Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 16/07/2021)

Jūros orchidėjos, jūrų arkliukus, ryškių spalvų fauna, ir vieni aiškiausių vandenų pasaulyje, snorkeling šiuose 10 vietų yra protą verčiantis nuotykis. Šie 10 geriausios snorkelingo vietos Europoje, turi nuostabų matomumą 20 m. po vandeniu, ir jose gyvena vieni patraukliausių jūrų gyvūnų žemėje.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Geriausia vieta snorkeling JK: Devono

Nuo uolėtos salos iki Londono tilto, Toro įlankos šiaurėje, čia rasite vieną gražiausių vietų snorkeling JK. Juvelyriniai anemonai ryškiai rožinės ir geltonos spalvos masyvu, midijos, ir unikalios tompotinės žuvys, visą dieną galėtum praleisti paviršiniu nardymu Londono tilte.

Daugelis JK ir Devono lankytojų gali net nežinoti, kad keliauja į vieną geriausių vietų snorkelingui Europoje. tačiau, Devonas yra fantastiškas nardymo ir nardymo tikslas JK. Be Londono tilto, Lundy sala yra dar vienas nardymo perlas, su pilkais ruoniais, mėnulio medūzos, ir delfinų pamatyti.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

Devon's Cliff Snorkeling In The UK

 

2. Geriausia vieta nardymui Portugalijoje: Didžioji Berlenga

Portugalija garsėja nuostabiais paplūdimiais, Berlenga Grande sala nėra išimtis. tiesiog 10 km atstumu nuo Peniche, vienas iš 10 nuostabiausių banglenčių vietų Europoje, Berlenga yra nuostabus salynas. Tai susideda iš 3 mažos urvų salos, tamsiai mėlynas vanduo, ir laivo avarija.

Jei jums būtų įdomu, galite pasigrožėti laivų nuolaužomis su nardymo įranga. Be, nuostabus Atlanto povandeninis jūrų būtybių, tokių kaip saulėgrąžos, pasaulis, koralai, lauks tavęs už kaukės. Senovės „San Juan Bautista“ fortas, iš kurio atsiveria vaizdas į šią gražią vietovę, bus jūsų akiratyje, kai kilsite, pridedant paslaptį visai patirčiai.

 

Snorkeling Portugalijoje: Didžioji Berlenga

 

3. Port Cros nacionalinis parkas, Prancūzija

Iki gylio 8 m. specialiu snorkelio taku, galėtumėte grožėtis šimtais žuvų Port Cros Nacionalinis parkas. Ši seniausia prieplauka gamtos rezervatas yra viena iš geriausių vietų snorkelingui Europoje. „Plage de la Palud“ yra puiki vieta pradėti nuotykius iš nardymo.

Skirtingai nuo kitų nuostabių paviršinio nardymo vietų šiame sąraše, čia rasite 6 informatyvūs plūdurai su įdomiais faktais apie sutiktas jūros būtybes: Rytų Atlanto povo trasa, nutapytas komiksas, reti sutemę grupuotojai, ir daug kitų spalvingų žuvų.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

 

4. „La Silfra“, Islandija

Vienas iš geriausios nardymo vietos pasaulyje, Akivaizdu, kad „La Silfra“ yra epinė snorkelingo vieta Europoje. Plaukimas tarp 2 Europos žemynuose, su šeima, ar draugai, nuo Langjokull ledyno tirpstančiame vandenyje, yra nepamirštama patirtis.

„Silfra“ yra viena geriausių vietų snorkeliui pasaulyje, dėl nuostabaus matomumo 100 m. Spalvos po vandeniu, plaukimas tarp uolėtų takų ir įlankų, ir visa ši šlovė yra vos per valandą kelio nuo Reikjaviko. Kadangi vanduo būna labai šaltas, turėtumėte užsisakyti snorkeling turą, su tinkamu maudymosi kostiumėliu ir apranga, kad sušiltų.

 

Snorkeling La Silfra, Islandija

 

5. Raudonoji sala, Sardinija, Italija

Skaidrus nesugadintas vanduo yra būtinas norint pasiekti nuostabų paviršinį nardymą. Isola Rossa Sardinijoje turi geriausias sąlygas smagiam snorkelingui: skaidrūs vandenys, uolėtą kraštovaizdį ir urvus, prieplaukos gyvenimas, kuris užplūs jūsų mintis, ir balto smėlio paplūdimiai atgaivina kvapą, tarp nardymo užsiėmimų.

Rasite mažą žvejų kaimelį, Isola Rossa šiaurės vakarų Sardinijoje. Koralai, žuvis, ir raudonos uolos yra ideali vieta vasaros atostogoms. Be saulės vonių, galėjai mėgautis vandens sportu, Nardymas, ir burlenčių sportas Italijos pakrantėje. taip, būtinai supakuokite vandeniui atsparius maišelius, ir povandeninė kamera Sardinijos povandeniniam pasauliui prisiminti.

