Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 24/12/2021)

Šokiai drakonas, Vienaragis, ir plaukioja kiaules. Taip, kiaulės! Švęskite kiaulių metai, Švęskite Kinų Naujieji Metai Europoje!

kinų Naujieji metai, taip pat žinomas kaip Pavasaris Festivalis arba Mėnulio Naujieji metai, yra svarbiausias įvykis kinų kalendorių. Tai ypatinga proga pažymėta šeima susibūrimai, maisto ritualai, aukos šventyklose, ir - žinoma - fejerverkų. Švenčiant kinų Naujuosius metus Europoje yra kažkas ypatingo. Tai unikali galimybė dalyvauti senovės Kinijos tradicijas, datuojamas 4000 metų. Nepraleiskite jį, kai jūs turite galimybę!

 

Celebrate Chinese New Year in Europe, 2019

 

Nr.1 už Švęskite Kinų Naujieji Metai Europoje | Madridas, Ispanija

Kinijos žmonių, gyvenančių skaičius Ispanija gerokai išaugo per pastaruosius metus, ir šis padidėjimas buvo lygi iš Kinijos Naujųjų metų šventėms lygį šalyje. in 2019, tikėtis nieko skirtingą.

Jau trečius metus iš eilės, Ispanijos sostinėje yra vieta švęsti kinų Naujieji metai Europoje Ispanijoje, su kultūros ir švenčių programos, kurią organizavo Kinijos ambasados. Koncertai, seminarai, gatvės paradai, ir Skonio maršrutai visi bus dalis vykusiomis usera rajone šventėms - namų Madrido Chinatown.

 

Paryžius, Prancūzija

Paryžius yra ne pirmasis miestas manote, kada galvoti apie vietą švęsti kinų Naujieji metai Europoje. Bet tai stebuklinga romantiškas Miestas virsta Kinijos šventėje miesto per šventes.

Paryžius yra ne tik apie prašmatnus paradai ir parengti dekoracijos nors ir. Jos geriausiai saugoma paslaptis per šį laiką yra du budistų šventyklos, esančios 13 rajono. Čia šeimos iš Kinija, Vietnamas, ir Kambodža ateiti mokėti savo pagarbą ir laukiami Naujieji metai. Mėgaukitės demonstracijas Kinijos meno ir amatų, virimas, ir tradicinis šokis ir muzika. Žiūrėti šviesų mieste tikrai gyvena iki jo pavadinimą šiuo metų laiku. Ir geriausia, kad tu gali traukinys kelionės iš Paryžiaus į Amsterdamą ir švęsti abiejuose miestuose!

Briuselis į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Marselis į Paryžius traukiniai

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

 

Švęskite Kinų Naujieji Metai Europoje, Paryžius

 

Amsterdamas, Olandija

Linksmas faktas: Amsterdamo liūdnai raudonų žibintų kvartalas yra namo nekilnojamojo budistų šventyklos. Kiekvienais metais, Kinų Naujuosius metus galite švęsti Europoje Amsterdame ir aplink Fo Guang Shan Jis Hua su specialia programa.

Šioje miesto dalyje yra taip pat labai gerai, jei jūs turite troškimas autentiškas kinų maistas. Patraukti save garsaus Žr rūmuose pavalgyti (Pirmasis plaukiojantieji Europos kinų restoranas) ar bent vienas iš daugelio kinų restoranuose tuo Geldersekade.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Švęskite Kinų Naujieji Metai Europoje, Haga

 

Paskutinis Švęskite Kinų Naujieji Metai Europoje | Anglija

Londonas Anglija didžiuojasi giriasi, kad jis turi didžiausią pasaulyje būdą švęsti kinų Naujieji metai Europoje, ne Azijoje. Taigi, žinoma, tai yra vienas iš populiariausių, kai švenčiate kinų Naujuosius metus Europoje.

Šis miestas turi vieną dieną festivalis užstrigo supakuota su veiklos, įskaitant tradicinių maisto produktų, metinis paradas, pasirodymai, ir tradiciniai amatai. (Jūs turėjote mumis tradicinį maistą!) Count mus!

Anglijoje yra trys pagrindinės šios šventės; Trafalgaro aikštė, Kinų kvartalas, ir Šaftesberio prospektas. Kiekvienas iš jų yra unikalus konkrečioje veikloje ir įvykiai jie siūlo; lankytojai bus labai sunku pasirinkti, kuriose daryti.

Kinų kvartalas siūlo geriausias iš geriausių, kalbant apie tradicinį maistą. Įsitikinkite, kad knygos pradžioje užtikrinti staliuką viename iš daugelio Pasakų restoranai. Kinų kvartalas gauna apkamšytoje labiausiai Pasakų papuošalų su laimingųjų raudonų žibintų ir banerius. Kinijos šokių grupės ir atlikėjai, galima rasti įsteigtas daugelio etapų visoje. Londonas gali būti naujokas į kinų Naujieji metai scenoje, bet kiekvienais metais vis daugiau ir geriau, ir mes negalime laukti, kad pamatytumėte, kas vyksta 2019!

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Roterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Koks yra geriausias būdas švęsti kinų Naujuosius metus Europoje ir nuvykti į vieną iš šių miestų? Traukiniu, žinoma! naudojimas IšsaugotiAtrain užsakyti geriausią pasiūlymą minutėmis!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su ryšys šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcelebrate-chinese-new-year-europe%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)