos vietose tiesiog turi būti pateikiama geriausia epinės operos vieta. Veronos arena buvo pastatyta I amžiuje, ir dar šiandien rasite jį stovintį vietoje, ir priimantys operos gerbėjus iš viso pasaulio.

„Veronos“ arena yra akmeninis amfiteatras po atviru dangumi, o jo sienos pasakos jums pasakas apie gladiatorius ir šnabždės pop grupių žodžius. Elipsės forma Veronos arena yra viena iš geriausių vietų gyvos muzikos koncertui Italijoje. Akustika, vieta užsidegė naktį, daro ją viena ypatingiausių muzikos vietų Europoje.

Riminis į Veroną su traukiniu

Roma į Veroną su traukiniu

Florencija į Veroną su traukiniu

Venecija į Veroną su traukiniu

 

Verona Arena outdoor Music Venue In Italy

 

5. Nacionalinis scenos meno centras Pekine, Kinija

Kiaušinio formos, modernus menas gabalas, nacionalinis scenos meno centras yra vienas įspūdingiausių Pekino pastatų. Be unikalios centro formos, aplink jį yra dirbtinis ežeras.

Nacionalinis scenos meno centras yra geriausia vieta mėgautis opera ir gyvais koncertais Kinijoje. Tačiau, jei jums labiau patinka tradicinis kinų muzikos atlikimas, tada koncertų salė yra ideali vieta.

 

National Center for the Performing Arts In Beijing, China

 

6. Geriausios muzikos vietos pasaulyje: „Nimes“ arena Prancūzijoje

Senovės romėnų amfiteatras gali priimti iki daugybės vietų 24,000 melomanai. Ši nuostabi muzikos vieta kasmet pritraukia tūkstančius lankytojų, į kai kuriuos labiausiai į akį verčiančius muzikos renginius Prancūzijoje.

Nuo šiuolaikinio popmuzikos iki Hanso Zimmerio, gyvos muzikos renginiai Nimo arenoje Nimo arenoje. Naktimis apšviestomis spalvingomis šviesomis, įjungtos garso sistemos – Koncertas čia išties įelektrina.

Paryžius į Nimą su traukiniu

Monpeljė į Nimą su traukiniu

Marselis į Nimą su traukiniu

Malonu Nimui su traukiniu

 

Nimes Special Music Festivals Venue In France

 

7. Miško giraitė Berlyne

Įsikūręs Olimpiniame parke vakarėlių miestas Berlynas, Waldbuhne yra amfiteatras po atviru dangumi. „Pearl Jam“, Berlyno filharmonija, ir Taylor Swift yra tik keli atlikėjai, koncertuojantys didžiulėje muzikos vietoje.

Pirmą kartą Waldbuhne buvo pastatytas olimpinėms žaidynėms 1934, bet nuo to laiko tapo viena iš 12 geriausios muzikos vietos Vokietijoje, ir pasaulis. Galėtumėte būti vienas iš laimingųjų 20,000 žmonių, dalyvaujančių gyvos muzikos spektaklyje, apsuptas miškų. Ši fantastiška muzikos vieta per metus surengė daugybę epinių koncertų, kad galėtumėte būti muzikos istorijos dalimi kitame didingame muzikos renginyje Vokietijoje.

Iš Frankfurto į Berlyną su traukiniu

Leipcigas į Berlyną su traukiniu

Hanoveris į Berlyną su traukiniu

Hamburgas į Berlyną su traukiniu

 

Waldbuhne In Berlin Music Concert Venue

 

8. Yuyintang Šanchajuje, Kinija

Mūsų 12 geriausių muzikos vietų sąrašas nebus užpildytas geriausiu pogrindžio muzikos klubu Kinijoje. „Yuyintang“ Šanchajuje nėra toks didelis, kaip kitos muzikos vietos pasaulyje, bet tai vienas geriausių.