Milanas į Romą su traukiniu

Florencija į Romą su traukiniu

Piza į Romą su traukiniu

Neapolis į Romą su traukiniu

 

Raudonoji sala, Sardinija, Italija

 

6. Cabrera salyno nacionalinis parkas, Ispanija

19 mažos salos jungia Cabrera salyną, nuostabios jūrų ekosistemos namai, nepaliesti žmonių. Mėlyna ola, jūrinis gamtos draustinis yra vienas turtingiausių Europoje, ir jūsų nardymo ekspedicijoje, atrasite daugiau nei 500 rūšių. Skorpionžuvė, aštuonkojai, odiniai vėžliai, yra tik keletas jūros sutvėrimų, kuriuos sutiksite.

be to, galite gauti nuostabią galimybę pamatyti keletą delfinų iš valties, pakeliui į Cabrera. Ispanijos pakrantė yra viena populiariausių vasaros vietų Europoje, Maljorka yra svajinga paplūdimio vieta keliautojams iš viso pasaulio. taip, susikrauk savo maudymosi kostiumėlį ir snorkelio reikmenis, nepamirštamai ir atpalaiduojančiai kelionei į Cabrera.

 

Cabrera salyno nacionalinis parkas

 

7. Miuncheno Walchensee ežeras

Didžiulis, mėlyna, ir giliai, ežeras Walchensee yra puikus Alpių ežeras Vokietijoje. 75 KM iš Miuncheno, ši snorkeling paskirties vieta yra Bavarijos regiono centras. taip, kai sugalvoji oro ir ilsiesi, į vaizdingi vaizdai jus supantys suteikti rimtą aplinka dieviškam patyrimui.

Puikiai matomas nuo 5 iki 20 m, ežeras Walchensee yra vienas iš 10 geriausios nardymo vietos Europoje. be to, galite tyrinėti giliau ir daugiau nei vaivorykštinius upėtakius ir ungurius, švaraus vandens ežere, eidami nardyti Walchensee ežere.

Diuseldorfas į Miuncheną su traukiniu

Dresdenas į Miuncheną su traukiniu

Niurnbergas į Miuncheną su traukiniu

Bona į Miuncheną su traukiniu

 

Miuncheno Walchensee ežeras yra nuostabi snorkelingo vieta Europoje

 

8. River Snorkeling In Austria: Viecht Am Traunfall

Nors dauguma žmonių sako, kad snorkeling Viduržemio jūroje yra nuostabi patirtis, nardymas upėje yra nepaprastas. Ramus gaivus turkio vanduo, aukštutinėje Austrijoje, „Viecht am Traunfall“ yra geriausia vieta nardymui Austrijoje. Viecht am Traunfall upėje gyvena gražūs koralai, ir savo kelionėje į šias grožybes, būsite pakviesti į šokinėjimą uolomis ir kanjoną.

Todėl, snorkeling Austrijos Alpėse yra viena iš įdomiausių snorkeling patirtis Europoje. Kai baigsite snorkeling kelionę, žaliosios kalvos ir upės vaizdai yra puikus piknikas ir poilsio vieta. čia, galite peržiūrėti nuostabius jūsų gautus povandeninius kadrus, ir mėgautis grynu kalnų oru Austrijos kraštovaizdyje.

Zalcburgas į Vieną su traukiniu

Miunchenas į Vieną su traukiniu

Gracas į Vieną su traukiniu

Praha - Viena su traukiniu

 

9. Medeso salos Ispanija

Medeso salos yra gražaus gamtos draustinio del Montgri dalis. Įsikūręs pagrindinėje Ispanijos vasaros vietoje, Kosta Brava, meduose gyvena įspūdinga jūrų gyvybė. Jei jus žavi jūrų gyvenimas, tada čia snorkeling, bus nepamirštama.

Septynios Medes salos, Katalonijos pakrantėje, apsuptas šaltos Viduržemio jūros yra nardymo rojus. Faktiškai, snorkeling Medes yra vienas iš geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti atostogaujant Kosta Bravoje. Su vaikais, draugai, ar solo, meduose gyvena graži fauna, jūrų arkliukus, jūros žvaigždės, ir barakudos.

 

Pasiruošimas snorkeliui Ispanijoje

 

10. Geriausios snorkelingo vietos Europoje: Elba Italija

Raudoni gorgoniai vienoje pusėje, raudoni ir juodi koralai kitoje pakrantės pusėje, Elba yra rojus. Sant Andrea įlanka Elbos saloje yra vieta, kur prasideda bet kokie povandeniniai nuotykiai. Toli nuo uosto ir promenados, jūrų gyvenimas šioje Toskanos saloje yra nuostabus.

Be gražių koralų, žuvis, ir faunos, Italijos pakrantė yra viena geriausių pasaulyje. taip, jei jums reikia atgauti kvapą tarp urvo tyrinėjimo ir saulės žuvų paieškos, tada smėlėtos Elbos pakrantės yra puiki poilsio vieta.

Florencija į Milaną Su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Milanas į Florenciją su traukiniu

Venecija į Milaną su traukiniu

 

Snorkeling po vandeniu Elba Italija Europoje

 

čia Išsaugoti Traukinys, mes mielai padėsime jums suplanuoti nepamirštamą kelionę į nuostabiausius povandeninius pasaulius 10 geriausios snorkelingo vietos traukiniu Europoje.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „1o geriausios vietos nardymui Europoje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fbest-places-snorkeling-europe%2F- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)