Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 04/06/2021)

Europos šalių meilė švenčia savo nacionalines šventes — ypač tiems, kurie mato daug turistai. Ar jūs planuojate pamatyti vieną iš šių šalių per savo nacionalines šventes? Jei taip, yra daug būdų, kaip prisijungti prie šventės!

Jūs taip pat turite puikią galimybę išmokti šiek tiek daugiau apie šios šalies istorija. Patirti vietinis pasididžiavimas, gali sukelti jums dėkingi, kad šalis ir jos žmonės net daugiau. Leiskite pažvelgti į 5 geriausių nacionalinių švenčių Europoje:

 

Karalienės Oficialus Gimtadienis, Jungtinė Karalystė

King George II buvo valdovas, kuris nustatyta tradicija švęsti monarch ' s gimtadienis 1748. Nuo tada, Jungtinės Karalystės atšventė gimtadienį savo monarchą. Tačiau, jie pasikeitė data kelis kartus. Dabar jie švenčia Karalienės Oficialus gimtadienis antrą šeštadienį, birželio. Jei esate Anglijoje per tą laiką, jūs galite pamatyti, Karalienės Gimtadienio Paradas. Ceremonijoje taip pat žinomas kaip Trooping Spalva.

Amsterdam Londone Traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

* Nuotraukos iš Dienoraščio funkcija, vaizdas yra Karalienė&#8217 standarte;s Oficialių Gimtadienio Šventės

 

Respublikos Diena, Italija

Italai švenčia savo Respublika dieną, birželio 2 d., kuris yra tradicija, jie pradėjo 1946. Balsavimo naudai panaikinti monarchiją, Italai atvėrė kelią į savo Respubliką. Tačiau, jie persikėlė šventė data pirmą šeštadienį, birželio 1977. Jie buvo susirūpinę, kad pirminė data neigiamai atsispindi jų ekonomika. Jie tik atkurta senoji data 2001. Yra daug šventės liudytojas visoje Italijos Respublikos Dienos. Įspūdingiausias reginys yra pravažiavimas Italijos oro pajėgos.

Florencija į Romą traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

Florencija Piza traukiniai

Roma Venecija traukiniai

 

 

Nacionalinė Diena, Švedija

Sweden has a place in 5 Best National Holidays in Europe

 

Švedai švenčia savo Nacionalinę Dieną, birželio 6-ąją. Tai džiaugsmingai proga visoje šalyje. Jie įsteigė savo Vėliavos Dieną šventė 1916, ir dabar jis per dieną pramogų ir poilsio. Yra muzikos koncertai, Festivaliai, ir įvairių rūšių veiklą galite dalyvauti. Taip pat tą dieną, kai naujas Švedai oficialiai gauti savo pilietybę. Švedija užtikrina, kad vėliavos dieną visi jaustųsi laukiami!

 

Bastilijos Dieną, Prancūzija

Bastille Day in France celebrations

 

Kai jis ateina į prancūzijos, savo dieną nacionalinio pasididžiavimo yra liepos 14 d.. Ji žymi jubiliejų šturmo Bastilijos. Tai buvo svarbus įvykis prancūzų Revoliucijos 1789. Ten buvo karinis paradas švęsti beveik kiekvienais metais, nes 1880. Ji&#8217 standarte;s nuostabi žvilgsnio į štai! Tačiau, yra daug kitų šventės, norėdami pamatyti, kaip gerai. Bastilijos Diena-tai geras laikas būti Prancūzijoje, ir pageidautina Paryžius.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

Nacionalinė Diena, Šveicarija

Šveicarijos Nacionalinė Diena yra rugpjūčio 1 d.. Joje švenčiama diena, kai trys įkūrimo kantonai Šveicarija susivieniję 1291. Šveicarijos imtis savo Nacionalinę Dieną, rimtai. Vienas iš pagrindiniai įvykiai yra kalba iš kancleris arba kitų aukšto rango pareigūnų. Ten&#8217 standarte;s, taip pat paradas, Ciuriche. Jūs galite dalyvauti šventės kitų miestų ir miestelių, taip pat. Pavyzdžiui, Šveicarijos pažinčiųkaimas atostogų rekolekcijas. Slidinėjimo kurortai yra dar vienas pirmosios klasės vietos, kur galima per Nacionalinę Dieną.

Nacionalinės šventės Europa yra puiki proga sužinoti daugiau apie istoriją, tautos lankotės. Tai taip pat visada diena alsuoja įdomus veikla ir paradai.

Miunchenas į Ciurichą traukiniai

Berlynas į Ciurichą traukiniai

Bazelis į Ciurichą traukiniai

Viena į Ciurichą traukiniai

 

 

Planuojant Atostogas Europoje, vienas iš šių Nacionalinių Švenčių? Užsisakyti Traukinio Bilietus ir mėgaukis!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge 5 Geriausių Nacionalinių Švenčių Europoje į savo svetainę? galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-national-holidays-europe%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)