Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 21/04/2023)

Nesvarbu, ar keliaujate savaitgaliui, ar ilgoms atostogoms Europoje, jūs visada turėtumėte skirti laiko atsipalaiduoti. Piknikas yra puikus būdas atsipalaiduoti ir pasigrožėti kai kuriomis vaizdingomis vietomis ir vaizdais. Taigi, padėti jums pradėti savo atostogas Europoje, mes patys išsirinkome ir įpakavome iškylų ​​krepšį iš geriausių iškylų ​​vietų Europoje. Tiesiog atsisėskite, ir mėgaukitės vaizdu!

 

1. Piknikas Petrino kalne, Praha

Petrino kalno parko vaizdai ir atmosfera sukuria vieną iš 5 geriausios iškylų ​​vietos Europoje. Ironiška, esančiame Mažajame mieste, Petrino kalva yra žalias ir žavus parkas, iš kurio atsiveria vaizdas į Prahos pilį. Petrinas siūlo nuostabiausius sostinės vaizdus, ir jūs galėtumėte užkopti į observatorijos bokštą tikrai vaizdingi vaizdai miesto, pilys, ir tiltai.

Petrino kalva puikiai tinka iškylai Europoje pavasarį, rudenį ar vasarą. Lapai atrodys stulbinantis rudenį pavasarį ir vasarą visi medžiai ir žemė bus žydintys ir žaliai nuspalvinti. Tiesiog paimkite sau keletą paplotėlių su uogomis iš „Artic Bakehouse“ ir jūs visi pasiruošę nuostabiam piknikui Prahoje.

Kaip nuvykti į Petrino kalną?

Petrino kalva yra visai šalia senamiesčio ir miesto centro. Galite keliauti funikulieriumi, tramvaju ar autobusu, kaip ir visi turistai. bet, į Petrino kalną galite patekti pėsčiomis, kerta Karolio tiltą iki Mala Strana ir Lennono sienos. Jums užtruks apie valandą, jei geras oras, ir piknikas saulėlydžio metu bus puiki šios svajingos dienos mieste pabaiga..

Niurnbergas į Prahą traukiniu

Miunchenas į Prahą traukiniu

Berlynas į Prahą traukiniu

Viena į Prahą traukiniu

 

What Ingredients are needed for the Best Picnic Spot In Europe

 

2. Piknikas prie upės Saksonijos Šveicarijoje, Vokietija

Didžiosios upės, priekyje snieguotos viršūnės, ir žalios pievos aplink jus, Saksonijos Šveicarija nacionalinis parkas yra įspūdingas rojus. Slinksmingą rytą arba 2006 m. Pabaigoje ilgas žygis, Bastei tiltas yra ideali vieta nuostabiam piknikui.

Jei esate į nuotykius ir žygio entuziastas, tikrai įvertinsite pertrauką iškylai. Iš kitos pusės, jei jums labiau patinka gražus gyvenimas ir poilsis, piknikas prie upės Saksonijos Šveicarijoje pradžiugins visas jūsų Europos šventes.

Kaip nuvykti į Saksonijos Šveicariją?

Tik Saksonijos Šveicarijoje 30 minučių kelio traukiniu iš Drezdeno. Taigi, supakuoti Eierschecke, kava, uogos, vaisių ir vaisių iš vietinės rinkos, ir jūs visi puikiai praleidžiate laiką vienoje vaizdingiausių iškylų ​​vietoje Europoje.

Diuseldorfas į Miuncheną traukiniu

Dresdenas į Miunchenas traukiniu

Niurnbergas į Miunchenas traukiniu

Bona į Miuncheną traukiniu

 

Binocular watching The River In Saxon Switzerland, Germany

 

3. Piknikas prie ežero Lago Di Braies, Italija

Ežere atsispindi mėlynas nesugadintas vanduo ir kalnų viršūnės, Di Braies ežero vaizdai Pietų Tirolyje Italijoje nuspalvins jūsų pikniką gražūs atsiminimai. Italija yra kulinarinis dangus, kartu su įspūdingi ežerai ir kalnai, tikrai nereikia detalizuoti dėl daugelio priežasčių, kodėl šis ežeras yra mūsų viršuje 5 geriausia iškylų ​​vieta Europoje.

