Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 13/05/2022)

Covid-19. Atrodo, kad viskas, apie ką mes galime kalbėti, ir dėl geros priežasties. Šis virusas yra suspausta pasaulį ir visiškai pakeitė tai, kaip mes galvojame apie kasdienio gyvenimo ir, žinoma keliones traukiniu. Traukinio Kelionės yra transporto rūšis daugelis naudojimas ne tik atostogų malonumą, bet darbo kelionėms, taip pat.

 

Taigi, Kas yra traukinių kelionių pramonė Konsultacijos dėl kelionės?

Aptarkime, ką traukinys pramonė daro jus saugus. Dauguma traukinių stočių sustiprina traukinių ir stočių valymo protokolą. Be to stiprėja valymo, dažnis traukiniuose ir stotyse taip pat išaugo. Valymas atliekamas kas valandą ir apima dezinfekavimo priemonę turėklams nuvalyti, durų rankenos, rankenos, ir tualetai. Papildomos antibakterinių produktai, įskaitant sanitizers ir servetėlės, yra teikiamos stotyse, traukiniuose, ir darbuotojų darbo srityse.

 

Traukinio Kelionės Pramonė Konsultacijos dėl kelionės Patarimas 1: Prisijungę Mokėjimo

Rekomenduojame vyksta 100% bekontaktis, jei galite. Jei ne nusipirkus traukinys bilietą internetu dėl kokios nors priežasties, vyksta į priekį visus mokėjimus turėtų būti bekontaktis, jei įmanoma,. Kodėl? gerai, yra keletas mišrių pranešimai. Tai yra tai, ką sako Anglijos bankas: "Kaip ir bet kuri kita paviršiaus, kad daug žmonių liestis su, Pastabos gali atlikti bakterijas ar virusus. Tačiau, riziką, kuri kyla tvarkymo polimero dėmesį yra ne didesnis nei nesiliečia su kitais sujungiamų elementų, pavyzdžiui, turėklų, durų rankenos, ar kreditinės kortelės “. Anksčiau šį mėnesį laikraštis ataskaitą teigė, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) turėjo minėti banknotai gali būti plitimo, kuriame koronavirusas, todėl žmonės turėtų pabandyti naudoti bekontaktis mokėjimus, o ne. Bet tai buvo tada pranešė, kad PSO išsigynė sakė pinigų buvo perduoti koronavirusas, ir kad ji buvo "klaidingai", - taip eiti paveikslą.

Tačiau, tegul įdėti du ir du kartu, ar mes? Dauguma banknotai ir monetos bus jau anksčiau buvo tvarkomi daug žmonių , Taigi, jei Jums neramu, mokėti su bekontaktis kortelės, kur įmanoma, yra tikriausiai būdas eiti.

Milanas į Romą traukiniais

Florencija į Romą traukiniais

Piza į Romą traukiniais

Neapoliu į Romą traukiniais

 

patarimas 2: socialinė atsiribojimą!

Socialinė atsiribojimą reiškia, kad nėra keblus jokiomis aplinkybėmis. bet, ką apie sugrūsti traukiniai, vamzdžiai, ir tramvajai?

Kiekvienas, kuris naudojamas reguliariai keliones traukiniu žinosite, kad ji gali būti sunku išlikti keletą centimetrus nuo kito keleivio, Nekenkia rekomenduojamą 1M. Milane, keleiviai buvo patariama sėdėti priešais tuščią sėdynę, kažkas iš kurių keleivių daugiau užimtas miestuose paprastai gali tik svajoti.

Vienas judriausių traukiniu keliaujančių miestai yra Londonas. Už Londono transportas pristatė žinutę "patobulintą valymo režimą" tobulinti higienos lygį dėl sostinės viešasis transportas, bet nieko vykdyti socialinį atsiribojimą. Tai iki jums. Esmė ta, kad reikia stengtis neliesti kitų žmonių. Kelionės mažiau užimtas kartus, jei įmanoma, dėvėti pirštines, jei jūs negalite išvengti neliesti bėgiai, sėdynė, ir tt. Vykdyti savo dezinfekcijos su jumis. Negalima remtis traukinių stotys suteikti jums visą laiką. Geriau apsidrausti nei paskui gailėtis!

Amsterdamas į Paryžių traukiniais

Londonas į Paryžių traukiniais

Roterdamas į Paryžių traukiniais

Briuselis į Paryžių traukiniais

Train Travel Industry Advise on how to speak

 

patarimas 3: Nenaudokite Daugkartinio Puodeliai!

