Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 28/08/2021)

Florencija yra nuostabi vieta gyventi ir yra t daryti. bet, Jei ieškote įmonė už šį kapitalą, mes jus apėmėme. Yra keletas nuostabių vietų aplankyti, kad tik važiavimas traukiniu nuo Florencijos. Čia yra 10 Dienos išvykos ​​iš Florencijos traukiniu jums patiks!

 

1. Dienos išvykos ​​iš Florencijos traukiniu: Piza

Piza yra daugumos keliautojų kibirų sąrašuose dėl savo garsiojo Pasviręs bokštas, Santa Maria Assunta katedra, ir kitų puikių svetainių. Bet pats miestas, pločio ir padalintas iš Arno upės, Verta dienų kelionę į savo! Yra nemažai nedideli muziejai Patikrinti, taip pat sodai. Palazzo Blu taip pat turi monograficzne parodas svarbiausių šiuolaikinių menininkų (chagall, Miro, ir visai neseniai Tulūza Lautrec). Ir tai surasti paskutinį freska nors padaryti Keith Haring, vadinamas Visas pasaulis.

Jums gali būti tikimasi, kad vaikščioti ant savo kelionę. Taigi, Atminkite, kad, jei esate klaustrofobines arba bijo aukščio laipiojimo Svyrančio bokštas gali ne garso kreipiuosi į jus, bet tai tikrai verta nepatikėsiu!

Livornas Piza traukiniai

Florencija Piza traukiniai

Luka Piza traukiniai

Arezzo Piza traukiniai

Pisa Day Trips From Florence By Train

 

2. Siena

Vienas iš populiariausių Dienos išvykos ​​nuo Florencijos Iki traukinių į Siena. Jis garsėja savo Palio, kuris yra arklio lenktynės, kad eina per mažiau garsaus Piazza del Campo. Jis taip pat žinomas dėl savo gražių viduramžių architektūra be kitų dalykų,. Siena yra senovės miestas pripildyta UNESCO pasaulio paveldo objektai ir yra verta aplankyti!

Milanas Siena traukiniai

Florencija Siena traukiniai

Perudža į Siena traukiniai

Roma Siena traukiniai

amazing siena italy

 

3. Dienos išvykos ​​iš Florencijos traukiniu: Livornas

Tai yra viena iš labiausiai Perfect Day Kelionės iš Florencijos traukiniu tiems, kurie nori tiek pakrantės ir ramiai. Tai nėra taip istorinę ar kultūrinę kita Toskanos miestų. Tačiau, ji yra viena iš tradicinių Italijos pajūrio kurortų. Tai yra geriausia vieta atsipalaiduoti ir tyrinėkite savo tempu, su kažką visiems.

Arezzo Livorno traukiniai

Piza Livorno traukiniai

Florencija Livornas traukiniai

Siena į Livornas traukiniai

Livorno Day Trips From Florence By Train

 

4. Šventasis Džiminjanas

Įsikūręs tarp Florencijos ir Sienos, San Gimignano yra vienas iš gražiausių kaimų Toskanoje. jis pasižymi 14 viduramžių bokštai, akmenimis gatvelės klajoti ir grožėtis senų viduramžių architektūros pastatų. Tai yra tik valanda kelio nuo Florencijos.

Florencija San Gimignano traukiniai

Arezzo San Gimignano traukiniai

Piza San Gimignano traukiniai

Luka San Gimignano traukiniai

San Gimignano, Italy

 

5. Dienos išvykos ​​iš Florencijos traukiniu: Bolonija

Nors išorės Toskanos ir šiek tiek brangiau, kad pasiektų (nebent jūs norite imtis labai lėtai regioninį traukinį), greitas traukinys, pateksite į Bolonijos vos per pusvalandį. (būti tikri, kad gauti bilietus iš Išsaugoti traukinį žinoma!) Bolonija yra vienas iš labiausiai nepakankamai miestų Italijoje ir yra labai gražus HotSpot mūsų 10 Dienos išvykos ​​iš Florencijos traukiniu. Nepaisant savo gražia istorinio centro, turtingas maisto kultūra, ir gyvas dar atmosfera, ji dažnai pamiršta turistų įprasta Venecija Florencija Roma maršrutu.

Tai yra gėda, nes yra tiek daug dalykų, kuriuos reikia padaryti, Bolonijoje nuo laipiojimo viduramžių bokštai įdomus maisto turai, ir jis daro didelę bazę tyrinėti kitos lankytinos vietos regione. Mes praleido savaitę ten balandį ir mylėjo elegancija ir Kietumas mišinį ir, žinoma, visa tai skanus šviežių makaronų.

