Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 15/07/2022)

Kelionės traukiniu yra labiausiai paplitęs būdas keliauti po Europą. Todėl, kai kurios judriausių traukinių stotys yra Europoje ir kartais, pasaulyje.

Nepaisant minios piko valandomis, Viršus 5 judriausios traukinių stotys Europoje yra sukurtos taip, kad galėtumėte pateikti viską, ko jums gali prireikti kelionėse.

Sekite mūsų kelionę į Europą ir sužinokite, kokia traukinių stotis yra judriausia Europoje. Netrukus sužinosite, kur galite klausytis Vivaldi ir kokioje traukinių stotyje prie upės laukti traukinio išvykimo į Italiją.

 

1. „Gare Du Nord“ traukinių stotis, Paryžius

„Gare du Nord“ Paryžiuje (Gare žodžio reikšmė prancūzų kalba yra traukinių stotis, Šiaurės prancūzų kalba yra šiaurė) yra judriausia traukinių stotis Europoje. Yra arti 700,000 keleivių, kurie kasdien eina per traukinių stotį. Traukinių stotis yra šalia 10-oji apylinkės Paryžiaus šiaurėje, taigi dauguma keleivių yra paryžiečiai. Tik 3% traukinio keleivių yra turistai, kurie atvyksta iš JK arba į JK "Eurostar" traukinys.

Pastatyta judriausia traukinių stotis Europoje 3 metų, tarp 1861 ir 1864. Architektas suprojektavo 9 nepaprastos statulos, puošiančios traukinių stotį viduje ir 23 statulos puošia stoties fasadą. Statulos žymi pagrindinius Europos miestus, kuriuos traukinys jungia prie Paryžiaus.

Puiki traukinių stotis per metus buvo išplėsta du kartus ir tikimasi, kad ji vėl bus plečiama dėl augančio keleivių ir geležinkelio linijų skaičiaus.

Priemonės

Paryžius-Nord yra traukinių stotis, skirta keliauti į Šiaurės Prancūziją ir tarptautines vietas, pavyzdžiui, Vokietija, Londonas, ir Amsterdamas. Taigi, ši užimta traukinių stotis suteiks jums visus būtiniausius kelionės dalykus atostogos Prancūzijoje. Yra parduotuvių, turizmo informacijos centras, kavos parduotuvės, ir bagažinės, jei norite patogiai apžiūrėti Paryžių keletą valandų prieš išvykstant traukiniui.

Amsterdamas į Paryžių bilietai

Bilietai iš Londono į Paryžių

Roterdamas į Paryžių bilietai

Briuselis į Paryžių bilietai

 

Gare Du Nord, Paris is the busiest train staion in europe

 

2. Hamburgo centrinė stotis, Vokietija

Daugiau nei 500,000 keleiviai praeina per Hamburgo Hbf (Hbf yra trumpas Hauptbahnhof žodis, kuris reiškia centrinę stotį) traukinių stotis Vokietijoje. Taigi, Tai antra judriausia traukinių stotis Europoje.

Buvo pastatyta traukinių stotis 4 metų, o jį suprojektavo architektai Heinrichas Reinhardtas ir Georgas Subengutas. Geležinkelio stotis buvo atidaryta 2006 m 1906 ir į 1991 prie šiaurinio tilto buvo pridėtas prekybos centras, kur yra restoranai, kioskai, vaistine, ir aptarnavimo centrai.

Jei planuojate traukinys kelionės į Vokietiją, galėjai mėgautis klasikine muzika. Taigi, kol perkate paskutinės minutės suvenyrai, kelionės pagrindai, ir griebiasi įkandimo valgyti, kviečiame klausytis ir mėgautis „Vivaldi“ keturiais metų laikais.

Hamburgas į Kopenhaga bilietai

Ciurichas į Hamburgas bilietai

Hamburgas į Berlyną bilietai

Roterdamo į Hamburgo bilietai

 

Busy train station in Europe

 

3. Ciuricho HB centrinė geležinkelio stotis, Šveicarija

Didžiausia Šveicarijos traukinių stotis yra Ciuriche. Ciuricho HB (HB yra kaip Hbf ir reiškia Hauptbahnhof = Centrinė stotis) traukinių stotis yra viena judriausių geležinkelio stočių Europoje. Užimta Šveicarijos traukinių stotis jungia Šveicariją su šalies miestais ir su kaimyninėmis šalimis. Yra 13 platformos ir 2,915 traukiniai išvyksta į Vokietiją, Italija, Prancūzija, ir Austrijoje kasdien. Todėl, Ciuricho geležinkelio stotis yra viena judriausių traukinių stočių pasaulyje.