Į Traukinio Kelionės Pramonė Konsultacijos dėl kelionės apima vadovus Darbas ir ne, ir jūsų mėgstamiausia cuppa. Nors vis į įprotis vykdymo ir naudojant daugkartiniai puodelius, kai ir apie buvo skatinami kaip ekologinio sąmoningas kelyje, mes bijome tai galioja ne ilgiau.

Daugelis didelių kavos grandinės turintys permąstyti reaguojant į corona protrūkio, su "Starbucks" laikinai uždrausti daugkartinio naudojimo puodelius naudoti - paprastai gaminami iš plastiko, stiklo, arba bambuko medžiaga - tiek klientų, tiek darbuotojų saugumui. paprastai, gauni nuolaidą atsinešdamas savo puodelį, bet jūs negalite gauti tą patį atsakymą dabar! Jūs ketinate turėti netesybų, kad nedidelį nuolaida saugos labui.

Briuselis į Amsterdamą traukiniais

Londonas į Amsterdamą traukiniais

Berlynas į Amsterdamą traukiniais

Paryžius į Amsterdamą traukiniais

 

 

patarimas 4: Nelieskite!

Daug žmonių klausia, ar, atsižvelgiant į traukinį reiškia didesnę riziką užsikrėsti. Trumpas atsakymas yra, kad jei tu sėdi ant traukinio ir per 1-2 metrų užsikrėtusiu asmeniu, kuris kosulys, Jums gresia infekcijos.

Bet ką mes galvojame yra svarbesnis atkreipti dėmesį, kad labiau tikėtina rizika virusas išlieka ir 48-72 valandos ant kieto paviršiaus, pavyzdžiui, turėklą. Tai taikoma ne tik į traukinius nors. Tai BET viešoji erdvė.

Jei turite paliesti bėgiai, mygtukai, bilietai, ir taip toliau, pabandykite tai padaryti su viena ranka ar geriau, jūsų alkūnė! Laikyti telefonus Kita "švarus" ranka ir plauti tiek greičiau, kaip jūs galite į savo paskirties vietą.

Niurnbergas į Prahą traukiniais

Miunchenas į Prahą traukiniais

Berlynas į Prahą traukiniais

Viena į Prahą traukiniais

 

Don't Touch! Use elbow to say hello

 

patarimas 5: Keliauti traukiniu!

Jei ketinate keliauti, tebūnie traukiniu. Mes vis matau nėra grąžinamosios išmokos už kelionės lėktuvu, o traukinys kelionės yra lankstesnis. Normalios sąlygos taikomos atrodo daugelis aviakompanijų atsakymų. "Šiuo metu nėra pakeitimas Patarimai oro, todėl mūsų skrydžių veikia kaip normalus ir standartinių terminų ir sąlygų bilietų toliau taikyti,Sako easyJet.

Kai varžovų avialinijos yra daugiau telpa. "British Airways" siūlo lankstumą skrydžiams į šiaurės Italija, o jos sesuo aviakompanija "Aer Lingus" ketina vienas geriau su pažadu: "Svečiai, kurie pagaminti internetu nuo aerlingus.com ir norite pakeisti datas ar poilsio vietas savo būsimus skrydžius gali tai padaryti."

Frankfurtas į Berlyną traukiniais

Leipcigas į Berlyną traukiniais

Hanoveris į Berlyną traukiniais

Hamburgas į Berlyną traukiniais

 

no refunds on air travel

 

patarimas 6: Pack Your Own Užkandžiai!

Pack savo užkandžių, jei jūs keliaujate traukiniu. Many trains have laikinai uždarė savo pirmosios klasės holus ir pašalino maitinimą laive. Taigi, laikas būkite kūrybingi su savo priešpiečių dėžutėmis! Paimkite savo gėrimus ar pirkti iš stoties maisto mažmenininkų prieš laivą. Šios priemonės yra, žinoma, skirta apsaugoti jus ir sumažinti COVID-19 viruso plitimą!

Milanas į Veneciją traukiniais

Paduvos į Veneciją traukiniais

Bolonija į Veneciją traukiniais

Roma į Veneciją traukiniais

 

Train Travel Industry Advise on food

Mes žinome, tai yra baisu laikas. bet, mes rekomenduojame jums išlikti ramus ir logiška savo požiūrį į darbuotojų sveikatos ir saugos keliaujant traukiniu ar kitomis priemonėmis. At Išsaugoti traukinį mes esame pasiryžę užtikrinti, kad visi mūsų klientai ir darbuotojai yra saugūs ir yra iki šiol su visais naujausiais saugos procedūras ir pokyčius.

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Covid-19: Kaip parengti kelionių pramonės patarimus dėl kelionių?” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą ir duoti mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcovid19-train-travel-industry-advise%2F%0A%3Flang%3Dlt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)