Venecija Bolonija traukiniai

Florencija Bolonijos traukiniai

Roma Bolonija traukiniai

Milanas Bolonija traukiniai

Bologna Day Trips From Florence By Train

 

6. streikas

Mažas miestelis Chianti regione, Greve yra paslėptas perlas su daug istorijos, tradicijas, ir daug vyno kultūra. Greve yra puiki diena kelionę iš Florencijos ištirti ir pasivaikščioti aplink savo amatininkas parduotuvės, kavinės, ir kavos parduotuvės. Jei jūs ieškote atsipalaidavęs dieną, Greve gali būti jūsų geriausias pasirinkimas.

Reggio Emilia į Florenciją traukiniai

Genuja į Florenciją traukiniai

Sestri Levante į Romą traukiniai

Parmos į Florenciją traukiniai

Greve Day Trips From Florence By Train

 

7. Dienos išvykos ​​iš Florencijos traukiniu: Saturnija

Saturnia yra kurortinis miestas Toskanoje Šiaurės Centrinėje Italijoje. Ideali vieta atsipalaiduoti ir pasilsėti. šilumos karštosios versmės į Saturnia yra sulfito spyruokles slėnio viduryje, ir jie yra gerai žinomi dėl jų gydomųjų savybių, siūlo poilsį ir gerą savijautą panardinant visas dienas.

Florencijoje Grosseto Traukiniai

Perudža į Grosseto Traukiniai

Viterbo, kad Grosseto Traukiniai

Romos Grosseto Traukiniai

 

 

8. Orvieto

Kai įkūrė etruskai ant stačios kalvos viršaus, pagamintas iš tufas (vulkaninių pelenų akmuo). Iš Orvieto mieste pakyla dramatiškai virš tufo uolos, kad pildomi gynybinės sienos pastatytas to paties akmens vadinamas Tufas. Pagrindinės vertybės, kurios negali eiti skryte yra Duomo ir Popiežiaus rezidencija. Tai nuostabus miestas yra puikus klajojo aplink ir grožėtis savo architektūrą.

Florencija Orvieto traukiniai

Siena į Orvieto traukiniai

Arezzo į Orvieto traukiniai

Perudža į Orvieto traukiniai

Orvieto Italy

 

9. Dienos išvykos ​​iš Florencijos traukiniu: Arezzo

Jei esate Florencijoje, nes jums patinka Renesanso menas, nukentėjo iki Arezzo, valandą ar taip toli į traukinį, dėl skirtingų perspektyva. Francesc Piero, kurio portretai kunigaikščio ir kunigaikštienės Urbino matote Uffizi, nutapė didelio koplyčia šioje miesto bažnyčios San Francesco. Kompleksas freska ciklas, atkartojantis True Kryžiaus istorija, yra vienas iš įtakingiausių pradžioje kvatročentas, kurioje menininkas dirbo savo maniakiškas idėjų erdvę (remiantis perspektyvos vieno taško), apgyvendinta ramiomis figūromis su kiaušinio formos galvomis.

Likusioje miesto dalyje taip pat siūloma pakakti solidžiam pusės dienos apsilankymui (arba daugiau). Jei jums patinka minios, ateiti į pirmąjį savaitgalį mėnesio, kai beveik visa miesto centras tampa gigantiškos senienų turgus.

Florencija Arezzo traukiniai

Perudža į Arezzo traukiniai

Bolonija į Arezzo traukiniai

Siena į Arezzo traukiniai

Arezzo Day Trips From Florence By Train

 

10. Venecija

Kaip mes galime palikti ne Venecija mūsų 10 Dienos išvykos ​​nuo Florencijos Iki traukinių sąrašą? Venecija yra vienas iš labiausiai romantiškas ir lankytinos vietos Italijoje. Featuring tūkstančiai kanalų, pilys, ir gotikinio stiliaus pastatai. Venecija yra tikrai vienas iš gražiausių miestų, jūs kada nors pamatyti. Nors tai gali būti vienas iš brangiausių. Dienų kelionę gali būti vienas iš geriausių variantų, jei nesate A mažas biudžetas.

Milanas Venecija traukiniai

Florencija į Veneciją traukiniai

Bolonija į Veneciją traukiniai

Roma Venecija traukiniai

Venice Italia

 

Pasiruošę pažymėkite keletą dalykų nuo savo kibirą sąrašą? Tikimės, kad mūsų 10 Dienos išvykos ​​nuo Florencijos Iki traukinių sąrašą padėjo jums susiaurinti jį žemyn. Prisiminti, kad Išsaugoti traukinį pasiūlymų traukinio bilietus be jokių paslėptų išlaidų, ir galite užsisakyti per kelias minutes!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “10 Dienos išvykos ​​iš Florencijos traukiniu” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://Iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/day-trips-from-florence/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)