Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 17/12/2022)

Velykų šventės Europoje skiriasi nuo iš šalies į šalį ir iš miesto į miestą. Tai vienas iš svarbiausių ir seniausių FestivaliaiKrikščionių Bažnyčia. Velykos yra Jėzaus Kristaus prisikėlimo šventė iš kapo.

Šventė data Velykas keičia kasmet. Ji paprastai švenčiama pirmąjį sekmadienį po mėnulio pilnaties po pavasario lygiadienio. Tai įvyksta kiekvienais metais skirtingu laiku, nuo vėlu Kovas vėlu Balandis.

krikščionybėje, Šventoji savaitė yra savaitė prieš Velykas ir apima Verbų sekmadienį, Didysis ketvirtadienis, Didįjį penktadienį ir Šventoji šeštadienis. Europoje, daugelis šalių švenčia Velykas apšviečiant didžiulius gaisrus, kurie kartais vardu Judas gaisrai. Iš pradžių, šie laužai skirtas švęsti pavasario atvykimo. Čia yra greitas pažvelgti, kaip kai kurie iš jūsų mėgstamų Europos šalių švenčia Velykas.

 

Nuo Velykų Nyderlanduose

Į Olandija, preparatai Velykas pradėti dieną prieš gavėnios. Ši diena yra žinomas kaip "Vastenavond" arba "Fast išvakarėse. Šiuo metu, Nyderlandai turi reikšmingiausią šuolį užsienio turistų, kurie nori įsitraukti į jų šventes.

Žmonės lanko bažnyčią Velykų paslaugas, kurios dažnai sekti šventinis miltai. vaikams eiti kiaušinių medžioklė ieškant ryškiai dekoruoti virti kiaušiniai arba šokolado kiaušiniai. Eiertikken yra mėgstamiausias Velykų žaidimas, kuriame žmonės kartu plaka kiaušinius. Žaidimo tikslas yra nulaužti kito asmens kiaušinį nesulaužant tavo.

Antverpenas į Amsterdamą traukiniai

Antverpenas į Breda traukiniai

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Antverpenas į Utrechtas traukiniai

 

dutch flag

 

Velykų šventė Prancūzijoje

Prancūzijos švęsti Velykas lankant specialų pamaldų, šventinis patiekalas, ir Velykų kiaušinių medžioklė. Pamatysite parduotuvės ir kepyklos su šokoladu triušių, varpai, ir pavasario ženklai.

Prancūzijos taip pat patinka šokolado kiaušiniai, juos naudojant plačiai vaikų velykinių kiaušinių medžioklė. Prancūzijos taip pat turi kiaušinio valcavimo konkurenciją, kuri apima sukti žalių kiaušinių žemyn šlaito. Taip pat yra vaikų žaidimas, kuris apima supimas šviežių kiaušinių ore. Pirmoji pertrauka kiaušinių nustatomas nevykėlis, kuris duos kai jų saldainiai su kitu vaiku.

Įdomi Velykų tradicija Prancūzija yra cloches volantes arba "plaukiojantys varpai." Ne bažnyčios varpai žiedas tarp penktadienį ir Velykų sekmadienio rytą. Tai tik po Velykų sekmadienio pamaldų, kad varpai žiedas, švenčia Jėzaus prisikėlimą. Prancūzija taip pat žinomas dėl savo nukryžiavimas reenactments.

Dižonas į Paryžių traukiniai

Reimsas į Paryžių traukiniai

Lilis į Paryžių traukiniai

Ekskursijos į Paryžių traukiniai

 

 

Velykų šventė Italijoje

Velykos Italija yra nurodyta italai kaip La Pasqua. Skirtingai nei kiti Europos šalys, Jūs nematysite Velykų triušis ar Margučių medžioklė Italijoje. Tai džiaugsmingas šventė yra visa informacija apie mylimiausių tradicijų.

Religinės procesijos vyksta Italijos miestai ir miestelių penktadienį ir šeštadienį prieš Velykas. Velykų sekmadienį, tikėtis, kad maistu vaidinti svarbų vaidmenį šventėms. Tradicija švęsti artišokus ir Angelino arba keptą ėriuką, o išrankiems, Ožka taip pat yra meniu. Ir žmonės duoti balandis formos vainikas formos duonos kaip dovanos.

Romoje, vigilija vyksta Šv. Petro bazilikoje Didįjį šeštadienį. Ji prasideda 9 val ir eina iki vidurnakčio, nes ji atneša Velykų rytą pradžios. Velykų sekmadienį, labiausiai lauktas masė prasideda popiežius pristatymo palaiminimą veranda.

Dėl popiežiaus ir Vatikano, Roma yra vieta Velykų šventės Europoje. Žmonės iš viso pasaulio dalyvauti šventėms ir dalyvauti Vatikano Verbų sekmadienį masė. Kadangi nemokamai, ji gali gauti gana perpildytas.

Milanas Roma traukiniai

Bolonija į Romą traukiniai

Siena į Romą traukiniai

Luka į Romą traukiniai

Easter Festivities in Italy

 

 

Jei planuojate dalyvauti Velykų masę Romoje, tai geriausia užsisakyti bilietus iš anksto. Užsisakykite savo vietas iš anksto mėgautis geriausius tarifus. Dėl Velykų šventės populiarumą miestuose, pavyzdžiui, Roma, Paryžius, ir Amsterdamas, ji visada protinga planuoti.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feaster-festivities-europe%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)