Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 20/08/2022)

Europos pilys ir žavinga gatvės o vietos tūkstančius metų buvo nuostabios pasakos. Iki šiol Europa yra svarbiausias vakarėlių tikslas pasaulyje. Tai yra vakarėlių meka, skirta keliautojams iš viso pasaulio bakalauro ir bakalauro išvykos. Taigi, kruopščiai išrinkome geriausius 5 vakarėlių miestai Europoje epinėms ir laukinėms atostogoms.

Berlynas į Amsterdamą, griauti barus iki didžiausio naktinio klubo Europoje, pateikė traukinys kelionės ar klubinis šuolis, pritvirtinkite saugos diržą laukiškiausiai kelionei.

 

1. Vakarėlis Berlyne, Vokietija

Vienas draugiškiausių Europos miestų, Berlynas yra menininkų meka, muzikantai, ir geriausi pasaulio didžėjai. Jos istorija ir kultūra padarė įtaką jos įvairovei ir ypač atviram požiūriui, o tai reiškia, kad viskas eina. Todėl, Berlynas yra laukinis ir geriausias vakarėlių miestas Europoje.

Berlyno klubų ir vakarėlių scena paprastai prasideda vėlai sutemus. Jei norite patirti naktinį Berlyno gyvenimą kaip berlynietis, supakuokite patogius batus, ir laisvalaikio drabužiai ir atvykti penktadienį. Įsigykite gėrimą į vieną iš daugelio barų Berlyne ir eikite į pramoninę zoną.

Geriausi Berlyno klubai yra paslėpti Berlyno pramoninėje zonoje ir po traukinių vėžėmis. Pasiruošk vakarėliui, kuris nesibaigia, arba sustoja tik tada, kai stovi paskutinis vyras. Berlyno klubų naktys prasideda jau anksčiau 1 esu šeštadieniais iki sekmadienio vakaro. Dėl to Berlynas neabejotinai yra vienas beprotiškiausių ir geriausių vakarėlių miestų Europoje, kuriame turistai ir klubų lankytojai keliauja iš viso pasaulio..

Koks yra geriausias naktinis klubas Berlyne?

Jei esate 48h vakarėliuose ir turite laiko tik vienam klubui, tada būtinai vakarėliu Berghaine. Geriausi techno ir house garsai šoko šokių aikštelėje visą savaitgalį.

Frankfurtas į Berlyną traukiniu

Kopenhaga į Berlyną traukiniu

Hanoveris į Berlyną traukiniu

Hamburgas į Berlyną traukiniu

 

Best party cities in Europe and Berlin Germany

 

2. Vakarėlis Budapešte, Vengrija

Dienos ir saulėlydžio valandomis, Budapeštas yra puikus stulbinantis savo įspūdingais architektūros brangakmeniais ir vietomis. Kai klajoji gatvėmis, tavo akys vos gali sekti gražiausius orientyrus Europoje. bet, naktį atrasite alternatyvų pasaulį, apleistų pastatų pasaulis, kuris virsta Įprasčiausias Europoje barai, ir ši unikali scena kelia mūsų Budapeštą 5 geriausi vakarėlių miestai Europoje.

Sutemus, alternatyvioje erdvėje, kur nėra nei etiketo, nei namų taisyklių, reikalai neišeis.

Koks yra geriausias naktinis klubas Budapeštas?

Paprastas sodas yra Budapešto ikoninis griuvėsių baras rajone 7 ir jo labirintinė viršutinio aukšto dalis bei būtinas apsilankymas, siekiant ypač sužavėti Budapešto vakarėlių vakarus.

Viena į Budapeštą traukiniu

Praha į Budapeštą traukiniu

Miunchenas į Budapeštą traukiniu

Gracas į Budapeštą traukiniu

 

 

3. Vakarėlis Prahoje, Čekijos Respublika

Praha yra vienas iš puošniausių Europos miestų. Dienos metu pajusite, kaip grįžote į pilis, kunigaikščiai, ir riterių istorijos, bet naktį jūs keliaujate į beprotišką naktinį gyvenimą, kur slopinimai paliekami už durų.

Miestas pilnas alaus sodų prie upės, barai, ir barų, iš kurių atsiveria nuostabūs miesto vaizdai, ir, žinoma, liūdnai pagarsėjusi klubinė scena.

Koks yra geriausias naktinis klubas Praha?

Prahoje įsikūręs didžiausias klubas Europoje, 5 aukštų Karlovi Lazne klubas. Taigi, jei planuojate kelionę į Prahą su savo draugais ar „Eurotrip“, kad apžiūrėtumėte geriausius Europos vakarėlių miestus, tada tai būtina sustabdyti jūsų nuotykį. Atminkite, kad įėję į klubo duris, galite išeiti iš visiškai kito žmogaus, kad ir kas nutiktų Prahoje, lieka Prahoje.

