Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 27/08/2021)

Į šiltas oras dar nesibaigė. Yra dar laiko ir gera priežastis aplankyti Pietų Italiją šį mėnesį! Pietų Italija turi keletą nuostabios aukos. Geriausios vietos aplankyti Pietų Italiją apima; gražūs ruožus dramos pakrantės, Picture Perfect paplūdimius, žavios pakrančių salos, ir gausybė istorinių miestų ir miestelių. Tai buvo sunku susiaurinti mūsų sąrašą žemyn tiesiog 10, bet čia yra 10 geriausios vietos aplankyti Pietų Italiją.

 

1. Amalfi Coast

Amalfi coast is awesome
Kas yra kelionė į Italiją be apsilankę Amalfio pakrantė? Tai ypač regionas pietų Italijoje yra vienas iš gražiausių ir pasaulyje garsus! Tempimo iš Neapolio į Salerno, Amalfi Coast pasiūlymų dramatiškas peizažas, spalvingas miesteliai kad apkabinti kalnus, ir keletas įdomių istorinių vietų.

Tai apsaugotas regionas funkcijos kai idiliškus pakrančių miestų, tokių kaip Amalfi, Erchie, Nepilnamečiai, ir Positano - šiuose miestuose yra daugybė spalvotų namų, kurie sukraunami prieš šlaitas ir suteikti puikių nuotraukų galimybių.

Be to, svetainių, tokių kaip Villa Rufolo Ravello teikti neprilygstamą peržiūros per Viduržemio jūrą.

Milanas Genuja traukiniai

Roma Genuja traukiniai

Florencija Genuja traukiniai

Venecija Genuja traukiniai

 

2. Sorentas

Sorrento could be the first on Best Places to visit in South Italy

Sorentas turi ir patogumai, kad turistai randa Paguodos taip pat unikalias ir aukštesnės klasės senovin Parduodamas senamiestyje. Keltas išvyksta iš čia į Capri salą, ir tai yra puikus nušokti taškas Pompėjos. Tačiau, Sorentas taip pat žinomas dėl jo puikus gurmanų virtuvė, apsvaiginimo uolos būstų (nors ne paplūdimiai), ir nuostabiu vaizdu į Vezuvijaus.

Bolonija į Pompėja traukiniai

Pompėja į Nocera Žemutinės traukiniai

Traukiniai į Salerno Nocera Inferiore

Traukiniai į Salerno Mercato San Severino

 

3. Maratėja

Maratea by the beach

 

Tai viduramžių miestas yra pastatytas palei uolų pakrantės Viduržemio jūroje. Jo Išskirtinį uostas yra viena iš pirmaujančių hotspots Italijoje. Jei norite čia pasilikti vasarą Jums gali tekti užsakyti iš anksto, siekiant užtikrinti Jūsų pasirinktas viešbutis kaip kambariai rezervuoti aukštyn greitai. Kaip mes artėja prie šilto sezono pabaigą, Jums gali tekti šiek tiek sėkmės su paskutinės minutės mieste!

Salernas į Maratea traukiniai

Baris į Maratea traukiniai

Neapolis Maratea traukiniai

Baterijos Traukiniai į Maratea

 

4. Paestum

Kai kietas istorija, Paestum yra miestelis Italijos dirvožemio, bet jis įkūrė senovės graikai, kai jie buvo kontroliuoti šio Italijos dalis! Tada jis buvo žinomas kaip Poseidonia po jūros dievas.

Vien Graikijos architektūra yra verta aplankyti, todėl būtinai įdėti, kad į jūsų maršrutas be to, aplankydami tris gerai išsilaikiusias graikų šventyklas, kurias turite pamatyti. Seniausias buvo pastatyta apie 550BC (suteikti arba užtrukti metus) ir yra Hera šventykla, kuri yra nuostabi.

