Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 14/01/2022)

Kelno festivalis yra tikrai verta įtraukti į savo kibirą sąrašą. 1.5 Milijonas dalyvaujančių beveik kiekvienais metais, susitarti! Taip pat žinomas kaip penktą sezono, Tai visame pasaulyje žinomas festivalis tikrai bus patirtis visam gyvenimui. Kelno karnavalas yra ne tik įdomus, bet taip pat super lengva gauti traukiniu, padėti Išsaugoti Traukinys Čia yra Mūsų patarimai The Kelnas festivalis 2019 ir kaip ten patekti traukiniu.

 

Cologne Festival Costumes

Ką paketas Kelnas festivalis:

Atėjo laikas eiti kostiumas apsipirkimas. Kas nemėgsta apsirengimo? Stilius yra gana skiriasi nuo Brazilijos karnavalai. Daugiau galvoti "Prūsijos" su sunkiųjų dozę makiažas ir blizgučiai!

Kelnas karnavalas yra visų pirma yra išgalvotas suknelė festivalyje, todėl naudokite savo fantaziją! Šviesesnė tuo geriau.

Dėl kamuoliukų ir kitų patalpų renginiams, plonos kostiumai rekomenduojama. Jei tikrai norite patirtis šis festivalis, tada jums reikia eiti ne! Tik nepamirškite dėvėti kažką šiltą po! Nekilnojamojo Kelnas karnavalas ventiliatorius ne atbaido oras! Svečiai, atvykstantys ne paskutinę minutę rasite kaukės, kostiumai, ir makiažo daugelyje parduotuvių miesto centre. Kaip paskutinė išeitis, paprastas raudonas popieriaus nosis viskas, ko jums reikia. noriu kai suknelė informacijos.

Miunchenas Kelnas traukiniai

Briuselis Kelnas traukiniai

Viena Kelnas traukiniai

Hanoveris Kelnas traukiniai

 

Kaip patekti į Kelno festivalis:

Jūs ketinate norite sugavimo traukinys Kelno Main station. Tai taip pat vienas iš svarbiausių Europos geležinkelių centrais, todėl jums nereikės kovoti rasti laiko, kad tinka jums SaveATrain.

Galite keliauti į Kelnas festivalyje greitai ir patogiai iš didžiųjų miestų Vokietijoje ir kitose Europos šalyse: Kiekvieną dieną, daugiau nei 1,300 traukiniai tarp Kelno ir paskirties visoje Vokietijoje ir užsienyje. Svarbiausi paslaugos apima tarptautinių greitųjų traukinių, kurie jungia Kelnas su Londonas, Paryžius, Amsterdamas, ir Briuselio. Su greitųjų geležinkelių tarnyba į Frankfurtą, Koln-Deutz geležinkelio stotis - antrasis terminalas greitųjų ICE traukinių Kelne - ir Kelne / Bonnoje oro uostas stotis, Kelnas dar labiau sustiprino savo svarbų vaidmenį kaip pagrindinis centru geležinkelio transportas.

Vietos viešojo transporto paslaugų Kelne ir aplinkinį regioną taip pat puikiai, pasižyminti po žeme, tramvajus, ir autobusų paslaugos kad suteiks jums optimalų mobilumą savo viešnagės Kelne metu.

Pateikta informacija Vokietijos geležinkeliai geležinkelio Įmonės apima ne tik traukinių tvarkaraščius, bet ir prijungti tramvajų ir autobusų tvarkaraščius plius laiką, reikalingą pasiekti artimiausią stotelę pėsčiomis.

Amsterdamas Kelnas traukiniai

Roterdamas į Kelno Traukiniai

Antverpeno į Kelno Traukiniai

Paryžius Kelnas traukiniai

 

Vokietijos geležinkelio traukiniai iš traukinių stoties HbF

 

Kölsch tarmė Kelno karnavalas

Suprasti “keistas” Kelnas karnavalas kultūra, Jums reikės išmokti keletą tipiškų išraiškas iš Kölsch tarmės. Jei jie jums naujiena, nepradėkite abejoti savo vokiečių kalbos žinios – Patys vokiečiai nežinau juos arba.

Gavėnia, arba: Gavėnia

karnavalas, taip pat žinomas kaip “penktas sezonas,” turi tokią ypatingą vietą labiausiai Kelne širdyse gyventojai kad jie turi daug žodžių ji. nors karnavalas, arba “Gavėnia,” Sakoma, kad prasideda lapkričio 11 Kiekvienais metais, tikrai “didieji dienas” pradėti Ponios’ Naktis, arba “Moterų Užgavėnės” Ketvirtadienį prieš ir veikia iki pelenų trečiadienį auštant.

