Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 30/09/2022)

Paryžiaus "Disneyland" dažnai yra pirmas tarptautinis "Disney" parkas daug gerbėjų aplankyti. Ar tu nori žinoti Kaip planuoti geriausią Disneilendas atostogas Paryžiuje žiemą ir vasarą? Tada jūs atėjote į tinkamą vietą! Įsikūręs Marne-la-Vallee, iš Paryžiaus priemiestyje, Disneilendas Paryžiuje yra apie 45 minučių nuo miesto centro traukiniu. Visas poilsiavietė susideda iš 7 oficialūs Disney teminius viešbučiai, keletas partneris viešbučiai, Disney Village pramogų ir prekybos rajonas, ir du parkai: Parkavimo Disneilendas ir "Walt Disney Studios" parkas. Malonu apsilankyti? Čia mes dalinamės Kai kurie iš mūsų Geriausi patarimai už išgyvena žiema dieną ar vasaros atostogų metu Disneyland Paris.

 

PARAŠTĖS UŽRAŠAS:

Jei lankotės Europą pirmą kartą, kodėl ne peržiūrėti mūsų sąrašą, ko jūs negalite praleisti, jeigu lankotės Europą: ČIA

 

Paskutinės naujienos Apie Disneyland Atostogos Paryžiuje Per žiemą ir vasarą

Paryžiaus "Disneyland" ieško fantastiška! Tai vadovas, Kaip planuoti geriausią Disneilendas atostogas Paryžiuje žiemą ir vasarą, bet tai sąžiningai nuostabi kiekvieną sezonas. neseniai, didelio masto atnaujinimų dėka prieš „Disney Paris“ jubiliejų, daug parke buvo atstatyta į pradinę spindesys. Šventė pati baigėsi, bet ten dar gera naujiena. Dauguma naujųjų pramogų būna! Valio! Ji taip pat bus būti papildyta su Helovinas Kalėdų ir pramoginė per metų pabaigos.

Jei jūs galvojate apie apsilankymą anksti 2019, „Legendos apie„ Žvaigždžių karų pajėgas ““ vyks nuo sausio mėn 12 žygiuoti 17, 2019, ir piratai & Princesių festivalis vyks nuo sausio 19 žygiuoti 17, 2019. po to, „Marvel“ superherojų sezonas vyks nuo kovo mėnesio 23 iki birželio 16, 2019, ir Lion karalius ir džiunglių festivalis vyks nuo liepos iki rugsėjo 2019, po Helovinas ir Kalėdos Metų laikai.

Paryžius Disneilendas Marne-la-Vallée traukinių

Briuselis Disneilendas Marne-la-Vallée traukinių

Liono oro uostas iki „Disneyland Marne-la-Vallee“ traukinių

Lilis Disneilendas Marne-la-Vallée traukinių


Kada reikia lankotės Disneyland Paris?

Jei esate ilgalaikis planuotojas ir norite būti visiškai pasirengęs savo Disneilendo atostogoms Paryžiuje žiemą ir vasarą, tada ši informacija padės jums šypsena. Paryžiaus "Disneyland" paskelbė apie savo ilgalaikius planus, kuriuose dalyvauja Marvel, Žvaigždžių karai, ir sušaldytos, kaip dalies $2.5 mlrd atgaivinimas į Walt Disney Studios Park.

Tai kelių metų perprojektavimas "Walt Disney Studios Park bus išriedėti etapais, pradedant 2021. Net ir tada, labai tikėtina, kad mažesni elementai debiutuos ankstesniame diapazono gale. Plėtimosi urmu vainikuos į priekį nuo Paryžiaus 2024 vasaros olimpinės žaidynės.

Hagos Disneilendas Marne-la-Vallée traukinių

Mastrichtas į Disneilendas Marne-la-Vallée traukinių

Cologne į Disneilendas Marne-la-Vallee Trains

Frankfurtas prie Disneilendas Marne-la-Vallée traukinių

 

ŽIEMOS KELIONĖS:

Į oras Paryžiuje netoliese kovo /Balandis, ir rugsėjo iki lapkričio šalta, bet mes džiaugtis! Tai yra labiausiai vidutinio klimato kartų per metus, ir nors ji gali sniegas žiemą, tai paprastai ne per šalta lapkričio viduryje. (Vidutinės iki per gruodžio mėn gali būti stumia savo laimę, nors.)

Jei jūs galvojate apie apsilankymą anksti 2019, „Legendos apie„ Žvaigždžių karų pajėgas ““ vyks nuo sausio mėn 12 žygiuoti 17, 2019, ir piratai & Princesių festivalis vyks nuo sausio 19 žygiuoti 17, 2019. po to, "Marvel super herojai sezonas veiks nuo kovo 23 iki birželio 16, 2019, o Liūtas karalius ir džiunglių festivalis vyks nuo liepos iki rugsėjo 2019, po Halloween ir Kalėdų sezonus.