Salernas į Paestum traukiniai

Neapolis į Paestum traukiniai

Pompėja į Paestum traukiniai

Power Trains Paestum

 

 

5. Geriausi Lankytinos vietos Pietų Italijoje: Neapolis

Naples is on 10 Best Places To Visit In South Italy

 

Neapolis, arba Napoli, priklauso kokia kalba, yra trečias pagal dydį miestas Italijoje. Būti nuoširdžiam, yra keletas labai priešingi požiūriai šioje Pietų Italijoje dalis. Kai kuriems, tai didžiulė, purvinas, nusikalstama, ir griūva, kitiems tai edgy ir atmosferos. Nepriklausomai pučia savo plaukus atgal, mes atspėti? Vienas dalykas yra tikrai, nors. Ši pakrantės Pietų Miestas turi savo asmenybę!

Daug Mėgstamiausios Italijos maisto produktai kilęs iš Neapolis ir jo apylinkėse
srityse, pavyzdžiui, picos, ir spagečių. Šie patiekalai yra rimtai čia ir paprastai funkcija švieži, vietoje auginamos medžiagos. lankytinų vietų Neapolyje yra didžiulis viduramžių pilis, Naujoji pilis, taip pat pajūrio tvirtovė Castel del Ovo. Miestas taip pat yra šalia Vezuvijaus, vienintelis aktyvus ugnikalnis Europos žemyne.

Milanas Neapolis traukiniai

Florencija Neapolis traukiniai

Venecija Neapolis traukiniai

Piza į Neapolis traukiniai

 

6. Geriausi Lankytinos vietos Pietų Italijoje: Alberobelas

Alberobello houses style

Iš Alberobello Miestas yra unikali tuo, kad tai yra geriausias išsilaikęs pavyzdys Trulli architektūros, galima rasti visus Italijoje (gerai, taip man buvo pasakyta,).

Namai pastatyti iš Trulli stiliaus yra pagaminti su kūginiais akmeninių stogų nenaudojant skiedinio (nors, Esu ne statybininkas, todėl nereikia pacituoti mane, kad). Seniausi namų datą, nuo 14 amžiaus ir visiškai apsvaiginimo, todėl tai yra vienas iš privalomų pamatyti ir gražūs miesteliai Pietų Italijoje aplankyti.

Neapolis Maratea traukiniai

Neapolis į Monopoli traukiniai

Baris į Fasano traukiniai

Tarantas į Fasano traukiniai

 

7. Geriausi Lankytinos vietos Pietų Italijoje: Tropėja

Tropea is the less known place in 10 Best Places To Visit In South Italy

Žiūrėk, Aš įspėjimo jums iš anksto. Į foto galimybės šioje vietoje yra nenormalu. Būkite atsargūs, kad jums nereikia praleisti ant realus dalykas! Į gražus senovės miestas Tropėjos yra iškilęs ant kai kurių permatomų uolų ir skersai kelio nuo a siauras smėlio paplūdimys, jis sakė, kad buvo įkurta pats Hercules.

Jei esate ekskursinis, yra du spalvingas bažnyčios Tropea per, Santa Maria del Isola yra viduramžių bažnyčia, pastatyta saloje, nors ilgus metus trukęs dumblas sukėlė sausumos tiltą tarp salos ir žemyno. Kitas katedra; ji turi du nesprogusių bombų Pažintys WW2 sėdi tik už bažnyčios durų. Vietiniai manė, kad pastatas buvo apsaugotas patrona taip žiūrėti savo žingsnį!

Vien bažnyčios, kad tai vienas iš gražiausių miestų Pietų Italijoje. Tau labai patiks!

Vibo Marina į Tropea traukiniai

Catanzaro į Tropea traukiniai

Cosenza į Tropea traukiniai

Lamezija Termė į Tropea traukiniai

 

8. Geriausi Lankytinos vietos Pietų Italijoje: Kaprio kelnės

Capri is one the list of Best Places To Visit In South Italy

Techniškai nedidelė sala, Kapris yra spalvingas miestas ir valčių prieplauka, kad jūs turite ištirti. Visa sala yra turtinga istorija ir mitologija ir viena miela vietoje turite aplankyti, kai regione.

