Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 24/12/2021)

Kelionė traukiniu garsėja suteikiant keleiviams kai iš gražiausių traukinių tiltai, kino kraštovaizdžio peržiūros. Gauti galimybę keliauti traukinio tiltai, jūs galite pamatyti kalvų, kaimas, ir vandenynai visi iš savo patogios sėdynės, kai važiuojantiems Europą traukiniu. Kartais pati geležinkelio yra labiausiai pamiršti grožis. Šie keturi Europos geležinkelio Traukinio Tiltai priims jūsų kvėpavimas.

 

Mūsų pirmasis traukinys Tiltai pasiimti yra Landwasser viadukas, Šveicarija

Landwasser viadukas, Šveicarija
Šveicarija geležinkelių transporto reisams

 

Šis traukinio tiltas yra neįtikėtinas architektūrinis stebuklas. Jūs galite pamatyti šešis kalkakmenio arkos ilsisi ant penkių aukštų stulpų. Tiltas veda tiesiai į 216 metrų ilgio „Landwasser“ tunelis.

Tiltas apima į Landwasser upę tarp Schmitten ir Filisur miestų, viduje Graubiundenas plotas apie Šveicarija. Taip pat buvo paskelbta UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Jis veikia šiandien ir nuo tada, kai buvo baigtas 1902.

Miunchenas į Bazelis traukiniai

Ciuricho į Bazelis traukiniai

Bernas Bazelis traukiniai

Ženevos į Bazelis traukiniai

 

Pirmyn geležinkelio tiltas, Į viršų Traukinys Tiltai Škotijoje

pirmyn tiltas, Škotija
Škotija geležinkelio tiltas

 

Šis nuostabus Škotijos orientyras kerta upę Pirmyn ne Queensferry, į vakarus nuo Edinburgo.

Jis pagamintas iš trijų plieno dvigubas gembių prisijungė ilgus sijų. Milžiniškas kniedės prijungti juos prie pagrindinės struktūros Traukinių tiltai. Granito prieplaukos remti kronšteinų. Tai tikrai Viktorijos inžinerijos žygdarbis.

Traukinys tiltas buvo baigtas 1890 ir restauruotas ir perdažyti 2011-2012. Ketvirtoji geležinkelio tilto buvo UNESCO Pasaulio paveldo Svetainės nuo 2005. Yra tarp 190 ir 200 traukiniams, važiuojantiems per jį kasdien.

 

Hohencolerno tiltas, Vokietija

Hohencolerno tiltas, Vokietija
Vokietija traukiniai tilto

 

Reino upės dalina vokiečių Miestas Kelnas. Septyni tiltai kirsti didinga upė Kelne. Į Hohenzollerna Traukinio Tiltai yra ne tik gražiausia, bet labiausiai mėgstamose geležinkelio tiltas Vokietijoje. Jis mato daugiau 1200 traukiniai kiekvieną dieną visoje šešių takelių.

Hohenzollernbrücke yra arkinis tiltas, su trimis geležiniais arkos per visą jo ilgį. Jis buvo baigtas 1911 ir restauruotas 1940, 1950ai, ir 1980.

Kadangi tai tik 409 metrų ilgio, ten taip pat tilto skyriuje pėsčiųjų ir dviratininkų. Yra vienas ant kiekvieno iš traukinio bėgių pusėje. Žmonės pradėjo dėti “meilės spynos” ant tvoros tarp bėgis ir pėsčiųjų zonos nuo 2008.

Frankfurtas prie Kelno traukinių

Briuselis Kelnas traukiniai

Viena Kelnas traukiniai

Miunchenas Kelnas traukiniai

 

Viadukas iš Chamborigaud, Prancūzija

Viadukas iš Chamborigaud, Prancūzija
Prancūzija seni traukiniai tiltas

 

Rasite Šis įspūdingas pusapvalės arkos Train Tiltai Prancūzijos kaime Chamborigaud, užbaigtas 1867. Jis vis dar naudojamas šiandien.

Akmuo viadukas kerta Luech upę. Tai lenktas tiltas, kurio bendras ilgis 387 metrų. Tačiau, tai labai siauras tik 14m pločio. Viadukas iš Chamborigaud kreivė kyla prieš srovę, skirtingai nuo daugelio kitų tiltų šios rūšies.

Lionas į Marselis traukiniai

Paryžius į Marselis traukiniai

Malonu Marselio traukinių

Bordo į Marselis traukiniai

 

Santa Giustina geležinkelio tiltas, Italija

Santa Giustina geležinkelio tiltas, Italija
Italija istorinis traukinys tiltas

 

Traukinys viadukas yra skaičius 31 nuo aukščiausių pasaulio traukinių tiltų sąrašą. ji stovi 145 metrų aukščio ir tik 78 metrų ilgio. Jis įsikūręs prie galutinio Santa Giustina ežero Dermulo mieste, Šiaurės Italija.

Santa Giustina ežeras yra dirbtinių ir vanduo, teka iš jos gamina elektra. Jis taip pat gerai žinomas už vandens sportas ir baidarėmis.

Milanas Dermulo Trento traukiniai

Turinas Dermulo Trento traukiniai

Padujos į Dermulo Trento traukiniai

Venecija Dermulo Trento traukiniai

 

Paruošta imtis traukiniu traukinio tiltai pamatyti šias žmogaus veiklos stebuklus? Užsisakykite savo vietą ir nereikia mokėti jokių užsakymo mokesčių už www.saveatrain.com.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbreathtaking-train-bridges-europe%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)