 

Disneyland Paris Kalėdos

be jokios abejonės, labiausiai juokingas laikas aplankyti Paryžiaus "Disneyland" yra Kalėdų dešinėje maždaug lapkričio viduryje, kai jis pradeda. paprastai, Disney Enchanted Kalėdų tęsiasi nuo lapkričio pradžios iki sausio pradžioje. Puikus metas aplankyti Paryžiaus Disneilendą ir pasimėgauti papildomomis sezoninėmis pramogomis ir gražiomis dekoracijomis visame parke. Pliusas, Jūs negalite įveikti iš jaustis Miestas Paryžiaus Per atostogų mėnesius.

Stuttgart į Disneilendas Marne-la-Vallee Trains

Ženeva Disneilendas Marne-la-Vallée traukinių

Marseille į Disneilendas Marne-la-Vallee Trains

Liuksemburgas Disneilendas Marne-la-Vallée traukinių


Kiek dienų Disneilendas Atostogos Paryžiuje žiemą ir vasarą?

Jei esate didžiulis ventiliatorius, tada vieną dieną yra tempiant. Mes tikimės, kad jūs turite gerą bėgimo bateliai! Idealiu, tu nori 3 dienos at Disneyland Paris. Yra daug ištirti Parc Disneilendas, ir parkas yra neįtikėtinai detalus, taip planuoja paskirstyti 2 arba 2.5 dienas, kad parke yra jūsų Geriausia.

Dauguma žmonių gali pasiekti Walt Disney Studios parką pusę dienos arba dieną. Yra asortimento malonus atrakcionai ten. Jei jūs turite tik vieną dieną patirtis Paryžiaus "Disneyland", praleisti Studios ir tiesiog padaryti Disneyland Park.žiema 2019/2020: Užsakyti Ankstyvas ir sutaupykite

Peržiūrėti visus pasiūlymus

Planuoti ir taupyti, su geriausia prieinamumą žiemos 2019/2020 atvykstančiais iš 7-oji lapkritis 2019 į 1St Balandis 2020. Organizuokite savo svajonių atostogas iš anksto!

Gaukite iki 25% Nuo savo viešbučio & Parkas Bilietų paketas *

+

Nemokama vakarienė **

už visą ilgį savo viešnagės jei jums likti Disney viešbutis ar Disney Davy Crockett Ranch.

Arba

Nemokami pusryčiai ir pietūs arba vakarienė ***

per savo dviejų dienų Disney Parks jei apsistoti Les Villages Nature Paryžiuje.

Jei planuojate atvykti kitu laiku, Prašome patikrinti, ar visi jų dabartinių pasiūla čia.

hTTPS://www.disneylandparis.com/en-ie/offers/early-booker-winter/

 

GERIAUSIAS važiuoja Disneyland Atostogos Paryžiuje žiemą ir vasarą

Štai ką mes manome, turėtų teikti pirmenybę vizito į per Disneilendas parkas. Kai kurie iš jų bus Pažįstamų jei buvote Amerikos parkų, bet paprastai yra pakankamai skirtumai (arba Nepatyręs arba estetinio) kad Paryžiaus versijos jaustis unikalus. Geriausias pasivažinėjimas čia yra tikra vienintelė atrakcija, vienijanti klasikinius „Disney“ triukus su užburiančia nauja siužetu.

Amsterdamas į Disneilendas Marne-la-Vallée traukinių

Antverpenas į Disneilendas Marne-la-Vallée traukinių

Roterdamas į Disneilendas Marne-la-Vallée traukinių

Strasbūre Disneilendas Marne-la-Vallée traukinių

10. Indiana Džounsas ir kt Le Temple du pavojus, Indiana Džounsas ir Peril Šventykla

Disneyland Vacation in Paris During Winter and Summer roller coaster


9. Nuotykių sala

Disneyland Paris Adventure Isle


8. Alisos Smalsu labirintas

Disneyland Paris Alice Labyrinth


7. Žvaigždžių karai Hyperspace kalnų

Disneyland Vacation in Paris During Winter and Summer at night

 


6. Les Mysteres du "Nautilus" Šio Nautilus slėpiniai

Disneyland Paris nautilus


5. Į Taniere Dragon Dragon Lair

The Dragon’s Lair

 


4. Tai mažas pasaulis

Disneyland Paris its a small world

 


3. Didelis perkūnas kalnų

Disneyland Vacation in Paris During Winter and Summer water park

 


2. Karibų piratai

Pirates of the Caribbean


1. Fantominis dvaras

Phantom Manor

 

Paruošta Disneyland Atostogos Paryžiuje žiemą ir vasarą ir gražiausių versija Disneilendas pasaulyje? Peršokti ant traukinys į Paryžių su pagalba IšsaugotiAtrain Nėra negaluojantis papildomų mokesčių, o tai reiškia daugiau pinigų važiuoja! Užsisakykite bilietą minutes.

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fdisneyland-vacation-paris%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)