Jei jūs ieškote ką pamatyti, Romos imperatoriaus Tiberijaus namų (Vila Jovis) vis dar yra vienas iš pagrindinių vietų pamatyti saloje ir tai yra Blue Grotto. The Waterfront urvas yra tik prieinama laivu ir tik tada, kai yra palankios bangos (todėl reikia paruošti už atšauktas).

Reggio Emilia į Florenciją traukiniai

Genuja į Florenciją traukiniai

Sestri Levante į Romą traukiniai

Parmos į Florenciją traukiniai

 

9. Geriausi Lankytinos vietos Pietų Italijoje: Pompėja ir Herculaneum

Pompeii and Herculaneum Historic Site

Pompėja ir Herculaneum buvo du Roman miesteliai ir kaimai, kurie buvo nutrinti, kai Vezuvijus sprogo visą kelią atgal į 79 REKLAMA.

Turbūt labiausiai žinomas iš dviejų yra Pompėjos miestas, kuri dabar galite vaikščioti aplink ir tyrinėti kai esate zonoje. baisu 3,000 žmonių žuvo mieste, bet karštas pelenų įamžinta griuvėsiai, kokia ji yra šiandien. Būti įspėtam, ji gali gauti gana užimtas čia, taip planuoti atitinkamai ir prisiminti jums gali tekti eilėje bilietas įvesti.

Oi, Taip pat netoliese miesto Herculaneum yra mažesnis ir buvo turtingesni rajono ir parodo, kaip turtingi romėnai kažkada gyveno pavyzdį. Įsitikinkite, kad aplankyti Herculaneum archeologinės zonos, jei esate istorijos mėgėjas!

Torre del Graikų Traukiniai į Pompėjos

Neapolis Pompei traukiniai

Salernas, kad Pompėja traukiniai

Baris į Pompėja traukiniai

 

10. Geriausi Lankytinos vietos Pietų Italijoje: Aeolian salos

Aeolian Islands Italy


Paskutinis mūsų sąrašą geriausių vietų aplankyti Pietų Italiją. Aeolian salos! Jie yra žinomi kaip Italijoje Havajuose. Tai yra salų eilutė į šiaurę nuo Sicilijos, ir tai yra kvaila spalvingas. Kaip nuostabu, kaip jis gali būti, vargu ar kas nors žino apie tai. Bet tie, kurie nuolat grįžta. Nes jie žino, kad jie turės vietą visi sau.

Nuoma motoroleriai zip aplink gražus juodos paplūdimius. Saulėlydis Aperitivo į Pollara. Buriavimas aplink aplinkinių salų Stromboli, Panarėja, ir Lipari. Gauti Įsimintina su sieros vandens kurortų Vulcano. Graikijos ritmais (nenuostabu - salos buvo pavadintas AEOLUS, vėjų dievo, Graikijos gyventojai). Druskos griovė namus pereinanti iki kranto. Ir jaustis lyg būtum a didelė paslaptis kad norite pasidalinti tik su savo artimaisiais!

Neapolis į Salerno traukinių

Neapolis į Milaną traukiniai

Roma Neapolis traukiniai

Baris į Salerno traukinių


viešai patarimas: keliauti čia tarp Velykų spalio ir užsisakyti iš anksto, jei norite aplankyti rugpjūtį!

 

Paruošta susikrauti lagaminus kelionei į Pietų Italiją? Tada užsisakyti traukinio bilietą su Išsaugoti traukinį per kelias minutes. Nėra papildomų mokesčių, jokio šurmulio, tiesiog linksma!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “10 Geriausi Lankytinos vietos Pietų Italijoje” į jūsų svetainę? galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-places-visit-south-italy%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)