Liuksemburgas į Kelno Traukiniai

Lježas į Kelno Traukiniai

Ciuricho į Kelno Traukiniai

Ženevos į Kelno Traukiniai

 

 

Kölsch

Kölsch: Tai vienintelė kalba galite gerti. Štai veikia Gag Kelne, kur tarmė ir gimtajame užvirinti tą pačią vardą. Paprastai patiekiamas aukščio, lieknas akiniai, metu Kelno karnavalo tai plastikinių indelių tik ne trapus stiklo leidžiama gatvėje. Turėtų patraukti Kölsch ne Brauhaus, nors, Prisiminti: Atneškite pinigus. Tai vienintelis būdas įsigyti gėrimų bilietus supakuoti barai.

Berlyno į Kelno Traukiniai

Niurnbergas į Kelno Traukiniai

Bonos į Kelno Traukiniai

Štutgartas Kelnas traukiniai

 

Butčeris

A “Butčeris” yra didelis Bučinys. Per Kelnas Karnavalas šventės, tikėtis gauti Kissed (“prapūsti,” arba būti teisinga: “jebutz”) daugiau nei įprastai. pilnas svetimi platinti nekenksmingas pecks apie nepažįstamais’ užpakalis, Nors kai šlapias Butzcher (standartinis Kölsch, “Butz”) taip pat gali išsitepti Karnavalas makiažas visoje savo veidą.

Frankfurtas prie Kelno traukinių

Drezdenas Kelnas traukiniai

Achenas Kelnas traukiniai

 

Weetschaff

Šis žodis reiškia baruose, barai, arba restoranai. Beveik visi iš jų dalyvaus švenčia Kelnas Karnavalas. Jie išsiaiškinti baldus sukurti didelį šokių grindų ir papuošti viską spalvingai šešias dienas šventės iš eilės. Daugelyje vietos baruose, tik Kölsche muzika yra žaidžiamas (dainas Kölsch tarmės). Jūs dažnai iki 300 metrų eilėse priešais tradicinių barai.

 

Kas yra Weiberfastnacht?

Anksti rytą, gatvės pasipildyti Kelnas festivalio kvailius kostiumais. tuo tiksliai 11:11 esu., gatvės karnavalas oficialiai atidarė Kelne ir Kelno karnavalo avia meras.

Įdomus faktas: moterys (Moterys)

Į 1824 į Beuel, iš Bonoje dalis, skalbyklių grupė subūrė savo Karnevalio komitetą. Atrodo, jie buvo pavargę daro skalbinius, o visi kiti buvo švęsti karneval. Jie šturmavo Rotušę ir perėmė miesto valdžia. (Dabar prisiminti ... Karnavalas yra laikas, kai vyriausybės pareigūnai atvirai caricatured, ir maketas vyriausybė išrinkta. Šiandien, Tai "šturmo iš Beuel rotušėje" moterų rodomas gyvai televizijos. Merginų galia!

 

 

Kelnas karnavalas Tvarkaraštis:

 • Kovas 1: karnavalas penktadienis

  • Ši diena iš tikrųjų yra poilsio diena. Bet mes ne į tai pernelyg rimtai. Daugybė sesijų ir kamuoliai vyksta vakare nuo šios dienos. Taigi, jei esate nori vakarėlis, jūs būsite tikri, kad rasti vieną.
 • Kovas 2: karnavalas šeštadienis

  • Po karnavalo priešpiečiai su Kölsch alaus, yra ties karnavalas visuomenių Kempingo su karinės tradicijos prie Neumarkt veiklos. Vakare galite eiti į vaiduoklių paradas.
 • Kovas 3: karnavalas sekmadienis

  • pradedant 11:11 esu., mokyklos ir kaimynystės paradai Kovas per miesto centrą, featuring kostiumai priešmokyklinių grupių ir originalių apsimeta pastatė kaimynystėje klubuose.
 • Kovas 4: rožių pirmadienis

  • Aukšta temperatūra sesijos yra didelis paradas Rose pirmadienį. Plūdės pradeda paradas per ne miesto 10 esu. Dalyviai smūgis bučinių su kostiumai minios pamušalas paradas maršrutą.
 • Kovas 5: Užgavėnes

  • Vidurdienį yra paradai su grupių kostiumai revellers į priemiesčius. po to, šventės eiti iki vidurnakčio, kai šiaudų figūra vadinama "Nubbel" yra palaidoti ar sudeginti.
 • Kovas 6: Pelenų trečiadienis

  • Ryte, Katalikai eina į bažnyčią gauti kryžius iš pelenų ant savo kaktos, kaip atgailos ženklas. Tą vakarą, Metų karnavalas sezoną tradiciškai sudaryta žuvies vakarienę.

 

Ar mes įsitikinęs Jus dalyvauti Kelnas festivalis 2019, dar? Čiupkite traukinio bilietus iš Sava A Traukinio minutėmis be jokių papildomų, įkyrus mokesčių! Tai reiškia daugiau pinigų Weetschaff ?

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcologne-festival%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)