Kitas dalykas, dėl kurio ši traukinių stotis yra judriausia Europoje, yra tai, kad iš tikrųjų yra šurmulys & triukšmingas miesto gyvenimas stoties viduje. Pavyzdžiui, priklausomai nuo jūsų kelionės laiko, tu galėtum mėgautis kalėdiniais turgeliais ir gatvių paradai.

Ciuricho traukinių stotis yra Ciuricho senamiestyje. Į Sihlo upė eina per stotį, tai reiškia, kad virš jo ir po juo yra geležinkelio keliai.

Taip pat, Ciuricho traukinių stotis jungia Šveicariją su Prancūzija, Vokietija, Italija, Čekijos Respublika, ir Austrija.

Priemonės

Panašus į kitas mūsų sąraše esančias tarptautines traukinių stotis, čia yra valiutos keitykla, bilietu kasa, bagažo saugykla, turizmo informacijos centras, ir belaidį internetą Ciuricho traukinių stotyje. Taigi, tuo atveju, jei pamiršote ką nors įpakuoti atostogos Šveicarijoje, nesijaudinkite, nes stotyje galite rasti visko.

Miunchenas į Ciurichas bilietai

Berlynas į Ciurichas traukinio bilietai

Bazelis į Ciurichas traukinio bilietai

Viena - Ciurichas traukinio bilietai

 

Zurich HB, Switzerland is one of the Top 5 Busiest Train Stations In Europe

 

4. Romos Termini traukinių stotis, Italija

Romos geležinkelio stotyje yra mūsų viršuje 5 judriausių Europos traukinių stočių sąraše dėl išskirtinio metinio keleivių skaičiaus, kuriuo ji aptarnaujama. Iki 150 Kasmet į judrią traukinių stotį atvyksta ir išvyksta milijonai keleivių.

Romos geležinkelio stotis jungia Romos Termini su kitais Italijos miestais per Trenitalia. Papildomai, geležinkelio stotis jungia Italiją su kaimyninėmis šalimis per 29 platformos. Pavyzdžiui, iš Romos Termini, galite keliauti į Ženevą Šveicarijoje, Miunchenas Vokietijoje, ir Viena Austrijoje.

Priemonės

Romos traukinių stotyje yra viskas, ko gali prireikti keliautojui, norintiems keliauti po Europą ar Italiją. Todėl, prieškambaryje, rasite valiutos keityklą, restoranai, taksi paslaugos, ir bagažo saugyklos. Viskas suplanuota ir suprojektuota taip, kad kelionės vyktų kuo sklandžiau.

Milano į Romą bilietai

Bilietai į Florenciją į Romą

Piza į Romą bilietai

Neapolis į Romą bilietai

 

 

5. Miuncheno „Hauptbahnhof“ traukinių stotis, Vokietija

Šiandien yra 32 platformos vienoje judriausių traukinių stočių Europoje. Papildomai, yra „InterCity“ ir „EuroCity“ traukinių paslaugos į didžiąją dalį Vokietijos, ir Italija, Prancūzija, Šveicarija, ir Austrija. Iš Miuncheno Hauptbahnhof geležinkelio stoties galite keliauti į Berlyną, Frankfurtas, Vienoje arba traukiniu į Veneciją ir Romą Italijoje, Paryžius, ir Ciuricho.

aplink 127 Miuncheno traukinių stotyje kasmet apsilanko milijonas keleivių. Šis išskirtinis skaičius daro stotį viena judriausių traukinių stočių Europoje.

Priemonės

Panašus į kitas aukščiau paminėtas traukinių stotis, Miuncheno traukinių stotis keliautojams siūlo daugybę patogumų ir paslaugų. Pavyzdžiui, galite rasti maisto parduotuvėse, dovanų parduotuvės, ir net vaikai & jaunimo muziejus traukinių stotyje.

Už stoties ribų, rasite U-Bahn metro, taksi paslaugos, ir tramvajaus linijomis, kurios nuves jus į bet kurį miestą Miuncheną.

Bilietai į Diuseldorfą į Miuncheną

Bilietai į Drezdeną į Miuncheną

Bilietai į Paryžių į Miuncheną

Bilietai į Boną į Miuncheną

 

food stand in a Busy train station in Europe

 

Nesvarbu, ar ieškote regioninio ar tarptautinio traukinio keliauti po Europą, užsisakykite traukinio bilietą su Išsaugoti traukinį. Mielai padėsime rasti geriausius bilietų variantus už geriausias įmanomas kainas.

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Į viršų 5 Judriausios traukinių stotys Europoje” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą ir duoti mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: hTTPS://„iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/busiest-train-stations-europe/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)