Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 25/02/2022)

Nuskendę paplūdimiai, prabangios vilos, ir jos šeimos kompanija – Beth Ring rado puikų būdą praleisti Kalėdų atostogas. Čikagos gyventojas, ji su vyru ir penkiais vaikais išvyko į Jamaiką aštuonių dienų pabėgimui prabangioje Mais Oui viloje. Jie mėgavosi esminėmis atostogomis Karibų jūroje, kol Ringui likus kelioms dienoms iki grįžimo į Čikagą prasidėjo sausas kosulys ir gerklės skausmas.. Teigti, kad viskas pakrypo žemyn, būtų per menka. Tai yra esminiai kelionių dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti naujajame įprastoje būsenoje.

 

Svarbūs kelionių dalykai naujajame įprastame: Karantino košmaras

Dieną prieš jų išvykimą iš Jamaikos, šeima namuose atliko greitus antigenų COVID tyrimus. Pagal standartinius oro linijų protokolus, neigiamas pranešimas privalomas įlaipinimo skrydžiams.

Jų visiškam nusivylimui, Ring ir jos vyro COVID-19 testas buvo teigiamas. Nepavyko įsėsti į grįžtamąjį skrydį, šeima nusprendė karantinuotis Jamaikoje, kol bus leista skristi.

Tačiau rasti tinkamą karantino patalpą salų šalyje buvo dar vienas išbandymas.

Mais Oui Villa yra sudariusi abipusius susitarimus su kitomis apgyvendinimo įstaigomis, kad priimtų svečius, kurių COVID-19 testas teigiamas. Tačiau dėl didžiulio turizmo antplūdžio dėl atostogų sezono, dauguma apgyvendinimo įstaigų Jamaikoje buvo užpildytos iki kraštų.

Ring ir jos šeima neturėjo kito pasirinkimo, kaip tik persikelti į vyriausybės valdomą karantino įstaigą. Tačiau dėl pagrindinių patogumų ir higienos trūkumo jų viešnagė buvo labai sunki.

Tada Ringas ištiesė ranką oro greitoji pagalba tarnybą ir pradėjo pildyti dokumentus. Tai buvo vienintelis būdas jos šeimai grįžti į Čikagą, nepraėjus vyriausybės įpareigoto dešimties dienų karantino..

Sidabrinis pamušalas yra tai, kad Ring ir jos šeima sugebėjo užsisakyti privatų greitosios medicinos pagalbos automobilį ir grįžo namo laiku iki Naujųjų metų šventės.. Taip pat, nė viena jos šeima nepatyrė komplikacijų dėl COVID-19.

Tačiau Ringas sumokėjo milžinišką sumą $35,000 pasinaudoti greitosios medicinos pagalbos oro transporto paslaugomis.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Crucial Travel Stuff In The New Normal: Air Ambulance

 

Svarbūs kelionių dalykai: Naujas kelionių įprastas

Beth Ring karantino ir evakuacijos patirtis nėra išimtis. Tai greitai tampa realybe turistams, norintiems keliauti į užsienį.

Vakcinacijos paskatino saugiau išeiti į lauką. kad, savo ruožtu, paskatino daugelį šalių palengvinti kelionių apribojimus. Tačiau svarbu atsiminti, kad pandemija nesibaigė.

Kol žmonės užsikrės COVID-19, iškils didelė proveržio infekcijų ir naujų variantų grėsmė. Nors tai neturėtų trukdyti jums ieškoti naujų vietų, planuodami kelionę turėsite būti itin atsargūs. Statymas bus dar didesnis, jei keliausite į užsienio šalį.

Štai keletas naudingų patarimų, kuriuos turėtumėte atsiminti prieš išvykdami į kitas atostogas:

 

1. Viršelis Pagrindai

Savaime suprantama, kad turite pasiskiepyti nuo COVID-19. Jei jūsų gimtojoje šalyje yra revakcinacijos, įsitikinkite, kad gavote dozę prieš kelionę. Taip pat, atsisiųskite skiepų pažymėjimą ir išsaugokite jį savo telefone.

Kai užsisakysite skrydžius, pasitarkite su oro linijų bendrove, kad sužinotumėte, ar jums reikia neigiamos RT-PGR ataskaitos prieš įlaipinant. Nepamirškite pasitikrinti ir bandymų bei karantino taisyklių savo paskirties vietoje.

 

2. Patikrinkite transporto parinktis

oro uostai, autobusų terminalai, ir Geležinkelio stotys gali paveikti daugybę patogenų, įskaitant naująjį koronavirusą. Štai kodėl tranzito metu turite būti ypač atsargūs.

