Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 30/01/2021)

New aukštos spartos, tarpvalstybiniai traukiniai ir toliau atverti linijas visame pasaulyje. Be to, jie beveik visada įveikti Kelionės lėktuvu dėl patogumo, pelningumas, ir greitis kelionės. Šiuo atveju, vis daugiau ir daugiau traukinių tinklais visame pasaulyje! Kiekvienas, kuris yra į tarpvalstybinių traukinių ją myli!

Kelionės po Europą traukiniu yra daugiau apie lėtėjimo nei greičiu. Kaip jums perduoti gražūs peizažai savo kelią į galutinę paskirties vietą, jaučiatės rami ir nuostabus. Kaip rezultatas, vyksta tarpvalstybinių traukinių tampa laiko atsipalaiduoti, turi šiek tiek laiko savo ir net medituoti.

Taigi, tegul patikrinti kai kurie iš geriausių tarpvalstybinių traukinių Europoje kartu:

 

Eurostar per sieną Traukiniai

Prijungimas Londone Amsterdamo, Avinjonas, Briuselis, Mažai, Lionas, Marselis, Paryžius, ir Roterdamas, "Eurostar" yra turbūt populiariausias didelės spartos geležinkelio paslauga Europoje. Taip pat, Getlink atskirai veikia ir valdo traukinius. Jie feed Lamanšo tunelio tarp Jungtinės Karalystės ir Prancūzijos. Veikia iš tinklo didelis greitis linijos, "Eurostar" traukiniai count aštuoniolikos automobilių klasė 373/1 traukiniai ir šešiolikos automobilių klasės 374 traukiniai. Jie paleisti iki 186 mph (300 kilometrų per valandą). Be to, "Eurostar" vykdo daugiau keleivių nei visi oro kartu. Tai padaryti Eurostar dominuojančią geležinkelių operatorių maršrutuose, kad ji veikia.

Eurostar kryžius pasienio traukiniai nuves jus per Jungtinėje Karalystėje, Prancūzija, Belgija, ir Olandija. Pliusas, jis bus leisti jums mėgautis puikūs peizažai šių maršrutų pakeliui.

Hanoveris Roterdamas traukiniai

Londonas Roterdamas traukiniai

Hamburgas Roterdamas traukiniai

Kelnas Roterdamas traukiniai

 

Tarpvalstybinis Traukiniai iš Ispanijos į Prancūziją

"Thalys per sieną Traukiniai (Prancūzų kalba: [toks])

Iš pradžių pastatytas aplink LGV Nord didelės spartos linija tarp Paryžiaus ir Briuselio, Thalys " yra Prancūzijos-Belgijos greitųjų traukinių operatorius. „Eurostar“ geležinkelis automobiliai dalijasi šia trasa, todėl jiems vienas iš geriausių tarpvalstybinių traukinių. Thalys "eina iš Paryžiaus, Briuselis ar Amsterdamas Londonas per Lille ir Lamanšo tuneliu ir Prancūzijos vidaus TGV traukinių. Pliusas, Thalys "tarnauja Amsterdamo ir Kelnas, per daug! Tai fantastiška naujiena visiems, kurie mėgsta turėti daug galimybių savo kelionę. Thalys "Tarptautinis, NMBS / SNCB, ir Vokietijos geležinkelių valdyti savo sistemą, o Thi fabrikas ir NMBS / SNCB jį eksploatuoti. Kaip rezultatas – su Thalys – mokyti keliauti po Europą yra tikrai fantastiška!

Amsterdamas Kelnas traukiniai

Briuselis Kelnas traukiniai

Kelnas Antwerp traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

 

N Tarptautinis

Anksčiau žinomas kaip NS Hispeed, NS International geležinkelių operatorius Nyderlanduose visiems siekia akis už nuostabi kelionės patirtis. NS International "valdo tarptautinė tarpmiestinio ir didelės spartos SIENĄ Traukiniai su jungtimis į:

– Belgija (Tarpmiestiniai Tiesioginis)

– Vokietija ir Šveicarija (Tarpmiestiniai Express)

– Prancūzija (Thalys ")

Virš visko, N Tarptautinis šiuo metu veikia tiek didelės spartos ir ne didelės spartos paslaugas ir yra dalis Nederlandse Spoorwegen. panašiai, N Tarptautinis gali pristatyti pusiau didelės spartos ir aukštos spartos paslaugas kažkada netolimoje ateityje.

Briuselis Leiden traukiniai

Antverpenas Leiden traukiniai

Berlynas Harlemas traukiniai

Paryžius Harlemas traukiniai

 

Per sieną Traukiniai – TGV (Prancūzų kalba: Aukšto greitasis traukinys)

SNCF valdo TGV, kuris yra Prancūzijos tarpmiestinis greitųjų geležinkelių tarnyba ir geriausias valstybinė nacionalinė geležinkelių operatorius. Nors iš pradžių centre Paryžiuje, tinklas turi, per metus, išplėstas. Tai dabar jungia pagrindinius miestų visoje Prancūzijoje (Marselis, Mažai, Bordo, Strasbūras, Renas) su aplinkinėmis šalimis. Yra apie 110 milijonų keleivių per metus Prancūzijoje jojimo su TGV. Remiantis duomenimis iš Balandis 2007, TGV yra greičiausias ratinių traukinys, pasiekti 574.8 km / h greičiu (357.2 mph). Jūs patirsite geriausią tarptautinę jungtys Briuselis Belgijoje ir Liuksemburgas šiaurėje su TGV traukinių, tikrai.

Tarptautinė TGV į rytus nuves jus į Frankfurtą ir Miunchenas. panašiai, tavo Pietų kelionės nuves jus tiesiai į Milaną Italijoje ar Barseloną Ispanijoje. Nedarykite klaidos kelionėje, TGV yra vienas iš patogiausių tarpvalstybinių traukinių! Be to, tai pateks į nuostabiausią romantišką kelionę iš Paryžius prie Viduržemio jūros krantų. Arba, į spalvingas Bordo, Lionas ir Marselis ir pasaulyje garsaus Kanų. Todėl, jei norite pasiekti Prancūziją ir / arba Šveicarija traukiniu, Jūs galite padaryti, kad jojimo valdo TGV Lyria tarpvalstybinių traukinių.

Ciuricho į Paryžių traukiniai

Paryžius Frankfurto traukinių

Ženevos į Paryžių traukiniai

Paryžius Kelnas traukiniai

 

Norėdami gauti geriausią traukinys patirtis tavo gyvenime, ne fantastinis kainas ir atleidžiamas bjaurius rezervavimo mokesčių, naudojimas Išsaugoti traukinį

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcross-border-trains-europe%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)