Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 20/09/2021)

Kai jis ateina į apsilankymą žymiausius Europos sostines, Londonas neabejotinai yra kiekvieno turisto norų sąrašo viršuje, o Londone yra daug dalykų, kuriuos reikia nuveikti. Jis atšoko ilgai, žavinga istorija; gražūs orientyrai ir taikikliai; ir ten yra daug dalykų, kuriuos reikia padaryti yra. Nesvarbu, ar esate lengvai vyksta turistas kas nori susipažinti su vietinis kultūra, arba nuotykių ieško jaudulio, Londonas turi kažką parduotuvėje Jums.

Žinoma, išskyrus žinant apie tai, ką daryti Londone, tai taip pat svarbu išsiaiškinti Jūsų kelionės logistikos. Kaip ten traukiniu yra vienas iš natūraliausių parinkčių, ypač jei jūs keliaujate iš pagrindinių Europos miestų, pavyzdžiui, Paryžiuje, Amsterdamas, ar Berlynas. Štai Londono veikla ir traukiniuose, kurie padės Jums apžvalga planuoti savo atostogas:

 

Populiariausi ką daryti Londone

london eye wheel

 

Mieste tokie dideli, kaip Londone, susiaurinimo veiklos rūšių sąrašą iki kelių variantų yra beveik neįmanoma. Jūs niekada pamatyti visas įžymybes ir sugauti visus Autentiški Londonas patirtis vieno apsilankymo metu. Štai kodėl mes rekomenduojame nustatyti savo prioritetus iš anksto.

Tiems iš jūsų, kurie ieško dalykų, kuriuos reikia padaryti Londone apsipirkimas, skirtingose ​​rinkose bus pabrėžti Jūsų apsilankymo. Ar tu ieškai autentiškas, vietinis maistas? Patikrinkite Borough turgus ir paragauti jo Skonio malonumų, arba valgyti vieną iš restoranų netoliese. Jei esate daugiau nuotaikos kai universalinė parduotuvė apsipirkti, Laisvė yra puiki vieta. Arba, eiti medžioti kai cool antikvarinius daiktus ne Portobello Road turgus.

Jei jūsų kelionė į Londoną turi daugiau švietimo pobūdį, aplankyti kai kuriuos kultūros židinių miesto. Dalyvauti rekonstrukcijos Šekspyro Globe mokymosi apie Londono bokštas, Jūs turėsite daug padaryti. Mes taip pat rekomenduojame naudojasi šiuolaikinį meną Tate Modern dėl South Bank, taip pat apsilankymą Southbank Centre.

Utrechtas į Londoną traukiniai

Antverpenas į Londoną traukiniai

Strasbūras į Londonas traukiniai

Liuksemburgas į Londonas traukiniai

 

Eat well is among the things to do in london

Kelionė į Londoną traukiniu iš Paryžiaus, Amsterdamas, ir Berlyno

Galite pasiekti Londone Paryžius, Amsterdamas, ir Berlynas lengvai per "Eurostar", Tarpmiestiniai, ir Thalys traukiniai. Kai kurie prasideda vietas turės daugiau natūralus būdas pasiekti Londoną, nei kiti. Pavyzdžiui, galite valdybai "Eurostar" greitųjų tiesioginis mokyti į Londoną iš Paryžiaus, ir būti ten šiek tiek daugiau nei du su puse valandos.

Kai jis ateina į kelionės į Londoną iš Amsterdamo ir Berlyno, iš Amsterdamo, galite tiesiogiai važiuoti „Eurostar“ arba kitas geras variantas būtų pirmiausia nuvykti į Briuselį Thalys " ir tada sėsti Eurostar Briuselyje į Londoną. Į kelionė trunka apie keturias valandas, kad taip ir yra greičiausias būdas pasiekti Londoną iš Amsterdamo traukiniu.

Kelionė į JK sostinę iš Berlyno traukiniu reikės du pakeitimus. Galutinis kelionės atkarpa yra tas pats kaip iš Amsterdamo, ir tada lipant į Eurostar. Tačiau, Kitas variantas yra kelionė traukiniu iš Berlyno į Kelnas, kur jūs traukinyje į Briuselį. tai yra greičiausias traukinys kelionė iš Berlyno į Londoną ir trunka šiek tiek mažiau nei 10 valandų, o tada galėsite daryti viską, ką sužinojote apie dalykus, kuriuos reikia nuveikti Londone.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Roterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

 

Pasiruošę į Londoną?

Jei jūs nusprendėte, ką jūsų mėgstamas ką daryti Londone bus, Jums tik reikia padaryti kelionę! Kaip ten traukiniu yra lengva, taip eiti ir užsisakyti vietas už fantastišką atostogų.

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-things-to-do-london%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)