Skaitymo laikas: 8 protokolas
(Atnaujinta: 02/07/2021)

Viena įdomiausių šeimos atostogų - jaudinanti kelionė į vieną geriausių pramogų parkų Europoje. Tik Prancūzijoje, jūs turėsite 3 nuostabūs pramogų parkai, ir mes rankomis išsirinkome 10 geriausių pramogų parkų Europoje kitai šeimos kelionei. Geriausias važiavimas pasaulyje kalneliais, užburti miškai, stebuklingi kraštai, fėjos, ir laiku keliaujančios atrakcijos, laukia tavęs, nuo Prancūzijos iki Austrijos ir JK.

Geležinkelių transportas yra labiausiai tausojanti aplinką būdas keliauti. Šis straipsnis buvo parašytas šviesti apie keliones traukiniu ir buvo padaryta Išsaugoti traukinys, Pigiausi traukinių bilietai Europoje.

 

1. Europa-Park Rust Vokietijoje

Didžiausias teminis parkas Vokietijoje, pramogų parke „Europa“ yra daugiau nei 100 atrakcionai. „Europa-Park“ yra antras pagal populiarumą teminis parkas Europoje, po Paryžiaus Disneilendo. Jei jūsų vaikai mėgsta kalnelius, tada jie turės sprogimą 13 kalneliai parke.

Jei planuojate kelionę į Strasbūrą, tada turėtumėte bent planuoti 2 dienos „Europa-Park“. Taip yra dėl jau paminėtų įdomių pramogų skaičiaus, ir papildomi fantastiški šou. Jauniausiems patiks užburiantis elfų pasivažinėjimas, ir „Big-Bobby-Car“ trasą trokštantiems lenktynių vairuotojams, o vyresni vaikai ir tėvai bus nupūsti ant „Blue Fire Mega“ kalnelių Islandijos kraštovaizdyje.

Be to, jei tikrai planuojate ilgą vizitą, tada galėjai apsistoti viename iš viešbučio viešbučių. Tokiu būdu galėtumėte maksimaliai išnaudoti savo apsilankymą Europos parke, ir patirkite visas temines sritis: Nuo nuotykių krašto Afrikoje iki Grimmo užburto miško.

Kaip patekti į Europos parką?

„Europa-Park“ yra apie 3 valandos nuo Frankfurto, ir jūs galite jį pasiekti traukinys kelionės visoje Vokietijoje iki Ringsheimo. Tada, galite išsinuomoti automobilį ar autobusą.

Kelnas į Frankfurtą Su Traukiniu

Iš Miuncheno į Frankfurtą su traukiniu

Hanoveris į Frankfurtą Su Traukiniu

Hamburgas į Frankfurtą Su Traukiniu

 

Europa-Park water slide

 

2. Disneilendas Paryžius Prancūzija

Tai turbūt garsiausias pramogų parkas mūsų mieste 10 geriausių pramogų parkų Europos sąraše, Disneilendas Paryžiuje yra mėgstamiausias tarp bet kokio amžiaus lankytojų. Žavingi personažai iš visų laikų mėgstamų „Disney“ istorijų, kasmet pritraukti milijonus lankytojų.

Disneilendas yra Šachų mieste, Prancūzijoje. Čia įsikūrusi Walto Disney studija ir atrakcionų parkas, kur galite žengti į pasaką, ir visos tavo vaikystės svajonės išsipildo. Walto Disnėjaus pasaulis atgyja, nuostabiose atrakcijose, ir tokios laidos kaip Alisos labirintas ir Mickey 4D laida.

Galite išplėsti šią magiją iki viso savaitgalio, ir apsistoti Disnėjaus viešbučiuose, ar viešbučiai partneriai, kurie yra tik nemokami autobusai nuo Disneilendo.

Kaip patekti į Disneilendą?

Disneilendas yra teisingas 20 minučių kelio nuo Paryžiaus. Čia galite patekti tiesiai iš Paryžiaus oro uosto, arba Marne-la-Vallee Chessy traukinių stotyje.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

Disneyland Paris castle

 

3. Vienos „Prater“ pramogų parkas Austrijoje

„Prater Wien“ yra geriausias teminis parkas Austrijoje, ir vienas iš 10 geriausių pramogų parkų Europoje. Jūsų šeima praleis nuostabiai laiką daugybėje laukinių kalnelių, ir virtualios realybės atrakcionai, kaip dr. Archibaldas.