Tai intymu, ir vienetinis, taigi jūs laukiate epinės muzikos nakties. Roko gerbėjai iš viso pasaulio, paskutinį kartą įtraukite „Yuyintang“ klubą į savo geriausių roko klubų sąrašą 10 metų. Todėl, jis gali neturėti įspūdingiausio išorinio fasado, bet garsai ir vibracijos privers jus atšokti.

 

9. Geriausios muzikos vietos pasaulyje: Felsenreitschule Zalcburge, Austrija

Kai užsisakote bilietą į Zalcburgo festivalis, kur jie šaudė muzikos garsus – galite būti tikri, kad ši muzikos vieta yra neįtikėtina. Į „Felsenreitschule“ yra baroko stiliaus muzikos salė, su 96 pasažų už scenos.

Muzikinių pasirodymų metu, sienų pasažai yra apšviesti spalvomis, dar labiau pavergia auditoriją. Nepriklausomai nuo jūsų muzikinių nuostatų, pasirodymas austrų k „Felsenreitschule“ yra įvykis visiems pojūčiams – kaip muzika turėtų veikti ir paveikti.

Miunchenas į Zalcburgą su traukiniu

Viena į Zalcburgą su traukiniu

Gracas į Zalcburgą su traukiniu

Lincas į Zalcburgą su traukiniu

 

 

10. Senovės teatras Taorminoje, Italija

Vaizdas į Kalabrijos pakrantę, senovės teatrą Taorminoje graikai pastatė maždaug III amžiuje prieš Kristų. Įspūdingo teatro tikslas buvo puikūs dramatiški spektakliai.

Su kvapą gniaužiančiais jūros ir kraštų vaizdais, rasite šią vieną labiausiai baimę keliančių muzikos vietų pasaulyje. Todėl, su vieta orkestrui, šokėjai, dainininkai, pamatysite, kad šis senovės teatras yra įspūdinga saulėlydžio ar saulėtekio gyvos muzikos renginių vieta.

Milanas į Romą su traukiniu

Florencija į Romą su traukiniu

Piza į Romą su traukiniu

Neapolis į Romą su traukiniu

 

The World's Ancient Music Venue is the Theatre In Taormina, Italy

 

11. „Mao Livehouse“ Šanchajuje

Nuo elektroninių iki popmuzikos, „Mao Livehouse“ yra didžiausia muzikos vieta Šanchajuje. Taigi, jei norite išbandyti geriausias Šanchajaus naktinio gyvenimo ir muzikos scenas, tada „Mao Livehouse“ yra vietinių gyventojų ir turistų IT vieta.

„Mao Livehouse“ turi geriausią garso sistemą Kinijoje, todėl tai geriausia gyvos muzikos vieta, ir pastatykite plaukus žemyn ir sūpuokitės.

 

12. Geriausios muzikos vietos pasaulyje: Senovinis oranžinis teatras, Prancūzija

Romėnų teatras Oranže linksmino muzikos gerbėjus nuo I amžiaus po Kristaus. Įsikūręs Orange mieste, rengia koncertus, ir kasmetinis vasaros operos festivalis Prancūzijoje.

Jūs galėtumėte būti vienas iš 10,000 žmonių, besimėgaujančių nepamirštamu muzikos spektakliu geriausiai išsilaikiusiame Europos teatre. Oranžinis teatras yra a traukiniu važiuoti iš Marselio, bet trumpa kelionė traukiniu jus sugrąžins į istoriją, iki romėnų laikų, ir į geriausius draminius pasirodymus muzikos pasaulyje.

Paryžius į Marselį su traukiniu

Marselis į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Marselis į Clermont Ferrand su traukiniu

 

At Išsaugoti traukinį, mes mielai jums padėsime suplanuoti nuostabias atostogas 12 geriausios muzikos vietos pasaulyje traukiniais.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „12 geriausių muzikos vietų pasaulyje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-music-venues-world%2F%3Flang%3DltVisiem, kas noklusina, tacu– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)