Geros naujienos yra tai, kad dauguma traukinių stočių ir oro uostų įgyvendino griežtus nukenksminimo protokolus keleivių saugumui. Laikykitės valdžios institucijų pateiktų maskavimo ir socialinio atsiribojimo nurodymų.

Taip pat, jei keliaujate traukiniu, kartu su rankų dezinfekavimo priemone laikykite maišelį asmeninių tualeto reikmenų. Prieš lipdami į traukinį sužinokite, ar jums reikia neigiamos RT-PGR ataskaitos.

Jei tai bus vienos nakties kelionė, nešiokitės miegmaišį ir pagalvę, kad sumažintumėte poveikio riziką.

 

3. Aprašykite karantino planą

Jei yra vienas dalykas, kurį turite išmokti iš Beth Ring patirties, tai, kad naujasis koronavirusas gali išvengti visų atsargumo priemonių. Nepaisant to, kad užsimaskuoja ir vengia žmonių lankytinų vietų, galite užsikrėsti.

Daugeliu atvejų, tai reikštų, kad negalėsite grįžti į savo šalį, kol testas neigiamas.

Štai kodėl išmintingiau kelionės pradžioje turėti paruoštą karantino planą. Pirmiausia patikrinkite, ar jūsų paskirties vietoje yra karantino patalpų. Sužinokite, ar kai kuriuose privačiuose viešbučiuose ir kurortuose COVID-19 užsikrėtusiems svečiams leidžiama karantinuotis.

Taip pat, pasiteiraukite savo apgyvendinimo paslaugų teikėjo, kad sužinotumėte, ar jie turi karantino aukštą COVID-19 užsikrėtusiems svečiams.

Arba, galite susisiekti su draugais ar pažįstamais, gyvenančiais netoli jūsų atostogų vietos. Sužinokite, ar jiems bus patogu leisti jums pasilikti kelias dienas, jei COVID-19 testas bus teigiamas.

 

4. Susisiekite su greitosios medicinos pagalbos tarnyba

Greitosios medicinos pagalbos automobiliais galima naudotis ne tik nelaimingų atsitikimų ir sveikatos priežiūros paslaugų atveju. Šiandien, greitosios medicinos pagalbos automobiliai JAV ir visame pasaulyje tampa pageidaujama transporto priemone turistams, kurie negali pasinaudoti keleivių skrydžiais.

Jei užsienio šalyje COVID-19 testas teigiamas, medicininis oro transportas gali būti vienintelė galimybė grįžti į savo namų saugumą ir komfortą. Greitosios medicinos pagalbos automobilis būtų ypač svarbus, jei vystytumėte sunkios komplikacijos nuo ligos.

Štai kodėl verta susisiekti su patikimu ir žinomu oro greitosios medicinos pagalbos operatoriumi. Sužinokite transportavimo išlaidas, taip pat medicininiam perkėlimui reikalingus dokumentus. Taip pat, patikrinkite, kokie patogumai ir įranga yra laive.

Pasitarkite su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėju, kad sužinotumėte, ar jūsų dabartinis planas apima medicininio oro transporto ir evakuacijos išlaidas. Taip pat, Įsitikinkite, kad investuojate į patikimą kelionių draudimo planą, kad padengtumėte medicinines išlaidas kelionės metu.

Milanas Neapolis traukiniai

Florencija Neapolis traukiniai

Venecija Neapolis traukiniai

Piza į Neapolis traukiniai

 

 

Svarbūs kelionių dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti naujajame įprastoje būsenoje: Galutiniai išsinešti

Nėra nieko naudingesnio už jaudulį tyrinėjant naujas vietas, kultūros, ir virtuvės. Tačiau, keliaujant pandemijos metu reikia kruopštaus planavimo ir papildomų atsargumo priemonių. Jei planuojate kelionę į užsienį, prieš išvykdami nepamirškite parengti karantino ir evakuacijos plano.

Dižonas į Provence traukiniai

Paryžius Provence traukiniai

Lionas Provence traukiniai

Marselis Provence traukiniai

 

Crucial Travel Stuff In The New Normal - Evacuation plan

 

čia Išsaugoti traukinį, Džiaugiamės galėdami su jumis pasidalinti svarbiausiais kelionių dalykais, kuriuos turėtumėte žinoti „New Normal“..

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „Svarbūs kelionių dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti naujajame įprastume“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fcrucial-travel-stuff-new-normal%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)