Papildomai, yra vežimėliai, vaiduoklių pilys, ir visa tai papildyti, milžinišką apžvalgos ratą Austrijoje. Šis didysis apžvalgos ratas veikia ištisus metus ir yra vienas iš Svarbiausi Vienos lankytini objektai.

Kaip patekti į Vienos pramogų parką „Prater“?

Prateras pramogų parkas yra Vienos 2-ajame rajone, ir jūs galite jį pasiekti taksi ar metro nuo miesto centro.

Zalcburgas į Vieną su traukiniu

Miunchenas į Vieną su traukiniu

Gracas į Vieną su traukiniu

Praha - Viena su traukiniu

 

Viennese Prater Theme Park In Austria Big Wheel

 

4. Gardaland Italija

Kaip galėjai atspėti, Gardaland yra netoli Gardos ežero Italijoje. Kaip pramogų parkas, esantis netoli vandens, „Gardaland“ pramogų parke yra daugybė linksmų vandens pramogų, kaip Kolorado valtis, ir džiunglių slenksčiai.

Papildomai, be abejo, „Gardaland“ turi ir jūros vandens akvariumą, apie 13 teminių sričių, ir 100 rūšių. Be abejonės, jūsų vaikai būtų visiškai sužavėti po jūra, ir niekada nenorės išvykti.

Kita vertus, jei jus domina adrenalinas, tada jums patiktų jaudinantis „Blue Tornado“ kalnelius.

Kaip patekti į Gardalando pramogų parką?

Trenitalia traukiniu galite vykti iš Venecijos į Peschiera del Garda stotį, o tada pervežimas į Gardaland.

Milanas į Veneciją su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Bolonija į Veneciją su traukiniu

Trevizas į Veneciją su traukiniu

 

Gardaland Italy kids mushroom

 

5. Eftelingo parkas Nyderlanduose

Eftelingo pramogų parkas yra vienas iš 10 geriausių pramogų parkų Europoje. Pasakos, kuriose mes visi užaugome, atgyja Eftelingo lankytinose vietose ir užburtame miške, nuo Hanso Christiano Anderseno iki brolių Grimų.

„Fata Morgana“ nukels jus į Tolimuosius Rytus ir sultonų žemes, o vandens padėkliukai ir garlaiviai pakels jūsų drąsiausias svajones. Fėjų pasaulis jūsų laukia a pasiplaukiojimas tamsoje ir paslaptingame Droomvlucht.

Nei žodžių nepakaks aprašyti „Efteling“ pramogų parko magiją visai šeimai, taigi atostogaudami Olandijoje turite skirti laiko šiam pramogų parkui.

Kaip patekti į Eftelingo pramogų parką?

Iš Amsterdamo galite važiuoti traukiniu į ‘s-Hertogenbosch, o tada autobusu tiesiogiai į pramogų parką „Efteling“.

Briuselis į Amsterdamą Su traukiniu

Londonas į Amsterdamą su traukiniu

Berlynas į Amsterdamą su traukiniu

Paryžius - Amsterdamas su traukiniu

 

 

6. „Legoland“ pramogų parkas Vindzore, JK

Kai visos atrakcijos yra visiškai pagamintos iš lego, šis pramogų parkas yra dar vienas rojus vaikams. „Legoland“ pramogų parkas Vindzore buvo sukurtas vaikams aplink „Lego“ žaislų sistemą.

Todėl, kiekvienas kalnelius, valtis, ir keleivinis traukinys pagamintas iš didžiulių lego gabalų. Šis nuostabus teminis parkas Anglijoje yra Berkshire mieste ir tik pusvalandį nuo Londono.

Kaip patekti į „Legoland“ pramogų parką Vindzore?

Turėtumėte važiuoti traukiniu iš Londono Paddingtono į Vindzorą & „Eton Central“ su jungtimi, arba tiesioginiu traukiniu iš Londono Vaterlo. Tada, iš kiekvienos traukinių stoties į Legolendą kursuoja autobusai.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

Legoland Theme Park In Windsor UK

 

7. „Asterix“ pramogų parkas Prancūzijoje

Jei nežinote, „Parc Asterix“ sukurtas pagal garsiąją Alberto Uderzo ir Rene Goscinny komiksų seriją, Asteriksas. Todėl, arti 2 milijonas lankytojų mėgaujasi antrojo pagal dydį Prancūzijos pramogų parko stebuklais. Pirmasis, be abejo, yra stebuklingasis Disneilendas.