Jei labai norėtum pasivaikščioti po Dolomitus, Grand Lago di Braie dienos žygis yra gana lengvas. Taigi, baigsite nuostabią dieną gamtoje, paėmę kąsnį iš savo „Panini“ ar picos ir grožėdamiesi vaizdais į didžiausią natūralų Dolomitų ežerą.

 

 

Kaip aš galiu patekti į Lago Di Braie?

Lago di Braies yra traukiniu nuo Bolzano, artimiausias miestas. Traukiniu tai trunka apie valandą, arba netoliese galite rasti puikų apgyvendinimą.

Milanas į Venecija traukiniu

Padova į Veneciją traukiniu

Bolonija į Venecija traukiniu

Roma į Veneciją traukiniu

 

Picnic Spot in Lago Di Braies Lake, Italy

 

4. Piknikas saloje Margret saloje, Budapeštas

Įsikūręs prie Dunojaus upės, tarp Buda ir Pesto, Margaret sala puikiai tinka pavasario iškylai Budapešte. Sala yra 2.5 km, vietinių gyventojų mėgstamas pramogų lauke po saulės spinduliais. Papildomai, netoliese yra vietinis turgus, taigi nereikia iš jūsų vežtis iškylų ​​patiekalų iš miesto viešuoju transportu. Jūs tiesiog patraukiate visus savo mėgstamiausius ir keletą vietinių skanėstų turguje ir einate į salą.

Margaretos saloje taip pat yra japoniškas sodas, kurį verta aplankyti prieš arba po nuostabaus iškylos.

Kaip nuvykti į Margaret salą?

Tramvaju ar autobusu, Margaretos sala puikiai pasiekiama viešuoju transportu. Viešai neatskleista informacija: „Budapest Card“ suteikia jums specialių priedų viešajam transportui ir atrakcionai.

Viena į Budapeštą traukiniu

Praha į Budapeštą traukiniu

Miunchenas į Budapeštą traukiniu

Gracas į Budapeštą traukiniu

 

Best picnic spot in Europe are inside the city

 

5. Piknikas „Champs De Mars“ Paryžiuje

Paryžius turi begales gražūs sodai ir iškylų ​​vietos prie Senos. Geriausia iškylų ​​vieta Paryžiuje yra tiesiai per ikonišką „Champs de Mars“ erdvę.

Tai puiki žalioji erdvė tarp septintojo miesto ir Eifelio bokšto. Tai puikiai tinka iškylai Paryžiuje ir siūlo geriausias vietas saulėlydžiui. Be kraštovaizdžio, tai taip pat yra vienas iš 10 geriausi Paryžiaus Eifelio bokšto vaizdai.

Kiekvieną vasarą Paryžiaus šeimos atvyksta išgerti saulės ar pasimėgauti rudenėjančiais sodų peizažais. Jis yra labai ramus ir suteikia puikią galimybę apžiūrėti naktinius Eifelio bokšto žiburius.

Taigi, būtinai supakuokite šviežią baguette, camembertas, šviežias vaisius, vyno, ir eikite į vieną geriausių iškylų ​​vietą Europoje.

skanaus!

Kaip nuvykti į Champs De Mars sodus?

Galite vykti metro arba RER traukiniu. Tiesiog išlipkite Champ de Mars-Tour Eiffel stotyje.

Kelionės gali būti didžiulės ir varginančios, nes visada norėsime pamatyti ir patirti absoliučiai viską. Europoje yra tiek daug puikių ir nepamirštamų veiklų ir nuomonių. Nors jūs visada turėtumėte stengtis pamatyti kuo daugiau, kartais jums tiesiog reikia tuo nesinaudoti. Piknikas su vietiniais gardėsiais yra puikus būdas pažinti šalį ir virtuvę, nepadaręs nė žingsnio.

Amsterdamas į Paryžių traukiniu

Londonas į Paryžių traukiniu

Roterdamas į Paryžių traukiniu

Briuselis į Paryžių traukiniu

 

Picnic In Champs De Mars Paris

 

čia Išsaugoti traukinį, mes mielai padėsime jums rasti pigiausius traukinių bilietus į bet kurią iš mūsų sąraše esančių gražių iškylų ​​vietų.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „5 geriausios pikniko vietos Europoje“? Galite padaryti mūsų nuotraukas ir tekstą arba nurodyti mums nuorodą į šį tinklaraščio įrašą. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-picnic-spots-europe/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)