Niurnbergas į Prahą traukiniu

Miunchenas į Prahą traukiniu

Berlynas į Prahą traukiniu

Viena į Prahą traukiniu

 

People dancing at prague czech republic party at a nightclub instagram picture

 

4. Vakarėlis Amsterdame, Olandija

Garsėja savo gražiais kanalais ir kavos parduotuvės, Amsterdamas yra populiarus europietis atostogų vieta. Tai labai rami vibe, nepaisant garsaus raudonųjų žibintų rajono ir kavinių.

Nors olandai teikia pirmenybę santūriems susirinkimams, jei paklaustumėte turistų iš viso pasaulio, jie sakytų, kad Amsterdamas turi ir kitą pusę. Palyginti su kitais mūsų geriausių vakarėlių miestų Europoje miestais, Amsterdame, transo garsus rasite daugelyje klubų, bet taip pat gyva muzika. Amsterdame labai populiarūs tiesioginiai pasirodymai.

Koks yra geriausias naktinis klubas Amsterdamas?

Tik keli iš geriausių gyvos muzikos klubų yra „Melkweg“ ir „Bimhuis“, o geriausi naktiniai klubai yra „De Marktkantine“ ir „Shelter“.

Brėmenas į Amsterdamą traukiniu

Hanoveris į Amsterdamą traukiniu

Bylefeldas į Amsterdamą traukiniu

Hamburgas į Amsterdamą traukiniu

 

Amsterdam party at a nightclub instagram picture

 

5. Vakarėlis Vienoje, Austrija

Miestas, kurį visi žinome dėl beprecedentės operos ir kultūrinio gyvenimo, taip pat turi pasakišką ir linksmą naktinį gyvenimą. Priešingai nei kitos naktinių klubų scenos kaimyninėse šalyse, nakties gyvenimo scena Vienoje yra draugiškesnė ir ramesnė. Pavyzdžiui, įvažiavimo mokestis Vienoje yra mažesnis, jei taikoma griežtesnių durų politika.

Vienoje, dažniausiai galite rasti techno klubų, bet ir kai kurių klubų pogrindžio bei rūgštaus stiliaus.

Koks yra geriausias naktinis klubas Viena?

Dėl geriausių techno vakarėlių eikite į Das Werk ir Grelle Forelle. Jei norite nuskaityti klubą, eikite į Gurtelį, kelias, einantis per miesto centrą. Čia rasite daugiausiai barų ir klubų. Būtinai peržiūrėkite „Venster99“.

„Elektro Gonner“ yra puikus Vienos nakties naktinio gyvenimo pavyzdys. Įsikūręs elektrinėje, tai taip pat erdvė vaizdo instaliacijoms ir elektrinei muzikai. Baras „Le Loft“ yra „Sofitel Vienna Stephansdom“ viršuje, iš kurio atsiveria epiniai saulėlydžiai ir miesto vaizdai.

Zalcburgas į Viena traukiniu

Miunchenas į Vieną traukiniu

Gracas į Vieną traukiniu

Praha į Vieną traukiniu

 

Best party cities in Vienna Europe

 

Daugiau informacijos apie vakarėlius Europoje

Kokį sezoną geriausia patirti Europos naktiniame gyvenime?

Pavasaris ir ankstyvas ruduo yra geriausias metų laikas keliaujant ir atrandant geriausius vakarėlių miestus Europoje.

 

Koks yra įėjimo įmokų kainų diapazonas Europos naktiniuose klubuose?

Dalyvio mokestis įvairiose šalyse skiriasi. Daugelis Europos miestų yra labai prieinamos, pavyzdžiui, Praha ir Budapeštas, 5-20 eurų įėjimas ir alkoholio už prieinamą kainą, kai kurios vietos yra brangesnės, bet svarbiausia, turi ateiti anksti, taigi jums nereikės ilgai stovėti eilėje.

 

Koks miestas yra geriausias naktinis gyvenimas Europoje per Naujųjų metų išvakares ir Kalėdas?

Geriausias miestas Kalėdų ir Naujųjų metų išvakarėms yra neabejotinai Berlynas, jei keliaujate a mažas biudžetas. Amsterdamas ir Praha žiemą yra spalvingi, bet šiek tiek brangesnis.

sudaryti, Europa turi ką pasiūlyti bet kokiam skoniui, noras, nedorybės lygis, ir biudžeto. Mūsų viršus 5 vakarėlių miestai siūlo geriausią iš visų pasaulių. Jūs tikrai galite švelniai pradėti nuo šokinėjimo bare ar gyvos muzikos klubų ir toliau pereiti į laukiausias Europos šokių aikšteles, viskas per vieną naktį. Į viršų visa tai, kiekvienas miestas yra lengvai pasiekiamas per traukinio kelionė, taigi, jei jūsų laukiausia svajonė yra surengti pašėlusį vakarėlį savaitgalį ir aplankyti visus 5, tada laukia Europa.

 

čia Išsaugoti traukinį, mes mielai padėsime jums rasti pigiausius traukinių bilietus į bet kurį iš mūsų sąraše esančių gražių vakarėlių miestų.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „5 geriausi vakarėlių miestai Europoje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://„iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-party-cities-europe/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)