„Asterix“ pramogų parke galite rasti didingą „Discobelix“ ir praleisti laiką, susitikti su delfinais ir kiti gyvūnai „Village Gaulois“, ir, žinoma, mėgaukitės kitomis įdomiomis pramogomis.

Kaip patekti į Asterix parką?

Tik „Asterix“ pramogų parkas 30 minutės nuo Paryžiaus B linija RER traukiniu iš Paryžiaus Gare du Nord. Tada išlipsi prie Charles de Gaulle 1 oro uostas, ir eikite į parko autobusą.

 

Asterix Theme Park In France rollercoaster

 

8. Futuroskopo parkas Prancūzijoje

Šokiai su robotais, Kelionės laiku, ir keliaukite į 4 žemės kampai aukštai virš, „Futuroscope“ pramogų parkas nėra šiame pasaulyje. Šis nuostabus pramogų parkas yra nuostabiame Nouvelle-Aquitaine regione Prancūzijoje.

„Futuroscope“ sujungia juslines atrakcijas su mokslu ir bus puiki pramoga bei edukacinė patirtis visai šeimai.

Kaip patekti į „Futuroscope“ pramogų parką?

Į nepaprastą „Futuroscope“ pramogų parką galite patekti „Eurostar“ keliu į Lilį ar Paryžių, ir pakeisti į TGV.

Paryžius į Ruaną Su traukiniu

Paryžius į Lilį su traukiniu

Ruanas į Brestą Su traukiniu

Ruanas į Havrą su traukiniu

 

Futuroscope Theme Park In France Glass building

 

9. „Chessington World of Adventures“ pramogų parkas JK

„Chessington World of Adventures“ Didžiojoje Britanijoje yra safario tematikos parkas. Tai reiškia, kad bet koks šeimos apsilankymas Šessingtono pramogų parke virsta šeimos nuotykiu paslaptingame ir patraukliame laukinių gyvūnų pasaulyje ir visoje Afrikoje.

Be laukinių nuotykių, galite mėgautis nakvyne „Safari“ ir „Azteca“ teminiuose viešbučiuose, ir pratęskite savo viešnagę. Taigi, jei esate laukinių nuotykių, jūs praleisite nuostabų laiką per parką džiunglių prižiūrėtojai, Tigro uola, ir upių plaustai.

Šachingtono nuotykių pasaulis sukurtas nuotykių kupinai šeimai, ir jūs privalote turėti savo gyvenimo laiką.

Kaip patekti į Chessington Adventures pasaulį?

Laukinis „Chessington“ pramogų parkas yra 35 minutės nuo Londono centro traukiniu. Taigi, galite važiuoti pietvakariniu geležinkeliu nuo Vaterlo iki Chessington South stoties.

 

Chessington World Of Adventures Theme Park In The UK

 

10. „Fantasialand“ pramogų parkas Vokietijoje

Fantazijoje ir visos vaikų fantazijos išsipildo 6 didingi pasauliai. Kiekviename pasaulyje, galite mėgautis labiausiai jaudinančiais pasivažinėjimais, ir šviesos bei spalvų vaizdai.

Taigi, kas daro „Fantasialand“ vieną geriausių pramogų parkų Europoje? Kinijos miestas, Meksika, Afrika, Berlynas, Wuze miestelis, paslapties karalystė, ir Rookburgh, su nuostabia atrakcija kiekviename pasaulyje. Nuo Juodosios Mambos iki garsiojo Tarono, šie pasivažinėjimai jus išpūs.

Kaip patekti į „Fantasialand“?

Galite keliauti iš Bruhl traukinių stoties. Įmonės Fantasialand veiklos vieta: Bruhl, vos 2o minutės nuo Kelno.

Apibendrinant šią linksmybę, Ryškiausi Europos protai sukūrė nuostabiausius pramogų parkus pasaulyje. Nesvarbu, ar keliaujate su mažais vaikais, ar vyresnius vaikus vedate į nuotykius, į 10 geriausių pramogų parkų, esančių mūsų sąraše, yra geriausių pramogų visoms amžiaus grupėms.

Berlynas į Acheną su traukiniu

Iš Frankfurto į Kelną su traukiniu

Dresdenas į Kelną su traukiniu

Achenas į Kelną su traukiniu

 

čia „Save A Train“, mes mielai jums padėsime suplanuoti kelionę į “10 Geriausi pramogų parkai Europoje”.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 geriausių teminių parkų Europoje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-theme-parks-europe%2F%3Flang%3Dlt Visiem, kas noklusina, tacu– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)